Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

no ja juz sie trzeci raz zabiore za ta misje i moze da rade , juz za drugim razem jak teraz mysle moglem to wygrac bo gonilem ich glownego herosa ale odpuscilem a mialem szanse wygrac , a potem to jak juz nazbieral tego wszystkiego ....... ale ogolnie to parodia jest zeby na normal tego sie spokojnie przejsc nie dalo -to co dopiero hard , stopien trudnosci nie jest dobrze dobrany albo poprostu brakuje poziomu easy

Trzeba zawsze w kazdej misji osiagnac max poziom swojego herosa. Ja wybieram zawsze luck , nauka i logistyka oraz jak najwiecej jednostek strzelajacych. Narazie bez kłopotów jade 2 misje w kampanii nekromanty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie....

 

Ja zajolem drugi zamek w pierwszym tygodniu i nic z tego (to nawet nie jest trudne). Chodza takie petardy po mapie ze wlosy deba staja na rekach jak sie podglada :-)

 

Zaraz po tym jak zajmiesz drugi zamek musisz walic prosto na trzeci, tylko z czym to ja nie wiem doprawdy. Podziwiam tych ktorzy przeszli ta misje.

kiedy skumalem sie ze trzeci zamek za darmo sie zgarnia (tylko trza pokonac ~70 zywiolakow ziemi albo ~8 feniksow ;) ) to na normalu ta plansza jest prosciutka, nie wiem jak na wyzszych poziomach, narazie staram sie znalezc jakies triki i potem bede kminil ;)

 

pytanko do aerial:

czy na heroic trzeba rushowac jak w trojce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze poziom jest odpowiedni ...co to za gra co si emisje hurtem przechodzi , zapewne pamietacie age 3 gdzie w 2 dni mozna pzrejsc cał gre na hard ...odnosze wrazenie ze wiekszosc z was chce przechodzic misje hurtem ....jak jest satysfakcja i frajda z takiej gry ....

normal > każdy kto przysiadzie i pozna techniki gry przejdzie

hard > kazdy kto grał w 3 i wie jak sie szybko rozwijac

heroic > kazdy kto grał na multi w h3 i poznał kilka zasad ktore trzeba stosowac , poradzi sobie

 

dochodzi jeszc epoznanie gry ale to wystarczy rozegrac xl na custom

i wszystkioego sie mozan dowiedziec..ja gram na heroic i jak narazie

idzie dobrze zaczynam 2 kaampanie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem i włączyłem na 10 minut (; bo nie ma czasu na nic. Powiem jedno muzyka w grze mnie ZABIŁA. To jest coś CUDOWNEGO (; ARCYDZIEŁO :D mówię o muzyce, czegoś takiego dawno w grze nie słyszałem :o Kopara na ziemii, bije nawet te z poprzednich wersji. Lecę ;) papa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i nie znalazłem kto by mi łaskawie powiedział jak przejść ostatnią misje pierwszej kampanii :P Zdobywam zamek i potem gdzie bym nie poszedł po kilku turach piszę że zmoczyłem ;) Pytanie pewnie bardzo lamerskie ale pierwszy raz gram w taką grę i ni cholery sobie poradzić nie mogą a mnie wciągnęło :P Proszę nie bić i z góry dzięki za odpowiedź ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem i nie znalazłem kto by mi łaskawie powiedział jak przejść ostatnią misje pierwszej kampanii :P Zdobywam zamek i potem gdzie bym nie poszedł po kilku turach piszę że zmoczyłem ;)

Uwolniłeś Isabel z więzienia? Więzienie jest koło zamku.

 

Przy okazji to masz w tej grze coś takiego jak objectives, niedaleko buttona od końca tury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwolniłeś Isabel z więzienia? Więzienie jest koło zamku.

 

Przy okazji to masz w tej grze coś takiego jak objectives, niedaleko buttona od końca tury.

Ło nawet nie wiedziałem :P Co do objectives to wiem gdzie są, ale tego wiezienia właśnie szukałem wszędzie oprócz okolic zamku :P Ok. dzięki idę grać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedziec jedno: Czy rzczywiscie tworcy dali rade i nie skaszanili h5 ? I czy jest ona lepsza niz h4 ?

