Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z nierealnym : Samochody są świetnie zrobione ,ale reszta to może nie dno ,ale jednak odbiega duuużo od autek , co nie zmienia faktu ,że to będzie gra za FREE ,czyli nawet jeśli nam się niespodoba to i tak będzie warto ściągnąć bo nic nie będzie kosztować to nas :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie i tak, i nie.

 

Są dwa typy componenta ;) YCbCr - do transmisji cyfrowej i YPbPr - analogowy, używany np. do transmisji sygnału PAL.

 

Zasadniczo zawsze mi się wydawało, że PS3 używa sygnału YCbCr do przesyłania obrazu HD via component :P

Fakt, moj blad.

 

Do zalet (?) HDMI zaliczylbym tez obsluge HDCP, co pozwala ogladac filmy w pelnej rozdzielczosci (a nie obcietej, dzieki idiotycznym zabezpieczeniom <_< ). Chyba, ze znowu cos pokrecilem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu wierzyć

www.vgcharts.org

Dołączona grafika

 

czy

www.nexgenwars.com

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

White PS3 Mod

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

nic tylko brać :) http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewI...em=260068957059

 

edit

ciekawe porównanie HDMI 1.3 vs all ;) (polecam http://babelfish.altavista.com/)

http://www.watch.impress.co.jp/game/docs/20061218/ggl.htm

http://www.beyond3d.com/forum/showthread.php?t=36857

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli informacje na nextgenwar.com sa prawdziwe to od wczoraj godziny 15 do dzisiaj godziny 17 sprzedano 290.000 sztuk PlayStation3

 

Wczoraj o 15 bylo ok. 503.000 sprzedanych PS3.

 

 

Imo wynik bylby baaardzo dobry, a jesli ktos zarzuci tekstem, ze to po prostu pomylka w obliczeniach, albo brak aktualizacji na biezaco i okazaloby sie to prawda to tylko swiadczy o tym "serwisie".

Do tego zawyzanie/zanizanie wynikow przet ten "serwis"(cudzyslow jak najbardziej na miejscu) swiadczy o tym, ze jest on strasznie smatlawski robiony chyba przez jakoms dzieciarnie.

 

 

ps. jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby sprzedano 290.000 PS3 w 26 godzin

Przeciez inne serwisy powinny miec w takim razie razie wynik na poziomie 1.290.000 sprzedanych konsol PS3 oraz conajmniej 8 mln sprzedanych klocow 360.

Aktulanie rozbieznosc 2 mln sprzedanych konsol :blink: :lol: .

 

Coz z powyzszego wynika, ze serwis nextgenwars.com mozna sobie odpuscic i pozostawic do zabawy dzieciakom :lol: .

 

Komu wierzyć

m/forum/showthread.php?t=36857[/url]

Zamiast sie jarac wynikami lepiej zaczekac na jakies oficjalne potwierdzenia.

 

A co do bialej PS3 to wyglada swietnie, ale nie tyle sam kolor(ktorego nie lubie), ale jakosc pomalowania, ktora jest wrecz perfekcyjna.

 

Czekam na srebrna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextgenwars przeciez opiera sie na klikaniu przez userow serwisu i zliczaniu jakos niewiadomo w jaki sposób tej ilosci.

 

A no to chyba, ze w ten sposob.

Czyli jakby nie bylo zrodlo informacji nic nie warte.

Lepiej czekac na oficjalne stanowis obydwu firm no i Wii :)

 

Sugerujesz, ze kazdy moze sobie klikac??

Pfff

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

sony i przekrety

 

Pare dni temu do tematu o PSP wkleilem info na temat strony internetowej o PSP ,przygotowywanej przez fanow tej konsolki.

Co sie okazalo? ze wszystkie ochy i achy, oraz wspaniale komentarze umieszczane na stronie, byly sfingowane przez sony!!!!-cala sprawe wykryli internauci ,a kiedy sprawa sie 'rypla' sony przyznalo sie ze zalozylo ta strone aby tak reklamowac PSP ktore caly czas przegrywa wojne z DS. Zas specjalny urzad kontrolujacy takie poczynania ostrzegl sony ze takie postepowanie jest nieetyczne i uprzedzil ze w razie podobnej sytuacji nalozy na firme kary.

