Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Co do wiatraczków to nie wiem ale napęd na bank będzie cichszy bo jest...wolniejszy ;).

Poruszę kwestię wolnego transferu danych z płyt Blu-Ray w PS3. Owszem, nie wygląda to różowo ale po dłuższych przemyśleniach to wydaje mi się że gracza będzie czekał tak naprawdę jeden długi loading (pewnie zaraz po załadowaniu gry, wtedy na HDD zostaną przegrane potrzebne pliki). Później wiele rzeczy będzie leciało ze swapa i loadingi powinny być sporo krótsze (czyli nie powinno być aż tak źle...IMO :unsure: ).

Kolejna sprawa która mnie specjalanie nie dziwi to to, że NIKT nie podważa sensu obecności w KAŻDEJ PS3 dysku twardego. A więc jednak SONY może coś zrobić dobrze ;). Raz nie zawsze. Pozdro.

 

EDIT:

 

.:Solid_Snake:., kiedyś pisałeś że to dla Ciebie nie dobrze że w wersji "tańszej" PS3 nie bedzie slotów na karty pamięci i że nie będziesz mógł do kumpla sejwów zabrać (chyba że dysk weźmiesz). Ale popatrz, są porty USB i zapewne (ale nie mogę tego być pewny) sejwy będzie można na PenDrive'a wrzucić ;). Tak sobie teraz pomyślałem o tym....gorzej jeżeli nie bedzie takiej możliwości :|. Nara.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N jak to filmy robione domowo. Material filmowy jak jest puszczany to anczy ze jest dostepny w HD wiec sie siega po zrodlo a nie z TV. Poza tym skompresowane HD ma jakosc DVD co najwyzej.

WYprostuj mnie jak sie myle, ale na biore na przyklad np. edycje Losta czy innych seriali ripowanych z HDTV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy oficjalnym kolorem ps3 bedzie czarny czy srebrny.

A co do zasilacza w 360 to jest to po prostu zalosne. Normalnie generator prodotworczy, ktory niewiele braknie aby byl wielkosci akumulatora samochodowego :lol2: To jest dopiero wstyd i nedorobka jak dla mnie kompletnie nie do przyjecia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:., kiedyś pisałeś że to dla Ciebie nie dobrze że w wersji "tańszej" PS3 nie bedzie slotów na karty pamięci i że nie będziesz mógł do kumpla sejwów zabrać (chyba że dysk weźmiesz). Ale popatrz, są porty USB i zapewne (ale nie mogę tego być pewny) sejwy będzie można na PenDrive'a wrzucić ;). Tak sobie teraz pomyślałem o tym....gorzej jeżeli nie bedzie takiej możliwości :|. Nara.

MASZ RACJE! A musi byc taka opcja. Już mowie dlaczego.

Ja moge to samo robic juz na PS2, ale musze miec program (homebrew), ktory to zrobi, bo konsola nie ma takiej wbudowanej opcji. Odpalam taki program z bootujacego sie CD (program nazywa się LunchElf) i kopiuje sobie pliki z memorki na PenDrive lub z powrotem.

 

A teraz, jesli wiemy, ze PS3 bedzie mialo wsparcie dla homebrew, co podałem w newsie powyzej, to nawet jesli konsola nie bedzie miała takiej mozliwości (w co wątpie, jesli bedzie oparta na linuxie), to homebrew załatwi sprawe odrazu i nic nie bedzie trzeba bootowac z płyty czy robic inne skomplikowane rzeczy.

 

UWAGA!!!

Co do WiFi i slotow na karty, to bedzie mozna to DOKUPIĆ do tańszej PS3 w miarę potrzeb. Tak samo bedzie można powiekszyć dysk to obojetnie jakich rozmiarów i wcale nie bedzie to musiał być dysk od SONY (prawdopodobnie wystarczy kupic hdd od laptopa). Jedyną rzeczą, której nie bedzie mozna dokupic do tanszego PS3 to bedzie HDMI. Czyli do gier component, a filmy bluray chyba bedzie trzeba sobie odpuscic.

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ciekawe czy oficjalnym kolorem ps3 bedzie czarny czy srebrny.

A co do zasilacza w 360 to jest to po prostu zalosne. Normalnie generator prodotworczy, ktory niewiele braknie aby byl wielkosci akumulatora samochodowego :lol2: To jest dopiero wstyd i nedorobka jak dla mnie kompletnie nie do przyjecia!

