Skocz do zawartości
P1T3RR0

Heroes of Might and Magic V

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież patche są do różnych wersji do polskich, czeskich, węgierskich i kolekcjonerskich. Kliknąłeś w link? [;

Kliknąłem ale nie rozejrzałem się za dokładnie :oops: i myślałem ze jest wersja na Europę i inne kontynenty :rolleyes: :mur:

A tek z innej beczki to biorę dzisiaj ulotkę z MM-u i widze ze od jutra oprócz różnych śmieci "nie dla idiotów" będzie Hirosek w cenie 59,90 !! :mur:

mam nadzieje że to błąd w druku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mamy inne reklamówki ;) ja mam na Zabrze, Katowice, Czeladź i Chorzów i jak byk jest napisane: 59,90 na 1/4 strony a do HL2 dodatek za 39,90 <_<

A patcha właśnie ściągam i sie zobaczy czy są jakieś problemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w olsztynie w mm HL jest za 50 a herosi za 80.

kazde mm ma mozliwosc stosowania indywidualnej polityki cenowej.

Dobra polityka cenowa polityką ale ja czuje się troszkę wydy..ny zamawiam sobie z gram.pl ze zniżką 20 zł bo wcześniej sobie morka kupiłem a w głupim mm cena dzień po premierze 40 zeta taniej od "oficjalnej" :angry: czyli jestem jeszcze 20 dychy w plecy, no bez jaj... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to juz bylo, ale mam taki quiz dla Was. Co jest nie tak z tym obrazkiem?!

 

Dołączona grafika

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już co z tym patchem?? Bo mi też się niechce zainstalować :mellow: wyskakuje komunikat:"Brak zainstalowanej gry Heroes of Might and Magic V. Nie można dokonać aktualizacji." :mur: Gierka oczywiście orginalna :) WTF ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego miejsca na download ? bo tutaj trza sie rejestrować itp :/. Szkoda bo 10 map by sie przydało do multi czy hot seat.

AI na tych mapach nie jest dopracowana. Lepiej grać na tych mapach w trybie hot seat niż samemu z kilkoma kompami.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego miejsca na download ? bo tutaj trza sie rejestrować itp :/. Szkoda bo 10 map by sie przydało do multi czy hot seat.

Poprawilem adres...juz dziala. Kliknij na poprawiony adres albo zmien z adresu showtopic=43 na showtopic=14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma być wiadomo?

Odpalasz instaluje się i już, przynajmniej mi się zainstalował.

No jakby to bylo takie proste to bym tak zrobil :mur:

ale przynajmniej polacy staraja sie przegrac z honorem :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia misja ostatniej kampanii rozczarowuje. :( Taką mapę to można maksymalnie w 2-3 godziny zrobić. Dodatkowo ocenę obniża fakt, że

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Outro też bez rewelacji, wiadomo jedynie, iż będzie jakiś dodatek. Tylko dlaczego nie znamy losów pozostałych naszych herosów?

 

Chyba lepiej by było, gdyby twórcy wydali tą grę za pół roku. Może wtedy byłaby dopracowana i przemyślana cała ta kampania. Trzeba czekać na jakiś większy patch i na edytor map, bo na razie to nie ma na jakich mapach grać. Przydałyby się również większe mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby to bylo takie proste to bym tak zrobil :mur:

ale przynajmniej polacy staraja sie przegrac z honorem :mur:

Miałem ten sam problem. Prawdopodobnie masz niewlasciwego patcha (np na gamershell jest do edycji CD). Tu jest prawidłowy

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1305

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was po instalacji patcha wyskakuja jakies buraki w menu glownym?! Nie mowie o nieprzetlumaczonych fragmentach w samej grze tylko o jakis krzaczkach ktore sa zamiast liter w menu na poczatku. Inna sprawa jeszcze to ze po patchowaniu gra nadal ma numerek 1.0 a chyba powinna miec 1.1 nie? I ostatnia sprawa, myslalem ze patch DODAJE opcje Easy a nie ZASTEPUJE opcje Normal bo 1 kampanie lecialem na normalu a po instalacji mam do wyboru tylko Easy a potem juz Hard i Heroic. WTF?!

 

EDIT.

Patch mam na bank dobry, wersja DVD PL.

 

EDIT2.

Czy ktos ogarnal juz czemu ten syf tak sie tnie po jakims czasie. U mnie nawet po restarcie gry juz teraz jest zamulka od samego poczatku.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma sposob na przedostatnia misje ostatniej kampanii ?

Kiedy to trzeba pojmac Isabell .. jednak kiedy docieram do jej zamku to tam jest ponad 200 paladinow , okolo 50 archangelow .. prawie 700 piechoty .. no bez przesady :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma sposob na przedostatnia misje ostatniej kampanii ?

Kiedy to trzeba pojmac Isabell .. jednak kiedy docieram do jej zamku to tam jest ponad 200 paladinow , okolo 50 archangelow .. prawie 700 piechoty .. no bez przesady :blink:

Skorzystaj z zamków Haven w tej misji. Jest ich 4 lub 5 (nie pamiętam już). Rozbuduj zamki. Archaniołów robić nie musisz, zwykłe wystarczą. Następnie uzbieraj armię i zaatakuj przeciwnika. Jak grałem, to atak przeprowadził Findan (? - chodzi o tego elfa, choć Godric też nie byłby zły). Wybierz bohatera z wysokimi współczynnikami attack i defense. Na mapie jest pełno miejsc gdzie można się podpakować (areny i inne takie) i zwiększyć luck i morale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w5 misji pierwszej kampani jedno zzadan brzmi zeby zdobyc zamek w pierwszym tygodniu zdobywam go a gdy mija tydzien pokauje sie plansza ze przegralem o co chodzi gram na wersji 1.0 angielskiej spolszczonej.

Kolo zamku masz więzienie i musisz do niego pójść i uwolnić Izabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dwa pytanka:

1. jak podzielic jeden oddzial na dwa?

2. jest jakis sposob na poprawe poruszania sie po podziemiach?

1. Dzielisz oddziały trzymająć shift+ lewy przycisk myszki

2. Logistyka na expert a szczegolnie dobre jest pathfinding ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chwilowo gram bez patcha, szkoda mi 50mb zeby sciagnac :D wiec chcialbym sie zapytac czy pewna rzecz juz dziala: podczas kampanii elfow glowny bohater ma skilla "imbue arrow" czyli wybierasz zaklecie jakies i ono jest dodawane do kazdego ataku bohatera. czy wam ten wynalazek dziala bo mi nie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...