Skocz do zawartości
KaziQ

P4 Or A64

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez jestem mily :]]]] ....czasami :]]]] (Lagier jest szczegolnie mily jak popije :]]]...wtedy kocha poprostu wszystkich i wynajduje coraz to nowszy sposob budowy zdan :]]] )

1234723[/snapback]

:plum: zapomniales dodac ze na codzien to kawal Ch.... ze mnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co ja wczoraj ogladalem te Pearl Harbor .... taka inteligentna dyskusja na forum a ja sie ogladalem za zero na monitorku :D a zeby zakonczyc temat na temat ( maslo maslane :lol: ) i915 i Pciexpres proponuje zobaczyc cosik takiego (Ecs ROXX ) ECS 915P-A płytka z Pciexpres i AGp-expres :D :D i po co sie sprzeczaliscie co wybrac ... mozna kupic "porzadna plyte" ecsa z agp i pci-ex :lol: :lol: tyle niepotzrebnych emocji :razz:

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, ale teraz to wbiłeś mi gwóźdź, chyba zmieniam platformę, niby też mam gigabitowy lan, ale jak pomyśle jak on był by gigabitowy w przypadku 915 to normalnie ssyce... o tak -> sssssssssssssssssss :-P

 

a tak btw to ciekawe czy obsługuje sdramy <_<

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no najgorsdzy bol zwiazany z tym ecsem to to ze nie obsluguje pamieci typu quantum-pamtum :lol: nastepnej generacji :D

a tak na "powaznie" to najbardziej przemyslana plyta od lat radiator na nb 3mm od pci-expresa pozatym popatrz na kolor laminatu chyba metalik :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plyta po prostu wymiata:

 

-FSB 800

-HT support

-Dual DDR1+DDR2 -wwwwwwooooooooowwwwwwwwwww czyli jak to jest na ddr2 cl z obu kostek pamieci sie lczy :lol: czyli co srednio Cl bedzie wynosilo 8

-Color map-wwoooooowwwww B)

-PCI Express Lite

taa ale zastanawiajace czy uzywajac najnowszych p4 wydzielajacych 130W ciepełka kolor z laminatu na okolo socketa nie zejdzie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie nowe prscoty na socketa T chyba od 3,2Ghz w gore poprzednia wersja wydzielala 115W ...... a kiedys sie mowilo ze amd to grzejnik ...... gdzies byla nawet taka tabelka ale teraz nie moge znalesc jak znajde to zapodam link

 

offtopic troche no ale- ile energi pobiera twoja karta graficzna - tu sprawdzisz

 

Znalazłem nawet info to bylo na tweaku.pl :) ilosc wydzielanego ciepla przez intele Tu klik

Edytowane przez Buu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam, że istnieje rozwiązanie na i875P coby LGA 775 wcisnąć:

 

1235016[/snapback]

wlasnie sie zastanawialem dlaczego od razu nie wrzucili LGA775 pod 875P :roll: teoretycznie nie powinno byc zadnych problemow na i875 zreszta pewnie bylby wydajniejszy <_<

Edytowane przez Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...