Zerknij lepiej na zasilacz jaki masz w kompie - a ciagnie on duzo slabsze bebechy niz ma w srodku X360...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknij lepiej na zasilacz jaki masz w kompie - a ciagnie on duzo slabsze bebechy niz ma w srodku X360...

Ten zasilacz co ma w kompie pociagnie duuzo mocniejszy konfig(konfig 360-tki to akurat bylaby pestka-poczytaj na necie o zasilkach). Konsola zre ze 150W wiec bez przesady. Gdyby troche popracowali mogliby ulepszyc zasilke 360-tki.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemol^N jak to filmy robione domowo. Material filmowy jak jest puszczany to anczy ze jest dostepny w HD wiec sie siega po zrodlo a nie z TV. Poza tym skompresowane HD ma jakosc DVD co najwyzej.

WYprostuj mnie jak sie myle, ale na biore na przyklad np. edycje Losta czy innych seriali ripowanych z HDTV.

Robione domowo znaczy nagrywany w domu. Nie jest to plyta przygotowana przez producenta czy wydawce. Skompresowane moze byc rownie, np. za pomoca xvida czy tez kodekiem wmvhd i nie musi to byc wcale rozdzielczosc dvd ;) . A co do losta to ja osobiscie ogladam to w duzej rozdzielczosci, jakos przyzwyczailem sie do tego ze nowe seriale ogladam wszystkie w wysokiej rozdzielczosci. Przewaznie sa kodowane w xvid o rozdzielczosci 960x544 albo wyzej.

 

Ten zasilacz co ma w kompie pociagnie duuzo mocniejszy konfig(konfig 360-tki to akurat bylaby pestka-poczytaj na necie o zasilkach). Konsola zre ze 150W wiec bez przesady. Gdyby troche popracowali mogliby ulepszyc zasilke 360-tki.

Rozumiem ze jestes madrzejszy od specjalistow projektujacych konsole i zasilacze tak? Nie widze nic zdroznego w zasilaczu. Praktycznie kazdy komputer kiedys 8 i 16bit mial zewnetrzny zasilacz.. no poza atari st chyba. Zasilacz jest na zewnatrz i mozna go ulokowac za telewizorem czy za szafka. Zupelnie on nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Luki2

 

No to wykrec swoj zasilacz i poloz obok xboxowego zobaczymy ktory wiekszy, z pewnoscia zasilacz 360 nie jest najmniejszy ale nie ma co dramatyzowac ,zreszta zobaczymy jak sprawa ulozy sie z ps3 ,bo nie sadze aby zintegrowali zasilacz z konsola tylko zrobia podobnie zewnetrzny, a ze bedzie mial co zasilac to i jego wielkosc z pewnoscia sie nie spodoba

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze jestes madrzejszy od specjalistow projektujacych konsole i zasilacze tak? Nie widze nic zdroznego w zasilaczu. Praktycznie kazdy komputer kiedys 8 i 16bit mial zewnetrzny zasilacz.. no poza atari st chyba. Zasilacz jest na zewnatrz i mozna go ulokowac za telewizorem czy za szafka. Zupelnie on nie przeszkadza.

O co ci czlowieku chodzi?? :blink: Dobrze by bylo gdyby ci specjalisci umieli dopracowac swoje dzielo wiesz?? Rowniez dobrze tobie moge zadac wiele pytan podobnych do tego co ty mi zadales, ale po co?? Wolny kraj i mam prawo krytykowac cos co mi sie nie podoba jak rowniez ty i tez to robisz wiec nie czepiaj sie. Forum sie wyraznie podzielo a 3 obozy(w sumie to dwa)i gdyby np. ps3 mialo tak wielki zasilacz, ale za to 360-tka by miala wbudowany to ciekawe czy rowniez bys tak stawal murem?? Nie sadze i nie oszukujmy sie w tej kwestii.

 

ps. ps3 wazy 5kg wiec mam nadzieje, ze w ta wage jest wliczony zasilacz

 

@gladiac tak na serio to ta twoja wizja mnie przerazila. Chcesz cos jeszcze wiekszego w ps3??

