Skocz do zawartości
Karuzo

Kobiety...

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie słuchajcie. Jesteście podłamani niepowodzeniami u kobiet, skarżycie się że was nie rozumieją, że wami manipulują, zdradzają, rzucają was. Ale czy wszystkie kobiety takie są? Tak. Tutaj generalizuję, bo może istnieją kobiety które tego nie robią i nigdy by nie zrobiły. Ale postawcie się w roli kobiety. Czy chcielibyście żeby wasz mężczyzna był nudny, siedział całe dnie przed komputerem? Zapewne nie! Ale czego one szukają? Bo nie szukają romantycznej miłości aż po grób. Co z tego jeśli potraficie się przed nimi otworzyć, powiedzieć że kochacie je i sypnąć tysiącem banalnych komplementów. Dziewczyny potrzebują czegoś więcej, potrzebują emocji, potrzebują tego abyś działał a nie mówił. Jeśli chcesz wyjść na romantyka, zaplanuj jakieś nietypowe spotkanie a nie idziesz z nią do kina czy mcdonalda. Zrób z nią coś szalonego! I przede wszystkim najważniejsza rzecz one kochają jak to mężczyzna w związku prowadzi. Nie pytaj się czy możesz z nią chodzić, po prostu spotykaj się z nią. Nie pytaj czy możesz ją pocałować... wyczuj moment kiedy będzie na to gotowa i ją pocałuj.

 

Ot to tyle moich rozważań, i mam nadzieję że nikt się nie obrazi za wyciągniecie na górę starego tematu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

prawie jak bravo

no nie ;]

 

a kolega Wiesiek jak robi wszystko bez zgody itd to jest chyba niepoprawnym napaleńcem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak choć byśmy nie wiem jak chcieli to i tak nie zrozumiemy kobiecej logiki to jest po prostu nie pojęte dla męskiego umysłu. Tak jak powiedzial kolega wczesniej tego kwiatu jest pol swiatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobieta kur*wsko zmienną jest, tak twierdzi mój ojciec i ma racje [;

Do tego porpsotu są dla nas nie do pojęcia [;

Ja natomiast uwielbiam rozgryzać 'twarde' laski które zgrywają cwaniaczki a kilka/naście rozmów i robią się 'mientkie'. Poprostu kręci mnie to [;

Znalazłem swoją połówke i cała reszta zbytnio mnie nie obchodzi, ale kilka razy mnie nieźle wykiwały i juzwiem że im ie da sie tak bardz ufać jak facetowi[;

 

Jak ktoś powiedział, tego kwiatu jest pół światu. Gorzej jak tylko jeden Ci pachnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek najwyrazniej nie jest na czasie, dzisiejsze kobiety przede wszystkim chca mezczyzny ktory zapewni im 'bezpieczenstwo' jak same to nazywaja.

Tlumaczenie tego eufemizmu to: ladne auto, dom, ciuchy, kosmetyki itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek najwyrazniej nie jest na czasie, dzisiejsze kobiety przede wszystkim chca mezczyzny ktory zapewni im 'bezpieczenstwo' jak same to nazywaja.

Tlumaczenie tego eufemizmu to: ladne auto, dom, ciuchy, kosmetyki itd.

Kobiety zawsze pragnęły bezpieczeństwa i nic się w tej kwestii nie zmieniło, zmieniło się tylko to w jaki sposób mogą to bezpieczeństwo otrzymać. Kiedyś bezpieczeństwem były duże muskuły, dziś są pieniądze... Ale nie oznacza to że jak masz pieniądze to masz kobiety, bo one są takie cwane że jak kiesko się z nimi obchodzisz to cię tylko oskubią z kasy i znajdą kogoś "lepszego".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo mam tutaj imprez w akademiku zeby miec cos stalego :D

Dlatego ja swpją połówkę znalazłem w akademiku :P

A do tego informatyczkę.. i tak.. istnieje coś takiego :) .. i nie.. to nie jest prima aprilisowy żart :P

Edytowane przez ainaruth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tak nie mobilizuje, jak ambitna kobieta specjalizująca się w tym samym (mniej więcej), co ty. Użyteczne, bo na 100% przynajmniej na tle "zawodowym" wspólne zrozumienie problemów będzie wręcz idealne. Ale w przyszłości to chyba żyły będę sobie wypruwał, żeby gorszym od niej nie być. Jednak męska duma to podstawa :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam lekturę książki:

 

"Ewolucja pożądania" - i sobie panowie odpowiedzą sami na pytania czego potrzebują kobiety, czemu akurat tego i jak im to dać.

