Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt z moich znajomych nie kupil ps3 a liczylem sie sie dzisiaj tym pobawie :<

Kazdy twierdzi ze nie mam gier... ale jak w tego resistance pogralbym chetnie i zobaczyl jak to wyglada na zywo. Jutro sie przejde do salonu sony, moze jeszcze beda i pomacam to na zywo.

Z tego co pisze Heat to podjarki wiekszej nie ma jak na premierze x360 i pgr3. Moim zdaniem sony musi koniecznie rozwinac system online bo nie wyobrazam sobie go w takiej postaci jak jest teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co wklejasz teksty pseudonewsmena fidela? Taka porażka, a z nieoficjalnych źródeł wiadomo że poszło już 0,5 mln sztuk.

 

...

 

Czekamy na kolejne wrażenia i fotki, bo konsola wygląda całkiem inaczej w domu, przed telewizorem :).

A przepraszam ja w markecie nie grałem przed telewizorem?? :lol2: :lol2:

 

No zupełnie inaczej wygląda masz rację. Jak sobie uzmysłowisz że wydałeś 2400 zeta na zwykła DOBRĄ konsolę, a nie na zapowiadany kolejny cud swiata B-)

 

I niech nikt nie odbiera mnie jako fanboya m$. Po prostu denerwuja mnie takie posty. Bo jesli te 0,5 mln sztuk to też nieoficjalne, to nie widze róznicy między tym a newsem "fanboya fidela". PS3 nie jest porażką! Ale nie jest tez jakims objawieniem na jakie było robione przed premierą zarówno USA/JAP jak i EUR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście że nie jest objawieniem. Rewolucji na razie nie ma, ale jest to naprawdę solidny sprzęt z całą masą świetnych tytułów przed soba i dużym potencjałem jeżeli chodzi o "Centrum domowej rozrywki".

 

ps. Oczywiście licze że takie gry jak granturismo5, final fantasy13, metal gear solid 4, silent hill5, lair zmienia obecną postać rzeczy i wgniotą w fotel zarówno grafiką jak i grywalnością :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości zapytam, do czego głównie wykorzystujesz PC (czyli do czego będziesz wykorzystywał PS3 z Linuxem)? Wiesz, jeżeli tylko do Netu, oglądania filmów, słuchania muzy i czasem napisania jakiegoś tekstu w OpenOffice to powinien starczyć ale robienie jakichś poważniejszych rzeczy to chyba (niestety) tylko na Windzie. Nie chcę Ciebie zniechęcać ale dobrze się zastanów nad zmianą.

Sorki, lecz tu się co najmniej mylisz. Po ostatnim wypychu na windzie przenosze się na Linuxa już w prawie 100% (jeszcze tylko trochę w Heroes3 z kumplem pogram - nie mogę dogadać się z Wine). Tak robię coś poważniejszego na kompie - co jest związane ze szkołą, lecz nie ma takiej rzeczy z arkuszy kalkulacyjnych, programowania, tworzenia stron itp. (będziemy to brać dopiero za rok, ale zawsze), której na Unix'ach i BSD nie zrobisz (nie wsopinając o tym, iż łatwiej znaleźć niezbędne darmowe open souce'owe oprogramowanie - komercyjne by mnie wyniosło więcej niż PS3, X360, Wii i 40" Bravia) i do tego brakowałoby mi 64 ramu.

Zaś więcej też nie potrzebuję (choć bym nie narzekał ;) ), choćby z tego powodu, iż teoretycznie wszystko powinniśmy móc zrobić na lekcjach na kompach z 128-256ramu i winxp, ale wiadomo, iż każdy woli zagrać z kumplami w cs'a czy cóś.

 

NO, tylko z grafą w 3D będzie problem, puki otwarta ludź czegoś nie wykombinuje.

