Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

kilka screenow z menu?? nie wiem jak nazwać to coś :D

 

http://www.gfdata.de/archiv08-2006-gamefront/2128.html

To jest menu podczas odtwarzania filmu. To samo jest na PS2. Bardzo biedne to jest i dla mnie niezbyt wygodne - zawsze się gubiłem uzywajac tego ;)

 

Taki wirtualny pilot. Jak nie masz pilota, to sie wszystko wybiera za pomocą pad'a. Gdy sie ma pilota, to jest to niepotrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Co do problemow sony jako firmy ,to wypada jeszcze dodac o ich wadliwych bateriach ktorych wymiana bedzie kosztowac ok 300 mil $!!, a pamietacie pozyczkie sony ??,byc moze teraz znowu wezma by jakos zalatac dziure w budzecie -a jesli sprzedaz ps3 nie pojdzie za dobrze to przyszly rok dla sony moze byc najtragiczniejszy w tym 10 leciu !!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Gladiac coś Ciebie ugryzło? Bo nie rozumiem tych 3 groszy :wink:

jak zwykle jestem czarnowidzem i gdybaczem ;) ,pozatym czy aby napisac cos o problemach sony musi kogos cos ugryzc??,przeciez logiczne jest ze ich problemy moga miec przelozenie na saly system sprzedazy,ustalania cen ps3 i gier(ewentualne znizki) itp itd ,a przeciez nas graczy to chyba interesuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ide o zakład, że sony napewno nie da ciałą z ps3, i wygra tą całą konsolową wojne.

 

 

psx i ps2 odniosły ogromy sukces, wiec dlaczego z ps3 miało by być inaczej? za drogie bedzie..? ps2 na starcie też podobnie kosztowało....

 

Sony w rynku konsolowym ma wyrobioną markę. Każe dziecko czy inny osobnik kojaży sobie playstation z grami, nie xboxa, a playstation :)

 

Sam mam zamiar kupić xboxa 360 ( jak wyjdą lepsze wersje) wiec nie jestem żadnym fanboyem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle jestem czarnowidzem i gdybaczem ;) ,pozatym czy aby napisac cos o problemach sony musi kogos cos ugryzc??,przeciez logiczne jest ze ich problemy moga miec przelozenie na saly system sprzedazy,ustalania cen ps3 i gier(ewentualne znizki) itp itd ,a przeciez nas graczy to chyba interesuje!

Moze miec, ale nie musi. Sony to jest wielka korporacja podzielona na wiele oddzialow, ktore niekoniecznie musza byc jakos bardzo zalezne od siebie. ;]

Czy jestesmy w stanie obiektywnie ocenic jaka jest sytuacja finansowa Sony? Nie.

To, ze wczesniej wzieli pozyczke/kredyt na PS3 nie oznacza, ze slabo stoja finansowo. Inwestycja to pieniadz, a ta w PS3 wymaga wielkich nakladow finansowych i jestem pewien, ze kazdy zainwestowany dolar w nowa konsole zwroci sie z nawiazka (marketing i przywiazanie do marki zrobia swoje). ;)

 

Edit

rockers mnie ubiegl ;)

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobna dyskusja na temat kłopotów finansowych Sony już kiedyś była :-P Więc radzę już więcej nie snuć przypuszczeń na temat schyłku tego japońskiego koncernu tylko spokojnie poczekać na dalszy bieg wydarzeń i IMO być dobrej myśli, bo jak M$ zostanie sam na rynku to tylko dla nas się to może źle skończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

bo jak M$ zostanie sam na rynku to tylko dla nas się to może źle skończyć.

Nie zostanie - XBox 360 z calym 1% udzialu w rynku japonskim sprawi, ze w przypadku porazki PS3 (w co tak do konca nie wierze) japonscy developerzy przerzuca sie calkowicie na sprzet Nintendo, albo powstanie zupelnie nowy system. Jednak widac, ze Japonia czeka na premiere PS3 (sprzedaz PS2 maleje z miesiaca na miesiac, a przez pare lat utrzymywala sie na mniej wiecej rownym poziomie) - zreszta wszystko powinno byc jasne po Tokio Game Show.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego ma gdzie my mieszkamy? :| Producenci gier przezuca sie na 360 bo uzytkownicy purepc sa z Polski? :|

 

Serio, nie widze zadnego powiazania miedzy jednym, drugim a trzecim...

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego ma gdzie my mieszkamy? :| Producenci gier przezuca sie na 360 bo uzytkownicy purepc sa z Polski? :|

 

Serio, nie widze zadnego powiazania miedzy jednym, drugim a trzecim...

Ja też za bardzo nie wiem o czym Ty piszesz. Powiedziałem tylko na początku, ze jesli Sony po[gluteus maximus]dnie to MY konsumenci będziemy mieć problem. W Japonii pewnie zostałoby wyłącznie Nintendo, a reszte konsolowego świata czyli Europę i USA przejąby w większości M$. Zresztą koniec już tych domysłów, bo się za bardzo miesza to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

@sialala ale my mieszkamy w Europie, a nie w Japonii. U nas dość sporą część rynku ma M$.

