Skocz do zawartości
Demonik

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sialala

Dla wszystkich maniaków okrągłej piłeczki mam smutną wiadomość:

Źródło: 360Monster

Na stronie Konami nie ma nic na ten temat, ale gdyby to sie potwierdzilo... :| Kupno PS3 staloby pod duzym znakiem zapytania, natomiast X360 dostalby wreszcie exclusive'a dla ktorego bylbym sklonny go kupic natychmiast...

Swoja droga troche to malo prawdopodobne - PES od zawsze wychodzil najpierw na konsole Sony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

widac ze zapowiadane wczesniej duze koszta developingu-produkcji gier na ps3 zaczynaja odbijac sie na sony, firmy ktore wczesniej stawialy tylko na sony przechodza powoli na druga strone opozycji lub poprostu rozszerzaja swoj rynek na x360 ,co przeciez nie powinno dziwic bo tam gdzie rynek i zbyt tam wplywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój Gladiac. Dobrze wiesz, że Billowi przypadkiem wypadły zielone z kieszeni :wink:. Teraz już tak będzie. Obie firmy zaczną przeciągać na swoją stronę co lepsze kąski. Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale nie ukrywajmy - znacznie ułatwiają życie :D

Na szczęście obie firmy nie wykupią wszystkiego, więc o różnorodność tytułów na każdej z platworm raczej się nie martwię. Osobiście wolałbym zagrać np. w Assassin's Creed czy MotorStorm, niż w PES6 czy GoW. I na tym właśnie polega wybór konsoli. Do tego na PS3 znajdę moje trzy ukochane serie: Tekken, VF oraz SC.

Muszę przyznać, że rozumiem taki ruch ze strony Microsoftu. Patrząc aktualnie na X360 dostrzegam totalną posuchę - tak jakby od momentu premiery tej konsoli nieprzerwanie trwał sezon ogórkowy. A tyle się mówiło o łatwości programowania na tą platwormę. Ta łatwość miała się przekładać na czas produkcji. Niestety jakoś tego nie dostrzegam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

link cos nie dziala :], a trailer wymiata szczególnie kolizja ciężarówki i wybuch opony. zastanawia mnie tylko jedno czy w prawdziwej rozgrywce też tak się rozpadnie jak strzelę w oponę.

 

edit.

 

largoon Assassin's Creed wychodzi na x

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Daj spokój Gladiac. Dobrze wiesz, że Billowi przypadkiem wypadły zielone z kieszeni :wink:. Teraz już tak będzie. Obie firmy zaczną przeciągać na swoją stronę co lepsze kąski. Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale nie ukrywajmy - znacznie ułatwiają życie :D

Na szczęście obie firmy nie wykupią wszystkiego, więc o różnorodność tytułów na każdej z platworm raczej się nie martwię. Osobiście wolałbym zagrać np. w Assassin's Creed czy MotorStorm, niż w PES6 czy GoW. I na tym właśnie polega wybór konsoli. Do tego na PS3 znajdę moje trzy ukochane serie: Tekken, VF oraz SC.

Muszę przyznać, że rozumiem taki ruch ze strony Microsoftu. Patrząc aktualnie na X360 dostrzegam totalną posuchę - tak jakby od momentu premiery tej konsoli nieprzerwanie trwał sezon ogórkowy. A tyle się mówiło o łatwości programowania na tą platwormę. Ta łatwość miała się przekładać na czas produkcji. Niestety jakoś tego nie dostrzegam.

Mysle ze tym razem Bill nie ma z tym nic wspolnego,poprostu sony moglo stracic wotum zaufania lub poprostu spora czesc firm aby konkurowac z gigantami zamiast produkowac tylko na sony bedzie robic wersje multiplatformowe lub tam gdzie sie najszybciej sprzedaza-w tym wypadku bedzie to x360,a co bedzie pozniej czas pokaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tjjjjaaa tylko jakos ostatnie serie PESa wychodzace na PS2 byly najlepiej sprzedajacymi sie grami na swiecie. PES byl ostoja na sprzecie Sony...

Konami dostalo duza kase za to zeby przez 12 miechow xO mial tego exlusiva... chwytk taktyczna Billa... tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Largoon ma rację. Ja też wolałbym zagrać w "te kilka gier" które będzie oferowała tylko konsolka sony.

Devil May Cry 4, MotorStorm, The Eye of Judgment (jeśli dobrze zapamiętałem, to była ta karcianka :) ), Gundam Target in Sight, Armored Core 4 (wprawdzie nie zanm serii, ale same mechy mi wystarczają :P ) i MGS4 mnie już przyciągają. Oczywiście mam świadomość, iż większość z tych gier jest dla mniejszości, no ale ja wam nie każe ich kupywać.

Choć nie powiem, XO też będzie miał kilka tytułów, które mnie troche ciągną, to jednak jest ich mniej, stanowczo mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Metal Gear 4 tak. Projekt od Naughty Dog tak. Reszta zapowiedzi mnie na razie srednio rajcuje. Najbardziej liczylem na nextgenowego PESa. Skoro go nie bedzie na razie na PS3 to i sama konsola mi nie bedzie potrzebna - a przynajmniej nie do grania. Jako odtwarzacz Blue Ray moze tak - na razie i tak nie ma filmow w tym formacie w okolicy. Nic nie wiadomo na razie o nowym Silent Hillu, Resident ma sie ukazac na obie platformy - a XO nie dosc, ze tanszy, to bedzie z PESem next genowym. Pewnie znowu bedzie tak jak z current genami - najpierw kupie konsole Billa, pogram w te pare gier ktore warto przejsc i jak PS3 nieco stanieje - przerzuce sie na Sony i bede odrabial zaleglosci w exclusive'ach. Nie musze grac w gierki - nawet najlepsze - od razu po premierze. I od tej reguly jest tylko jeden wyjatek: Pro Evolution Soccer. A PES 28/10/06 wychodzi na XO. Dla mnie sprawa prosta. Jesli recenzje nie zjada nowego PESa - kupuje konsole Billa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten trailer MGS4 co linka zapodał RALF11 to wszystko? Coś strasznie krótkie żeby nie powiedzieć biedne jak na trailer ;). Ale przynajmniej nie widziałem żeby coś się przycinało jak na trailerku z E3 2k6 :P. Hmmm, może zostawiają co najlepsze na TGS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka fot PS3, ktore małe nie bedzie.

