Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do zamiany konsol, jest takie przyslowie 'zamienil stryjek siekierke na kijek'. :D Wiele serwisow po PS3 jezdzi jak po lysej kobyle piszac jaka to ona jest 'be'. Wydaje mi sie, ze z obiektywna ocena tej konsoli trzeba poczekac przynajmiej do premiery w naszym regionie. ;] Start miala kiepski to fakt lecz co bedzie pozniej to sie dopiero okaze. Oby to byly zle milego poczatki, bo wtedy wszyscy na tym skorzystaja. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Przeciez nikt nie kaze sie przejmowac kazdym news'em- kazdy odbiera po swojemu i tyle,jednym sie podoba innym nie.

Dziwne jest tylko to ze ktos z forum przejmuje sie bardziej niz sony ;)

 

Ale i tak to LOL roku-no bo wedlug prawdziwego fana sony zamiana ps3 na Wii to jak zamiana Lamborgini na starego fiata-co widocznie nie jest prawda z punktu widzenia fana Wii ;)

 

Malsumis-nie chodzi o to ze ktos chce miec Wii zamiast ps3,tylko ze zamienia,TY bys zamienil??? B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL roku !!!!

 

-niechce zaczynac wojny ale musze to wstawic bo po tym infie kulalem sie ze smiechu,oto najlepsza,najcudowniejsza i najnowoczesniejsza konsola swiata ,ktora ma przeciez Cella i B-R zamieniana jest na Wii!!!

 

i nie chodzi mi nawet o sama zamiane ,tylko o fakt ze aby nabyc ps3 trzeba bylo sie naprawde nastac i wiele zaplacic ,a kiedy nasza ukochana znalazla sie w naszym reku,cos sprawilo ze na jej miejscu ktos woli biedne graficznie Wii ,bez czytnika dvd i wszystkich wspanialosci zintegrowanych w ps3

 

gram.pl

choc to tylko jak na razie kilkadziesiat osob-to jednak w pewien sposob pokazuje ze na rynku USA ,ps3 moze miec znacznie ciezej niz myslalo!!,z jednej strony x360 z drugiej Wii

sorki ale wii wcale takie biedne graficznie nie jest.

32 potoki pixel shader to nie radeon 1 z gacka.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

sorki ale wii wcale takie biedne graficznie nie jest.

32 potoki pixel shader to nie radeon 1 z gacka.

pzdr

Biedne graficznie w sensie porownawczym z ps3 i x360 jest napewno !- a na rozmowe o specyfikacji technicznej Wii zapraszam raczej do tematu wymienionej konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Na początku wkurzyłem się, że zrobili port tego Tekkena ale tak jak Nierealny napisałeś, ważne, że za frajer dają więc się cieszę. ;) To samo z GT HD. W dobie braków gier na PS3 muszą jakoś zachęcać. Jak tylko zaczną pojawiać się perełki skończy się ta darmocha. ;) Normalna polityka firmy. ;)

 

Ad2. Ja to widzę tak jak kiedyś napisałem. W tym temacie gdy ktoś stanie w obronie PS3 czy nawet nie zgodzi się z jakimś wklejonym newsem, to jest po prostu urażonym funboyem. A w temacie o X360 jak ktoś da jakiegoś złego newsa to jeździ się po nim, że funboy konkurencji przyleciał zrobić awanturę i X jest najlepszy. :(

 