Jest dużo lepsza. Jest prawie jak homm3 tylko bez 2 (właściwe 3 zamków) bo tutaj jest ich w sumie 6. Mi sie gra świetnie ;). Wywalona jest muzyka Sylvian (poza tym to fajnie to wyglada takie dąb na wodzie czy jakieś inne drzewo ;D). 4 to nie seria homm to jakiś badziew który trza omijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło nawet nie wiedziałem :P Co do objectives to wiem gdzie są, ale tego wiezienia właśnie szukałem wszędzie oprócz okolic zamku :P Ok. dzięki idę grać ;]

Wzorowy obywatel, nawet nie podejdzie do więzienia :wink: Ale kobiety w opałach nie ratować ? a FE :P

 

 

Mozecie mi powiedziec jedno: Czy rzczywiscie tworcy dali rade i nie skaszanili h5 ? I czy jest ona lepsza niz h4 ?

Od H4 to i H2 i H3 było 100x lepsze tak samo jest z H5 :)

 

... Wywalona jest muzyka Sylvian (poza tym to fajnie to wyglada takie dąb na wodzie czy jakieś inne drzewo ;D). 4 to nie seria homm to jakiś badziew który trza omijać.

Jak z sąsiadem komentowaliśmy muze w zamkach to obaj stwierdziliśmy że brzmi jakby tam biba była :D Nie to co w Castle

 

Ale to drzewo to wg nas badziewnie wygląda :) takie jakieś niewiadomo co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo lepsza. Jest prawie jak homm3 tylko bez 2 (właściwe 3 zamków) bo tutaj jest ich w sumie 6. Mi sie gra świetnie ;). Wywalona jest muzyka Sylvian (poza tym to fajnie to wyglada takie dąb na wodzie czy jakieś inne drzewo ;D). 4 to nie seria homm to jakiś badziew który trza omijać.

Owszem Heroes 5 jest lepszy od 4. Szkoda tylko, że nie zaimplementowano systemu magii z czwartej części, bo ten był o wiele lepszy niż ten z trzeciej i piątej części. Bohaterami walczyć także nie można - to jednym się podobało, innym nie.

 

Muzyka w Heroes 5 jest bardzo dobra, nawet zaryzykowałbym stwierdzenie, że znakomita. :) Mało jest gier, których ścieżki dźwiękowej słucham podczas zwykłej pracy z kompem, na przykład przy moderowaniu purepc. Jeszcze tylko drobna selekcja, zamiana formatów z ogm na mp3 i będzie można wrzucić je do katalogu z muzyką od Obliviona. :blurp:

Jeszcze tylko znaleźć muzykę Kirilla Pokrovskiego z Divine Divinity i będzie komplet. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka zawsze była bardzo dobrą strona Herosów tak jest i tym razem :)

Pograłem chwilke odinstalowałem nie ma tego czaru który był w trójeczce...... niestety :/

Jak uruchomilem przez pierwsze 5 minut też byłem takiego zdania ale posiedziałem jeszcze 20 min i od kompa wstałem po 4 godzinach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozecie mi powiedziec jedno: Czy rzczywiscie tworcy dali rade i nie skaszanili h5 ? I czy jest ona lepsza niz h4 ?

Lepsze niz H4, ale imo DUZO gorsze niz h3.

A gralem w to troche. Sa rzeczy fajne, niezle zamki, pewne dobre nawiazania do poprzedniej czesci. Ale mamy do czynienia jednak z nowoscia napakowana grafika, efektami (ktore i tak jak na dzis sa cienkie). Ja juz w sumie napisalem wczesniej co mi sie nie podoba. Rowniez slaby multi, malo map i brak balansu w sile zamkow i jednostek czy umiejetnosci, co ceciach!e pierwsze wersje wiekszosci gier niestety. Jak sie troche multiplayer rozwinie w necie to dopiero wyjda te miesiace beta-testow :wink:

Ale tak dla relaksu na singlu mozna przejsc pare kampanii, albo jakies pare rund w hot seata. Dla mnie jednak ta opasla oprawa graficzne, "mulowate" menu stanowi tylko bariere w dojsciu do samej rozgrywki i tego co najlepsze w swiecie heroes. Wiec oceniam gre jako srenia.

