Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika, grafiką, ale czy widzieliście w filmiku jak pięknie nasz główny bohater jeździ na łyżwach ? :D

No, to jest to o czym napisałem we wcześnejszym poście (broń się nie kołysze) i to daje taki niesmak. Swoją drogą to w Quake2 na PSX'a też tak było. Raziło to przez pierwsze minuty ale jak się człowiek wciągnął w rozgrywkę to mu to "wisiało" ;).

 

@gladiac

 

Przeniosłeś info więc i ja kasuję co napisałem ;). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gladiac

 

pisze to co widzę, a widzę, że ta gra to kompletny lol. i raczej juz nic to nie zmieni :]

 

cytat który podałeś chyba powinien być w temacie o xbox360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Matko Swinta ;) z tego pospichu dalem se info ni tom gdze trzyba i teroz muszom tom noprowic ;)

 

Edit :post przeniesnienty do X360

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jesli tak maja wygladac co niektore gry na ps3 to nie mam slow ,po zapodaniu filmiku myslalem ze ogladam gre z ps1 lub n64!!!, zobaczcie sami!!!

 

WWE SmackDown vs. Raw 2007-grafika z przed 7 lat??

 

nie wiem co powiedziec bo ta produkcja naprawde odebrala mi mowe i jeszcze te cudowne dzwieki!!! o braku praktycznie otoczenia nie ma nawet co pisac

 

ps.polecam szczegolnie z gameplaya 4 -to dopiero kaszana

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak maja wygladac co niektore gry na ps3 to nie mam slow ,po zapodaniu filmiku myslalem ze ogladam gre z ps1 lyb n64!!!, zobaczcie sami!!!

A wiesz Gladzik, mam nieodparte wrażenie, że Ty tak lubisz generalizować. Podoba się Tobie Heavenly Sword? - nie jest złe, co? A więc większość gier będzie trzymać taki poziom. Nie bój żaby... :wink:

 

Czy gracze są za blu-rayem (sonda) -> max ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

A wiesz Gladzik, mam nieodparte wrażenie, że Ty tak lubisz generalizować. Podoba się Tobie Heavenly Sword? - nie jest złe, co? A więc większość gier będzie trzymać taki poziom. Nie bój żaby... :wink:

 

Czy gracze są za blu-rayem (sonda) -> max ps3

Pokaz mi te "gry" trzymajace podobny poziom co -Heavently Sword z listy ponizej a teraz zobacz gry podane na oficjalnej stronie ps3 , oto one:

 

-Eye of Judgement

-Formula One 06

-Genji2

-Heavently Sword

-MotorStorm

-SingStar

-WarHawk

 

A teraz powiedz mi ktora gra jest warta uwagi... tylko jedna jak narazie!!!!!--Heavently Sword cos pokazuje!!, nawet nie wiem co robi tam taki tytul jak SingStar ktory dobitnie pokazuje ze ps3na start nie ma czym sie pochwalic!

 

-Eye of Judgement-mieszanka strategi -karcianki ,chyba tylko dla zoltookich!!

 

-Formula One 06 ilu znajdzie nabywcow? i nic co juz nie znamy nie pokaze

 

- Genji2 jak dla mnie gra niszowa ,

 

-MotorStorm jesli bedzie wygladac tak jak w zapowiedziach rok temu to moze sie skusze ale na razie to chyba polowa z tego co ma oferowac pod wzgledem graficznym,

 

-SingStar, ponownie na tapecie bo poprostu wydanie tej gry w dniu premiery nigdy nie bylo chyba tak zalosne jesli chodzi o pojscie na latwizne

 

-WarHawk ,odczucia mieszane , jesli chodzi o grafe to tylko shadery wody cos pokazuja reszta to jakies nieporozumienie chociaz sam gameplay moze byc dobry-ale ja chcialbym miec i jedno i drugie

 

Tak wiec premiera premiera ale po tak dlugim czasie od zapowiedzi ps3 na Swiecie sony moglo sie lepiej przygotowac- a tak pewnie poprawia humor Billowi

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokie Ceny gier na PS3

 

Nie od dziś wiadomo, że producenci konsol nie zarabiają na sprzęcie. Zyski przynoszą im przede wszystkim gry. O tym, że te w przypadku PlayStation3 będą one drogie mówiło się od dawna. Nie przypuszczano jednak, że ceny będą aż tak wysokie.