Nie tylko ty, jednak boli mnie to że w moim EMPIKU dostali tylko 4gry z czego żadna mnie nie ciągnie a nie mają MotorStorm :( Co do konsol to dostali tylko 2 :D

No to jak masz możliwość, to zapraszam do MM w Bielsku. Całkiem przyzwoita ilość gier (w porównaniu do innych premier), na oko 15 różnych tytułów.

 

 

Cicho , najpierw musze kabelek kupic ;]

 

No chyba , ze hardcorowo przez Euro ? :lol:

 

btw: zestaw mozliwych gier do kupienia jest chyba jeszcze bardziej żenujący niz to co bylo dostepne na X0 <_<

 

Aha i co do rozchwytywania PS3 i preorderow - wolne zarty... Maja tego tyle , ze pewnie ta dostawa im do Swiat starczy... ale Bozego Narodzenia :lol: :lol:

Jak wyżej. Skocz do Bielska, imo lepszy start niż przy X360 (oprócz ceny :/ ). Za to gierki w przyzwoitych cenach - 200-220zł. Jak dobrze pamiętam, to na iXa w dniu premiery było drożej.

 

[zdjęcie pokoju]

Naprawdę ładny pokoik, tylko TV zdaje się być taki jak w hipermarketach - mały :P - przynajmniej nie dominuje pomieszczenia.

Dobra, więcej się nie wtrącam ;p

...

Druga sprawa to plynnosc , ktorej rzeczywiscie tej grze nie brakuje , ale dla mnie jest jakby "zbyt wolna" . Nie wiem , moze to przez te otwarte tereny ale jakos nie czuje sie tej predkosci .

...

I tutaj się wtrącę. Może faktycznie jestem inny, lecz miałem wrażenie, iż MS jest dość szybką samochodówką.

 

Zaprowadziłem kumpla pod standa. Na ixie nie grał - wogóle do gier nie podchodzi na poważnie, choć lubi grać. Grafa mu się spodobała (bardzo) i taka jest tendencja. Dla większości PeCeciarzy grafa w takim MS jest porażająca, dla ludzi grających na iXie lub maniakalnych graczy PC jest zwyczajnie dobra.

Spodobał się kumplowi kontroler (wystarczyło pokazać gdzie gaz i hamulec :P ) po włączeniu "motion sensor" (czy jakoś tak). Nie miał ŻADNYCH problemów z grą przy tilcie (taka była tego nazwa, czy tylko tak mi się przyjęło?).

 

Coś jeszcze miałem pisnąć, ale nie pamiętam co (macie farta) ;)

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś może w Saturnie w Katowicach? są tam jakieś standy z PS3? albo w Empiku w Silesii? Jeśli tak to bym podjechał jutro albo pojtrze obakać ten ósmy cud świata ;)

imo podstawowa wada to brak mocnych startowych tytułów. Nie ma chyba nic gorszego niż wydać 2,5k na długo wyczekiwaną, ulubioną zabawkę i nie mieć co z nią robić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś może w Saturnie w Katowicach? są tam jakieś standy z PS3? albo w Empiku w Silesii? Jeśli tak to bym podjechał jutro albo pojtrze obakać ten ósmy cud świata ;)

imo podstawowa wada to brak mocnych startowych tytułów. Nie ma chyba nic gorszego niż wydać 2,5k na długo wyczekiwaną, ulubioną zabawkę i nie mieć co z nią robić :)

Jak dla mnie to podstawowa wada to brak mocnych tytułów startowych MIMO IŻ konsola już jest na świecie prawie 5 miesięcy :? Mogli juz na Europę przy okazji wydać jakiegos Ratcheta, Laira czy cos podobnego B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to podstawowa wada to brak mocnych tytułów startowych MIMO IŻ konsola już jest na świecie prawie 5 miesięcy :? Mogli juz na Europę przy okazji wydać jakiegos Ratcheta, Laira czy cos podobnego B-)

Mogę się mylić, ale w pięciu ostatnich postach piszesz dokładnie to samo. I przypomnij mi jeszcze ile mocnych tytyułów miał po 5 miesiącach xbx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość seraf

ze tak zmienie troche temat.

jak jest w ps3 z instalacja "nie firmowego" softu.

nie chodzi mi o piraty ale wszelkiego rodzaju playery divx. emu itp.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tilas21

1.

