Skocz do zawartości
best-boy

Pare Spraw O Nowym Forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Opóźnione powiadomienie.

Z opisu wynika, że działa tylko kiedy jesteś out of service, ale chyba nie jest tak do końca. Wczoraj cały dzień praktycznie zalogowany byłem na Tweak'u (na jednym z paneli miałem ustawione automatyczne odświeżanie co dwie minuty) i notyfikacje mimo wszystko przychodziły. Celowo sobie założyłem tego typu subskrybcję na kilku w miarę popularnych topic'ach, aby to sprawdzić. Czyli działa mniej więcej tak, jak w phpBB.

Zresztą sprawdźcie sobie.

 

BTW, Niemiec wrzuć sobie kosmitę do AV, bo jakoś nie mogę się przyzwyczaić do pustki pod Twoim nick'iem. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmity nie bedzie tak samo jak opisu a dlaczego to sie zglos na gygy ;]

czyli mam dac opuznione powiadomienie, zeby mi nie zawalili skrzynki jak ostatnio 150mailami??

1219174[/snapback]

Ja mam dzienny wykaz, dziala dobrze, przychodzi tylko jeden email z informacja co sie ciekawego dzialo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zaznaczylem dzienny wykaz i mi przychodzily oba: dzienny wykaz, a w ciagu dnia powiadomienia o poszczegolnych postach :(

 

Czy zmiana rodzaju subskrypcji dziala wstecz - tzn. czy obejmuje juz subskrybowane w momencie zmiany tematy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie działa wstecz. Musisz zmienić sposób subskrybcji dla poszczególnych tematów w Panelu kontrolnym. Jest to dosyć łatwe, bo zaznaczasz sobie tematy, które chcesz poprawić i jednym ruchem ustawiasz zmianę subskrybcji dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś był taki śmieszny guziczek na górze: zbanowani...

ma zamiar wrócić na swoje miejsce , czy moze coś ciekawszego będzie?;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy można tak zrobić, żeby w temacie maila pojawił się temat postu, którego odpowiedź dotyczy? tak jak to było dawniej. teraz jak dostaję maile to wszystkie wyglądają jednakowo (z nagłówka) i dopiero w treści widać jakiego tematu mail dotyczy :cry:

jest to również pomocne gdy np. dostajecie powiadamianie via sms na nowych mailach. kiedyś sam temat mi mówił, czy mam się śpieszyć do kompa czy mogę spokojnie zjeść kolacje ;)

 

przywróćcie temat topika z nową odpowiedzią w temacie maila.. bardzo proszę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie podlacze do tego - dobrzeby bylo zeby link do temau byl na gorze wiadomosci a tresc odpowiedzi ponizej - byloby wygodniej :) - wiem ze admini maja co robic, ale to zmian kosmetyczna gdzies w templates wiec jak ktos znajdzie chwilke to bylibysmy wdzieczni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechce sie czytac tych/az 2 stron ;) ;) ;) ;)

I szkukac odpowiedzi ale....

Mam pytanie kiedy będzie/będe nowe skórki Forum

Widze ze trwaja prace nad stylem forum o nazwie desert

kiedy on będzie ukonczony bo jakos sie przyzwyczailem do wersjji tych Ze Starego Forum a desert mi je bardzo przypomina niewiem czemu ;) ;) ;)

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, kiedys roiło sie od Twojego zielonego ufoludka, a teraz praktycznie Ciebie nie widać, coz za zmiana? czym jest spowodowana? nie musisz odpowiadac, tak tylko pytam....

 

To na pw pytaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! / x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ejjoł

co jest że wiadomości na priva które wysyłam nie dochodzą? jest jakiś myku co mam ustawić, czy to błąd i cza czekać na jego naprawę?

wysłałem ostatnio kilka privów do różnych userówi nic, żadnej odpowiedzi, gdyby to było 2, 3 razy to bym se jeszcze jakośtłumaczył ale tak to nie kumam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łe co to ma być za baner w lewym górnym rogu rano go nie było wchodze teraz a tu zonk :/

 

ejjoł

co jest że wiadomości na priva które wysyłam nie dochodzą? jest jakiś myku co mam ustawić, czy to błąd i cza czekać na jego naprawę?

wysłałem ostatnio kilka privów do różnych userówi nic, żadnej odpowiedzi, gdyby to było 2, 3 razy to bym se jeszcze jakośtłumaczył ale tak to nie kumam..

1296231[/snapback]

Wyślij sam do siebie jak dojdzie to znaczy, że faktycznie musieli nie odpisać ja tak sprawdzam czy działa śląc sam do siebie ale jestem szprytny nie ?

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyślij sam do siebie jak dojdzie to znaczy, że faktycznie musieli nie odpisać ja tak sprawdzam czy działa śląc sam do siebie ale jestem szprytny nie ?

1296912[/snapback]

A potem na te wiadomości odpisujesz? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no już jest luz, miałem zapełnioną skrzynkę i nie zwróciłem na to uwagi

jej pojemność jest dość mała... ale lepsze to niż miałby mnie nikt nie lubieć :lol: :lol: :lol:

 

ps - w skinie desert pre beta nie wyswietlają się informacje o numerze gg i nie można takowej wpisać w panelu kontrolnym, podczas gdy w deflaut te informacje widać - cza by to naprawić...

Edytowane przez unckle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...