 

Czytać, a nie zmyślać i się domyślać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Genesis

Kobiety zawsze pragnęły bezpieczeństwa i nic się w tej kwestii nie zmieniło, zmieniło się tylko to w jaki sposób mogą to bezpieczeństwo otrzymać. Kiedyś bezpieczeństwem były duże muskuły, dziś są pieniądze... Ale nie oznacza to że jak masz pieniądze to masz kobiety, bo one są takie cwane że jak kiesko się z nimi obchodzisz to cię tylko oskubią z kasy i znajdą kogoś "lepszego".

Wg mnie jest taka hierarcha

1. Przystojny, umięśniony z kasą

2. Przystojny z kasą

3. Umięśniony z kasą

4. Z kasą

5. Przystojny i umięśniony

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to generalnie już "po ptakach" jeżeli sam z własnej woli nie zwróci Ci kasy za katre to bedzie ciężko coś tu zdziałać...

 

Wg mnie jest taka hierarcha

1. Przystojny, umięśniony z kasą

2. Przystojny z kasą

3. Umięśniony z kasą

4. Z kasą

5. Przystojny i umięśniony

 

:)

Najgorzej być przystojnym i umięśnionym z kasą, bo wtedy nie wiesz czy leci na kasę czy na mięśnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Genesis

Czy to ważne?

 

A tak mówiąc serio to trochę co niektórym się dziwię, latacie za laskami jak pieski, a one was tak ruch****, że szok - "zrób to i to", a jak co do czego przyjdzie "wymienię cię na lepszy model"

 

Śmieszy mnie ta cała ewolucja, bo niektóre patrzą tylko jak zrobić, żeby całe życie je utrzymywać i robić za nie wszystko, a do roboty to już niełaska pójść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej być przystojnym i umięśnionym z kasą, bo wtedy nie wiesz czy leci na kasę czy na mięśnie :D

na kase na kase, zawsze - w jakims tam stopniu ;)

nawet moze o tym nie wiedziec tylko podswiadomie, ale tak to juz jest, bo jak niby ma sie czuc bezpiecznie jak facet nie wyrabia na rodzine albo starcza na podstawowe rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Genesis

Wiesku, a co Ty takiego zwariowanego juz zrobiles, ze uwazasz sie za znawce kobiet?

Naoglądał się 'hamerykańskich' filmów, gdzie coś takiego się praktykuje... ciekawe ile ma lat tak btw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie jest taka hierarcha

1. Przystojny, umięśniony z kasą

2. Przystojny z kasą

3. Umięśniony z kasą

4. Z kasą

5. Przystojny i umięśniony

 

:)

 

1 bzdura

2 bzdura

3 bzdura

4 bzdura

5 bzdura

 

 

Naoglądał się 'hamerykańskich' filmów, gdzie coś takiego się praktykuje... ciekawe ile ma lat tak btw

21

 

 

w sumie to nie wiem po co to piszę... Może kilka osób skorzystało... co do rankinu, cóż staraj się może za ileś tam lat do tego dojdziesz, albo znajdziesz desperatkę która będzie chciała z tobą być...

 

Ps W hamerykańskih filmach praktykuje się: mięśnie, romantyczność i laski na to lecą.. cóż nie skomentuje tego...

Edytowane przez Wiesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta twoja wczesniejsza wypocina wyglądała jak żywcem skopiowana ze strony bravo. Przeciez to jest chore.

 

moja? tzn co w niej jest chore? w czym się nie zgadzasz, może jakieś logiczne argumenty a nie rzucanie tekstami typu "wypocina", "bravo", chore" jak na razie twoja wypowiedź niczym sobą nie reprezentuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...