 

Przypominam ta sprawe dlatego, ze padajace tutaj liczby sprzedazy ps3 ,w rozny sposob, moga choc nie musza, byc deformowane przez podobne servisy w ktorych sony ma udzialy lub nawet sa ich wlasnoscia-w ten sposob sztucznie podnoszac range konsoli.

 

Oczywiscie wcale tak nie musi byc ,ale zalecam ostroznosc w przyjmowaniu ocen co niektorych serwisow , i raczej czekac na oficjalne info

 

A poczynania sony odnosnie psp i oszukiwania internautow-pokazuja wyraznie ze sony nie cofnie sie przed niczym aby pomoc w sprzedazy swoim "elektronicznym dziecia"

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze niektorzy juz sa tak zdesperowani, ze umieszczaja info o PSP w dziale o PS3 :lol2:

 

Litosci z tym smietnikiem, no ale sama infomacja ni z gruchy ni z pietruchy, ze oceny PS3 moga byc zawyzone wygladalaby smiesznie, albo wrecz zalosnie do tego bez jakiegos konktetnego zrodla, czyli standard.

 

 

Przypominam ta sprawe dlatego, ze padajace tutaj liczby sprzedazy ps3 ,w rozny sposob, moga choc nie musza, byc deformowane przez podobne servisy w ktorych sony ma udzialy lub nawet sa ich wlasnoscia-w ten sposob sztucznie podnoszac range konsoli.

A poczynania sony odnosnie psp i oszukiwania internautow-pokazuja wyraznie ze sony nie cofnie sie przed niczym aby pomoc w sprzedazy swoim "elektronicznym dziecia"

Tylko jak moga podnosic sztucznie range konsoli??

Co jest takiego zawyzonego w ocenach PS3 w internecie??

Moze ktos napisal, ze mozna grilla robic, a w rzeczywistosci nic z tego?? :lol2:

Patrze w specyfikacje, patrze na gry, mozliwosci i wiem, ktora konsole wybrac, wiec palnales kompletna bzdure teraz.

Raczej malo osob przy kupnie PS3 kierowalo sie recencjami, ktore prawie zawsze byly na "nie".

A co do deformowania to niestety, ale na tym forum jest mnostwo takich informacji, ale pisanych przez samych uzytkownikow.

 

Ja zalecam ostroznosc w sprawie XO, bo przeciez tak zabugowany system jakim jest XP swiadczy o tym, ze Bill mogl nie jeden serwis przeplacic, aby wystawic zabugowanemu klocowi wyzsze noty :lol:

 

ps. kiedys twoje posty byly bardziej sensowne

 

Ale spoko przyjalem do wiadomosci i bede sie ich wystrzegal i Wam forumowaicze tez radze, bo napewno Sony ma niecne zamiary wobec Was.

Kuternoga czuwa :lol2:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty luki2 jakbys nie zaczal posta od sarkazmu ad personam, to nie bylbys soba...

 

Gladiac, slusznie moim zdaniem, zauwazyl, ze Sony juz raz w przypadku swojego produktu probowalo zastosowac manipulacje, tworzac strone podszywajaca sie pod fanowska - a przez to sprawiajaca wrazenie "niezaleznej". Dlaczego nie mieliby zrobic tego samego w przypadku innego produktu, np. zawyzajac wyniki sprzedazy pod przykrywka "niezaleznego" serwisu?

Oczywiscie, taka sama praktyke moglby zastosowac M$ czy Nintendo - maja nad Sony tylko ta przewage, ze to nie ich przylapano na goracym uczynku ;)

Sprowadza sie to tylko do jednego - na wszelkie "nieoficjalne" wyniki sprzedazy trezba patrzec z doza sceptycyzmu.

 

Patrze w specyfikacje, patrze na gry, mozliwosci i wiem, ktora konsole wybrac, wiec palnales kompletna bzdure teraz.

Raczej malo osob przy kupnie PS3 kierowalo sie recencjami, ktore prawie zawsze byly na "nie".

