Skocz do zawartości
Madness

DFI LanParty NF4 (wszystkie modele)

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się konkurecyjna aukcja SLI-DR, ale tym razem w cenie 520 zł Co się dzieje! Szok cenowy! :razz: Ten pękaty kartonik wygląda bosko... orgazm! :oops:

 

Edit:

------

Co do w/w aukcji już dostałem maila, cyt.:

"To jest pełny zastaw ze wszystkimi kabelkami itd. Gwarancji mogę udzielić jedynie rozruchowej. Zestaw jest nowy, nieużywany w oryginalnym opakowaniu. Pozdrawiam"

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paka przyszła z dfi lp sli-dr ....mnóstwo bajerów!!

wczoraj wplacilem pieniazki (ja mieszkam na GórnymSląsku) wyslalem skan z dowodem wplaty i dzis o 12 listonosz i przyniósł paczkę ze Szczecina!! SUPER!!

 

pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie DFI zaczyna już wnerwiać delikatnie mówiąc :/ Mam to samo co wampir sam siebie dogonić nie mogę :/ Chodziło sobie PI na 2754MHz bez zająknięcia teraz temp mam średnio mniejszą o 5stC i „4 litery” nie chce chodzić na 2754MHz wywala od razu, a co ciekawe jak zabootujem na 2754MHz i ColockGen-em będę jechał w dół to dojechałem do 2,5GHz i tak dalej wywal PI na samym początku…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 2 pytania odnosnie tej plyty:

1. czy istnieje jakis nowszy, lepszy bios do niej ? jak tak to moze ktos dac linka ?

2. domyslnie ona dziala jako pci-e 16x , czy 2x 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teges , jak wol pisze zeby czytac faq na 1 stroni a tam wszystki pisze o biosach itd i nawet stronka jest podana ...

 

a ja dalej nie mam plytki od PCP :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie DFI zaczyna już wnerwiać delikatnie mówiąc :/ Mam to samo co wampir sam siebie dogonić nie mogę :/ Chodziło sobie PI na 2754MHz bez zająknięcia teraz temp mam średnio mniejszą o 5stC i „4 litery” nie chce chodzić na 2754MHz wywala od razu, a co ciekawe jak zabootujem na 2754MHz i ColockGen-em będę jechał w dół to dojechałem do 2,5GHz i tak dalej wywal PI na samym początku…

1373453[/snapback]

moze jakis wicher na mem dobrze zrobi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@themOn:

NF4: 38stC PW: 39stC

 

@Blue:

Tylko że ja mam 120x120 @ 12v na memkach od początku a pisałem o tym chyba już ze 10 razy…

 

Zresztą co memki mają do gadania jak na 9x306 (166) maja 250MHz a na co dzień biegają na 8x331 (166) 265MHz.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba sie bardzo :), tylko mniemam ze te 44C to sa bez zadnego wiatraka ?

Gdzie taki radiatorek trafiles ?

Zna ktos moze granice stabilnosci chipsetu (przy jakiej mniej wiecej temp) ?

U mnie chipset ma 48-52 na org coolerku przy 1500 RPMach wiatraczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiat pierwszy raz przeczytałem cały temat i powie ze faktycznie za wiele to sie nie moge dowiedzieć (zrozumieć). Podobnie mam problem z starym biosem dotyczacy sata itp. Nie ma pomysłu jaki bios by był najlepszy ? Ps czy hynixsy d - 43 lubia sie z ta płyta bo mam takie co chodziły ~500 Mhz a teraz ledwo 420 Mhz :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wrobsipl

 

Ja mam hynixy, bios od producenta 3/10 ,na innych tez mi hynixy nielazily za dobrze.

Na 3/10 bootowalem winde przy 275mhz na ramy, 270mhz nawet bylo memtest stable (ale restart pozniej juz nie, magia).

Aktualnie 260Mhz cas 2.5-3-4-10 3.2v.

Z sata zadnych problemow niemam, dysk samsunga 120gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nierealny, nacodzien 3.1-3.2v. dawalem juz do 3.5v ale niewidzialem postepow :)

 

@Blue

 

Sam mam zamiar kupic panel aerocoola bo posiada chyba wszelkie mozliwe wejscia wyjscia, tez ma 2 wyjscia SATA i tez bez zasilania :) moze w tym idiotyzmie jest jakas metoda ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko z innej beczki...

Czy ktos zadal sobie trud sprawdzenia kilku spraw...

Wraz z biosem 3.10p mamy dostepnego memtesta 1.55 ktory dobrze rozpoznaje NF4 i mozna sobie odczytac. I teraz przykladzik...

333x8x166 kiedys na starym biosie dawalo na pamieci 266, a obecnie w memtescie mozna przeczytac 277. Bandwitch pamieci podawany w memtescie dla 266 keidys(co nie bylo widoczne) jest porownywalny z 277(ktore widac teraz). Przygladal tez sie ktos dzielnikom w biosie ? 5/6 0.9 0.75 etc ? Ja kiedys liczylem (333x5)/6=277.5(5/6 to odpowiednik 166) skad zatem w clockgenie i wszedzie 266 etc ??

Moe mi to ktos wyjasnic ? Chyba przeoczylem podstawowa lekcje z A64 czy cus...

 

@Yotomeczek

Super masz tego malucha...jutro chyba sam cos podobnego zrobie...mam podobne malenstwo...ten wyjec mnie wlasnie wykancza... :(

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam zamiar kupic panel aerocoola bo posiada chyba wszelkie mozliwe wejscia wyjscia, tez ma 2 wyjscia SATA i tez bez zasilania :) moze w tym idiotyzmie jest jakas metoda ...

1374577[/snapback]

hmm... a moze po prostu zasilanie idzie z zasilacza? ;)

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo kminie o co ci w tej wypowiedzi oraz w tym shocie chodzilo :)

Tak zasilanie idzie z zasilacza, ale chodzi o to ze na tych PANELACH do zatok 5.25 w komputerze, niema WYJSC zasilania, wiec podlaczam dysk SATA fajno ,ale niemam mu jak podlaczyc zasilania chyba ze zdejme scianke boczna i wyciagne kabel zasilajacy prosto z kompa co czyni calkowitym bezsensem posiadanie wyjscia na panelu (z zalozenia poto zebym wlasnie niemusial rozbebeszac kompa).

...

 

 

?

 

Jakbys jeszcze niewiedzial o co nam chodzi to tak wyglada przykladowy panel (ten ktorym ja jestem zainteresowany)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...