 

Inna sprawa ze sadze ze gra stanie sie duzym sukcesem komercyjnym. Apetyty grasczy i zakrojona na duza skale kampania reklamowa robi swoje.

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzorowy obywatel, nawet nie podejdzie do więzienia :wink: Ale kobiety w opałach nie ratować ? a FE :P

...

Już nią uratowałem i ma się dobrze nie moja wina że się tak zamaskowała że jej znaleźć nie mogłem :P Swoją drogą coś za blisko to wiezienie było dlatego miałem problemy ze znalezieniem bo jak wiadomo im coś bardziej przed oczami tym trudniej zaleźć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko drobna selekcja, zamiana formatów z ogm na mp3 i będzie można wrzucić je do katalogu z muzyką od Obliviona. :blurp:

Jeszcze tylko znaleźć muzykę Kirilla Pokrovskiego z Divine Divinity i będzie komplet. :twisted:

;d. Moim zdaniem wszystko gut oprócz Obka. Naprawde Ci sie podoba muzyka z tej gry ? moim skromnym zdaniem jest srednia :P. to było ot teraz czas na fakty.

 

Czym (jakim klawiszczem) tutaj otwiera sie konsole ? Bo tab/tylda mi nie działją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dorwałęm ale mam straszne problemy z grafiką.

 

Radeon 9500 osmiopotokowy, a chodzi jakby nie mógł. Ktoś tu pisał, że na 9100 chodzi płynnie a mi się strasznie zacina i w zasadzie obraz mapy jest nie do obejrzenia - slideshow :/ Nie wiem czym to jest zwiazane, karta spokojnie powinna dawać radę w 1024x768 VeryLow, nie ?

 

Nie mam pojęcia co jest nie tak :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dorwałęm ale mam straszne problemy z grafiką.

 

Radeon 9500 osmiopotokowy, a chodzi jakby nie mógł. Ktoś tu pisał, że na 9100 chodzi płynnie a mi się strasznie zacina i w zasadzie obraz mapy jest nie do obejrzenia - slideshow :/ Nie wiem czym to jest zwiazane, karta spokojnie powinna dawać radę w 1024x768 VeryLow, nie ?

 

Nie mam pojęcia co jest nie tak :/

Gre również dorwałem i mam identyczny problem. U mnie na 6600 gt równiez nie da sie grac. Niezaleznie od ustawien na(very low/very high) na mapce jest slideshow nawet jak wyjde do menu to sie mycha zacina :huh: Na najwiekszym zoomie jest ok ale tylko jak troszeczke oddale jest tragicznie. W czasie bitwy wszystko ok. System mam prowadzony schludnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 6600GE moge grac bezproblemowo na 1024 very high oczywiscie bez AA i innych dupereli. moze wplyw na to maja 2 rdzenie i 2gb ramu.

na X1900XT 1600*1200 very high, AA i wlaczone co sie da tez jakos nie sprawiaja problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec, ja rozumiem, że na Twoich wypaśnych sprzętach wszystko śmiga, ale ja tu pytam o moje skromne A3000+ i R9500 ;]

 

Przeszedłem 4 pierwsze misje, i nawet nie tak źle, ale chyba wolałem HoMM3. Może jakbym miał lepszą grafikę i płynność to bym się zachwycał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki tam wypasny sprzet?? 6600GT to jest wypasne karta?? nie wydaje mi sie, zeby dodatkowe 1024mb ramu az taka roznice dawalo, podobnie jak drugi rdzen, choc oczywiscie moge sie mylic ;]

ja na sprzecie z podpisu gram an 1024x768 high i jest git. Jak krece ostro kamera to troche fpsy spadaja a ta poza tym to luz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was grał w custom w "A Tear for Ossir" i czy ktos wie gdzie to jest ukryte, bo zero obeliskow nic, rozpykalem cala mapke i nic nie ma. Jestem sam i zadnego Objectiva nie mam zakonczonego. Jedynie na polnocnym-wchodzie widze jakas wysepke ale na niej nic nie ma tak samo w podziemiach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie zasadnicze - na jakim zoomie ;D ?

chyba na mapce stratregicznej możesz przybliżyc tak ze tylko du.pe bohatera widać;) za to reszty już nie i o to chodzi; wtedy mi sie nie tnie przynajmniej:/:/

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...