Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

"It's basically a representation of the look and feel of the game we're trying to make,".

cytat z wywiadu ...czyli to jest po prostu nazwijmy to film koncepcyjny ktory miał byc symulacją tego co próbują zrobić / do czego dążą programisci i graficy GUERILLA ..jako ze GPU jescze fizycznie nie istnieje, a i devkity siłą rzeczy nie są do końca odpowiednikiem hardware-u konsoli więc na potrzeby targów zrobiono małe oszustwo i  pod tytulem "Killzone2" zostal wyprodukowany i wygenerowany na stacjach graficznych firmy Axis Animation.

 

wyscigi samochodowe na 2 filmiku tez na bank są renderingiem , natomiast boks jest puszczony zapewne na 2 kartach w SLI, podobnie jak UNREAL 2007

1462397[/snapback]

Wiecie co, myślę, że jednak sony robiąc potężny lunch konsoli za niecałe 10 miecha, na który planuje przygotowac dośc dużo pożądnych lunch-title'ów, nie moze sobie pozwolić na fuszere taką, że nie mają sprzetu do końca gotowego, bo musi to być gotowe, aby gry na czymś robili/telstowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no oszaleje....znowu coś wynaleźli...PRZECIEZ NA KONFERENCJI BYŁ TYP Z nVIDIi...OPOWIEDZIAŁ O RSX I ZAPREZENTOWAŁ DEMO LUNY I POWIEDZIAŁ ZE TO NA RSXie odpalane jest....no to o czym wy rozmawiacie...tekst na tema G70 dotyczy zapewne układów graficznych mających sie wkrótce pojawic dla PCtów a nie konsoli...zreszta juz nic nie pisze bo znowu sie bede wkurzał...ZOBACZYCIE ZA 10 MIECHÓW i koniec.Póki co ANI xboxa NIE MA ani PS3 NIE MA.koniec i kropka.A JA RÓWNIE DOBRZE MOGE POWIEDZIEC ZE TO CO POKAZYWALI NA XBOXA BYLO ZE STACJI ROBOCZYCH I TRAILERÓW NA PC.i co...teraz mi przedstawiajcie fakty ze tak nie było :/

 

jakiś gośc napisał se artykuł na temat nVIDII .. KIJ wie skad wział wogóle informacje...skad wzial informacje ze RSX is still in development ....wogóle informacje Z KOSMOSU podobnie jak te wszystkie tabelki srelki opublikowane na stronach microsoftu...porównujące procesory konsol itd..pozostaje nam CZEKAC i koniec a nie czytać jakieś bzdury i domniemania. Bo i tak i tak za 10 mesiecy bedzie co innego.10 miesiecy to w branzy elektronicznej rozrywki baardzo wiele.

Edytowane przez VorTeX[PL]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony wysyła dev-kity PS3 - 13:16

Piotr Lewandowski | źródło: wig

 

Sony coraz poważniej traktuje nadchodzącą premierę nowej konsoli PS3 i już rozpoczyna produkcję gier. Do najważniejszych, brytyjskich firm trafiły właśnie developerskie wersje konsol PlayStation 3, na których powstawać mają nowe produkcje. Konsole dostały oczywiście wewnętrzne studia Sony, w tym również chłopaki, którzy odpowiedzialni są m.in. za grę The Getaway. Dane techniczne tych urządzeń nie są znane, ale według źródeł, dev-kity są bardziej zaawansowane niż dev-kity PoweMac'ów, które posłużyć mają do produkcji gier na Xbox'a 2. Wciąż są to co prawda prototypy, ale coraz bliższe finalnej wersji konsoli. Na razie nie posiadają jeszcze chipów graficznych.

Jasno z tego wynika ze nie ma jeszcze chipu graficznego

 

Microsoft ma przewage bo maja juz pelnowartosciowe devkity i napewno gotowa cala konsole bo premiera juz niedlugo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasno z tego wynika ze nie ma jeszcze chipu graficznego

 

Microsoft ma przewage bo maja juz pelnowartosciowe devkity i napewno gotowa cala konsole bo premiera juz niedlugo...