Bardzo mnie cieszy, ze jestes osoba tak trzewo myslaca i niedajaca sie "zbajerowac" reklamom. Wiedz jednak, ze popelniasz blad, sadzac wszystkich po sobie. Gdyby reklama (we wszelkiej postaci) nie byla skuteczna, zapewne nikt by nie wykladal na nia kasy, taknei? ;)

To samo sie tyczy recenzji - jest masa ludzi, ktorym recenzje sluza za pewien drogowskaz w wyborze sprzetu/gier - a negatywna opinia w ich ulubionym serwisie moze bardzo oslabic ich zapal do zakupu, lub wrecz odwiesc od niego na rzecz innego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedzial ze next-gen wars polega na klikaniu userów ?????????

owszem userzy moga sobie poklikac i zaglosowac ktora konsola w/g nich wygra i tyle (ten wynik procentowy pod nazwa konsoli prowadzi wii)

a nie liczba sprzedanych konsol. Solid Snake bys mogl podawac bardziej sprawdzone info....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli informacje na nextgenwar.com sa prawdziwe to od wczoraj godziny 15 do dzisiaj godziny 17 sprzedano 290.000 sztuk PlayStation3

 

Wczoraj o 15 bylo ok. 503.000 sprzedanych PS3.

Imo wynik bylby baaardzo dobry, a jesli ktos zarzuci tekstem, ze to po prostu pomylka w obliczeniach, albo brak aktualizacji na biezaco i okazaloby sie to prawda to tylko swiadczy o tym "serwisie".

Do tego zawyzanie/zanizanie wynikow przet ten "serwis"(cudzyslow jak najbardziej na miejscu) swiadczy o tym, ze jest on strasznie smatlawski robiony chyba przez jakoms dzieciarnie.

ps. jakos nie chce mi sie wierzyc, zeby sprzedano 290.000 PS3 w 26 godzin

Przeciez inne serwisy powinny miec w takim razie razie wynik na poziomie 1.290.000 sprzedanych konsol PS3 oraz conajmniej 8 mln sprzedanych klocow 360.

Aktulanie rozbieznosc 2 mln sprzedanych konsol :blink: :lol: .

 

Coz z powyzszego wynika, ze serwis nextgenwars.com mozna sobie odpuscic i pozostawic do zabawy dzieciakom :lol: .

Zamiast sie jarac wynikami lepiej zaczekac na jakies oficjalne potwierdzenia.

 

A co do bialej PS3 to wyglada swietnie, ale nie tyle sam kolor(ktorego nie lubie), ale jakosc pomalowania, ktora jest wrecz perfekcyjna.

 

Czekam na srebrna :D

nextgenwars przeciez opiera sie na klikaniu przez userow serwisu i zliczaniu jakos niewiadomo w jaki sposób tej ilosci.

ale żaden z was nawet nie pomyśli, że to www.vgcharts.org manipuluje sumą sprzedanych konsol :lol2: (gratuluje obiektywizmu)

wg. mnie dwa serwisy przedstawiają mylne informacje :D , ale

 

NexGen Wars Update: Xbox 360 leads, Wii catching up

Last July, Nexgenwars.com went on line to provide an "unbiased account" of how the three next-gen consoles are faring in the market. Back then Xbox 360 was the only one available with almost 4 million units sold. Today, after its two competitors finally launched, the sales figures are really heating up.

 

Based on NexGen estimates, Xbox 360 has now sold over 9 million (28%) since it launched over a year ago. Unless it sells another million within the next few days, MS will miss its 2006 sales target of 10 million

 

Nintendo is way, way, way off its target of moving 9 million Wii consoles by the end of the year. So far Wii sales is at 1,956,724 units (17%) since it launched. But then again, only 2 million units of the console have been released so far.

 

Lagging behind the two is Sony's PS3 at 792,619 units sold. Back in August Sony boldly predicted it will top Xbox 360 sales. Unfortunately, Sony didn't manufacture enough PS3s to go around to break Xbox 360's record.

 

Stay tuned for the final 2006 sales figures which we will post a few days from now.

Are people swapping PS3s for Wiis?

Jason McMaster has a report up over at GigaGamez saying that people are trading in their Sony PS3's for Nintendo Wiis. Even they were a bit skeptical at first when Tony Conrad, CEO and Founder of Sphere first pointed it out to them, but they started to believe the claim a bit when they did a little research through craigslist.org.

