Skocz do zawartości
Blacki

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

@costi, Poza tym, jest jeszcze Głos Lincolna i kolekcja monet chyba jego imienia, ale obaj koledzy napisali wyraźnie, że chodzi o coś z Muzeum. Z resztą, z którego muzeum by nie wychodzić, to pomnika przegapić się nie da!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Lincoln memorial poster"
zdjęcie, a raczej rysunek wisi na ścianie w muzeum i jest tak podniszczony że ciężko odróżnić go od tekstury ściany, ale da się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie moge znaleśc tego zdjecia pomnika... powinno ponoc byc na scianie w muzeum historii...

 

update: znalezione, wina to slepota + głupie tłumaczenie, to jest plakat ukazujacy to całe mauzoleum Lincolna i wisi on na scianie, w muzeum histori, najwyzszy poziom, zaraz przy schodach na których spotykamy świecące ghoule, przed tym plakatem stoi biurko i pochylona szafka na dokumenty

Edytowane przez Lucas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi @Koenie, takiego drobnego tipsa, nie musiałeś spoilerować...

Natomiast przydało by się, gdybyś łaskawie wytłumaczył nam dokładnie gdzie to jest i to umieścił w spoilerze.

Z ciekawości sam szukałem i za żadne skarby znaleźć nie mogę... albo wziąłem wcześniej i sprzedałem:| albo na matrycy TN i przy okienku (brak możliwości rozjaśnienia z poziomu gry) NIE DA SIĘ TEGO ZNALEŹĆ!

 

Edit: BTW: Kto daje zadanie oswobodzenia ludzi z paradise falls, bo byłem tam, rozwaliłem gnoi i okazało się że rozwiązałem jakiegoś questa, o którym nie słysząłem... I nie wiem kogo by pomęczyć o nagrodę....

Edytowane przez kojoT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ kojoT

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "Paradise falls

"

zadanie to daje koles w Latarence, do której sie trafia w głownym watku

strzelba lincolna - muzeum historii, 2 piętro (jesli 1sze liczyc jako sale wystawowe) pomiedzy boxami z biurkami jest otwierana gablotka i tam to lezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Lukas!

 

@Szela, jesteś niedorobiony/aż tak leniwy/aż tak smarkaty, że Ci się nie chce przeczytać poprzedniej strony tematu, na której po raz knrwa setny, ktoś(tym razem ja) odpowiada na to samo pytanie!

 

Moderator się w temacie wypowiada, ale jakieś działania, żeby tyle syfu nie było, to już sfera marzeń. Ale ja rozumiem, takie czasy, bezstresowe wychowanie i te sprawy.... :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez nie moge znaleśc tego zdjecia pomnika... powinno ponoc byc na scianie w muzeum historii...

 

update: znalezione, wina to slepota + głupie tłumaczenie, to jest plakat ukazujacy to całe mauzoleum Lincolna i wisi on na scianie, w muzeum histori, najwyzszy poziom, zaraz przy schodach na których spotykamy świecące ghoule, przed tym plakatem stoi biurko i pochylona szafka na dokumenty

Znalazłem :lol2: - tyle dni zmarnowałem na to cholerstwo :) - szukałem z nosem przy ścianie w salach muzealnych tam gdzie teoretycznie powinno być i też spodziewałem się plakatu z pomnikiem a to jest fotka całego mauzoleum. Okazło się, że to wisi właśnie nad wyżej wspomnianym biurkiem w biurach muzeum.

 

Dzięki wszystkim za wskazówki - idę dalej :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Lukas!

 

@Szela, jesteś niedorobiony/aż tak leniwy/aż tak smarkaty, że Ci się nie chce przeczytać poprzedniej strony tematu, na której po raz knrwa setny, ktoś(tym razem ja) odpowiada na to samo pytanie!

 

Moderator się w temacie wypowiada, ale jakieś działania, żeby tyle syfu nie było, to już sfera marzeń. Ale ja rozumiem, takie czasy, bezstresowe wychowanie i te sprawy.... :[

Po pierwsze wypraszam sobie takie wycieczki, a po drugie chyba nie spodziewasz sie, ze siedze na forum 24/7 i mam zerowy czas reakcji? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ciemności to przytrzymując [TAB] włącza się latarkę. Na dokładne mapki nie mam niestety dzisiaj czasu bo jutro mam koło z matmy a jak włącze teraz f3 w poszukiwaniu starego save'a i plakatu to już sie nie oderwe od gry :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Lukas!

 

@Szela, jesteś niedorobiony/aż tak leniwy/aż tak smarkaty, że Ci się nie chce przeczytać poprzedniej strony tematu, na której po raz knrwa setny, ktoś(tym razem ja) odpowiada na to samo pytanie!

 

Moderator się w temacie wypowiada, ale jakieś działania, żeby tyle syfu nie było, to już sfera marzeń. Ale ja rozumiem, takie czasy, bezstresowe wychowanie i te sprawy.... :[

No sory ale nie zauwazylem twojego posta, nie musisz juz tak od razu na mnie naskakiwac od razu.

Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukazał sie patch do wersji PL.

http://www.cenega.pl/pliki.php?Typ=2&Lit=F

Niestety nie podano, czy save'y są kompatybilne.