1462938[/snapback]

A ja powiem tak: MGS4, DMC4 ,GT5 ,Tekken6 ,FFXIII (?)....mam wymieniać dalej?? :). Mam to gdzieś że PS3 nie jest gotowa! Dla tych tytułów i tak będzie warto ją kupić bo to MUROWANE HITY. Nie ujmuję nic Xklocowi "360 butelek piwa się spadło Bilowi G. na łeb" ale tytuły jakimi ma być supportowany sprzęt M$ jakoś mnie nie interesują i tyle. A i tak pewnie wiekszość z nich będzie dostepna na obu platformach. Exclusivy(choćby czasowe) wygrają....Tak uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo raczej usłyszy to co powiedział szef Nintendo do gości z Microsoftu podczas zebrania kiedy amerykańce chcieli ich wykupić :"ssij moje żółte jajka" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilu prędzej czy późnij wykupi wszystkich. Już będzie miał FF.

1463244[/snapback]

Fakt. Ojciec serii FF odszedł ze SquareEnix i założył swoją firme "Mist Walker" i ponoć zapowiedział że robi eRPeGa na Xpudło"trzy-sześć-zero".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo raczej usłyszy to co powiedział szef Nintendo do gości z Microsoftu podczas zebrania kiedy amerykańce chcieli ich wykupić :"ssij moje żółte jajka" :wink:

1463278[/snapback]

Masz może linka do jakiego artykułu, albo coś z tym zebraniem?? Nie żebym niewierzył, ale chciałbym to zobaczyć. :lol: Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

A ja powiem tak: MGS4, DMC4 ,GT5 ,Tekken6 ,FFXIII (?)....mam wymieniać dalej?? :). Mam to gdzieś że PS3 nie jest gotowa! Dla tych tytułów i tak będzie warto ją kupić bo to MUROWANE HITY. Nie ujmuję nic Xklocowi "360 butelek piwa się spadło Bilowi G. na łeb" ale tytuły jakimi ma być supportowany sprzęt M$ jakoś mnie nie interesują i tyle. A i tak pewnie wiekszość z nich będzie dostepna na obu platformach. Exclusivy(choćby czasowe) wygrają....Tak uważam.

1463170[/snapback]

sorry ale to chyba sony dostala 360 butelczynami.

fakty sa takie.

 

1. x juz jest ps3 to narazie "papier" i prerendery.

2. gpu ati to konkret gpu nv zarowno rsx jak i g70 kiedys bedzie

3. bill pokazal gry sony przerazilo sie do tego stopnia

ze aby poderwac szeregi funboyow pokazala nie istniejace

gry na nie istniejacy sprzet.

bardzo mnie ubawil powolny spadek entuzjazmu w szeregach

boyow sony na tym forum. jak to nagle sie okazalo ze killzone2

to jednak render, ale ile bylo ochow i achow oraz zlosci.

4. nieuczciwe to jest sony a nie bill, sony prubowalo zdobyc

publike czyms co tak naprawde mozna nazwac

wyrenderowanym koncepartem przyszlych gier a nie grami

czy pokazem mozliwosci ps3.

 

Narazie to i tak wsio wrozenie z fusow.

Dla mnie jezeli chodzi o sprzet wygral x360 jako sprzet lepiej

przemyslany i z lepsza grafa ze stajni ati.

Jednak jako ze nie mam sentymentow do palstikow a jedynie

do faktow i mojej skarbonki na 100% lepiej bedzie stalo

na rynku ps3 ze wzgledu na duzo lepsze wsparcie

zespolow piszacych gry. Bedzie duzo wiecej bardziej wartosciowego miaska

a konsole nie scigaja sie w 3dmarkach i flopach ale w grach i tyle..

ps3 rulesuje juz teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może linka do jakiego artykułu, albo coś z tym zebraniem?? Nie żebym niewierzył, ale chciałbym to zobaczyć. :lol:

1463563[/snapback]

To jest sytuacja autentyczna. Było w PSX-Extreme. W necie nie wiadomo czy on znajdzie ten link, bo to było z jakieś pół roku temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie smiesza te wasze spekulacje. Siedzi 2 kolesi w Zakamarkach Rolniczych czy innej wiosce i na pdostawie danych co jakiś większy portal wypusci do netu wie absolutnie wszystko o stopniu zaawansowania prac nad konsolą, jej przepustowością pamięci, chipami graficznymi, iloscia operacji shadera z dokladnoscia do trzech oraz jak tu czy w temacie o x2 (nie pamietam ale ktos sie tym strasznie jarał) o obliczeniach stało i zmiennoprzecinkowych procesora obu konsol :| I sie ze soba kłucą. Może napiszcie maile do sony i microsoftu bo oni pewnie nie wiedzą połowy tych super informacji jakie posiadacie o ich konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale to chyba sony dostala 360 butelczynami.

fakty sa takie.