 

They decided to look up some of the hottest cities on craiglist: Austin, New York, and San Francisco. In Austin six people wanted to trade in their PS3s. In New York 18 people wanted to trade-in their big black box. In San Francisco, 48 different people want to trade in their PS3s for a Wii. This despite the price difference between the two.

 

McMaster spends some time speculating why people are willing to trade in at a loss. He wonders whether or not this has to do with with the fact that while most of the people who camped out for a Nintendo Wii did so for maybe four hours, PS3 lines were plagued with greedy eBayers and shootings.

 

McMaster has a few other theories but the scenario that he paints that we think is most reasonable is the eBay scenario. Here's his words:

 

Another scenario could be that they’re trading the PS3s, which are dropping in price on eBay, for the Wii to try and flip it right before the holidays. This theory is given credit by a few traders looking for two Wiis for a 60 GB PS3. That would definitely be a profit gain situation.

 

Can't get a PS3 and you really want one? Buy two Wiis. Can't get a Wii but you managed to snag a big black box through eBay? Trade it in and get two.

 

Wii harder to find than PS3 or Elmo

iTrackr keeps track of hard-to-find products in stores near your ZIP code. If you're a member, you get alerts through email. It's a nice service if you want to know which retailers have what (and that's a good thing to know before you camp out).

 

Let's look at the iTrackr data for the three hardest-to-find toys:

 

* The PS3's national availability is 7%. There are 1036 users tracking the PS3.

* Elmo's national availability is 4%. There are 32 users tracking Elmo.

* The Wii's national availability is 2%. There are 922 users tracking the Wii.

* The data is for 8,578 retail stores across the U.S. There are 15,578 iTrackr members.

to jest elmo :D

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedzial ze next-gen wars polega na klikaniu userów ?????????

owszem userzy moga sobie poklikac i zaglosowac ktora konsola w/g nich wygra i tyle (ten wynik procentowy pod nazwa konsoli prowadzi wii)

a nie liczba sprzedanych konsol. Solid Snake bys mogl podawac bardziej sprawdzone info....

pisze u gory strony "Who will win? YOU decide"

 

to chyba mowi samo za siebie... ;)

 

ale żaden z was nawet nie pomyśli, że to www.vgcharts.org manipuluje sumą sprzedanych konsol :lol2: (gratuluje obiektywizmu)

taką ironie sobie odpusc bo

a) nigdzie nie napisałem ze vgcharts ma napewno dobre wyniki

b) samemu podczas podawania linka do vgcharts napisałem "pierwsza bańka PS3", ale też dodałem znak zapytania. Widze ze juz wkrecasz sobie kolejne odgornie jak podchodze do danej sprawy, wiec to ja gratuluje "obiektywizmu" odnosnie oceniania innych osob.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisze u gory strony "Who will win? YOU decide"

 

to chyba mowi samo za siebie... ;)

taką ironie sobie odpusc bo

a) nigdzie nie napisałem ze vgcharts ma napewno dobre wyniki

b) samemu podczas podawania linka do vgcharts napisałem "pierwsza bańka PS3", ale też dodałem znak zapytania. Widze ze juz wkrecasz sobie kolejne odgornie jak podchodze do danej sprawy, wiec to ja gratuluje "obiektywizmu" odnosnie oceniania innych osob.

lol mozesz mi pokazac gdzie jest ten magiczny przycisk?? bo chyba o to Ci chodzi, a co do "Who will win? YOU decide" moim zdaniem chodzi po prostu o to że kupując konsolę decydujesz kto wygra. .:Solid_Snake:. najbardziej obiektywny user na tym forum :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol mozesz mi pokazac gdzie jest ten magiczny przycisk?? bo chyba o to Ci chodzi, a co do "Who will win? YOU decide" moim zdaniem chodzi po prostu o to że kupując konsolę decydujesz kto wygra. .:Solid_Snake:. najbardziej obiektywny user na tym forum :lol: :lol: :lol:

pick nazwa konsoli

 

mozna nacisnac raz z danego ip

 