Jaka tak ma byc to ja zaczekam na ps3 slim, ktora sila rzeczy bedzie napewno.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Mi osobiscie duzy zasilacz by nie przeszkadzal,byle by tylko spelnial swoja funkcje bez awarii i specjalnej troskliwosci ;)

Ale nie ma sie co oszukiwac ,wieksza moc i wydajnosc konsol wiaze sie z wieksza prodozernoscia ,wiec chcac nie chcac zasilacz musi byc dobrany odpowiednio do potrzeb, a ze te potrzeby sa duze to i zasilacz pewnie bedzie duzy ;),pozatym zintegrowany z konsola ktora tez sie grzeje moglby stworzyc nie gorsze ogrzewanie niz nasze centralne w blokach :), zreszta ten temat zasilacz a wlasciwie jego wielkosc powinnien chyba zejsc na dalszy plan bo inaczej moze wymyslac nastepne problemy z cyklu " ...a jesli panu kolor nie ospowiada to pomalujemy na miejscu ;) "

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ten zasilacz co ma w kompie pociagnie duuzo mocniejszy konfig(konfig 360-tki to akurat bylaby pestka-poczytaj na necie o zasilkach). Konsola zre ze 150W wiec bez przesady. Gdyby troche popracowali mogliby ulepszyc zasilke 360-tki.

Czyli niepotrzebnie kupowalem do mojego dwurdzeniowca z (obecnie) 1900XL z HDD i DVD-RW zasilke 420W? Wystarczylaby mi 150Wattowa powiadasz?

X360 ma 3 rdzeniowego procka, karte klasy 1900XT (mniej wiecej), dysk twardy, DVDROM, sieciowke - jednym slowem wszystko to, co ma porzadny komputer. Moze i masz racje? Moze sprzedam zasilke i przesiade sie na jakas 150Wattowa? No, na wszelki wypadek na 200Wattowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli niepotrzebnie kupowalem do mojego dwurdzeniowca z (obecnie) 1900XL z HDD i DVD-RW zasilke 420W? Wystarczylaby mi 150Wattowa powiadasz?

X360 ma 3 rdzeniowego procka, karte klasy 1900XT (mniej wiecej), dysk twardy, DVDROM, sieciowke - jednym slowem wszystko to, co ma porzadny komputer. Moze i masz racje? Moze sprzedam zasilke i przesiade sie na jakas 150Wattowa? No, na wszelki wypadek na 200Wattowa.

Ja mowilem o moim sprzecie, ktory zre conajwyzej 220W. Wez przestan bzdury pisac i nie porownuj konsoli do pieca bo tam raczej komponenty sa mniej pradozerne. Wypisanie HDD i DVD-Roma jako elemeny poradozerny i na dodatek, ktore to ma porzadny komputer jest conjamniej smieszne(chyba chodzilo ci: "jednym slowem wszytko co ma najtanszy komputer z hipermarketu"). Rozumiem 2xDVD i 4xHDD, ale 1x?? :blink:

Czepiam sie troche co do tych elementow :wink:

 

ps. co to jest 1900xl?? Nowa grafe opracowales??. :wink:

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek - PS3 bedzie pewnie tak zabezpieczone, a raczej BL bedzie tak zabezpieczone, ze Homebrew nie bedzie niebezpieczenstwem dla SONY ze ktos im shaksi konsole

Taaaa... Jaaasne... To samo było z ps2, xbox. Podobno były nie do shakowania, pamiętam jeszcze jak Microsoft się zapierał, że ich konsoli nie da się złamać, nawet Gamecube się nie oparł. Złamanie konsoli to tylko kwestia czasu!

 

na gorze wersja "ekskluzywna", na dole normalna "konsola". IMO normalna sie lepiej prezentuje. Cała czarna lepiej do mnie przemawia.

IMO wygląd ps3 jest raczej słaby, dizajnerzy mogli się bardziej postarać. Wyjątkowo szpetnie wygląda konsola z przodu, gdzie aż razi w oczy nieosłonięty, przepastnie głeboki i ciemny slot na dyski.

Trochę nierozsądne jest też moim zdaniem umiejscowienie zasilacza wewnątrz konsoli, przecież to tylko zwiększy temperaturę, a zarazem chałas wydobywający się z wewnątrz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez przestan bzdury pisac i nie porownuj konsoli do pieca bo tam raczej komponenty sa mniej pradozerne.

Skad takie informacje posiadasz? Pewnie brales udzial w konstrukcji ktorejs z konsol.