O właśnie zapomniałem od patchu - jak instaluje wersje eng zamiast polskie F3 to mogę ściągać od razu patche uk/us ? ;].

 

A i btw nie podoba mi sie skina powah armor ;]. Jakiś taki dziwny i wygląda jakby sie miał zaraz rozpaść. Poza tym w PA koleś powinien być wielki a nie rozmiaru norlanych ludzi... ;]. Skin da sie zmienić ale czy rozmiar itp to już nie wiem :D.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fallout3nexus.com/

Tam masz zmodyfikowane power armory i wiele innego dobra. Zadziwiające jak wiele ludzie potrafią zrobić nawet bez edytora, a jak wyjdzie edytor to się zacznie.

 

Moja lista, już teraz (f3 kupie dopiero jak wyjdzie edytor, jak nie wyjdzie to niech mnie pocałują w Gluteus Maximus) obowiązkowych modów:

Fallout 3 Item Descriptions - naprawdę nie wiem co za debil pozwolił wydać tą grę bez opisów (oczywiście te są tylko po angielsku)

MTUI - interfejs wreszcie jakoś wygląda, niestety o ile wiem niektóre elementy moda nie działają w polskiej wersji (inna czcionka)

Level-Up No Lock - z wiarygodnych i potwierdzonych źródeł wiem że można zablokować grę już w połowie przez osiągnięcie 100 punktów (da się uczciwie) i nie możność zakończenia levelUp'a

I kilka innych np: kursory z F2 (ale te jeszcze muszą poprawić)

 

Edyt:

Autocenzura bo filtry coś nie zadziałały ;)

Edytowane przez Outlander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie panowie, mam problema. Zainstalowałem mod'a na zwiększenie liczby leveli do 30. Wszystko ładnie pięknie, ale jak dostaje się na 21 lvl, dodaje staty i wybieram perka gra crasciach!e. Moim zdaniem jest to wina tego, że mam ujemną karmę i status "Plaga ludzkości". Miał ktoś z Was taki problem? Jest może jakiś mod żeby wyzerować lub dodawać karmę?

 

// Poradziłem sobie, niestety musiałem użyć kodów ;p

Edytowane przez Manhunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj Lincoln Repeater zadaje 48 DMG. Co gra to inne obrazenia.

 

BTW, gierka nonstop wylazi do pulpitu po tym jak dolaczylem do grupy spod pomnika lincolna i roznioslem w pyl swiatynie unii. Podchodzi do mnie ten Walker i bum... pulpit. I tak za kazdym razem. Tez tak amcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, gierka nonstop wylazi do pulpitu po tym jak dolaczylem do grupy spod pomnika lincolna i roznioslem w pyl swiatynie unii. Podchodzi do mnie ten Walker i bum... pulpit. I tak za kazdym razem. Tez tak amcie ?

nie w tym momencie, mnie wylazi przy byle okazji. Spotkanie nowych NPC - pulpit, przejscie do VATS - pulpit, ktos mnie zaatakuje - pulpit. Nie ma reguly, ale zawsze sekunde przed wywaleniem, gra w jakis sposob sie zapycha ( dysk szaleje, spada ilosc fps - zle zarzadzanie pamiecia przez engine ?? sprawdzalem na roznych ustawieniach detali, nic sie nie zmienia ). Edytowane przez satou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi istnieć jakaś bardzo popularna przyczyna tego wychodzenia gry do pulpitu. Mnie, przez około 70 godzin stało się coś takiego tylko jeden raz i to w momencie gdy na ekranie działo się akurat bardzo bardzo dużo ;) Taka ilość zwiech to jak dla mnie całkowicie dopuszczalna ilość hehe ;) System w miarę świeży i zadbany z wszystkimi aktualizacjami, plik wymiany ustawiony na sztywno 1GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.fallout3nexus.com/

Tam masz zmodyfikowane power armory i wiele innego dobra. Zadziwiające jak wiele ludzie potrafią zrobić nawet bez edytora, a jak wyjdzie edytor to się zacznie.

 

Moja lista, już teraz (f3 kupie dopiero jak wyjdzie edytor, jak nie wyjdzie to niech mnie pocałują w Gluteus Maximus) obowiązkowych modów:

Fallout 3 Item Descriptions - naprawdę nie wiem co za debil pozwolił wydać tą grę bez opisów (oczywiście te są tylko po angielsku)

MTUI - interfejs wreszcie jakoś wygląda, niestety o ile wiem niektóre elementy moda nie działają w polskiej wersji (inna czcionka)

Level-Up No Lock - z wiarygodnych i potwierdzonych źródeł wiem że można zablokować grę już w połowie przez osiągnięcie 100 punktów (da się uczciwie) i nie możność zakończenia levelUp'a

I kilka innych np: kursory z F2 (ale te jeszcze muszą poprawić)

 

Edyt:

Autocenzura bo filtry coś nie zadziałały ;)

Dzięki :). No zawsze coś do przodu. Co do power aromora są skiny ale to jest ten sam model i ta sama wysokość jego ;]. Dla mnie człowiek w PA powinien być z 1,5 raza większy wzwyż tak jak to było w F1 i F2 ;]. Tam w Mark2 to już sie było ze 2 razy większym z każdej strony.