potem to zlicza do tych procent co są po lewej. A z prawej strony dodaje prawdopodobnie +1, bo jak odswiezalem strone to np. wskoczyło wii o jedną jednostkę wiecej. Oni jakos to obliczaja z danych sprzedazy razy jakiś przelicznik z tych procentów ile ludzi kliknie na jaka konsole or sth.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś nic nie mogę przycisnąć :( (nie jestem z żadnej sieci) a nie wchodziłem na tą stronkę. kolega z tego co wiem może przycisnąć :] dziwne ;) myśląc logicznie to te głosowanie to jedna wielka ściema. ogólnie takie strony pokroju nextgenwars i ........... to brednia

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid ile ty masz lat ???? jestes jakim dzieciakiem ????

oczywiście klikasz i decydujesz kto wygra w/g ciebie wojne konsol

jakbys zauwazyl procentowo prowadzi wii (to jest po lewej stronie )

a poprawie liczba sprzedanych KONSOL

 

czy to tak trudno zauwazyv ze na tej stronie sa 2 rozne informacje ??

liczba sprzedanych konsol po prawej a polewej ankieta kto wygra wojne konsol........... toz czytanie po angielsku niejest takie skomplikowane

:))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid ile ty masz lat ???? jestes jakim dzieciakiem ????

oczywiście klikasz i decydujesz kto wygra w/g ciebie wojne konsol

jakbys zauwazyl procentowo prowadzi wii (to jest po lewej stronie )

a poprawie liczba sprzedanych KONSOL

 

czy to tak trudno zauwazyv ze na tej stronie sa 2 rozne informacje ??

liczba sprzedanych konsol po prawej a polewej ankieta kto wygra wojne konsol........... toz czytanie po angielsku niejest takie skomplikowane

:))))))

a ty masz jakies problemy emocionalne ze odrazu, zamiast doczytac dokladniej mojego posta, wyzywasz od dzieciakow i małolatow?

 

Reagujesz przynajmniej tak, jakbym robił zamach stanu poprzez podważanie autentycznosci serwisu, (pomijajac juz to, ze zadnemu tego typu rankingowi bezkrytycznie nie wierze), wg ktorego x360 sprzedał sie w ilosci 20% wiekszej niz w innych rankingach... -_- bo zapewne ten ranking napewno jest dokladny co do jednoski i nie ma mowy w ogole o zadnych patentach z klikaniem or sth...

 

wiem ze są dwie rozne informacje, ale chyba nie sadzisz ze ci panowie siedza 24h/dobe i wpisuja do ilosci konsol z licznika po prawej każdą pojedyńcza sprzedaną sztuke ;> Bo mi wlasnie o tyle zmienil sie licznik gdy odswiezalem strone probujac nacisnac drugi raz pick

 

i napisalem chyba wyraznie, ze po lewej stronie są procenty tego co kto kliknoł a po drugiej jakas liczba sprzedanych konsol ktora jest obliczna z jakis wynikow ale i prawdopodobnie z tego ile osob klikneło w danym okresie czasu po lewej na pick. Nie wiem jaki maja przelicznik, jak to mnożą or sth, ale robią to napewno, bo nie wierze by nagle wskoczyło o jedną sztuke wii, bo dostali jakis raport sprzedazy.

 

ale jak dalej chcesz sie klucic o glupie strony rankingowe, bo jest to akurat suuuuper powod do przepychanek na forum, to prosze bardzo. masz tu kolejną strone na rozkminienie, z ktorej wynika ze SONY sprzedało 308k sztuk w samej Japoni. No i masz zagadke czy to mozliwe, ze wg nextgenwars w US'a sprzedalo sie tylko 200k wiecej.

