Skocz do zawartości
kucyk

Windows XP Pro x64

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy z xp 64 - na razie nie śiągałem sp2 do tego....

 

ale nie mam directa 9.0c - ciągle widzi ver b - mimo ze próbuje upgradeować, nie mogę zainstalwoać nowych cadów bo nie ma windowsa installera 3.1 lub 3.0, no i mam blue screene po zainstalowaniu kodeków ;/

hm sam nie wiem czy dalej bawic sie z x64 - a wydawał sie całkiem sympatyczny ;/ a mozę płytke mam jakąś dziwną - ver built 3790 (sp1v 1069) - moze jest nowsza.

 

ps nie mam też charakterystycznych kolorków jak w xp - chodzi i te tematy bary (idylla niebieska albo srebrna)

 

dziwi mnie też że nie ma w nim firewalla ;) - to dobrze bo i tak nie uzywam go.

 

czy to nie jest przypadkiem ws2k3?? 3790??

Edytowane przez HiPhO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Niedlugo planuje przesiadke na x64 i kompletuje drivery,

mam prawie wsio, brakuje mi tylko mojego Samsunga 173p.

 

Ktos to widzial gdzies na sieci bo ja nie moglem nic znalesc :sad:

 

Czy moze ktos ma ten monitor i dziala mu normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kardas sam sobie zrób wystarczy kilka wpisów w pliku ini sterownika, generalnie nie jest to potrzebne bo po co tobie do lcd sterownik monitora

ok pokombinuje

 

Potrzebny bo magic tune z niego korzysta, a ten monit nie ma rzadnych przyciskow (tylko power on/off),

a jakos trzeba robic jasniej/ ciemniej.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ze sie wbiłem miedzy vódke a zakąske.

dzis zainstalowałem xp64bit i na początku miałem mieszane uczucia bo czesc driverow i prog nie działała:

zone alarm

daemon

alcochol

wmp11

stery do kierownicy logitech

stery do bluta3a

i stery do kochanej drukarki hp 3820

miałem tez problem z polskimi czciakami w tlenie

 

no

na część z tych problemow znalazłem odp w tym temacie czciąki w panelu sterowania zmieniłem , wyczytałem ze darmowy avast bedzie mnie chronił przed grypą itp.stery do kierownicy były na oficjalnej stronie (jak i do grafiki)

natomiast myślałem ze dostane pier...ca jak szukałem kompatybilnych sterow do drukarki ale dałem rade bo z natury jestem dzielny....

JESLI KTOS MA PROBLEM ZE ZNALEZIENIEM STEROW DO HP 3820 TO JUZ TŁUMACZE:

DAJE SIE MANUALNE WYBIERANIE STEROWNIKOW I Z LISTY ZAZNACZA SIE HP DESKJET 957C!!!

no a trafiłem przez przypadek , hehe.

ok

pozostaje problem z czyms co zastapi alcochola,daemona i znalezienie sterów do bluta3a wczesniej dzialal na windcomm z cell menagerem a tu te stery nie trybią .jak ktos zna odp to z góry dzieki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

system działa jak złoto, wyniki w grach lepsze jak w win xp pro 32bity, bardzo stabilny i szybki

Lepsze tzn? Bo gdyby było widać różnicę to może i ja bym się jakoś przemęczył, przez cały proces zmiany sterów :/ ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz zastępowac daemona jak ten program ma wersję x64?

WMP11 tez jest w wersji x64. ....

sory chwile mnie nie było

no dokladnie

zastąpic wersją 64bit.

wypisalem te instalki drivery co nie podeszły i musiałem szukac albo dobrej wersji albo zamienników B)

 

a media frajer jakos nie chce mi sie uaktualnic i wogle zainstalowac.moze cos nie tak robiłem albo co....w karzdym razie nie mam.działam na klasiku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no to szkoda :( No nic, dzieki.

Jak tam szkoda. Jest przecież spolszczenie!

link

Działa na angielskich wersjach WinXP professional niezależnie od SP. :D

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wiadomo już (szukałem, ale były to same stare posty) czy działa RMClock na 64 bit ???? Bardzo mi na tym zależy... Może najnowsza wersja tego programu - pro 2.25 będzie chodzić na 64bit. <_<

Edytowane przez wysio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam szkoda. Jest przecież spolszczenie!

link

Działa na angielskich wersjach WinXP professional niezależnie od SP. :D

Jest drobny szkopuł.