I teraz taka moja historyjka z przed kilku dni. Kumpel zawsze wolał X1 a ja PS2. Zawsze się przekomarzaliśmy co jest lepsze (teraz o PS3 i X0;)). Dzień przed świętami kupił X0 i zaprosił mnie, żebym oblukał konsolkę bila . Nie bardzo chciałem iść z tego względu, że mało mnie interesują gry na X0, zresztą miałem okazję pograć ale nic mnie nie przyciągało do tej maszynki. No ale dałem się namówić. :) Miał może z 6 gierek. Posiedziałem ok 40min i pojechałem do domu. Za dwa dni napisał do mnie, że pościągał sporo demek w tym Lost Planet i chce, żebym wpadł z młodszym braciakiem oblukać, bo gry są masakryczne. :) Ok. Dałem się ponownie namówić i pojechaliśmy. Zagraliśmy z 30 min. po czym mój młody stwierdził, że te gry są podobne do PC i są mało ciekawe. Pożegnaliśmy się z kolegą w uśmiechu i od tamtej pory nie odzywa się do nas. Tylko z tego względu, że nie przekonał mnie do X360 i go nie kupię. :| Nie wiem. Może obraziłem go tym, że wydał trochę kasy i konsolka nie zrobiła na mnie wrażenia? Nie chce ze mną teraz gadać więc nie mogę wyjaśnić sytuacji. Ale według mnie, jeśli konsolka bila sprawia mu frajdę to dobrze bo najważniejsze jest, żeby dobrze ulokować kasę i czerpać z tego przyjemności. Ale dla czego od razu się obrażać? Przecież wybór PS3 robię świadomie i powinien to uszanować tak jak ja jego co wcale nie musi oznaczać, że będę piał z zachwytu przy X0. I te czasami wesołe przekomarzania przerodziły się w konflikt. Tu jest to samo. Pół biedy, że nie osobiście bo jeszcze by do jakichś rękoczynów doszło. :) Więc po raz kolejny panowie proszę o trochę mniej agresji i szyderczych podtekstów bo naprawdę nie ma to sensu. Nikt nam za to nie płaci. ;)

 

Pozdrawiam wszystkich. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Ta zapomniałeś dodać, że jak ktoś powie coś złego o byle jakiej konsoli dając argument, że na PC wygląda to tak samo to jest komputerowym fanatykiem i dodatkowo wrogiej konsoli :wink:

W tym dziale widać dość dużo "preferowania swojego" :wink: A szkoda bo tematy o X36,PS3 i Wii mi się zlewają i w każdym można dużo więcej się dowiedzieć o konsoli z innego tematu.

 

Dobra koniec OT. Screeny z tego GT są ładne mam nadzieję, że jest w nich więcej prawdy niż w renderach KillZone i Motorstorm ( uczuliło mnie to). Oby grafiką się tak naprawdę prezentowała bo GT to dla mnie główna pozycja na PS3.

 

PS tylko czemu kierowca siedzi raz po lewej a raz po prawej stronie? Chyba odwracanie do porównania z tymi prawdziwymi fotami.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koniec OT. Screeny z tego GT są ładne mam nadzieję, że jest w nich więcej prawdy niż w renderach KillZone i Motorstorm ( uczuliło mnie to). Oby grafiką się tak naprawdę prezentowała bo GT to dla mnie główna pozycja na PS3.

one są prosto z gry ;)

 

PS tylko czemu kierowca siedzi raz po lewej a raz po prawej stronie? Chyba odwracanie do porównania z tymi prawdziwymi fotami.

hmm, może japońskie wozy mają kierownicę po tej stronie, po której jest ona normalnie w Japonii, czyli z prawej. Bo brytyjskich wozów chyba nie ma, oprócz Lotusa, ale nie zwróciłem uwagi po której stronie kierowca siedzi w Lotusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

one są prosto z gry ;)

hmm, może japońskie wozy mają kierownicę po tej stronie, po której jest ona normalnie w Japonii, czyli z prawej. Bo brytyjskich wozów chyba nie ma, oprócz Lotusa, ale nie zwróciłem uwagi po której stronie kierowca siedzi w Lotusie.

Się wie ale chodzi mi o ferrari raz kierowca po lewej raz po prawej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL roku !!!!

-niechce zaczynac wojny ale musze to wstawic bo po tym infie kulalem sie ze smiechu,oto najlepsza,najcudowniejsza i najnowoczesniejsza konsola swiata ,ktora ma przeciez Cella i B-R zamieniana jest na Wii!!!(...)

Az smierdzi fanatyzmem

 

Napisz mi co z tego, ze wymienili PS3 na Wii?

O czym to ma swiadczyc wytlumacz mi prosze.

Jak ktos wymieni tego lambo na fiata to co?? Swiadczy iz lambo jest do doopy :lol2: ??