 

Mnie na 55h gry wywaliło 2 razy (raz przez moda ;]). System mam od dwóch lat ale w dobrym stanie ;].

 

Dobry news:

http://www.fallout3nexus.com/index.php

Może bethcrap nie chce wydać sdk bo mody by zrobili takie mody że by o głowe przebijały ten DLC i bardziej zachęcały do kupna wersji PC ? Nie wiem. Z Obka dało sie dzieki temu zrobić DUŻO lepszą gre. Ja gdyby nie mod very slow skills już dawno był stuknął kapa nawet nie zaczynając main questa :lol: (gram na very hard a na tym poziomie xp leciało jak szalone a powinno imo wolniej lecieć niż na normalu czy na hard... ;o). Widać ze levelowanie ustawione to było pod niedzielnych graczy...

Ja czekam jeszcze na wyłączenie level scalingu (debilny krap z obka) i dodaniu wyraźniej różnicy w xp pomiędzy wrogami zależnej np od ilości hp. No mnie szlak trafia jak taki talon merc dostaje w główkę raz albo dwa i leży i dostaje za niego 50xp a [ciach!]a Super mutant behemot (takie super mofo) które ma z 20razy więcej hp i trza było na niego sporo ammo zużyć dostałem 35xp a przecież to bardzo rzadko spotykany wróg...)

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie panowie, mam problema. Zainstalowałem mod'a na zwiększenie liczby leveli do 30. Wszystko ładnie pięknie, ale jak dostaje się na 21 lvl, dodaje staty i wybieram perka gra crasciach!e. Moim zdaniem jest to wina tego, że mam ujemną karmę i status "Plaga ludzkości". Miał ktoś z Was taki problem? Jest może jakiś mod żeby wyzerować lub dodawać karmę?

 

// Poradziłem sobie, niestety musiałem użyć kodów ;p

O ile wiem to aktualnie wszystkie mody podnoszące max lvl (są takie co dają nawet do lvl 100) mają wadę w postaci wysypek przy ujemnej karmie, postacie dobre i neutralne nie mają tych problemów.

Są też mody dające skile do 255 ale nie są jeszcze pewne, natomiast z podniesieniem do falloutowych 300 może być problem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham polskie oryginały :/ Przy próbie instalki patcha PL stwierdza że gry niet i tyle... Bez względu na to czy mam na dysku eng, z napisami PL, czy w całości po polsku. System - Vista. Wpisy w rejestrze jakieś są. Miał ktoś podobnego zonka? :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham polskie oryginały :/ Przy próbie instalki patcha PL stwierdza że gry niet i tyle... Bez względu na to czy mam na dysku eng, z napisami PL, czy w całości po polsku. System - Vista. Wpisy w rejestrze jakieś są. Miał ktoś podobnego zonka? :angry:

O właśnie zapytam przy okazji. Czy wersja PL fallouta posiada 2 oddzielne wersje ? Tzn w pełni angielską (wykrywaną jako angielska) czy tylko polską pełną i angielską z polskimi napisami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O właśnie zapytam przy okazji. Czy wersja PL fallouta posiada 2 oddzielne wersje ? Tzn w pełni angielską (wykrywaną jako angielska) czy tylko polską pełną i angielską z polskimi napisami ?

Jesli mnie pamiec nie myli to jest pelna polska i angielska z polskimi napisami. Musialbym instalator odpalic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta angielska nie jest zgodna ani z wersją US, ani UK. Patche zgłaszają inne wersje exe-ków. Normalnie ręce opadają. Dlaczego w Polsce nie sprzedaje się anglojęzycznych wersji z możliwością dogrania/ściągnięcia łatek spolszczających? Nie dość że mamy obsuwy wszystkiego, to jeszcze potem trzeba czekać na zakichane patche. Mozambik <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ta angielska nie jest zgodna ani z wersją US, ani UK. Patche zgłaszają inne wersje exe-ków. Normalnie ręce opadają. Dlaczego w Polsce nie sprzedaje się anglojęzycznych wersji z możliwością dogrania/ściągnięcia łatek spolszczających? Nie dość że mamy obsuwy wszystkiego, to jeszcze potem trzeba czekać na zakichane patche. Mozambik <_<

To wspaniale.... Zaraz bede musiał oddać pożyczoną wersje uk... Nie wiecie gdzie w Polsce kupić wersje w pełni eng (w miare tanio) ? Albo w UE też miarę tanio (do 120 zł) ? ;]. Ja lubie wersje PL ale nie w przypadku Fallouta ;]. Dzieki Falloutom angielski podszkoliłem i w wersje PL nawet nie umiem grać (dziwne nazwy skilli itd ;p).

 

Uwielbiam gry wydawane przez cenege.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zauważyłem ciekawą rzecz u siebie, przy AAx4 giera potrafiła się sypać nagminnie i lądowałem non stop na pulpicie, przy AAx2 (reszta ustawień identyczna) od xx godzin mam spokój – interesujące :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...