 

W wywiadzie udzielonym PlayStation Magazine Kaz Hirai wyraźnie dał do zrozumienia, że oświadczenie wydane przez Sony kilka tygodni temu może nie przedstawiać całej prawdy. Wówczas mówiło się o kwotach rzędu 60 dolarów za tytuły startowe, tymczasem szef amerykańskiego oddziału firmy informuje o znacznie wyższych cenach: Mówiąc krótko, robimy wszystko, by opłaty za gry były tak niskie, jak to tylko możliwe, wiedząc że klienci oczekują cen, do jakich przyzwyczaili się przez ostatnie dwanaście lat. Nie wińcie mnie jednak, jeśli produkcje na PlayStation3 będą odrobinę droższe, niż 59 dolarów. Osobiście nie sądzę, by osiągnęły pułap 100 dolarów.

 

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots może okazać się hitem, ale czy będziemy musieli zapłacić za niego niemal 100 dolarów?

 

Czy znaczy to zatem, że gry na PlayStation3 kosztować będą 99 dolarów? Taki scenariusz nie jest wykluczony. Zwłaszcza, że Sony po raz kolejny planuje sprzedawać konsole w cenach niższych od kosztów produkcji. Wszystko stanie się jasne prawdopodobnie dopiero w listopadzie, kiedy konsola trafi na rynek.

No to ładnie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

PS3Fan

ubiegles mnie z newsem -trudno :)

 

ja w kazdym razie sie ciesze ,bo przeciez firma ktora wydala tyle w na swoj sprzet(sony) i ktora twierdzi ile to w zamian dostanie gracz-klient powinna odrabiac straty ,spora ilosc fanow sony twierdzila juz po oswojeniu sie z cenami ps3 ze taki sprzet musi kosztowac a oni w zamian beda mieli takze B-R .No i jesli ten news okaze sie pozniej potwierdzony to mam nadzieje ze z duma ci wszyscy fani-zwolenicy sony pojda do sklepow i wykupia caly naklad gier bo jak wiadomo powinno sie wspierac swojego idola-a to ze gry moga kosztowac np.99$-czyli 99 euro nie ma w tym przypadku zadnego znaczenia!!! jak sie wydalo 2400 zl to te 350-400 zl za gre to pryszcz

 

ps.a mialo byc tak pieknie :lol: :lol: B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi te "gry" trzymajace podobny poziom co -Heavently Sword z listy ponizej a teraz zobacz gry podane na oficjalnej stronie ps3 , oto one:

 

-Eye of Judgement

-Formula One 06

-Genji2

-Heavently Sword

-MotorStorm

-SingStar

-WarHawk

 

A teraz powiedz mi ktora gra jest warta uwagi... tylko jedna jak narazie!!!!!--Heavently Sword cos pokazuje!!, nawet nie wiem co robi tam taki tytul jak SingStar ktory dobitnie pokazuje ze ps3na start nie ma czym sie pochwalic!

-Eye of Judgement - lubie takie gry. Jeżeli będzie to przynajmniej tak fajne karcianka jak ta z Digimonami na psx'a to będzie warta uwagi (nawet bardzo dużej uwagi)

-Formula One 06 - znam dużo osób, które lubią wyścigi. Przynajmniej 3 ścigałki na platworme każda taka osoba musi mieć, tak więc aż tak bym się też nie martwił.

-Genji2 - idziesz i lejesz, a w dodatku durnowata. Właśnie dlatego może odnieść sukces. A jeżeli będzie opcja multiplayer przez neta, to już wogóle. Takie gry cieszą się dużą popularnością z tego co widze.

-Heavently Sword - sami o tym pisaliście, powtarzać się niema sensu.

-MotorStorm - powiem Ci szczerze, że niemogę się doczekać tego tytułu. Przy ful analogowym padzie (czym M$ poszczycić się nie może) i takiej fizyce (tworzenie się kolein itp.) imo powinna być cudna pod względem grywalności. Może to będzie pierwsza rajdówka, która nie przypomina wyścigów nascar :D

-SingStar - niewiem czemu uważasz tą grę za "wpychanie na siłę". Napewno po części masz rację, ale mi i przypuszczam, że tysiącom innych osób ta pozycja wcale nie przeszkadza na liście.

-WarHawk - hmm... zobaczymy jak to wyjdzie. Może będzie fajna, ale może nie. Zobaczymy jakie będą poszczególne etapu, bo imo to zadecyduje o grywalności pozycji.