 

Zaraz po premierze X-boxa1 tworzyly sie ogromne kolejki w celu wymiany tego pudla na PS2 i co??

 

Ty uwazasz, ze nie ma osob, ktore wymienily 360-tke na Wii czy nawet PS3??

Ja sadze, ze bylo i to mnostwo, bo nie kazdy jest taki cierpliwy, zeby serwisowac w ciagu paru miesiecy 3-krotnie konsole, a takich przypadkow bylo, jest i bedzie(zapewne do czasu 65nm) duzo. Zreszta to juz masochizm wg mnie.

Ba! na samym poczatku ludzie opisywali jak to sprowadzali 4 konsole(360) z czego 3 byly uszkodzone :lol:

Logicznie rzecz biorac nie rady sie nie zniechecic do takiego sprzetu.

 

Imo dla mnie to ty zrobiles z siebie LOL'a.

 

 

I teraz taka moja historyjka z przed kilku dni. Kumpel zawsze wolał X1 a ja PS2. Zawsze się przekomarzaliśmy co jest lepsze (teraz o PS3 i X0;)). Dzień przed świętami kupił X0 i zaprosił mnie, żebym oblukał konsolkę bila . Nie bardzo chciałem iść z tego względu, że mało mnie interesują gry na X0, zresztą miałem okazję pograć ale nic mnie nie przyciągało do tej maszynki. No ale dałem się namówić. :) Miał może z 6 gierek. Posiedziałem ok 40min i pojechałem do domu. Za dwa dni napisał do mnie, że pościągał sporo demek w tym Lost Planet i chce, żebym wpadł z młodszym braciakiem oblukać, bo gry są masakryczne. :) Ok. Dałem się ponownie namówić i pojechaliśmy. Zagraliśmy z 30 min. po czym mój młody stwierdził, że te gry są podobne do PC i są mało ciekawe. Pożegnaliśmy się z kolegą w uśmiechu i od tamtej pory nie odzywa się do nas. Tylko z tego względu, że nie przekonał mnie do X360 i go nie kupię. :| (...)

 

A nie miales obcinki czasem?? :lol2: :lol2: :lol2:

Bo i takie teksty zauwazylem w temacie o 360-tce.

Zreszta poczytaj 3 ostatnie strony w tamacie od X-box360.

Zalosc...

 

 

ps.Co tak skropmnie i po co ta niepwnosc??

 

 

 

Moim zdaniem Gladiac jest "uczulony" na PS3 i tyle.

Nie mozna byc uczulonym na cos z czym mialo se do czynienia na bardzo krotko(no chyba, ze gladiac ma prawie na codzien konsole PS3...).

Imo to jest prawdziwe fanboystwo, albo i cos wiecej.

Tylko w imie jakich ideii??

A juz wiem po prostu, zeby sobie pokrzyczec z nudow.

 

 

 

Fanatyzm – postawa oraz zjawisko społeczne polegające na ślepej i bezkrytycznej wierze w słuszność jakichś poglądów politycznych, religijnych lub społecznych. Przejawem fanatyzmu jest skrajna nietolerancja wobec przedstawicieli odmiennych poglądów. Jego przeciwieństwem jest tolerancja. Ciężkim przejawem fanatyzmu jest oszołomstwo.

:sad:

zrodlo: wikipedia

 

Z powyzszego wynika, ze zachowanie niektorych posiadaczy 360-tki mozna zgrabnie zdefiniowac.

 

ps. Jak juz kiedys wspominalem temat o PS3 to polowa niepotrzebnycyh, chorych i bezpodstawnych informacji pisanych przez osoby, ktore czekaja jak male dziecko na swoja zabaweczke na jakies info, ktore moze zle swiadczyc o PS3. Nie zwraca sie jednak uwagi na to, ze z reguly pochodza z bardzo lamerskiego zrodla i sa powtarzane conajmniej 2 razy.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

 

"200% normy."