 

Dobrze by bylo gdyby ci specjalisci umieli dopracowac swoje dzielo wiesz??

Powinineś zostać doradca w Microsofcie, bo jak widac tworzac x360 chopaki skupili sie nie na tym co trzeba.

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Smiechu warte??? taka ciekawostka z okazji 10 -lecia viao

na jednym z pokazow Sony i demonstracjii w dzialaniu nowego napedu Blue-Ray w nowym laptopie VAIO UX Micro PC wykorzystano oczywiscie film w wersji B-R znany juz widowni " House of Flying Daggers",okazalo sie ze kiedy jeden ze odwiedzajacych pokaz wysunal tackie z filmem (ciekawe czemu??:) ) oczom ukazala sie plytka DVD-R!!!!!!

ponizej fotki z "kiwania" Sony??

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

 

ponoc pozniej sony probowalo wytlumaczyc ze byly dwa laptopy i ze zaszla pomylka ,ale niesmak zostal tym bardziej ze widac wyraznie pudelko od B-R a film w srodku dvd, nie wiem co o tym myslec ale jesli bylo zaplanowane oszustwo to sie sony nie popisalo

 

 

Edit

 

luki2

a mowilem o moim sprzecie, ktory zre conajwyzej 220W. Wez przestan bzdury pisac i nie porownuj konsoli do pieca bo tam raczej komponenty sa mniej pradozerne. Wypisanie HDD i DVD-Roma jako elemeny poradozerny i na dodatek, ktore to ma porzadny komputer jest conjamniej smieszne(chyba chodzilo ci: "jednym slowem wszytko co ma najtanszy komputer z hipermarketu"). Rozumiem 2xDVD i 4xHDD, ale 1x?? blink.gif

Czepiam sie troche co do tych elementow icon_wink3.gif

a slyszales ze w konsoli Bila jest jeszcze 3rdzeniowy procek i 512 ram oraz bardzo mocne Gpu ,tak wiec te twoje 220w to w porownaniu do mozliwosci 360 i potrzeb energetycznych to mozna porownac jak poloneza do mercedesa i nawet nie ma co mowic o twoim sprzecie bo jego zywot ma sie ku koncowi i widac ze jestes optymista jak myslisz ze barton i 9800 to to samo co x360 ,nie wiem czy mam sie smiac czy plakac Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli u Sony bez zmian. Zawsze tak samo. A co do tego ze ps3 bedzie cichsze od ps two to skomentuje to tak: To co istnieje tylko na papierze bedzie zawsze cichsze od dzialajacej konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smiechu warte??? taka ciekawostka z okazji 10 -lecia viao

na jednym z pokazow Sony i demonstracjii w dzialaniu nowego napedu Blue-Ray w nowym laptopie VAIO UX Micro PC wykorzystano oczywiscie film w wersji B-R znany juz widowni " House of Flying Daggers",okazalo sie ze kiedy jeden ze odwiedzajacych pokaz wysunal tackie z filmem (ciekawe czemu??:) ) oczom ukazala sie plytka DVD-R!!!!!!

ponizej fotki z "kiwania" Sony??

lol

lol

lol

normalnie myślałem ze spadnę z krzesła jak to zobaczyłem!!!! brak słów.

 

A co do zasiłki to Microsoft wg. mnie bardzo mądrze zrobił wyjmując z konsoli zasilacz(tylko szkoda że nie pomyślał nad większym radiatorem). Jestem wręcz pewien tego że sony zrobi tak samo również nintendo jest „skazane” na taki ruch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytalem wlasnie o tym.

Jakis osiolek puscil w swiat plotek. Staly dla notebooki, i pokazywali roznice w jakosci filmow. Jeden z BL drogi z dvd... Tania sensacja i nieprawdziwa.

Dokladnie, ale niektorzy juz sie wnet posikali ze szczescia ze znow mogą szydzić sobie z Sony, bo jak widzimy raczej tylko to potrafią w tym topicu. Sony by musiało byc firmą pełną idiotów bo jakby mieli zrobić niby taki przekret, ze by odpalili rzekomo Blu-Ray z płyty DVD, to wystarczyłoby wydrukować naklejke na CD. Taki zestaw w sklepie komputerowym kosztuje z 10$. Mysle ze SONY byłoby stać na tak przeogromny wydatek, gdyby chcieli "znów" cały swiat oszukać -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wentylatorów w PS3, to zastanawiam się czy Sony wykorzysta trwałe łożysko własnej produkcji. Chodzi mi dokładnie o S-FDB (SONY Fluid Dynamic Bearing). Ich żywotność sięga 150.000 godzin, są też podobno bezszelestne.