 

http://www.the-magicbox.com/topten.htm

 

Po co tracic czas na granie w gry na konsoli, w koncu to ile ktos sprzedał konsol i roznica w kilkunastu tysiacach jest ważniejsze niz samo granie na tych konsolach! Jest to jeden z najważniejszy problemów XXI wieku i trzeba rozwiązac tą zagadke kto ma racje a kto klamie! :rolleyes:

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zalet (?) HDMI zaliczylbym tez obsluge HDCP, co pozwala ogladac filmy w pelnej rozdzielczosci (a nie obcietej, dzieki idiotycznym zabezpieczeniom ). Chyba, ze znowu cos pokrecilem

da, troszkę tylko ;) Owszem, istnieje coś takiego jak ICT - Image Constraint Token. Jeśli jest to właczone, to film zostanie przesłany w HD tylko po HDMI.warto natomiast podkreślić, że uruchomienie ICT zależy tylko i wyłącznie od wydawcy. Póki co żaden nie zamierza z tego krzystać ;)

 

Imo wynik bylby baaardzo dobry, a jesli ktos zarzuci tekstem, ze to po prostu pomylka w obliczeniach, albo brak aktualizacji na biezaco i okazaloby sie to prawda to tylko swiadczy o tym "serwisie".

Oczywiście że tak. nexgenwars to crap jakich ostatnio wiele. vgcharts.org ma znacznie lespsze statystyki. Przynajmniej zbliżone do oficjalnych raportów Sony, Microsoft i Nintendo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie bo święta są. :) Nie odpisujcie na te rewelacje z sieci i będzie spokój w tym temacie! To jedyna droga, aby nie było przepychanek. :) Ktoś coś wklei, napisze, opluje i wyzwie od kłamców i naciągaczy to nie reagujcie. Jak raz ktoś odpisze to idzie cała lawina mądrych i rzetelnych postów! :D Stwierdziłem, że lepiej patrzeć jak co niektórzy wklejają linki w pocie czoła i próbują pokazać, jakie to sony bee bo bill jest przyjacielem każdego człowieka! :) Radzę zrobić to samo. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Solid twierdze tylko ze twoj wywod z gory jest nieprawidlowy i tyle, bo najwiecej osob kliknelo na WII zobacz sobie procenty, wiec nie moga prtzeliczac z klikniec bo by wi mialo najwiecej sprzedanych, a ty sie upierasz przy tym ze klikanie ma wplyw na wynik w ilosci sprzedanych konsol..... mam przytoczyc twoje wlasne slowa

"nextgenwars przeciez opiera sie na klikaniu przez userow serwisu i zliczaniu jakos niewiadomo w jaki sposób tej ilosci."

????

Poprostu wytlumacz mi korelacje pomiedzy klikanie kto w/g ciebie wygra (a tu prowadzi zdecydowanie WII z 57%) a iloscia sprzedanych konsol po prawej.............moze jestem za glupi :-)

 

a tak to wyglada jakby ci zalezalo na dyskredytacji srwisu i tyle.........

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz cos smiesznego, po prostu DOWCIP ROKU w wykonaniu SONY (cytat ze strony maxconsole.com):

 

LOL: Sony Rep says PS3 Freezes up on Purpose

 

A gaming blog is claiming that a Sony rep has relayed to them that a PS3 was freezing up on 'purpose'. The rep reportedly stated Sony make the demo units freeze up every so often so that visitors don't play the machines all day long!

 

quote:

 

"Well, actually, yeah. It does. I've seen it happen myself."

 

"No. It doesn't. We did that on purpose," he said.

 

"You make the entire console lock up on purpose because ... why?"

 

"We do that so that people won't play it all day long," he explained. "Specifically during Motorstorm, we made it freeze up a lot."

 

I'm totally confused at this point, completely stunned at what I'm being told because it's the stupidest thing I'd ever heard. I let him rattle on for a while, trying to convince me (and probably himself) that yes, Sony went out of their way to have their consoles lock up so that the masses will not spend hours upon hours basking in all its glory.

 

He went on about how a PlayStation 3 shouldn't be hard to get now, and how they're shipping them out of Japan daily. I waited for him to spill the beans on the Cell processor powered, mechanized laser-breathing dragon they use to import the consoles to the States, but he revealed nothing.

:lol2: :lol2: :lol2: :mur: :mur: :mur:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

LOL roku !!!!

 

-niechce zaczynac wojny ale musze to wstawic bo po tym infie kulalem sie ze smiechu,oto najlepsza,najcudowniejsza i najnowoczesniejsza konsola swiata ,ktora ma przeciez Cella i B-R zamieniana jest na Wii!!!

