Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

też się dołączam do pytania bo coś ukradłem nie wiem kiedy w jednym z miast i mnie atakują co pewien czas strażnicy jużstraciłem z tego powodu 5000 złota co trzeba zrobić, żeby przestali, ogólnie są niezbyt groźni i można ich wykiwać bo biegnę do dowolnego domu zabijam go i po sprawie ale tak jest co chwilę a w mieście mam reputację 68 więc niedużo do 75

 

 

no i mam prośbę o pomoc bo chcę mieć reputację odpowiednią

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
w silden mam reputację teraz 70 i brakuje mi 5 i dlatego piszę posta o doradzenie mi jak wykonać te zadania [screen]

Dołączona grafika

 

oczywiście nie muszą być wszystkie ale np gdzie znajdę tego grompela żeby go zabić, gdzie są niewolnicy, gdzie te skóry znajdę, gdzie jest ta halabarda no i gdzie są narzędzia hotlorda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co wnosi to ocena do dyskusji o grze?? Jeżeli ci się podoba to grasz jeżeli nie to nie grasz. Przeszedłem wszystkie części Gothica więc i w G3 też gram, ma wady fakt ale to Gothic więc dla mnie pozycja obowiązkowa do przejścia.

Ale za co niektórych myślą zachodnie fora i kolorowe pisma branżowe :wink: ; niefortunnie ta grupa zdaje się wzrastać :wink: Szczęścliwie Turkiniopodobni still alive :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, krótkie pytanko a temat wymagań :)

Na kompie jak w sigu jako tako da sie grać. Gierka podobnie jak poprzednie czesci wciąga niesamowicie. Jak najmniejszym kosztem poprawic "chaczenie"? Grafa w miare daje rade. Czy na 2 giga i srednich detalach gra nie staje co minute na 5 sekund i nie czyta non stop z dysku? :) Jeżeli jest zauważalny skok w stosunku do 1 giga to chyba wiem co sobie kupie na mikołaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaczalem dopiero teraz jako tako grac i naprawde dzieki za wszelkie tweak'i w FAQ. Gra naprawde wciaga mimo niedorobek(taki urok calej serii Gothic). Na sprzecie Barton 3200+, 1gb ramu, ati 9800PRO na srednich ustawieniach gra sie naprawde dobrze(szczegolowosc obiektow mam na low). Powiedzcie mi tylko czy oplaca sie grac magiczna postacia albo taka ala łotrzyk? w poprzednich czesciach nie gralo sie nimi zbyt fajnie... a i czy system walki jest naprawde taki kulawy na jaki wyglada, czy moze po rozwinieciu umiejetnosci da sie jakies fajne kombosy robic? pytam bo dopiero zaczalem rozgrywke, a chce sie przygotowac psychicznie:p. Dzieki jeszcze raz za tweak'i. Pzdr.

Edytowane przez Carkon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
jak zabić szamana grompela w silden, jak go próbuję zabić to po chwili wstaje a takie mam zadanie żeby go zabić ?

 

no i jak będzie ktoś wiedział jak wykonać inne zadania w silden (wcześniejszy mój post) to będę wdzięczny

Edytowane przez futureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, krótkie pytanko a temat wymagań :)

Na kompie jak w sigu jako tako da sie grać. Gierka podobnie jak poprzednie czesci wciąga niesamowicie. Jak najmniejszym kosztem poprawic "chaczenie"? Grafa w miare daje rade. Czy na 2 giga i srednich detalach gra nie staje co minute na 5 sekund i nie czyta non stop z dysku? :) Jeżeli jest zauważalny skok w stosunku do 1 giga to chyba wiem co sobie kupie na mikołaja.