 

Tetsuya Nomura (Square-Enix) nie może ostatnio narzekać na brak zajęć. W chwili obecnej jest on zaangażowany w prace nad pięcioma tytułami: Kingdom Hearts II Final Mix + na PS2, Crisis Core: Final Fantasy VII na PSP, edycją Blu-Ray filmu Final Fantasy VII Advent Children Complete, Subarashiki Kono Sekai: It's Wonderful World na DS'a oraz nad jednym nieujawnionym / nieokreślonym projektem. Tymczasem developer wypowiedział się na temat sytuacji twórców piszących gry na PS3. Tetsuya nie jest zdziwiony "wolnym startem" nowego "dziecka" Sony, ani małą ilością dobrych gier, jakie zostały wydane do tej pory. Patrząc przez pryzmat swoich doświadczeń nad projektem Final Fantasy Versus XIII, Nomura wyraził zadowolenie z postępów w "rozgryzaniu" architektury konsoli PS3. Powiedział on również, że obecna sytuacja w temacie gier na PStrójkę (przesunięcie terminów wydania wielu tworzonych tytułów) była nie do uniknięcia z powodu konieczności przygotowania zupełnie nowych narzędzi pracy dla designerów (nowe silniki, edytory, oprogramowanie pomocnicze itp). Ponoć Nomura bardzo chciałby pokazać grywalną wersję Final Fantasy Versus XIII, w przyszłym roku, aby zademonstrować wszystkim nowy system prowadzenia rozgrywki. Autor myśli również obecnie nad odpowiednio oryginalnym i nowatorskim wykorzystaniem kontrolera Wiimote w swoich przyszłych produkcjach na Nintendo Wii.

 

zrodlo: next-gen.com.pl

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie piszcie ze T5:DR jest darmowy, bo poki co to nie jest, bo kosztuje 2000 jednów, jednak ja osobiscie jestem zdania ze za jedną z najbardziej porządanych bijatyk wsrod rzeszy fanow, za najlepszego tekkena z najlepiej wyważonymi postaciami w historii tej serii wydac te 50 zł to nie tak dużo. Dla fanow tej gry, licznych uczestnikow tzw wielkiej sceny bijatyk konsolowych jest to wielki rarytas. Wystarczy spojrzec jak entuzjastycznie na tą wiadomosc wypuszczenia tej gry na konsole stacjonarne zareagowali scenowcy z calego swiata jak i wiele pism branżowych.

 

Zresztą nie ma sie co dziwic, ze namco-bandai chcą za tą gre kase. Nie należą do sony tak jak polyphony, a za free by nie dali ot tak jednego z najlepszych tytułów jaki wyszedł spod szybkich palców ich programistów bo akcją charytatywną na rzecz SONY to raczej oni nie są.

Mozna byc pesymistą i powiedziec: "pfff... kotlet odgrzewany bez nextgenowej grafiki i jeszcze nie za darmo"

Mozna byc optymistą i powiedzieć: "dobrze ze wyszło na PS3 za 50 zł niz by miało wyjsc na PS2 w cenie normalnej, nowej gry na tą platforme, czyli coś koło 200 zł"

Można byc realista i dostrzec, że: "dobrze ze namco-bandai nie poszło drogą kolegow z konami i nie wypuscilo na next-gen'a tej samej gry z podbitą rozdziałką w normalnej cenie nowych next-gen'owych gier, tak jak to zrobiono z inną, najlepszą grą w swojej klasie - PES6

 

tylko z pes6 byla o tyle inna sytuacja ze mozna go bylo miec na wszystkie platformy stacjonarne, a T5:DR nie, pomimo ze wielu poprostu łakneło takiej sytuacji.

 

Szkoda tylko ze nie znamy ceny w US czy w EURO - mam nadzieje, ze ta zbyt dużo nie bedzie sie rozniła. Imo 20 dolców do max za tą grę.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się wie ale chodzi mi o ferrari raz kierowca po lewej raz po prawej.

a konkretnie o któreych obrazkach mówisz? Na szybko je przejrzałem i kierowca chyba z lewej siedzi zawsze. ???