No wiesz - niektorzy lubia kolejne klony Wolfensteina 3D i sie jaraja FPPami, a niektorzy wola jednak gry pokroju Ico i Metal Gear Solid. Tak sie sklada, ze 99% FPPow pochodzi z USA i Europy, a 99% gier z interesujaca fabula, gdzie nie ma od poczatku do konca jasnego podzialu na biale i czarne pochodzi z Japonii. A jesli mowimy o rynku, to spora czesc jego ma Sony ze swoim PS2, a MS ze swoimi dwoma XBoxami nadal jest w tyle chyba?

Upadek Sony spowoduje dominacje MS, a to z kolei spowoduje (moje spekulacje) zalew kolejnych klonow Wolfensteina 3D od amerykanskich producentow. A co z tymi "innymi" grami, ktore sa dla mnie esencja konsolowej rozrywki? Wlasnie o to sie troche martwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja PS3 na GGC - warto zobaczyć jak aktualnie prezentuje się nowa konsola Sony (szczerze mówiąc nie jest tak wielka jakby się wydawało - choć mała też nie jest :wink: ). Wizualnie wygląda lepiej niż poprzedniczka, choć wiem, że jest to kwestia gustu.

 

PS3 GGC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A oto odpowidz programistow odpowiedzialnych za Heavenly Sword i Fable2 na temat tego jakoby PS3 i X360 był za słabe aby pociagnac taka grafike jak w Crysis.

 

nAo z Ninja Theory napisał/a:

Crysis nie ma niczego, czego nie można by dokonać na konsoli next-gen z odpowiednim frame-ratem, na podstawie tego co widzieliśmy dotąd.

Może mają problemy z pojemnością pamięci [RAM].

 

Fran z Lionhead (koleś od Fable 2) napisał/a:

Zdecydowanie się z tym zgadzam. Z tego co mogliśmy zobaczyć, nie mogę dostrzec żadnej techniki, której nie możnaby zaimplementować z sensownym frameratem na PS3 lub X360. Wpływ pamięci [ilości RAM] będzie zależał od właściwej gry prawdopodobnie. Oczekuję, że obie konsole będą miały porównywalną [do Crysis] jakość obrazu w niedalekiej przyszłości.

 

i tak wszystko wyjdzie w praniu :)

 

jak czytałem niektóre wypowiedzi na forach w topikach o kryzysie :) , to poprostu prawie się popłakałem ze śmiechu :)

 

zacytuje kilka z nich:

 

konsole są dla małych dzieci, i dla prostych gier arcade

 

mowiłem że pc jest górą,a konsole na śmietnik.

 

Crysis jest najlepszy, i żadna gra nie może się z nią równać.

 

w porównaniu do pc gry na nowe konsole są uboższe graficznie

 

ps2 ma wiecej gier od xboxa 360, wogóle na xboxa mało jest gier

 

na konsoli można tylo grać, a co z internetem i innymi rzeczami, wole pc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak wszystko wyjdzie w praniu :)

 

jak czytałem niektóre wypowiedzi na forach w topikach o kryzysie :) , to poprostu prawie się popłakałem ze śmiechu :)

Daleko szukac nie musisz. :) Wystarczy, ze wejdziesz na subforum GRY i tam tez znajdziesz pare "perelek". :) Co do naszej swiadomosci na temat konsol (chodzi o narod polski), to dalej jestesmy jednak daleko za .... (niech kazdy sobie dopowie). :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czytałem niektóre wypowiedzi na forach w topikach o kryzysie :) , to poprostu prawie się popłakałem ze śmiechu :)

Jak widać fanbojów na tym świecie nie brakuje. Ktoś kto pisze takie głupoty jak tam ma bardzo ograniczony światopogląd, albo po prostu leczy swoje kompleksy, że nie może mieć wszystkiego na raz i broni swojego mieszając z błotem wszystko pozostałe.

 

Dla przykładu wypowiedź jednego z użytkowników naszego forum, po tym jak dałem newsa w topicu o grze Brothers In Arms: Hell's Highway, który mówił o tym, że prawdopodobnie gra na kompie z Vistą i karta zgodną z DX10 będzie wyglądać lepiej niż na next-gen'ach:

 

haahaha i dobrze im tak sory OFTOP

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarabiste (pomijajac straszna kompresje :) ), choc nad wlosami musza jeszcze IMHO popracowac.

