Skocz do zawartości
kazik2000

IQ TEST 2004 :)))

Rekomendowane odpowiedzi

ale lol

IQ POLAKOW - 92 !!!!!!

ani nie zanizylem ani nie zawyzylem - dokladnie tyle mialem ;]

 

30% pytan strzal z braku czasu ... 2 pytania wcisnely mi sie same - nawet ich nie przeczytalem.

 

historyjki do ukladania to imo przegiecie ... zanim przyjrzalem sie co na tych MEGA wielkich obrazkach jest i poskladalem w glowie w calosc to jeszcze musialem spogladac na odpowiedzi ktore pasuja ... wszystko w kilka sekund jest/bylo (dla mnie) awykonalne ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie wiem na jakich zasadach odbył się ten test napisze więc jak to było za pierwszym razem.

 

Z tego co pamiętam to wybrali grupe iluś tam osób i kazali im wcześniej rozwiązywać te zadania. Wyliczyli średnią dla danego wieku i później według tego ustalili "punktacje". Jeżeli więc im teraz wychodzi że średnie IQ wynosi X to nie znaczy że IQ Polaków wynosi X tylko że źle dobrali grupe osób, która wcześniej rozwiązywała zadania. Gdyby wybrali np mniej inteligentnych ludzi to "IQ Polaków" mogło by wynosić np 120. Przecież to jest idiotyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie to ja 4 pytania stracilem ;]

 

to ze mi sie wcisnely same - mialem na mysli - konczyl sie czas i chcialem w ostatniej chwili cokolwiek wcisnac ...

 

pytanie samo przeskoczylo czyli w plecy bo bez odpowiedzi i w tym samym momencie nowe pytanie uzyskalo odpowiedz w rekordowym czasie 0.0001 ns ;]

 

jezeli mowimy o tym samym bug'u to straciles z 8 pytan ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test był:

 

a) za trudny bo na niektóre pytania nie było po prostu czasu - niektóre banalne można było w sekunde zgadnąć a te skomplikowane to zazwyczaj strzały - stąd wynik 92 dla ogółu

B) zaprzeczeniem testu na IQ - testował głównie spostrzegawczość i refleks 8O

c) nieprofesjonalny - tyle gaf w studiu to chyba w dwóch poprzednich edycjach naraz nie zrobili

 

Generalnie kicha - dali pupy na całej lini IMHO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

114 czy jakos tak i ogolnie [gluteus maximus] , bo zastanawia mnie jak liczyli te punkty skoro bylo 60 pare pytan , gdzie dalali po 1 gdzie po dwa itp

Iloraz inteigencji. Iloraz to est winik z dzielenia - wiec trudno sie nie domyślec, ze 114 wichodzi podzielenia jakis liczb przez siebie, a nie tylko sumowaniu prawnych odpowiedzi. W wyniku jest tez wazne ile masz lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten test nie jest w zaden zposob miarodajny. Heh to była jedana wielka szopka. Hmm jak można dac pytanie kto w tamtym roku zajoł 1 miejscie albo jaka grupa osiągneła wynik 115 ( pff jak to sie ma do naszej inteligencji ). Jak dla mnie bez sens. He a te pytania z twarzami tez kretynstwo - ktos dajmy na to nie oglada "wspanialego serialu" na tvn i nie pozanl pani x i co to znaczy ze jego inteligencja jest mniejsza ? To byl test chyba na refleks i szybkosc percepcji a nie na IQ - przynajmniej ja mam takie odczucia.

 

Heh dobrali grupe Polakow co robili ten test - hmm nawet nie podali jaka grupa i czy wogole reprezentatywna. Jak wogole mozna podac Iq narodu na podstawie grupy ludzikow. Kazdy dysponuje innym intelektem, percepcja tak wiec jakim prawem oni tak uogulniaja - inteligencja polakow 92 cos cos tam - pfff smiech na sali. Jak dla mnie szopka wielkanocna nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 pytaniach wyłączyłem ten szajs... :D

 

A jak potem zobaczyłem to w TVNie to normalnie LOL. TOTALNY LOL :D TVN nieziemsko zwalił se reputacje... chociaż pewnie 80% polaków wierzy w swoje wyniki. I sie chwalą swoją super "inteligencją" wśród znajomych... jestem tego pewny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszna kicha ten tes , sam robilem test przygotowany przez mense ( przekrój czy jakas taka gazeta ) i mialem 118 a tu banka taka ze szkoda slow ... czas leci i lipa jest 10 sec to ja obrazki ogladam dokladnie;D . A pozatym jak zadalo mi pytanie klikalem , niezdazylem zmienilo sie pytanie na next i zaznaczylo jakies inne ... tragedia - mialem 82 ;x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek - 13

Normalny test IQ - ~135

"Pseudo test" TVN'u - 138

Hehe... jak dla mnie to ten test to wielka komercha. Na sms'ach i reklamach w czasie trwania testu odrobiło im się studio, prezenterzy, cała ekipa i jeszcze na 100% zarobili i to wcale nie mało :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem 112 w tym tak jak gnz 2 albo 3 razy chcialem wcisnac w ostatniej sekundzie i przypadkowo odpowiedzialem na nastepne pytanie, wiec stracilem w sumie jakby 6 pytan, te na ktore nie zdazylem odpowiedziec i te na ktore odpowiedzialem przypadkowo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeszłorocznego nie robiłem, a tegoroczny to niewiele ponad średnią krajową, lecz trzeba zauważyć że robiłem go po północy i pare razy z niechcenia klikałem już na dalsze pytania.

 

A tak poza tym to ten test nie jest na inteligencje tylko na zwiększenie dochodów najbardziej komrecyjnej polskiej stacji TVN.

Pytania są bardziej na WIEDZĘ ogólną, a nie na umiejętność logicznego myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...