 

Wyniki sprzedaży z przedświątecznego tygodnia w Japonii za VGcharts.org(http://www.vgcharts.org/japweekly.php):

 

DS 508,750 (+57%) 13,944,500

Wii 286,500 (+185%) 859,000

PSP 106,250 (+106%) 4,644,250

PS3 101,500 (+40%) 420,500

PS2 69,750 (+65%) 21,818,000

X360 30,500 (+69%) 281,000

GBA 16,500 (+73%) 16,640,750

GC 1,750 (+40%) 4,015,250

Edytowane przez Malsumis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna byc uczulonym na cos z czym mialo se do czynienia na bardzo krotko(no chyba, ze gladiac ma prawie na codzien konsole PS3...).

Imo to jest prawdziwe fanboystwo, albo i cos wiecej.

Tylko w imie jakich ideii??

A juz wiem po prostu, zeby sobie pokrzyczec z nudow.

:sad:

A ty miałeś Xboxa 360 że tak na niego nalatujesz?? No właśnie. Przyganiał kocioł garnkowi :? Weź się koleś zastanów nad sobą bo masz naprawde nierówno :? A ty co niby robisz?? Nie krzyczysz sobie z nudów?

 

Costi dlaczego jestes taki wyrozumiały dla tego ......... (tu wstawić epitet) :( . Przeciez odechciewa się czytać tematów jak widzę posty tego ......... ?(znowu wstawcie co chcecie). Fanatyzm jego już zakrawa imho o jakieś psychiczne odchyły :? No bo ile można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi dlaczego jestes taki wyrozumiały dla tego ......... (tu wstawić epitet) . Przeciez odechciewa się czytać tematów jak widzę posty tego ......... ?(znowu wstawcie co chcecie). Fanatyzm jego już zakrawa imho o jakieś psychiczne odchyły No bo ile można

słusznie. Wchodzisz do wątku o PS3 a tu bez przerwy ktoś po niej jeździ jak po łysej kobyle, albo się dwóch takich kłóci kto jest mniejszym lub większym fanatykiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

a konkretnie o któreych obrazkach mówisz? Na szybko je przejrzałem i kierowca chyba z lewej siedzi zawsze. ???

obrazek nad mitsu porównaj do reszty :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oł szit :blink: teraz bedziecie rozkminiac jak z kierownicą? :lol: Fake to raczej nie jest, bo foty są robione LCDkowi. Moze obracali zdjecia tak zeby dopasowac do tych realnych. W koncu - czy to tak wazne? ;)

 

 

 

Ktoś kiedyś dał obrazek, ze Sony nas oklamało mowiac ze bedziemy mogli podpiac 7 padów bezprzewodowo, a sie okazało, ze tylko 4ry bo tyle jest diod na SiXaXiS'ie

 

otoz okazuje sie ze można rzeczywiscie podpiąc 7!

Wyglada to tak , ze pady od 5 do 7 loguja sie w konsoli zapalajac dwie lampki w roznych kombinacjach. i tyle. nie trzeba wiecej lampek.

np. player 5 = lampka nr 1 +4 itd

 

Jedni sie zapytają czemu nie 8, zeby było parzyscie. Nie znam sie, ale z tego co gdzies wyczytałem to technologia bluetooth pozwala na max 7 urządzen do jednego odbiornika, czyli jesli np. mamy headset to max ilosc padów to 7-1=6 itd...

 

ALE...! Okazuje sie ze wystarczy iż podepniemy jakies pad'a pod usb i mozna grać nawet w 8 osób!!!

7 padów Bluetooth + 1 usb

6 padów Bluetooth + 2 usb + headset itd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(trasy przemilczę)

jak rozumiem zapierają dech w piersiach :D

 

Ja na prawdę nie wiem, czego sięczepiacie. Tor jest całkiem fajny. Góry wyglądają cudownie. Reszta może być. Na pewno wygląda milion razy lepiej niż w GT4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak rozumiem zapierają dech w piersiach :D

 

Ja na prawdę nie wiem, czego sięczepiacie. Tor jest całkiem fajny. Góry wyglądają cudownie. Reszta może być. Na pewno wygląda milion razy lepiej niż w GT4.