Zgadzam się. Włosy nie wyglądaja na Next-Gen ;). To że może to będzie wyglądać lepiej niz na iXa nie oznacza że X360 sobie by z tym nie poradził. Po prostu kolesie z EA dostali więcej czasu na dopieszczanie i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

tak duza roznica w wydaniach konsol i samej gry nie powinna dziwic nikogo faktem , ze poprostu gra bedzie lepiej dopracowana na ps3-a pisanie info na zasadzie "nasze jest lepsze" jest troche...dziecinne ?? ;) ;) bez urazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak duza roznica w wydaniach konsol i samej gry nie powinna dziwic nikogo faktem , ze poprostu gra bedzie lepiej dopracowana na ps3-a pisanie info na zasadzie "nasze jest lepsze" jest troche...dziecinne ?? ;) ;) bez urazy :)

To tak samo jakby pisać że wersja XBOXowa i PCtowa GTA:SA była lepsza. Owszem ona jest lepsza ale ile się trzeba było naczekać na nią? ;). Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczna sie teraz wlasnie dziecinne tlumaczeni, ze roznica w grafice wynika tylko i wylacznie z roznicy czasu poswieconego na produkcje. :mur:

 

Ale tego, ze klocek jest juz prawie rok na rynku niektorzy nie widza a ps3 jeszcze w ogole nie ma :lol2:

 

Przeciez to wlasnie na ps3 powinny teraz wychodzic malo dopracowane gry, a nie na 360-tke.

Niektorzy maja naprawde bardzo dziwne rozumowanie, wrecz pozbawione logiki :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luki2

 

zgadzam się z tobą w 100% :)

 

Xbox 360 do tej pory nie zachwycił grafiką i fizyką w grach, może przynajmniej ps3 obroni konsole przed atakiem fanboyowkich pciaży :)

 

poczekamy zobaczymy.

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zaczna sie teraz wlasnie dziecinne tlumaczeni, ze roznica w grafice wynika tylko i wylacznie z roznicy czasu poswieconego na produkcje. :mur:

 

Ale tego, ze klocek jest juz prawie rok na rynku niektorzy nie widza a ps3 jeszcze w ogole nie ma :lol2:

 

Przeciez to wlasnie na ps3 powinny teraz wychodzic malo dopracowane gry, a nie na 360-tke.

Niektorzy maja naprawde bardzo dziwne rozumowanie, wrecz pozbawione logiki :sad:

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;). Tak na serio, nie zapominaj że gry nie pisali od zera tylko wykorzystali to co już mieli w wersji na X360. Trzeba dokonać pewnych zmian ale nie przesadzajmy znowu że musieli wszystko wymyślać od nowa bo robią na inną konsolę i przez to miałoby to wygladać słabo. Do tego tutaj odnoszę się do tylko tej jednej gry, nie do wszystkich.

 

PS. PS3 nie ma ale Dev-Kity są. Tutaj argument niebardzo trafiony. Ale myśl co chcesz. To moje przemyślenia i tyle.

 

EDIT:

BTW: FullAuto 2 też działa lepiej na PS3 niż na X360 (tzn. wersja na PS3 to na dobrą sprawę FullAuto z X360 o ile się nie mylę, stąd porównanie-info ze stron branżowych np z IGNu) ale czy to znaczy że PS3 jest dużo lepsze/szybsze od X360? IMO kwestia czasu poświęconego na optymalizację. Wiedzieli co im nie gra w wersji na X360 i starali się to wyeliminować w edycji na PS3. Nie mów że niechciałbyś dopieszczać swojego dzieła gdybyś miał taką możliwość? Jak dla mnie to te konsole są równe jeżeli chodzi o power, trzeba go tylko dobrze wykorzystać. Tyle ode mnie. Dla mnie EOT.

 

http://metalgear.pl/download/mgs4.wmv - pełny trailer MGS4 z GC 2006. Dobra jakość (ale nie HD) tyle że z niemieckimi napisami. Ale poza znaną zapewne wam walką rebeliantów (?) z Gearami nie ma tu nic czego nie widzeliśmy w poprzednich trailerach więc raczej do ściągnięcia z ciekawości.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

TrueVanDal-

jak widzisz czasami nie wystarczy zwykle proste zdanie z ktorego mozna wyciagnac wnioski, dlatego Twoja wypowiedz mam nadzieje doprecyzowala mam nadzieje "tok" myslenia jaki -Rockers i Luki2 -powinni obrac

 

ps.Rockers Luki2---bez obrazy chlopaki ale czasami nie wystarczy pokrzyczec i sie niepotrzebnie unosic-bo jesli mowimy o grze ktora juz wyszla wczesniej np.na x360 a pozniej wychodzi poprawiona wizualnie np. na ps3 to jak juz napisal TrueVanDal wykorzystuje sie oprostu juz wczesniej napisany kod (co skraca bardzo czas tworzenia gry!) dopracowywuje sie kilka efektow i juz widac roznice!

A to ze ps3 bedzie wypasionym sprzetem nikt nie neguje tylko mozna przy kreowaniu wlasnych opini brac wiecej czynnikow pod uwagie niz "jaki to wspanialy sprzet to ps3"

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...