 

Tak więc jak widać, jeżeli nie patrzeć tylko przez pryzmat grafy (która imo zła nie jest) to można odkryć parę zalet tych tytułów ;)

 

No to ładnie :mur:

Dobre podsumowanie zapowiedzi cen. Niecałe 100$, to tak niewiele, tylko jakieś 400zł. Niestety Słoni, będziecie musieli poczekać na klijentów... puki nie odniżycie cen :lol:

 

Drugi edit: obejrzałem pierwszy filmik z tego wreslingu. mam nieodparte wrażenie, że jest to robione na ps2, tylko te krople potu są dla mnie zastanawiające. A tak szczerze, to sama grafika zawodników jeszcze nie przeraża, ale sam gameplay, eh... Myślę, że takie gnioty tylko w niewielkiej ilości będą wychodziły na wierzch.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3Fan

ubiegles mnie z newsem - trudno icon_smile3.gif

Patrz pierwszy news na tej stronie - po raz kolejny widać, kto czyta wybiórczo bądź pobieżnie informacje na forum.

-Eye of Judgement

-Formula One 06

-Genji2

-Heavently Sword

-MotorStorm

-SingStar

-WarHawk

Czemu ograniczasz się wyłącznie do tej listy? Nie rozumiem. A gdzie pozostałe (zapowiedziane) tytuły? Ale dobrze, skoro tworzysz ramy, to odniosę się do tego co jest.

 

Eye of Judgement - akurat ten tytuł przykuł moją uwagę. Może być zarówno hitem (tak, myślę teraz raczej o Japonii), albo śmieciem. Miałeś kiedyś styczność z karcianką w FF8? Kto miał ten wie o co chodzi - prostota, minimum graficzne i ciężko się oderwać. Ale rozumiem, że bardzo zależy Ci na grafice. Cóż tu fajerwerków nie ma co szukać, lecimy więc dalej.

 

Formula ONe 06 - swego czasu bardzo udana i grywalna seria. Nie pamiętam jak to wygląda w ruchu na chwilę obecną, ale wątpię by jakoś specjalnie odbiegało od standardów.

 

Genji2 - tutaj "łowcy poligonów" nie mają czego szukać. Pozostaje tylko grywalność...

 

MotorStorm - no tu akurat jest w porządku. Nie powiesz, że graficznie jest coś nie tak. Pamiętajmy, że tytuł ten jest planowany na początek 2007. Bardzo mi się podobała prezentacja na E3.

 

SingStar

wydanie tej gry w dniu premiery nigdy nie bylo chyba tak zalosne jesli chodzi o pojscie na latwizne

Znowu nie rozumiem. Domyślam się natomiast, że nie przepadasz za tego typu zabawą. Ja wręcz przeciwnie, może dlatego, iż dysponuje "głosem". Ogólnie, gdy zbierze się więcej osób to robi się zabawnie. SingStar jest również sztandarowym i w miarę oryginalnym pomysłem Sony - znakomicie sprzedającym się w Europie. Czystą głupotą byłoby nie wykorzystać asa w rękawie. Kwestię grafiki w tym przypadku pominiemy, gdyż nie jest ona tu istotna.

 

Warhawk - podobnie jak przy motorstorm - jest ok.

 

Jak sam widzisz nie jest źle. Naturalnie ograniczyłem się do listy przez Ciebie podanej. A dobrze wiesz, że opracowywane są tytuły, które graficznie dorównują HS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Patrz pierwszy news na tej stronie - po raz kolejny widać, kto czyta wybiórczo bądź pobieżnie informacje na forum.

 

Czemu ograniczasz się wyłącznie do tej listy? Nie rozumiem. A gdzie pozostałe (zapowiedziane) tytuły? Ale dobrze, skoro tworzysz ramy, to odniosę się do tego co jest.

 

Eye of Judgement - akurat ten tytuł przykuł moją uwagę. Może być zarówno hitem (tak, myślę teraz raczej o Japonii), albo śmieciem. Miałeś kiedyś styczność z karcianką w FF8? Kto miał ten wie o co chodzi - prostota, minimum graficzne i ciężko się oderwać. Ale rozumiem, że bardzo zależy Ci na grafice. Cóż tu fajerwerków nie ma co szukać, lecimy więc dalej.

 

Formula ONe 06 - swego czasu bardzo udana i grywalna seria. Nie pamiętam jak to wygląda w ruchu na chwilę obecną, ale wątpię by jakoś specjalnie odbiegało od standardów.

 

Genji2 - tutaj "łowcy poligonów" nie mają czego szukać. Pozostaje tylko grywalność...

 

MotorStorm - no tu akurat jest w porządku. Nie powiesz, że graficznie jest coś nie tak. Pamiętajmy, że tytuł ten jest planowany na początek 2007. Bardzo mi się podobała prezentacja na E3.