 

1. x juz jest ps3 to narazie "papier" i prerendery.

2. gpu ati to konkret gpu nv zarowno rsx jak i g70 kiedys bedzie

3. bill pokazal gry sony przerazilo sie do tego stopnia

ze aby poderwac szeregi funboyow pokazala nie istniejace

gry na nie istniejacy sprzet.

bardzo mnie ubawil powolny spadek entuzjazmu w szeregach

boyow sony na tym forum. jak to nagle sie okazalo ze killzone2

to jednak render, ale ile bylo ochow i achow oraz zlosci.

4. nieuczciwe to jest sony a nie bill, sony prubowalo zdobyc

publike czyms co tak naprawde mozna nazwac

wyrenderowanym koncepartem przyszlych gier a nie grami

czy pokazem mozliwosci ps3.

 

Narazie to i tak wsio wrozenie z fusow.

Dla mnie jezeli chodzi o sprzet wygral x360 jako sprzet lepiej

przemyslany i z lepsza grafa ze stajni ati.

Jednak jako ze nie mam sentymentow do palstikow a jedynie

do faktow i mojej skarbonki na 100% lepiej bedzie stalo

na rynku ps3 ze wzgledu na duzo lepsze wsparcie

zespolow piszacych gry. Bedzie duzo wiecej bardziej wartosciowego miaska

a konsole nie scigaja sie w 3dmarkach i flopach ale w grach i tyle..

ps3 rulesuje juz teraz.

1463927[/snapback]

 

O boshe! Jak ludzie czytać nie umieją! GRY GRY GRY i basta. Jak PS3 będzie tylko 2 razy lepsza od PS2 to i tak wyjdą na nią sequele gier z PS2...ZAJE****YCH gier! Ja nie fanboyuje żadnego sprzętu bo dla mnie liczą sie gry a to że gry na PS3 pasują mi bardziej niż na X360 to już moja sprawa. Ale niektórzy właśnie podniecają się super grafą i Bóg wie czym jeszcze. Jak na X360 też bedą tytuły mogące chociaż konkurować z tymi co mnie interesują to ja nie widzę powodu dla którego niemiałbym tej konsoli kupić. Co z tego że X360 jest w pełni funkcjonalną konsolą skoro nia samą sobie nie pograsz. Potrzeba gier. Jak zrobią gnioty to myślisz że to jej pomoże bo "już działa"? Owszem są tytuły zapowiadające się świetnie ale zawsze znajdą się jakieś "kaszany" (i tu i na PS3), czasem i dobrze zapowiadające sie gry zawodzą (może ja na tych moich MGSach się przejadę ;) ) ale póki co ja widzę dla siebie jedną opcję->PS3. Jak tego nie potrafisz zrozumieć to już nie moja wina.

Sory za ostrą reakcję. Po prostu jak słyszę że "PS3 jeszcze fizycznie nie istnieje" po raz setny to mnie coś trafia (to wyglada jakby fani X360 chcieli podciąć skrzydła fanom PS3....bo nie potrafią zrobic nic innego, to chyba ich jedyne "ale" w walce z PS3 i trzymają się tego kurczowo, tak samo jak gadka że filmiki z PS3 to rendery podczas gdy część filmików z X360 też nimi była :) ).

 

Co do tych "butelek" to wiem że wygląda to jakbym z całego serca nienawidził tej konsoli ale to nieprawda. Po prostu wydaje mi się że ta nazwa "Xbox360" jest taka badziewna że głowa mała. Już proste Xbox2 by było lepsze (i krótsze). Nie wiem kto to wymyślił ale mi się to zdecydowanie nie podoba o czym już też pisałem w topicu Xboxa360 (a raczej Xboxa2...bo tak ten topic sie nazywał). W ten sposób manifestuję swoje zdegusrowanie tym faktem i tyle :P. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się w części z TrueVanDal że nazwa nowego x jest beznadziejna nie łatwiej (i ładniej) nazwać po prostu XBOX2 lub chociaż XBOX NEXT.