Spróbuj wskazówek z FAQu na pierwszej stronie (choć konfig usług nie jest tam do końca poprawny, ale to nie Majo wina, gdyż w praniu wychodzi dopiero :wink: - w razie czego wal prywatną wiadomość tu mienia :wink: )

 

Nie zaszkodzi przejechać kompa tym - http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=29&id=509 (czyszczenie+kompaktowanie); a i programiki do optyamalizacji pracy ramu ciut pomogą. Gra jest ciekawa, dlatego naprawde warto :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wskazówek z FAQu na pierwszej stronie (choć konfig usług nie jest tam do końca poprawny, ale to nie Majo wina, gdyż w praniu wychodzi dopiero :wink: - w razie czego wal prywatną wiadomość tu mienia :wink: )

 

Co ja słyszę? B) To napisz mi PW co zmienić, to zmienię :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@futureman

 

UWAGA SPOJLER NIE WIEM JAK ZAWINAC GO ZEBY NIE BYLO WIDAC

 

 

!!!jesli chodzi o narzedzia to znajdziesz je 1 u jaszura 2 u tobielca (tacy z inna nazwa) przejdz sie naokolo jeziora zacznij od chaty kwatermistrza kolo mostu i idz w lewno tam znajdziesz 1 narzedzie 2 znajdziesz u tobielca idac z drugiej strony od goscie co robi lodzie w prawo !!!

Edytowane przez guru2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki guru2 jeszcze 3 % reputacji mi zostało

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
przechodziłem po lasach w pobliżu silden i znalazłem 3 niewolników i dostałem zadania 1. uratuj niewolnika z silden , 2 i 3 takie samo

 

przyprowadziłem ich do silden i co dalej mam zrobić, żeby to zadanie zaliczyć ?

 

 

- gdzie jest główny magazyn (niby z bronią) w silden ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie jesteście wróżkami, ale może wiecie, czy ten błąd powoduje to, że mam w kompie teraz Radeona 9200SE, czy może coś innego?

Ja miewalem kilka razy ten blad, i chyba byla to wina braku pamieci oraz pagefile. Pagefile mialem ustaiwony 100 do 300mb i chyba on sie skonczyl i gre wywalilo z tym bledem wlasnie. Widze, ze masz 512 pamieci wiec pagefile rosnie Ci pewnie do niebotycznych rozmiarow ;). Sprawdz to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Page file mam na sztywno ustawiony na 2gb na osobnej partycji fat32... A może to, że niektóre pliki gry mam od wersji 1.07, a niektóre od 1.08 jest problemem?

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć gdzie są wszystkie worki pszenicy na farmie koło Montery? Koleś chce 15 worków a ja znalazłem tylko 10 w pobliży farmy? Gdzie znajde/dostane pozostałe 5? I jeszcze raz pytam czy warto grac magiczna postacia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Musisz pogadac z tym panem zarzacajacym farma i on ci powie o zlodziejach zborza ktorych bedziesz musial zabic. W ich "obozie" znajdziesz dodatkowe 6 workow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Wlasnie wykonuje to zadanie ;] Zdaje mi sie, ze

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
nie ma tam tych workow, trzeba odszukac zlodzieji i moze oni je maja. Mozna sprobowac tez odkupic od kogos innego worki ale nie wiem czy ktos to ma

 

Mam problem z jedna z misji w monterze

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
koles chce zebym mu przyniosl 5 barylek mleka z farmy... na tej framie gdzie sa krowy nigdzie ich nie ma ani nikt nie chce mi ich dac (nie mam nawet mozliwosci spytania sie o to. Skad mam je wziac?

 

Zapisywalem gre i gothic mi sie wysypal. Jestem 1h w plecy [; ;]]]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c.d. do Szela

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Baryłki mleka, takie małe beczki :mrgreen:
Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć gdzie są wszystkie worki pszenicy na farmie koło Montery? Koleś chce 15 worków a ja znalazłem tylko 10 w pobliży farmy? Gdzie znajde/dostane pozostałe 5? I jeszcze raz pytam czy warto grac magiczna postacia?

