Skocz do zawartości
Lisek

No To Jedziemy Na Nowym Forum - Invision

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie a jak z wielkoscia avataków. Czy beda wieksze, mniejsze czy takie sam chodzi mi o rozmiar w pixelach

1203225[/snapback]

Z panelu kontrolnego (uzytkownika):

Ładowany avatar z twojego komputera musi być mniejszy niż 10 KB.

Następujące typy plików są dozwolone: gif,jpg,jpeg,png

 

Skalowanie grafik włączone

( To zeskaluje twoją grafikę za ciebie jeśli jest zbyt duża )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jedziemy z nowym forum :rolleyes: troche nieufnie jak to zmian ale sie przyzwyczaję :D

imo trzeba by coś troche ciemniejszego wyprodukowac - taki skin troche w oczy wali

nie podoba mi się też "ikona postu",, takie to nie pasujące do tego forum,,,

no i jak widzę można do postów pozalączać coś - ale czy to nam forum nie zamuli ?

 

pomarudziłem ;) poza tym miodzio :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote=wortigern,Jan 5 2005, 18:52][url=http://SA]http://tweak.unspl.com/index.php?act=ST&f=...00#entry1203241[/url]czy jakiś mod mógłby to posprzatać (sorry za nabrudzenie ale to nie moja wina) bo forum coś kaszani a ja nie wiem jak sie posty usuwa  :o PS. pewnie lol z mnie[right][snapback]1203251[/snapback][/right][/quote]

Po kodzie widac co jest nie tak z tym linkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie działa. Byłem tydzień pić w górach, wracam siedze wyposzczony 5 min. i forum siadło. Myślałem,że dostane zapaści .. i poszedłem po browara :D Mnie też troche trudno sie przyzwyczaić.. ta mnogość opcji.

Tylko nowe skiny są niezbędne! Plis dajcie cos takiego ciemnego i ponurego bo jak widze te kolorki to czuje sie jak na forum dla tych he.. he... hetero inaczej(ale ja mam jakiś taki gust skrzywiony )

No dobra ide nadrabiać zaleglości...

Pozdrawiam wszystkich stałych bywalców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co jest z tym powiadomieniem o odpowiedzi?? przyszedlem i 75 maili od tweaka !!!

1203271[/snapback]

W panelu uzytkownika masz do wyboru w jaki sposob chcesz otrzymywac powiadomienia. Mozesz wybrac, zeby forum wysylalo e-mail od razu, z opoznieniem, podsumowywalo dzienne posty i wysylalo maila lub robilo tygodniowe podsumowanie. Wybor nalezy do ciebie ;)

 

Jesli chodzi o skiny to z mrocznych ten jest dosc ciekawy. Sciagnac go mozna stad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tu sobie wpadam zobaczyc jak wyglada comatose 2.0, a tu jakas niebieska kupa :lol: Nie no smieje.

Kiedy bedzie jakis fajny, czarny, mniej wypalajacy monitory CRT skin do forum?

Wszystko fajnie (na razie) ale mam niewielkie pytanie:

co to jest za badziew z e-mailem- zmien, bo inne konto z niego korzysta (czy cos takiego). Mail jest moj gwoli scislosci.

 

P.S. Czuje ze jeszcze przez jakis czas testowe bedzie sluzylo do testowania, a nie do pisania glupot (ktorych zreszta bylem czasami wspolautorem :| ).

 

P.P.S.

Fajne te "ikony postu"

Zalacznikow jeszcze nie testowalem ;)

 

P.P.P.S.

Co sie stalo z moim podpisem? ;)

----

Cos czuje ze trzeba bedzie zmienic nazwy paru buttonow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo by sie przydalo takie cos jak "zobacz moje posty"...... zeby po kliknieciu przeszlo do listy postow w ktorych sie zzabieralo glos...

1203331[/snapback]

Musisz wejsc w swoj profil (kliknij na swoj login w jakims poscie) i tam masz "pokaz wszystkie posty uzytkownika".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo by sie przydalo takie cos jak "zobacz moje posty"...... zeby po kliknieciu przeszlo do listy postow w ktorych sie zzabieralo glos...

1203331[/snapback]

 

ale caly sens w tym zeby taki link byl zawsze na glownej stronie forum jak to bylo poprzednio...... a nie wejdz tu tam siam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez dane zostaly przekonwertowane.

Problem jest w tym ze stare forum jest uszkodzone .

1203176[/snapback]

mi to wyglada na bledy konwersji - w kilku miejscach sa rankingi i wszedzie gdzie byly jakies ustawienia czcionek w bbcode sa teraz puste miejsca (dane po niektorych znacznikach zostaly usuniete).

ciezko mi uwierzyc, ze baza walnela w ten sam sposob w kilku roznych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coś wcieło ten ogromniasty temat o radkach 9550!

Mam nadzieje,że szybko wróci bo liczba odwiedzających drastycznie spadnie :P A może o to chodzi bo serwer wyraźnie nie wyrabia... już dzisiaj z 5 razy musialem czekać :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...