Ale za to dla mnie w przeciwieństwie do przedmówcy nowy XBOX podoba się dużo bardziej niż nowy PS. nie mogę się doczekać świąt i nowego X chociaż wiem że w Polsce będzie pewnie dostępny z opóźnieniem pół rocznym. live is madafaka. ale jedno jest pewne nowy x będzie leżał sobie koło mojego tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się w części z TrueVanDal że nazwa nowego x jest beznadziejna nie łatwiej (i ładniej) nazwać po prostu XBOX2 lub chociaż XBOX NEXT.

Ale za to dla mnie w przeciwieństwie do przedmówcy nowy XBOX podoba się dużo bardziej niż nowy PS. nie mogę się doczekać świąt i nowego X chociaż wiem że w Polsce będzie pewnie dostępny z opóźnieniem pół rocznym. live is madafaka. ale jedno jest pewne nowy x będzie leżał sobie koło mojego tv.

1465470[/snapback]

Your choice, your right.

 

Nazwa jest cienka, ale i tak będzie sie liczyć to co zaprezętuje sobą przed światem. Równie dobrze mogliby go nazwać Xbox"Bill na imię mam, duży portfel mam" :) . Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się w części z TrueVanDal że nazwa nowego x jest beznadziejna nie łatwiej (i ładniej) nazwać po prostu XBOX2 lub chociaż XBOX NEXT.

Ale za to dla mnie w przeciwieństwie do przedmówcy nowy XBOX podoba się dużo bardziej niż nowy PS. nie mogę się doczekać świąt i nowego X chociaż wiem że w Polsce będzie pewnie dostępny z opóźnieniem pół rocznym. live is madafaka. ale jedno jest pewne nowy x będzie leżał sobie koło mojego tv.

1465470[/snapback]

A ja licze na ps3 koło telewizora :razz: , ale niestety u rodziców :-| , ale za to, jak wybiore czarny, to będzie się świetnie tam prezentowała ta "lodóweczka", jak to ją określacie :) . Będzie trzeba wydać troche kasy na przemeblowanie, aby wygląd mieszkania pasował do konsoli :lol: , na odwrót niechce :razz: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawa wypowiedź Kena Kutaragi:

"Just raising the graphics capabilities and output resolution won't change anything from the current world of video game consoles," he slammed before adding the final, golden insult: Calling Xbox 360 "Xbox 1.5".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - skad mozna sciagnac jakies filmy prezentujace mozliwosci PS3 albo Xboxa 360 ?

1466328[/snapback]

zainstaluj sobie klient toreentowy np Bitcomet

 

i sciągnij za pomocą niego te prezentacje:

 

Final fantasy VII Tech demo 640x480 (ponizej podaje stronke na której jest link do torenta)

 

http://www.thepiratebay.org/torrents-details.php?id=3332718

 

E3 Trailer FIGHT NIGHT Playstation 3 *PS3* 640x480

 

http://www.thepiratebay.org/torrents-details.php?id=3332452

 

E3 Trailer MOTORSTORM Playstation 3 *PS3* 640x480

 

http://www.thepiratebay.org/torrents-details.php?id=3332422

 

3 *8 Minute* Trailer DARK SECTOR Playstation 3 *PS3* 640x480

 

http://www.thepiratebay.org/torrents-details.php?id=3334532

 

E3 Trailer KILLZONE Playstation 3 *PS3* 640x480

 

http://www.thepiratebay.org/torrents-details.php?id=3331947

 

E3 Trailer F1 Playstation 3 *PS3* 640x480

 

http://www.thepiratebay.org/torrents-details.php?id=3331966

 

E3 Trailer HEAVENLY SWORD Playstation 3 *PS3* 640x480

 

http://www.thepiratebay.org/torrents-details.php?id=3331968

 

Konferencja na temat konsoli z E3 High Quality 800mb

 

http://www.thepiratebay.org/torrents-details.php?id=3332935

 