 

SingStar

Znowu nie rozumiem. Domyślam się natomiast, że nie przepadasz za tego typu zabawą. Ja wręcz przeciwnie, może dlatego, iż dysponuje "głosem". Ogólnie, gdy zbierze się więcej osób to robi się zabawnie. SingStar jest również sztandarowym i w miarę oryginalnym pomysłem Sony - znakomicie sprzedającym się w Europie. Czystą głupotą byłoby nie wykorzystać asa w rękawie. Kwestię grafiki w tym przypadku pominiemy, gdyż nie jest ona tu istotna.

 

Warhawk - podobnie jak przy motorstorm - jest ok.

 

Jak sam widzisz nie jest źle. Naturalnie ograniczyłem się do listy przez Ciebie podanej. A dobrze wiesz, że opracowywane są tytuły, które graficznie dorównują HS.

 

czytam posty zawsze ale zdarzy mi sie ominac jakis link a to nie to samo-ale faktycznie przeoczylem ten link z cena i nie ma podnosic sobie cisnienie ;)

 

Wiesz tak samo jak ja ze tytuly na launch ps3 to tylko odgrzewane kotlety ,a przy calej tej wrzawie sony i tym podkreslaniu jaka to ps3 nie jest potezna ,nie sadzisz -szczerze jesli tak mozemy rozmawiac ze kupujac tak drogi sprzet i swietnie reklamowany nie powinnismy oczekiwac czegos nowego-innego???!!! ,nawet to ze jest to premiera ps3 nie usprawiedliwia tego ze te tytuly sa tak zalosne -za to co my im dajemy (ciezko zarobione pieniadze)chce tez otrzymac ciezko wypracowany tytul -moze nie wykorzystujacy w 100% mocy ps3 ale taki ktory odkrylby cos nowego ,na co warto czekac juz od premiery .A tak dostajemy to samo stare Gow.. w innym opakowaniu

I jesli do Sinstara jako gry nic nie mam to jesli pojawi sie na launchu ps3 bedzie to najbardziej zalosne posuniecie jakie widzialem -zapchanie dziury w brakach tytulow i nic wiecej

 

I nie ma co porownywac launchu X360 do ps3 bo przeciez sony uwaza ps3 za lepsza ligie i wiele potezniejsze urzadzenie -wiec poniewaz kij ma dwa konce ,wymagania wobec ps3 i sony powinny byc duzo wieksze i tyle samo wiecej powinnismy dostac- to jest moja filozofia oceny sony ktora sami wykreowali

 

ciekawostka z ..xboxonline -ale bezstronna :)

 

Firma Track7 Games skasowała z listy wydawniczej grę Theseis w wersji na konsolę PlayStation 3. Jako uzasadnienie swojego posunięcia podała zbyt wysoki koszt tworzenia tego tytułu na konsolę Sony.

Gra ukaże się zatem tylko na Xboxa360 oraz PC.

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I również ciekawostka, tym razem z news4gamers (I też bezstronna) :wink:

News that game developer Track7Games has cancelled a PS3 title because of spiralling development costs were misrepresented, says the development studio.

 

" track7games would like to respond to the erroneous article that appeared this morning June 29, 2006 on PS3land.com

 

track7games would like to clarify that they never cancelled something that did not exist in the first place. We plan to develop “Theseis” for PC and Xbox360 in the near future. As for the PS3, we simply made a strategic decision to not move ahead because we deemed it not probable at this time. We are however, open to discussions to develop “Theseis” on all next gen consoles."

Gladiac po raz kolejny powtarzam, że w trakcie premiery ujrzymy znacznie więcej tytułów. Przecież studia developerskie pracują w pocie czoła. Już od początku 2007 zaczną napływać coraz lepsze produkcje. Tak jest zawsze z premierami. Nigdy nie ma wylewu superhitów. Dla mnie premiera Xboxa 360 była wielce przeciętna. I nie mówię tego w ramach rewanżu za twoje słowa. Faktycznie omawiane przez nas gry nie rzucają póki co na kolana. Ale może najlepiej ocenimy je w listopadzie. Poza tym odnoszę wrażenie, że wzrokiem obejmujesz tylko moment startu konsoli. A może warto spojrzeć trochę dalej. Nie musisz kupować PS3 na początku. Możesz odczekać 2-3 miesiące i w 2007 ocenić czy ta zabawka spełni twoje oczekiwania czy też nie.