Odnośnie zasilacza to według planów ma się znaleźć wewnątrz konsoli. Jak będzie naprawdę zobaczymy.

 

Z kolejnych informacji wynika, że Sony rozpocznie produkcję swoich konsol już w te wakacje. Niektóre części PS3 będą produkowane w Chinach. Jest to o tyle ciekawe, iż do tej pory w początkowej fazie produkcji Sony nie wybiegała poza ramy swojego kraju. Tym ruchem firma chce w szybkim tempie osiągnąć planowaną ilość konsol i zdominować rynek (podobno na premierę ma być nie 2 a 3 mln konsol - choć na razie są to niepotwierdzone informacje).

 

Sony wyceniło filmy blu-ray - nowości po $23.95 (75zł/według bieżącego kursu $), starsze tytuły po $17.95 (55zł/w.b.k. $). A wiec podobne ceny do DVD w roku 1997.

Firma zamierza też sprzedawać DVD+UMD w cenie $28.95 (90zł/w.b.k. $). To ostatnie posunięcie jest bardzo sensowne, z racji malejącego zainteresowania nośnikiem UMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2

a slyszales ze w konsoli Bila jest jeszcze 3rdzeniowy procek i 512 ram oraz bardzo mocne Gpu ,tak wiec te twoje 220w to w porownaniu do mozliwosci 360 i potrzeb energetycznych to mozna porownac jak poloneza do mercedesa i nawet nie ma co mowic o twoim sprzecie bo jego zywot ma sie ku koncowi i widac ze jestes optymista jak myslisz ze barton i 9800 to to samo co x360 ,nie wiem czy mam sie smiac czy plakac

Mozesz napisac gdzie tak napisalem?? :blink: Nie?? To nie wciskaj mi czego czego nie nastukalem.

 

 

@largoon

A to ciekawe bo jeszcze niedawano czytalem na tym forum wypowiedzi "specjalistow"( :mur: ), ze BR ma byc po bardzo kosmicznych cenach. Co do zasilacza to dla mnie rewelelacja a zarzuty, ze bedzie glosno sa smieszne bo chyba glosniej niz 360-tka sie nie da :lol: .

 

Ta rozmowa sie robi bezsensowna powoli bo co by sony nie wypuscilo to od razu be. DVD lespze od BD, zasilacz zew. leszy od wew(jestecie specjalistami, ze juz wiece, ze sony zastouje zew. zasilacz, juz wiecie ze bedzie sie wszystko przegrzewac bo szrot 360 nawet bez zasilacza sie grzal jak rowniez sam zasilacz sie grzal :lol2: :lol2: ). O kuva idzice sie coponiektorzy leczyc. Zweszyli plotke z BD i odrazu raduja sie jak dzikusy szukajac taniej sensacji.

 

Widac duzo osob wrowadza tutaj zamet, ktory ma na celu tylko krytyke podjetych przez sony krokow nawet jesli posuniecie moze okazac sie strzalem w dziesiatke.

Chyba tylko Polak tak potrafi czyli ubzdurac sobie jakiegos producenta i chwalic go pod niebiosa nie baczac czy sprzet wadliwy czy tez nie.

Edytowane przez luki2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak btw to filmy w WMV HD zajmuje okolo 8GB wiec sprawa duzego nosnika jest imho zbedna. Filmy te sa dostepne od lat.. i jest ich bardzo duzo a nagle robi sie afere ze filmy wysokiej rozdzielczosci potrzebuja nosnika 50GB. To nie prawda.

To że po kompresji bezstratnej faktycznie duużo mniej zajmują to fakt, ale żeby odtworzyć to to trzeba mieć odpowiednie kodeki. Chociaż niewiem co za problem wprowadzić jakiś standart kompresji, no ale...

 

Widac duzo osob wrowadza tutaj zamet, ktory ma na celu tylko krytyke podjetych przez sony krokow nawet jesli posuniecie moze okazac sie strzalem w dziesiatke.