...jesli nigdy nie korzystales z systemu bittorent to ten link jest pomocny

 

http://podzespoly.idg.pl/news/78456.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ściem jest trochę :/. Tech Demo z Final Fantasy VII to nic innego jak intro z oryginału na PSX/PC tyle że lepiej wyrenderowanego (IMO nie przez konsolę). Trochę to przykre że Sony sobie lekko w kulki leci ale z drugiej strony znamy specyfikację i mniej więcej to czego można sie po PS3 spodziewać. Pewnie się nie wyrobili na czas a chcieli na gwałt coś zaprezentować. Czy dobrze? Myślę że tak bo inaczej całe E3 przyćmione by było przez MS i jego X360 a tak choć PS3 jeszcze nie jest gotowe w 100% gigant z Redmond musi się liczyć z konkurentem który na pewno sobie nie da wydrzeć pozycji lidera tak łatwo. Będzie ciekawie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ściem jest trochę :/. Tech Demo z Final Fantasy VII to nic innego jak intro z oryginału na PSX/PC tyle że lepiej wyrenderowanego (IMO nie przez konsolę). Trochę to przykre że Sony sobie lekko w kulki leci ale z drugiej strony znamy specyfikację i mniej więcej to czego można sie po PS3 spodziewać. Pewnie się nie wyrobili na czas a chcieli na gwałt coś zaprezentować. Czy dobrze? Myślę że tak bo inaczej całe E3 przyćmione by było przez MS i jego X360 a tak choć PS3 jeszcze nie jest gotowe w 100% gigant z Redmond musi się liczyć z konkurentem który na pewno sobie nie da wydrzeć pozycji lidera tak łatwo. Będzie ciekawie :).

1466731[/snapback]

tutaj chcę cos wyjasnic ..to demko z finala to jest realtime...puszczony na 2 geforcach 6800 ultra w sli + procesor cell który jest juz gotowy...natomiast killzone i motorstorm to rendy, box i unreal to tez realtime na SLI , zas GPU bedzie gotowe pod koniec 2005

 

to tyle B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj chcę cos wyjasnic ..to demko z finala to jest realtime...puszczony na 2 geforcach 6800 ultra w sli + procesor cell który jest juz gotowy...natomiast killzone i motorstorm to rendy, box i unreal to tez realtime na SLI , zas GPU bedzie gotowe pod koniec 2005

 

to tyle  B)

1466813[/snapback]

Zatoichi, poprawka. Motorstorm to nagrana gra, tzn replay i puszczony jaki plik filmowy. Momentami mozna zobaczyć jak się bedzie grało (kamera zza samochodu, tak jakbyśmy sterowali)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj chcę cos wyjasnic ..to demko z finala to jest realtime...puszczony na 2 geforcach 6800 ultra w sli + procesor cell który jest juz gotowy...natomiast killzone i motorstorm to rendy, box i unreal to tez realtime na SLI , zas GPU bedzie gotowe pod koniec 2005

 

to tyle  B)

1466813[/snapback]

Wiesz że już sam nie wiem. Obejrzałem go raz czy dwa i doszedłem do wniosku że to render i potem wywaliłem :). Jest identyczny jak intro z PSXowego FF7 tyle że ładniejszy. Mogliby go wyrenderować na "niby" PS3 (że niby w realtime) ale jakoś mnie ten filmik do tego nie przekonał. W takim Killzone2 to goście chcieli aby on wyglądał jak prawdziwa gra (ba, na początku dałem się nabrać że to realtime ale szybko zaczołem wątpić) a w tym filmiku nie zauważyłem jakoś specjalnie realtimeowej grafy. Faktem jest jednak że prawdy nie znam i mówię to co mi się pomyślało po jego obejrzeniu. Nie pogniewałbym sie jednak gdybyś Ty albo ktoś inny zapodał jakieś pewne info że to był realtime a nie render. Przy okazji. Getaway też był w realtime nie? Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wystarcza wiadowomość, że boks, kaczuszki i ut2007 były w realtime. Jak to odpali, to napewno będzie dobrze (nie bardzo dobrze, bo za sześć lat będę narzekał, ale cóż :rolleyes: ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...