jak dla Ciebie to coś wygląda ładnie http://img142.imageshack.us/img142/3690/img2024ga8.jpg hmm kazdy ma swoje zdanie :D a z tego co widać to góra to olbrzymia bitmapa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

jak dla Ciebie to coś wygląda ładnie http://img142.imageshack.us/img142/3690/img2024ga8.jpg hmm kazdy ma swoje zdanie :D a z tego co widać to góra to olbrzymia bitmapa :D

Też mam takie wrażenie. Ludzie w 3d fajnie ale mam wrażenie, że mapa nagle się kończy i od razu wyrasta olbrzymia góra będąca bitmapą. Samochody wyglądają bardzo ładnie ale te lokacje mało realistyczne. Może się czepiam ale chyba po olbrzymiej wyspie w TDU i ładnych lokacjach w PGRach można liczyć na coś więcej.

Edytowane przez Ludwiczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

ALE...! Okazuje sie ze wystarczy iż podepniemy jakies pad'a pod usb i mozna grać nawet w 8 osób!!!

7 padów Bluetooth + 1 usb

6 padów Bluetooth + 2 usb + headset itd ;)

Mam tylko takie pytanie!-W co mozna pograc w 8 osob??

 

jak rozumiem zapierają dech w piersiach :D

 

Ja na prawdę nie wiem, czego sięczepiacie. Tor jest całkiem fajny. Góry wyglądają cudownie. Reszta może być. Na pewno wygląda milion razy lepiej niż w GT4.

Wozki swietne-choc wlasciwie w kazdym GT byby swietne, wiec najwyzsza rodzialka jeszcze bardziej robi wrazenie.

Jednak problem dla polskich graczy nazywa sie: brak fullHD-tv ,oczywiscie mozna grac na monitorze ktory obsluguje takie rozdzielczosci ale nawet wtedy rzadko kto ma taki sprzet w domu.

 

Ciekawe czy gra domyslnie jest robiona tylko w 1080p,czy tez przewiduja rowniez 720p tak aby jak najmniej stracic po scalowaniu w dol?

 

ps.Z tym "milion razy lepsza" to zes troche pojechal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Mam tylko takie pytanie!-W co mozna pograc w 8 osob??

W sumie to nie wyobrażam sobie podzielonego ekranu na 8 do bry w FPS czy ścigałki. Ale wiem na pewno, że na PC w taką FIFE da się grać w 10 ( cała drużyna oprócz bramkarza). I ma się jeden ekran więc gra się dobrze. Tylko nie wiem czy fifa 07 jest na PS3 ale pewnie jakaś piłka z taką opcją na PSa powinna trafić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko takie pytanie!-W co mozna pograc w 8 osob??

jak sony 'klamie' odnosnie ilosci padow to wielkie 'oburzenie' ze nie dotrzymalo obitnic. A gdy sie okazało, ze dotrzymało to pozniej pytania tego typu jak powyższe.

 

Odpowiedz:

NHL

NBA

PES

NFL

gry party jak kiedys był Crash Bash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Tak na marginesie grałem w kilka osób w fife na padach gra się dobrze tylko trzeba mieć gdzie pomieścić te 10 osób a i strzelenie bramki robi duży hałas :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formula One videos

 

2444217[/snapback]

jak sony 'klamie' odnosnie ilosci padow to wielkie 'oburzenie' ze nie dotrzymalo obitnic. A gdy sie okazało, ze dotrzymało to pozniej pytania tego typu jak powyższe.

 

Odpowiedz:

NHL

NBA

PES

NFL

gry party jak kiedys był Crash Bash

 

 

kogo wypowiedz ciebie tak oburzyła że piszesz posty w taki sposób??

 

ps. nie wspominałeś ostatnio nic o tym że masz dylemat i nie wiesz co kupić x0 czy wii :lol:

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że chce kupić X0 lub Wii nie oznacza, że ma od razu najeżdżać na Sony i ma prawo się oburzać. ;) Chodziło mu pewnie o pytanie gladiaca- w co można grać w 8 graczy? ;)

 

Swoją drogą mimo świetnego Wiimota wybrał bym X0. Wii nie za tą kasę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...