A ja widze, że osoby które nie wprowadzają zamętu na forum to są osoby które nie wypowiadają się. Kłótnia się zrobiłąa imo bezsensowna, gdyż każdy widzi to poswojemu, a ja mam wrażenie, że każda z tych opini jest na swój sposób słuszna. Tego naprawdę niema sensu ciągnąć panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Mozesz napisac gdzie tak napisalem?? :blink: Nie?? To nie wciskaj mi czego czego nie nastukalem.

@largoon

A to ciekawe bo jeszcze niedawano czytalem na tym forum wypowiedzi "specjalistow"( :mur: ), ze BR ma byc po bardzo kosmicznych cenach. Co do zasilacza to dla mnie rewelelacja a zarzuty, ze bedzie glosno sa smieszne bo chyba glosniej niz 360-tka sie nie da :lol: .

widac ze nie przeczytales uwaznie wypowiedzi Largoona, przeciez on pisze o cenach filmow B-R a nie playerow czy napedow ,czytaj z tak zwanym zrozumieniem!! a potem krytykuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej pamiętajcie o jednym, 7900 GT zżera ok 40 W, Radeon 1800/1900 bierze ok 80-90 W. Dlatego uważam, e Sony wie co robi pakując zasilator do środka konsoli... PS3 będzie potrzebowało po prostu znacznie słabszego zasilacza niż XBOX 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac ze nie przeczytales uwaznie wypowiedzi Largoona, przeciez on pisze o cenach filmow B-R a nie playerow czy napedow ,czytaj z tak zwanym zrozumieniem!! a potem krytykuj

i vice versa bo o cenie plyt tez "specjalisci" swoje juz napisali, a sam naped razem z konsola bedzie kosztowal 600$ to tak duzo??

 

 

chyba nie zrozumiales wypowiedzi, dla mnie pojscie w kierunku hd-dvd jest bardziej logicznym rozwiazaniem, tania technologia nie podnoszaca cen ani gier ani filmow, wdrozenie tej technologi to niewielkie przerubki tasmy montazowej ,pewne drobne modyfikacje w napedach czy playerach ,a B-R to zupelnie inna technologia ktora trzeba wdrazac od poczatku do konca co wiaze sie z olbrzymimi kosztami!! i dlatego takie sa wlasnie wielkie ceny zapowiadanych playerow czy napedow.Dlatego uwazam ze jest to fanaberia sony majaca za pomoca sztucznie wypchnietej technologi podniesc zyski firmy a dobro graczy czy osob ktorzy lubia kino jest im zupelnie obce, bo nikt mi nie powie ze 30 gb na dysku w postaci hd-dvd to malo!! ,a pisanie ze objetosc gier wzrasta jest chybiona a najlepszym tego przykladem jest np.Oblivion ktory mial wyjsc na 4 dvd a wyszedl na 1 , wiele zalezy od developerow i umiejetnosci a nie czy masz 100 gb na plycie czy 50 gb

...logiczne tez bedzie kupowanie masy zewnetrznych urzadzen do 360-tki ktora nie ma ich tylko dlatego zeby mimo duzo gorszej specyfikacji oszukac biednych graczy i wcisnac im swoj niedorobiony produkt po "atrakcyjnej" cenie. Problem tylko w tym ze ta cena z kazdym kolejnym rokiem uzytkowania konsoli bedzie wzrastac, wzrastac i wzrastac...to jest jedno wielkie oszustwo!!! ;) MICROSOFT JEST ZŁY :lol2: :lol2: :lol2:

Edytowane przez Blizz4rd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz to do ps3 beda dodatki w postaci modulu wi-fi itp bo konsola bedzie okrojona w ubozszej wersji. A x-box36 ma wszystko co jest do gry potrzebne. Wypuscili po prostu naped HD-DVD ktory i tak jest do niczego nie potrzeby, ta samo jak w ps3 oprocz tego ze w ps3 jest nosnikiem gier i to tylko z tej racji ze mozna go zabezpieczyc pozadnie(?) funkcjonuje w tej konsoli.

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz zaraz to do ps3 beda dodatki w postaci modulu wi-fi itp bo konsola bedzie okrojona w ubozszej wersji. A x-box36 ma wszystko co jest do gry potrzebne.

To wi-fi jest do gry niezbedne?? Sorry Winetu, nie wiedzialem ;)

Edytowane przez Blizz4rd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...