Tak sie zastanawiam jak dziala PS3 w polaczeniu z monitorem (na dobry poczatek) crt - Samsung 757DFX?? Slyszalem opinie ze trzeba dokupowac jakis specjalny box ktory scaluje obraz do hdcm[?]. Czy PS3 ma wyjscie audio jack??? (nigdzie jakos niedoczytalem czy takowe jest czy nie.. moze jestem slepy :rolleyes: ). Aha i jeszcze jedno czy podlaczenie klawki i mychy jest norma czy trzeba jakies przejsciowki (mysle tutaj o np klaw i mych na ps2 lub klaw ps2 i mych na usb)??

 

2.

Załadował juz ktos ciach! ?? Jak sie sprawuje?? Lub czy ktos gral w ciach! ??;] Aha podobno ze ciach! potrafi ciach!... moze to ktos tez juz testowal??

 

Heh tak do konca to niewiem czy moge ale zaryzykuje....;]

 

 

ciach! to dla tych ktorzy zdecydowali sie :lol: zainstalowac ciach! (kazdy bedzie wiedzial pewnie co zrobic)

 

Tylko nie bijcie :lol2:

 

O piratach na tym forum nie rozmawiamy. Prawie rok na forum i nie znasz regulaminu? PSO 13.

Crosis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Konfigurowałem WiiFii na PS3, PC i laptopie i właśnie na nim miałem uruchomioną stronkę i chyba przez odświeżanie dodało 2 razy to samo. ;P

 

Teraz coś o samym PS3. Jestem mega zadowolony i jeszcze nie ochłonąłem. :D

 

1. Konsola super cichutka. Grałem w COD3 i GT HD bo na więcej nie miałem czasu. Po za tym młodego nie mogę odgonić od konsoli! A tak się zapierał, że gry już go nie interesują! Panowie. W GT HD pomanewrujcie troszkę po trasie i włączcie replay. Coś pięknego. Jak damy zbliżenie to widać, jak kierowca manewruje kierownicą, krzyżuje ręce i przebiera palcami. Szkoda, że nie mam czym tego nagrać! To wygląda jak jakiś film w TV! Dla nas rewelka! :)

 

2. Świetnie obsługuje karty pamięci. Wkładam kartę i w sekundzie wyskakują materiały posegregowane do filmów, muzyki czy zdjęć! :) Wszystkie pliki mają swój podgląd i odtwarzają się błyskawicznie. Najważniejsze, że nie trzeba szukać po karcie tylko wszystko jest posegregowane rodzajami plików. :)

 

3. Podpiąłem bezprzewodową myszkę i klawiaturę microsoftu od peceta i działa od strzała. Nic nie trzeba konfigurować. Wystarczy tylko wpiąć w USB i od razu jest gotowa. Możemy sterować w menu myszką jak i klawiaturą. To samo jest w przeglądarce WWW. Wszystko możemy wpisywać z klawiatury i nie musimy w ogóle pada używać. Pad może zostać tylko do gier. ;) Podoba mi się menu PS3. Działa szybko,jest proste (może za proste) ale spełnia swoje zadanie doskonale! :)

 

4. Brawa dla Sony za mocne łącza i serwery. Cały czas pliki lecą pełną szybkością łącza. ;) Wszystko chodzi cacy a pewnie dzisiaj cała europa rzuciła się do ściągania! :) Update 1.60 zajmuje 106mega więc się nie dziwcie, że nie robi się to w 2minuty! ;)

 