 

i nie chodzi mi nawet o sama zamiane ,tylko o fakt ze aby nabyc ps3 trzeba bylo sie naprawde nastac i wiele zaplacic ,a kiedy nasza ukochana znalazla sie w naszym reku,cos sprawilo ze na jej miejscu ktos woli biedne graficznie Wii ,bez czytnika dvd i wszystkich wspanialosci zintegrowanych w ps3

 

gram.pl

 

PS3 wymieniane na Wii

 

Część z Amerykanów, którzy wystali swoje w długich kolejkach i zakupili PlayStation 3, teraz nagle zmieniła zdanie i stwierdziła, że konsola Sony jednak nie jest ich wymarzonym sprzętem. W sieci można znaleźć sporo ogłoszeń chętnych do zamiany PS3 na Wii.

 

Na pojawiające się w sieci oferty wymiany PlayStation 3 na Wii pierwszy zwrócił uwagę Tony Conrad, prezes i założyciel firmy Sphere (prowadzącej przeszukiwarkę blogów). Zainteresował on tą sprawą redaktora serwisu GigaGamez, tak że ten ostatni przeprowadził małe badanie w sieci. I faktycznie - szybko znalazł kilkudziesięciu w sumie amerykańskich właścicieli PS3, chętnych na jak najszybszą wymianę jej na nową konsolę Nintendo. Większość z nich żąda rzecz jasna dopłaty do tańszego bądź co bądź sprzętu ojców Maria, ale są też desperaci, gotowi ponieść stratę, byle tylko jak najszybciej dostać Wii.

 

Wielogodzinne stanie w kolejce, a teraz wymiana?

 

Oczywiście trudno z kilkunastu czy kilkudziesięciu przypadków graczy, chcących pozbyć się PS3 na rzecz Wii, wyciągać jakieś daleko posunięte wnioski. Ale z drugiej strony to tylko jedną z wielu złych dla Sony wiadomości, które pojawiły się w ostatnich miesiącach. Czy rzeczywiście przyszłość przed PlayStation 3 rysuje się w tak czarnych barwach, jak zdają się krzyczeć zewsząd rozmaite newsy? Niewiele egzemplarzy, wysoka cena, słabe gry... Wszystko to może wskazywać na nieuchronną porażkę Japończyków, z drugiej strony pamiętać należy, że bardzo podobnie zaczynała PS2.

 

Trudno jednak mimo wszystko oprzeć się wrażeniu, że nawet jeżeli Sony wygra i w tej generacji, to walka będzie znacznie bardziej zacięta.

choc to tylko jak na razie kilkadziesiat osob-to jednak w pewien sposob pokazuje ze na rynku USA ,ps3 moze miec znacznie ciezej niz myslalo!!,z jednej strony x360 z drugiej Wii

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Gladiac jest "uczulony" na PS3 i tyle. Od razu jak coś znajdzie to wkleja na forum byle tylko pokazać ,że produkt Sony jest zły ,a jego konsola dobra....:]

A co do newsa co napisał powyżej to zostawie to bez komentarza , bo nie widze potrzeby ,żeby coś takiego komentować....

Edytowane przez w-u-j-e-k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Funboyem na pewno nie jestem ze względu choćby na to ,że NIGDY nie miałem żadnej konsoli - NIGDY !!!!!Zawsze PC ,ale to ma się zmienić latem 2007 :D

To ,że kilka osób chce zmienić Playstation 3 na Wii o niczym nie świadczy ,zresztą mogę się założyć ,że też kilku ludzi jak kupiło x360 to pewnie wymielili na Wii i nie widzę w tym żadnego problemu chodzi tylko o skale tego zjawiska

Zresztą gdybym miał dzisiaj podjąć decyzje jaką konsole kupić to bym wziął....X360.

Dlaczego ?Dla Gears of War! i ping ponga ( niepamiętam nazwy gry ,ale jest zaje***** ,mega wciąga :D )!! Ta gra strasznie mi się podoba ,ale narazie niekupuje konsoli ,więc u mnie niema problemu ,która konsola jest lepsza ,bo mnie to w tym momencie nie interesuje......

Latem powinno być już raczej wszystko jasne... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...