Skocz do zawartości
qbass

Konto w banku - gdzie zalozyc?

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec postanowilem (wreszcie) założyc sobie konto w panku. Poczytałem troche topicow na ten temat ale te dane sa juz troche nie aktualne.

 

Wiec moze byscie mi cos doradzili

 

MOje wymagania to:

 

- jak najniższe koszta prowadzenia konta (jesli jest taki bank to najlepiej zeby nic nie płacic za utrzymanie)

- jak najniższe opłaty przelewów (na rachunki w innych bankach i wewnatrz)

- oprocentowanie mnie nie interesuje

- dostęp do bankomatów też

- potwierdzanie sms jest mi nie potrzebne

- jednorazowe kody maja byc za darmo

 

Czyli jednym słowem MA BYC JAK NAJTANIEJ ;]

 

narazie moj typ to mBank z eKontem

 

Zaznaczam ze całkowicie nie jestem w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle ja i paru moich znajomych ma konta w mbanku , zadnych problemow , tanio i szybko , ja sam mam konto ze 2 - 2,5 roku i jestem zadowolony , do ekonta jeszcze zalozylem sobie emax i jest juz rewelka. bank godny polecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z Mbankiem- czy ktos znalazł jakieś kruczki w regulaminie, bo moja ślepota nic nie wypatrzyła- czy musi być coś na koncie( jakieś comiesięczne ukryte opłaty za konto) itp. Niby współpracują z WBK- czy można wpłacić sobie kasę na konto bez opłat :?: .

Ja jestem na etapie podpisania umowy :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mBanku nie pobieraja zadnej kasy za prowadzenie konta? przelewy jak dobrze sprawdzilem 0,50zł?

1404066[/snapback]

Dokładnie, z tym ze chyba przelewy z konta na konto ( oba sa w mbanku ) sa bezplatne

 

Na koncie nie musisz miec pieniedzy, ja przez 2 miesiace nie mialem nic i nic nie pisali ze konto puste :wink:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z inteligo? Chyba nic sensowniejszego u mnie nie ma... Chcialem sobie zalozyc w ing niestety nie ma ich u mnie =\ .

Da sie jakos do mbanku wplacic pieniadze bez oplat?

1404225[/snapback]

Musisz przelac kase z konta mBanku

W mBanku nic sie nie Płaci za korzystanie z Konta a w inteligo chyba jest to kilka złotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi jak to jest w mBanku z wyplacaniem gotówki ? Maja swoje bankomaty ? Ile pobierają za wyplacenie z innego bankomatu ?

1404325[/snapback]

Euronet i WBK za darmo a w innych bankach to chyba 4 albo 5 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mBanku nie pobieraja zadnej kasy za prowadzenie konta? przelewy jak dobrze sprawdzilem 0,50zł?

1404066[/snapback]

 

jak masz metlik to zajrzyd do gazetki KŚ tam ostnio przetestowali....

Jak dala mnie najlepszy jest mbank.

Zalety:

-utrzymalnie konta za free

-brak wymaganej gotówki na koncie

-ok 95% ludzi na allegro.pl korzysta z mbanku wiec przelewey nie ida 1 dzen tylko pare sekund, przyspiesza to tranzakcje.

-ja mam jesze izzy konto [zakladelem pare lat temu jak nielem mnie niz 18 lat]

a wspominam o tym dletego ze doestej karte jakiej niktnie ma na rynku, czyli cała czarna z czerwonym paskiem magnetycznym, mi sie bardzo podba.

-mbank szybko sie laduje, nie potrzebujesz tokena za ktory musisz bulic kaucje

-w miere bezpieczny

-jako jedyny bank internetowy w ktorym mozesz inwestowac w aukcje obligacje itp

 

Najwieksze wady:

-do niedawna niegdze nie dalo rady wpalcic gotówki bez porwizji, od niedawna w wiekszych miastach sa punkty w super marketach gdzie wkaldasz kase do bankomatu i od razu zasila ci konto wiec porblem po czesci rozwiazany.

-prowizje za przelewey 50gr, malo ale jest

-co dwa lata musisz zabulic za karte 36zł

 

Jak dla mnie jest to barnk idelany, gdyby nie przelewy za 50gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej wiec mam taki problem :) Polamalem moja karte bankomatowa :P

A konto mam w pko zwykle i teraz chcialbym z niego zrezygnowac i przejsc do intelligo.

Wiem ze mozna rozszezyc zwykle konto o obsluge przez internet ale mnie to nie rajcuje bo nadal bedzie oplata za prowadzenie i dodatkowo bede musial zaplacic za nowa karte :D

Wiec sedno sprawy

Jak mam to zalatwic - zrezygnowac z starego konta i zalozyc nowe ?? czy moze da sie stare zamienic w intelligo ale takie "prawdziwe" a nie tylko o rozszezenie umozliwiajace obsluge przez net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...