5. Na koniec zostawiłem coś ciekawego. Jak macie kiery Logitech (na innych nie wiem) to podepnijcie pod swoje czarnulki! Dzisiaj tak z ciekawości podpiąłem czerwone logi od PC i eureka!!! Działa bez żadnych sterowników! Bez niczego. Wpiąłem podczas gry i działa!!!! Rewelacja!!! A jeszcze większa jest taka, że działa pełen ForceFeedback!!!! Tak. Jest pełne wsparcie na typowej kierze od PC! :D :D Cały czas ta konsola mnie zaskakuje! :) Teraz młody młuci w GT HD na kierze. :)

 

Gdy bym miał raz jeszcze dokonać wyboru to nie wahał bym się ani sekundy. To mocny sprzęt o dużych możliwościach. Jestem zadowolony na maxa! :)

 

PS. Ściągam lemingi. Zajmują 230mega! :shock:

 

PS2. Wiadmo coś nt. darmowego Dżejmsa Bonda na Blue Ray?

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma czegos takiego. Po uruchomieniu gry od razu pojawia sie napis Playstation 3 i wszystko jest ok. Mozesz zrobic fote lub krotki filmik?

 

poniżej link do filmiku. Mam najnowsze firmaware 1.6

 

http://www.youtube.com/watch?v=C86E3TmQAwM

 

 

 

podobną sytuacje miałem w xboxie pierwszym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak_ct

 

u ciebie też jak włącza się dema gier to obraz na sekundę tak zaśnieży i potem dopiero włącza się gra?

omg to juz wiemy kto bedzie klal pierwszy :-P ... rockers a moze tobie po prostu nie jest dane normalnie sobie pograc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za tą jedną rzecz kocham MM - PROMOCJE! Nawet na nowiutki sprzęt. Tak zrobili z x360, tak teraz robią z PS3 - 200 zł w prezencie ;]

 

Dołączona grafika

 

Tylko, że tak jest w łodzi. Nie wiem jak inne MM, bo jak wiadomo, kazdy MM to praktycznie osobny sklep z osobnymi cenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez czasem posniezy rockers wiec nie martw sie ;) (tyle , ze u mnie pojawia sie to podczas odpalania MS)

 

dzieki za odpowiedz, wiec chyba u mnie wszystko ok. skoro ty też czasem tak masz.

 

Mi też własnie pojawia się to podczas odpalania MS.

 

Mam jeszcze pytanie dla posiadaczy ps3, jaki kabel HDMI zakupiliście? i w jakiej pozycji macie postawioną konsole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

5. Na koniec zostawiłem coś ciekawego. Jak macie kiery Logitech (na innych nie wiem) to podepnijcie pod swoje czarnulki! Dzisiaj tak z ciekawości podpiąłem czerwone logi od PC i eureka!!! Działa bez żadnych sterowników! Bez niczego. Wpiąłem podczas gry i działa!!!! Rewelacja!!! A jeszcze większa jest taka, że działa pełen ForceFeedback!!!! Tak. Jest pełne wsparcie na typowej kierze od PC! :D :D Cały czas ta konsola mnie zaskakuje! :) Teraz młody młuci w GT HD na kierze. :)

...

2-gie pogrubienie: szok, ale widać, iż Sony takie głupie nie jest i zostawili sobie furtkę :), ale:

1-sze podkreślenie; SZOK, eee, no ten tego... Jedno pytanie, jak z rozłożeniem przycisków? I wogóle jak to w praniu wypada?

Wogóle tak szczerze powiedziawszy, to chętnie bym się do Ciebie przejechał (gdybym mógł), bo cosik mi się wierzyć nie chce ;)

 

A skoro już tak testujesz konsolkę, to miałbym prośbę (jeżeli będziesz się nudził przez parę godzinek). Zobczyłbyś jak konsola reaguje na płytki z OS-ami? Czy odpala dystrybucje Live, czy się normalnie ładuje program instalacyjny, blebleble..., no i czy wykrywa płytkę z windą (tak z ciekawości).