64bit XP potrzebuje 64 bit MUI a tego po Polsku chyba nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

przymierzam sie do reistalki i sciagam z microsofta takie cos:

Windows XP Professional x64 Edition, 120-day evaluateuation (English)

 

zastanawiam sie czy w tym jest sp2 ?

 

2 pytanie co jest lepsze ten win co wyzej czy Microsoft Windows 2003 Enterprise x64 With SP2

ktory moze byc wydajniejszy i sie bardziej nadawac do amd x2

 

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

 

przymierzam sie do reistalki i sciagam z microsofta takie cos:

Windows XP Professional x64 Edition, 120-day evaluateuation (English)

 

zastanawiam sie czy w tym jest sp2 ?

Pewnie nie. Przy czym sp dla xp x64 nie ma nic wspólnego z wersja dla x86. SP2 jest dostepny od marca.

 

2 pytanie co jest lepsze ten win co wyzej czy Microsoft Windows 2003 Enterprise x64 With SP2

ktory moze byc wydajniejszy i sie bardziej nadawac do amd x2

 

???

A co za róznica jak to ten sam system rózniący sie tylko dostepnymi funkcjai.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Najpierw przedstawię może mój sprzęt gdyby to miało pomoc w rozwiązaniu mojego problemu :)

Proc - C2D E6700

Pł. gł. - Asus P5B Plus

RAM - 4GB...

System oper. - Windows XP 64 bit SP1

 

Tak więc, mam problem, że xp'ek nie wykrywa mi całych 4GB RAM'u tylko 2.93GB :/

 

Co robić ?

plz, help! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam w domu tę wersje windy i instalowalem ja raz, wszystko bylo ok poza jedna rzecza...

nie umialem polaczyc sie z internetem, mam NETIĘ na modemie SPEEDTOUCH 330. Czytalem na innych forach i sciagalem jakies aplikacje, niestety nie poradzilem sobie :mur:

 

liczę na szybka pomoc:)

 

btw. slyszalem ze mozna spolszczyc tego windowsa spolszczeniem MUI do zwyklego XPka...moglby sie ktos tego podjac lub chociaz wyjasnic jak to sie robi? Z ang nie radze sobie najgorzej ale PL to PL :)

 

 

Wielkie dzieki za pomoc:)

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmmmmm <_<

skusiłem się na winxp 64 i jak narazie nie widzę żadnych +'ów... a wręcz przeciwnie:

- po instalacji sp2 i ie7 po restarcie zwiecha...

- sterowniki :mur: do karty graficznej szukałem pół dnia, niby nvidia, ale nie mogłem ustawić rozdzielczości natywnej monitora (1440:900), najnowsze stery odpadają, troche starsze i starsze też, dopiero jakieś z kamienia łupanego zadziałały prawidłowo. o modowowanych sterach można pomarzyć,

- winda uruchamia się chyba z minutę, zwykły winxp w 15 sek.,

- wydajność hmmmmmmmm, nic tu szybciej nie biega a wręcz przeciwnie, w 3dmarku 03 straciłem jakieś 2000 pkt!

- stabilność podobnie jak normalny winxp, też potrafi sie uwiesić... :angry:

 

testy trwały 2 dni prawie bez przerwy nawet w nocy go męczyłem, sterowniki chyba wszystkie możliwe przetestowałem, giercowałem, męczyłem gada itp itd...

 

podsumowując: NIE INSTALUJCIE TEGO SZITU!

 

EDIT

prrrrrrrrrrr a jednak siom plusiki male bo małe ale siom:

- co bardzo dziwne ale spadła temp. procka parę stopni - może się mniej meczy :shock:

- mało aktualizacji - system prawie doskonały :lol2:

Edytowane przez lukebed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widze to dobrze że nie zainstalowałem ;)

a ja siecieszę że zainstalwoałem tego XP x64. działa mi szybko tak jak normalny xp, a czasem szybciej. Komp włącza mi sie tak jak napisał lukebed - w 15 sek a może krócej - nigdy nie mierzyłem. Ze sterownikami nie mam problemów(komp jak w opisnie) - jedynie drukarki jeszcze nie instalowałem - i tu może byc coś nie tak ;p ale nie zraża mnie to...

dodatkowo kożystam z oprogramowania SolidWorks 2007 x64 - w którym widzę duzo kożysci - szybsze i bardzjie efektywne działanie, które porównałęm z systemem xp x86 - tworząc i bawiąc się na tych samych plikach cadowskich.

 

ps na tym xp pracuje juz od dobrych 4-5 miesięcy. Gry też mi chodzą, jedynie nie mogłem zainstawloać Inventora x64 ;)

Edytowane przez dzwonek81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...