Na prawdę Gladiac bądźmy uczciwi, tej konsoli jeszcze nie ma na rynku. Przerzućmy się teraz na pole Xboxa 360 - ile minęło od premiery? I wcale tak bajecznie nie jest patrząc przez pryzmat gier. Jestem jednak obiektywny i zdaje sobie sprawę, że w kierunku Xa zbliża się chmara tytułów. Tylko że na ich powstanie (tych lepszych/ładniejszych) trochę trzeba czasu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

I również ciekawostka, tym razem z news4gamers (I też bezstronna) :wink:

Gladiac po raz kolejny powtarzam, że w trakcie premiery ujrzymy znacznie więcej tytułów. Przecież studia developerskie pracują w pocie czoła. Już od początku 2007 zaczną napływać coraz lepsze produkcje. Tak jest zawsze z premierami. Nigdy nie ma wylewu superhitów. Dla mnie premiera Xboxa 360 była wielce przeciętna. I nie mówię tego w ramach rewanżu za twoje słowa. Faktycznie omawiane przez nas gry nie rzucają póki co na kolana. Ale może najlepiej ocenimy je w listopadzie. Poza tym odnoszę wrażenie, że wzrokiem obejmujesz tylko moment startu konsoli. A może warto spojrzeć trochę dalej. Nie musisz kupować PS3 na początku. Możesz odczekać 2-3 miesiące i w 2007 ocenić czy ta zabawka spełni twoje oczekiwania czy też nie.

Na prawdę Gladiac bądźmy uczciwi, tej konsoli jeszcze nie ma na rynku. Przerzućmy się teraz na pole Xboxa 360 - ile minęło od premiery? I wcale tak bajecznie nie jest patrząc przez pryzmat gier. Jestem jednak obiektywny i zdaje sobie sprawę, że w kierunku Xa zbliża się chmara tytułów. Tylko że na ich powstanie (tych lepszych/ładniejszych) trochę trzeba czasu....

Oczywiscie ze pracuja ale tak jak pisalem na razie interesuje mnie launch ps3 a to co naskrobia w 2007 roku na razie pozostaje w kwesti fotek i zapowiedzi, co innego start ps3 tutaj bedziemy mieli do czynienia juz z gotowymi produktami gdzie ucziwie mowiac pewnie z 90% moze rownie dobrze powstac na ps2 a ja jak juz pisalem zadam spelnienia obietnic o potedze i mocy jak to trabilo sony na lewo i prawo i wcale nie wspominalo ze nie dotyczy to startu konsoli -wiec konsekwencja tego beda takie a nie inne oczekiwania z mojej strony i zapewne jeszcze innych osob -bo kto jak to ale sony ma palme pierwszenstwa za skladane obietnice z naciskiem na niespelnianie ich

Czy to jest w takim razie nieucziwosc z mojej strony domagania sie czegos co zostalo mi Obiecane!!???

 

ps.oczywiscie jestem swiadom ze na ps3 pojawi sie wiele zachwycajacych tytulow i z super grywalnoscia i ze na to trzeba czasu ,ale do tego momentu chce rozliczyc sony ze wszystkiego do samego startu ps3 czyli wszystko co pisalem wyzej i to co mi sie nalezy od momentu launchu-powinno byc tak : kupujesz konsole za pol ceny i jesli pojawi sie gra ktora pokaze prawdziwy power konsoli doplacasz drugie pol ceny ,bo inaczej placac cala cene masz tylko pol powera w momecie launchu hehe ;)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jesli do Sinstara jako gry nic nie mam to jesli pojawi sie na launchu ps3 bedzie to najbardziej zalosne posuniecie jakie widzialem -zapchanie dziury w brakach tytulow i nic wiecej

a ja sie nie zgodze

 

SONY wydaje singstara m.in. wlasnie po to, aby pokazac tą ich nową siec, dostep do setek utworów do sciagniecia, albumow itd - to co pokazywali na E3. Zrobienie takiej infrastruktury i przygotowanie tylu tytułów imo łatwizną nie jest, a jednoczesnie trafi do szerokiego grona odbiorcow, ktorzy beda chcieli miec nextgenowe karaokee w domu.

 

Pozatym gry z tej listy to są gry robione przez same SONY.

 

Microsoft Games na premiere X360 o ile sie nie myle, wiecej gier nie przygotował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według analityków firmy DFC Intelligence, Sony może - mimo doskonałej pozycji w growej branży - przegrać wyścig o dominację na rynku next-genów. Microsoft jest groźny jak nigdy wcześniej, Nintendo zdecydowanie zostawia za sobą czas stagnacji, a producent PlayStation - i tu jest chyba pies pogrzebany - życzy sobie za swoją nową maszynkę po prostu za dużo.