Oczywiście jeżeli masz Linux'a pod ręką, albo bardzo szybkie łącze i wolną płytkę.

 

Edit: -> sądząc po tym: 2549559[/snapback]

[śnieżenie]

Można ująć to tak, jak rockers'owi nie padnie PS3, to można ten sprzęt uznać za bezawaryjny :P

Osobiście życzę Ci żadnych problemów ze sprzętem.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cały czas bawie się nową zabawką :) konsola chodzi non top od wczoraj i nie miałem żadnej zawieszki :lol2:

 

moja żona powiedziała że ta konsola jest paskudna, ma nie proporcjonalne kształty :)

 

 

Zauwałżyłem jedną rzecz na plus, wszystkie gry jakie testowałem ( dema) chodzą perfekt płynnie, zero nawet najmniejszych zacinek.

 

Pamietam jak pierwszy raz testowałem xboxa rok temu, i byłem z tego powodu załamany, co druga gra miała jakieś zacinki animacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Pamietam jak pierwszy raz testowałem xboxa rok temu, i byłem z tego powodu załamany, co druga gra miała jakieś zacinki animacji.

Zagraj w Genji2, aby się załamać.

Jak to mówią: wyjątek potwierdza regułę.

 

Tak samo jak M$ i Sony poprawiło ten błąd:

Support for background downloading of data has been added.

http://www.us.playstation.com/PS3/network/....html#bkgd_down

Jak było to sorki ;)

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rockers - sniezenie wystepuje. Jest to chyba normalne. Wyglada to tak, jakby przez ulamek sekundy, podczas wyboru gry, konsola przestawala wysylac sygnał do TV, ten go gubi i zaczyna sniezyc. Tak to wyglada z mojej strony ;)

 

Co do tej promocji w niemczech, to byłbym pierwszy by rozstrzaskac x-boxa 360. Kupilbym gdzies starego, moze nawet uszkodzonego x360 i rozstrzaskał ;) Zamiast 2400 bylaby cena tego x360 czyli kilka stowek. A jakbym to wymagało szybkiej decyzji to bym kupił core czy nawet premium i jebutnoł. Przynajmniej 1k zł zaoszczedzone, a akcesoria od x360 i tak moznaby sprzedac na allegro xD

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzisiaj postanowiłem się udać do Saturna sprawdzić czy mają jakiś stand z PS3 - jak się okazało mają :)

Gra jaka była prezentowana to Motorstorm. Osobiście to gra mnie na kolana nie rzuciła - grafika nie powiem bo ładna ale bez rewelacji. IMO giera jest zbyt "czysta" - chodzi mi o brak błota itp - jakiś taki lekki kurz wynurzający się spod kół - co to ma być? Po drugie teren po którym jeździmy jest imo zbyt płaski - równy -brak kolein itp. :-P dobra czepiam się. Ale jednego przeboleć nie mogę. Gdzie w tej grze jest uczucie prędkości? Może to przez te duże lokacje ale w porównaniu np do TDU (wiem, że to dziwne porównanie) czułem się jakbym jechał 40 km/h. Spróbowałem też pograć troche z sensorem ruchu w padzie - musze przyznać, że działa to całkiem fajnie - wymaga jednak chwili do przyzwyczajenia. Kwestia tylko - na ile ten bajer będzie wykorzystywany przez graczy - na początku wiadomo - każdy testuje bo nowość - wątpie jednak by wielu graczy zrezygnowało na rzecz tego typu sterowania ze zwykłego analoga.

Wygląd: wygląda fajnie :P - pierwsze wrażenie - troche duża.

Póki co to tyle.

Ogólnie Silesie w Katowicach opanowały dzisiaj hostessy od Billa G. promujące Viste i Office'a - trzeba przyznać, że kształty mają lepsze niż PS3 + X360 razem wzięte ;) :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...