 

I tak. Góra jest zrobiona z tego samego plastyku co PSP. Nadaje to elegancji konsoli, ale niestety KAŻDY ślad na niej zostaje. Pomazane palce itd.

 

Spód jest z półprzezroczystego, czarnego plastyku. Przez co mozna było zobaczyć na spodzie coś, co wygladało jak dziura od wielkiego wentylatora. Sami oczajcie ostatnie zdjęcie.

post-19904-1156424493_thumb.jpgpost-19904-1156424518_thumb.jpgpost-19904-1156424527_thumb.jpgpost-19904-1156424537_thumb.jpg

 

Grywalnego nie było niczego na GC jesli chodzi PS3. Same filmiki. Poprostu nie wystawiało sie SONY jako takie tylko SONY Deutchland

 

A najlepsze i tak było, ze gdy wyciagali w pewnym momencie konsole z gabloty, by ktoś tam mogł potrzymać w ręce, to spadła szyba podtrzymujaca PS3 i wylądowała na DS3, który leżał poniżej konsoli :lol2:

 

Pozdro

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na to pierwsze zdjecie to....ta konsola jest OGROMNA a przynajmniej stwarza takie wrażenie...

.:Solid_Snake:., pojechałeś na GC jak widzę ;). Widziałeś kogoś może z PSX Extreme bo znowu mieli się całą redakcją "bujnąć" :P. Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na to pierwsze zdjecie to....ta konsola jest OGROMNA a przynajmniej stwarza takie wrażenie...

.:Solid_Snake:., pojechałeś na GC jak widzę ;). Widziałeś kogoś może z PSX Extreme bo znowu mieli się całą redakcją "bujnąć" :P. Pozdro.

Trudno, zebym nie widział, jak z nimi jechałem ;)

 

31 osob w autobusie. Syto było ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno, zebym nie widział, jak z nimi jechałem ;)

 

31 osob w autobusie. Syto było ;]

Tylko mi nie mów że jesteś jednym z redaktorów tam bo nie uwierzę że przez cały czas mieliśmy kogś z "PSXa" pod ręką ;). Respect!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze i tak było, ze gdy wyciagali w pewnym momencie konsole z gabloty, by ktoś tam mogł potrzymać w ręce, to spadła szyba podtrzymujaca PS3 i wylądowała na DS3, który leżał poniżej konsoli :lol2:

I co na to dees tri?? Chyba szyba nie była zbyt masywna, lecz się zastanastanawiam z kąd możesz znać ciężar szyby :rolleyes: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co na to dees tri?? Chyba szyba nie była zbyt masywna, lecz się zastanastanawiam z kąd możesz znać ciężar szyby :rolleyes: .

dees tri to dualshock 3

 

a szyba pewnie spadła, bo jak koles ja podnosil to pewno sie przykleiła do spodu konsoli. Konsolka ma pewnie gumki, a i lekka nie jest to sie dossalo do szyby. No ale jak podniosl to sie odessało i YEBUT! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 downgraded again

 

RSX woes this time

 

By Charlie Demerjian: poniedziałek 28 sierpnia 2006, 16:43

Click Here!

IT LOOKS LIKE the PS3 is way too powerful for us mere humans, and because the value is so overwhelming, Sony is going to make it a little more palatable. The RSX, previously scheduled to run at 550/700 core/memory has been realigned with expectations and the value chain at 500/650.

 

We can't tell you why the GPU lost nearly 10% of it's clock, it could be an NVidia screwup, or it could be Sony/Cell. Either way, it just became much less of an overwhelming value, but you get a DRM infected drive for 'free' either way.

 

As a help to the fanbois who inevitably write in somewhat curious broken englishish every time their precious console gets re-specced in a downward manner, please cut and paste the following. It will save you at least an hour trying to figure out the parts of the keyboard that are not WASD:

 

You teh sux0r 2 sae teh PS3 is not going to teh r0x0r! Yew lie, yew 360 luvr. U teh sux! U maek thing up, go die!!!1111one!1!!!1 heheheheh

 

As for Sony, I know your reaction, you are going to start a whispering campaign on the forums like last time. Please give the PR genius who thought that one up a promotion and a raise. It worked so well to cower me that I got more inside sources disgusted with you third rate backstabbing attempts than I got in a year. Please do it again, I didn't take offense last time, and I promise not to this time. µ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc sławny The Inquier znowu ;).

Coś Sony ma problemy. Ale może oni rzeczywiście uważają że mają za dużo powera :lol:. Ino czekać trzeba na premierę i sprawdzenie możliwości konsoli "na żywca" bo tak to do niczego nie dojdziemy. A 10% mniej mocy to jest ale na papierze...Podkręćcie swoje grafy o 10% i zobaczycie że FPSy niekoniecznie o tyle rosną ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...