 

Marka, którą Sony wypracowało sobie dzięki dwóm poprzednim konsolom, ma się od lat doskonale, a PlayStation to nadal dla wielu graczy synonim elektronicznej rozrywki najwyższej jakości. Ale być może już niedługo. Wprawdzie analitycy DFC Intelligence zdecydowanie podkreślają, że ich najnowsze "proroctwa" to zaledwie jeden z możliwych scenariuszy - i wcale niekoniecznie najbardziej prawdopodobny - ale ziarno niepewności zostało już zasiane.

 

Co według DFC Intelligence sprawia, że Sony może się za jakiś czas obudzić z ręką w nocniku? To, o czym od maja mówią wszyscy - cena PlayStation 3. Według analityków problemem jest nie tylko to, że została ona ustalona na bardzo wysokim poziomie, ale przede wszystkim brak jakiegoś wyraźnego powodu, który pozwoliłby klientom na wyłożenie lekką ręką 600 dolarów. Przedstawiciele Sony tłumaczą wprawdzie, że w środku PS3 drzemie naprawdę potężna technologia, mówią o Blu-Ray'u i następnej generacji, ale wszystkie te szczegóły poruszą co najwyżej największych entuzjastów nowych technologii. A ci stanowią zaledwie ok. 10% rynku...

 

PlayStation 3 - konsola do gier na miarę XXI wieku, czy wiele hałasu o nic?

 

Pozostałych 90% cały ten techniczny bełkot niespecjalnie interesuje. Jak można przeczytać w raporcie DFC Intelligence, PlayStation 2 zdobyła swoją popularność dzięki bogatej bibliotece gier, dużemu wsparciu niezależnych twórców i cenie poniżej 300 dolarów. Ze swoją nową maszynką zaś Sony zdaje się porzucać model urządzenia rozrywkowego dla całej rodziny, myśląc jakby przede wszystkim o "hardcore'owcach". "To prawie tak, jakby Coca-Cola nie tylko zdecydowała się na zmianę smaku swojego flagowego produktu, ale też postanowiła porzucić rynek popularnych napojów i przerzucić się na wysokiej jakości wina" - konkludują analitycy.

 

Oczywiście cena startowa nie jest najważniejszym czynnikiem - na początku przecież każdy nowy sprzęt jest drogi, przyciągając jedynie fanatyków, do masowego odbiorcy trafiając dopiero jakiś czas później. Ale czy Sony zdąży obniżyć cenę PS3 dostatecznie szybko? Według analityków, firma może mieć problem z dokonaniem tego przed gwiazdką 2007 - a to byłoby już dla niej bardzo niekorzystne. To właśnie ten okres bowiem zadecyduje o krajobrazie branży na najbliższe lata. "Będzie dużo zamieszania w growym biznesie i w ciągu najbliższych dwóch lat może się wyłonić nowy lider - i to nawet jeżeli Sony wykona wszystkie posunięcia perfekcyjnie" - zaznaczają analitycy.

 

Wszystko to oczywiście jedynie przypuszczenia i wróżenie z fusów, nikt nie powiedział też przecież, że Sony nie chowa w rękawie jeszcze jakiegoś asa. Trudno przypuszczać, że tak doświadczona firma pozwoli łatwo odebrać sobie pozycję lidera branży. Obserwowanie ich posunięć powinno być więc ciekawsze z miesiąca na miesiąc... W końcu przecież muszą przestać zachwalać nową PlayStation jedynie pustymi frazesami i przejść do konkretów! Albo zaskoczyć nas czymś zupełnie niespodziewanym (bo czymś całkowicie spodziewanym zaskoczyć nas raczej trudno, tacy wybredni się zrobiliśmy ;))...

Zrudło: Gram.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z Theseis na PS3?

01.07.2006 14:00 - Dagon

PS3

 

Track7 Games, developer gry Theseis, odniósł się do rewelacji serwisu PS3land.com, jakoby gra ta miała być skreślona z listy tytułów na konsolę PlayStation 3. Otóż twórcy w oficjalnym oświadczeniu twierdzą, że nie skreślali czegoś, co nigdy nie istniało. Firma od początku miała zrobić grę tylko na Xboxa 360 i PC. Plany developingu na PS3 nie były nigdy brane pod uwagę, to dlatego, że twórcy wolą "strategicznie" poczekać. Według dziennikarzy PS3land, team narzekał, że koszt developingu na konsolę Sony jest zbyt duży. Nie wiadomo, czy gra ta pojawi się w końcu, w późniejszym terminie na konsoli Sony. Czekamy."

 

w amazonie niemieckim mozna kupic PS3 w pre-orderze. Cena jest normalna, bez zadnych przebitek czyli 599 euro za wersje 60GB. Dostaje się jedną grę gratis i do wyboru jest

# Eye of Judegement

# Formel 1 2006

# Genji 2

# Resistance: Fall of Man

# Motor Storm

# SingStar

# Lair

 

http://www.amazon.de/exec/obidos/tg/browse...8586674-6487252

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ta formula1 bedzie naprawde dobrze zrobiona to moze mnie ps3 skusic zaraz po premierze, Do tej pory BARDZO mile wspominam psx i formule 1, Fakt ze potem na 3dfx byla wersja duzo lepsaa graficznie ale... Pamietam jak na rtl przed wyscgiem pokazywali ta gre na psx przy omawianiu zakretow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko po cichu licze, ze sony tuz przed premierą obnizy cene do odpowiednio 499euro i 399 euro. Jesli nie to ja im dobrze nie wroze, bo to jak juz ktoś napisał - sony robi zagrywkę taką, jakby coca-cola, producent najlepiej sprzedajacych sie napojów nagle porzucił ten rynek zbytu i przerzucil sie na produkcje win, oczywiscie odpowiednio droższych, kupowanych tylko przez bardziej zamoznych klientow. Marka niestety tutaj nic nie da. Wiem po sobie - bo poprostu mimo ze lubie tą markę, to nie wydam tyle kasy na lunchu i konsole najwczesniej kupie za rok - na premiere MGS4, albo i pozniej bo 7.7.07 to moze byc data premiery dla JAP czy USA, a nie dla Euro.

 

Jesli sony nie obnizy ceny to dostanie ostrego kopa w du.pe od graczy. X360 uderzy z nowym stylem (czarna konsola), nowym lineup'e, gier i moze byc po zawodach bo nikt nie kupi tak drogiej konsoli. Ja osobiscie na miejscu wladz sony zrobilbym wlasnie taka zagrywke, np. "Pierwsze 2 miliony konsol 60GB za 499euro" albo coś - zasada niedostępności - zeszłoby w pniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

czy przy tak wielkich problemach finansowych sony moze jeszcze sobie pozwolic na przetasowania cen i spora obnizkie?? ,przelozyloby sie to na jeszcze wieksze doplaty do konsol i praktycznie na ok 50% suportacje cenowa,bylaby to wtedy chyba najwieksza doplata w historii konsol i byc moze najwieksza kleska finansowa.

Wyrachowana sprzedaz tylko drozszej wersji jeszcze bardziej wzmogla by niechec graczy poniewaz sa tacy ktorzy kupili by byc moze tansza wersje lecz jej brak dostepnosci zle mogly sie skonczyc dla sony

Pozatym proponowane 2 miliony ps3 po 499 zamiast 599 daje kolejne 200 mil strat!! ,nie zrekompensuja tego tym bardziej sprzedane konsole ani nawet gry ktorych wysoka cena zablokuje sprzedaz na zasadzie np.ps3 +2-3 gry jak to bylo wczesniej tylko bedzie to ps3+ 1 gra!!

Tak czy siak sony narazie jest po szyje w g.. tylko odpowiednia sprzedaz z zalozona wczesniej doplata i rozsadne wycelowanie cen gier postawi na kolana sony

A nawet przy dobrej sprzedarzy ps3 odrabianie strat sony zajmnie duzo czasu poprzez zainwestowanie wczesniej kasy w nowe technologie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie teksty w stylu "za xxx $ to tego nikt bo...". Skoro spece od marketingu ustalily taka cene tzn. ze sadza, ze za tyle sie sprzeda. Te ceny nie sa wziete z sufitu. Prezes sony nie siedzi sobie w swoim prywatnym odrzutowcu i mysli sobie: "Ja chce za moja konsole dżystyliard dolarów. O!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie teksty w stylu "za xxx $ to tego nikt bo...". Skoro spece od marketingu ustalily taka cene tzn. ze sadza, ze za tyle sie sprzeda. Te ceny nie sa wziete z sufitu. Prezes sony nie siedzi sobie w swoim prywatnym odrzutowcu i mysli sobie: "Ja chce za moja konsole dżystyliard dolarów. O!"

Zgadzam sie. Cena PS3 bedzie wysoka i na pewno wielu Polakow czy przedstawicieli innych narodowosci z "bloku wschodniego" nie kupi nowej maszynki od Sony. Tylko czy Sony celuje w nasz rynek? Nie!! Oni maja nas gleboko w [gluteus maximus]. W dniu premiery intersuje ich tylko Japonia, Europa zachodnia i USA, a tam ludzie maja pieniadze i na pewno kupia nowa konsole nawet za 600$/€. Na biedniejsze rynki przyjdzie czas gdy koszty produkcji znaczaco spadna. Poza tym w Sony nie pracuja idioci tylko ludzie znajacy sie na swoim fachu jak nikt inny. Moze sa troche za bardzo zadufani w sobie, ale na pewno nie brakuje im doswiadczenia i odpowiedniej wiedzy by spowodowac, ze nowe ich dziecko zarobi na siebie. To jest wiekla korporacja o uksztaltowanej renomie, a nie jakas firma 'krzak' z Bangladeszu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu premiery intersuje ich tylko Japonia, Europa zachodnia i USA, a tam ludzie maja pieniadze i na pewno kupia nowa konsole nawet za 600$/€.

tam ludzie też mają mózg i jeśli za te same pieniądze mogą mieć dwa next-geny : x360+wii to najpierw się zastanowią czy naprawdę warto kupić maszynkę od Sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam ludzie też mają mózg i jeśli za te same pieniądze mogą mieć dwa next-geny : x360+wii to najpierw się zastanowią czy naprawdę warto kupić maszynkę od Sony

Odpowiedni marketing robi Ci wode z mozgu. Tez o tym pamietaj. ;) Tam potrafia sprzedac wielkie G w ladnym opakowaniu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu premiery intersuje ich tylko Japonia

To czemu skosnoocy maja gdzies ps3??[wyniki sondazy sa dla mnie jednoznaczne]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu skosnoocy maja gdzies ps3??[wyniki sondazy sa dla mnie jednoznaczne]

Nie wiem moze dlatego, ze amerykancow bardziej interesuje PS2 niz X360. :P

Wyniki sprzedazy konsol w USA w maju:

Xbox 360 – 221.000

PS2 – 232.000

Xbox – 26.000

GameCube – 33.000

GBA (rodzina) – 158.000

Nintendo DS – 147.000

PSP - 160.000

 

A wyniki sondazy na kilka miesiecy przed premiera to sobie mozna wsadzic wiesz gdzie...

U nas wg wynikow sondazy sprzed kilku dni od wyborow miala wygrac PO i Tusk, a stalo sie inaczej. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie teksty w stylu "za xxx $ to tego nikt bo...". Skoro spece od marketingu ustalily taka cene tzn. ze sadza, ze za tyle sie sprzeda. Te ceny nie sa wziete z sufitu. Prezes sony nie siedzi sobie w swoim prywatnym odrzutowcu i mysli sobie: "Ja chce za moja konsole dżystyliard dolarów. O!"

LOL. a spece od marketingu, to tylko w sony są? Człowieku - to jest wojna - śmiem twierdzić, ze najwieksza w dziejach wojen platform. Tam nie bedzie popuszczania nawet "metra zdobytego terenu". Za cene 599$ ma sie i Wii i X-Boxa360, i to jeszcze bez obnizki cen obu tych systemow. A co sie stanie jak iX w dniu premiery pojdzie z ceną w dół? Ze bedzie kosztować 1/2 ceny PS3? Wersja premium ofcorz?

 

Dlatego mysle, ze sony i ich spece dobrze o tym wiedza i obniża cene przed premierą. Jak nie to moga miec klopoty i to jest fakt! Moze od razu mieli w planie sprzedac po cenie 499euro, ale dali najpierw cene 599 zeby podwyzszyc prestiż z posiadania tej konsoli, jej exklusywność - to przeciez tez moze byc wlasnie zagrywa marketingowa - taki chłyt. Ale oczywiscie moge nie zmienic ceny, ale jak juz mowilem. Mnie straca w pierwszych miechach jako kupca napewno i to wlasnie na rzecz x360. A cos mi sie wydaje, ze nie bede jedyny. W tym momencie wiecej sprzedanych xów = wiecej developerow na x'a - mniej na PS3... itd itp. kolo sie zamyka.

 

chcialbym sie jednak mylic, chcialbym, zeby PS3 zchodzilo na zachodzie jak swieze buleczki, nawet po 600euro... bede sie cieszyl, bo wiem, ze jak ja kupie to bedzie juz niezla bilbioteka gier i przychylnosc developerow, a to tylko uczyni z tej inwestycji dobry zakup.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedni marketing robi Ci wode z mozgu. Tez o tym pamietaj. ;) Tam potrafia sprzedac wielkie G w ladnym opakowaniu. ;)

niby tak, ale nie wszyscy ulegają temu ;)

 

jak w reklamie w tv mowia ci ze musisz kupic otwieracz do kartonów, bez niego nie bedziesz mogl zyc, itd a to wszystko za jedyne 99.90zł to od razu lecisz zamawiać? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...