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Pozostale worki znajdziesz na polnoc od Montery w obozowisku zlodzieji zboza, tak jak koledzy wspomnieli :), ktos wchodzil do jaskini co tuz za ich obozowiskiem jest ? :D Przeszedlem parenascie metrow ino i jak zobaczylem co tam jest to ucieklem hehe

Rownierz podpisze sie pod pytaniem czy warto isc w magie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

["spoiler"] treść ["/spoiler"]

Pisz bez cudzysłowów.

Chyba trzeba by zrobić FAQ o spojlerach :lol2:

Bez przesady, wszystkich tagow uzywa sie tak samo:otwierajacy [tag], potem tekst, potem zamykajacy [/tag].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Pozostale worki znajdziesz na polnoc od Montery w obozowisku zlodzieji zboza, tak jak koledzy wspomnieli :), ktos wchodzil do jaskini co tuz za ich obozowiskiem jest ? :D Przeszedlem parenascie metrow ino i jak zobaczylem co tam jest to ucieklem hehe

Rownierz podpisze sie pod pytaniem czy warto isc w magie ?

Oczywiscie ze tam bylem

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wybilem wszystkich nieumarlych, wszystkie pelzacze, wiekszosc pelzaczy wojownikow i z 4,5 garkulcy i musialem wyjsc bo mi sie zwoje fireballa skonczyly :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze tam bylem

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Wybilem wszystkich nieumarlych, wszystkie pelzacze, wiekszosc pelzaczy wojownikow i z 4,5 garkulcy i musialem wyjsc bo mi sie zwoje fireballa skonczyly :D

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

No no, to ladnie. Ktory masz poziom postaci ? Napisz mniej wiecej czym ich rozwaliles, czy glownie magia, kusza, miecz ? W co glownie dajesz punkty.

Ja jak zobaczylem te pelzacze i z tylu gargulce to mi sie odechcialo :), mam 17sty poziom. Mieczyk rubinowy, sam go zrobilem ;) bodajze ma 80 czy 100 obrazen.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

No no, to ladnie. Ktory masz poziom postaci ? Napisz mniej wiecej czym ich rozwaliles, czy glownie magia, kusza, miecz ? W co glownie dajesz punkty.

Ja jak zobaczylem te pelzacze i z tylu gargulce to mi sie odechcialo :), mam 17sty poziom. Mieczyk rubinowy, sam go zrobilem ;) bodajze ma 80 czy 100 obrazen.

Pozdrawiam

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mialem chyba jakis 23-24 poziom. Moja postac to bardziej cos w stylu lowcy (luki\lekkie miecze\zlodziejstwo) w tej jaskini nieumarlych wybilem mieczem pelzacze z luku (z luku drapieznika zadaje wieksze obrazenia) a na gargulce dwa razy fireball (ktore mi sie skonczyly przy czwartym) ;)
Edytowane przez Szela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

guru2 - spoilery robi się tak:

[s p o i le r] piszemy tekst [/s p o i l e r] (oczywiście bez tych spacji ale w przeciwnym wypadku zrobiłbym spoilera)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
pozwiedzałem już sporo miast - wszystkie najważniejsze - w g3 i teraz chciałbym coś ruszyć z głównym wątkiem

 

- najpierw chciałbym się dostać do zamku w VENGARD i tu jest problem bo ten zamek jest otoczony polem jak się tam dostać ?

 

wyczytałem że można się tam przeteleportować teleportem znalejzionym w GOTHA, jeśli tak to gdzie znajdę ten teleport w GOTHA (zadanie wykonałem w Gotha czyli zabiłem demona i wziąłem artefakt 1 z 4) i jeśli znajdę ten teleport to na nim będzie pisało "teleport do vengard" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

guru2 - spoilery robi się tak:

[s p o i le r] piszemy tekst [/s p o i l e r] (oczywiście bez tych spacji ale w przeciwnym wypadku zrobiłbym spoilera)

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
pozwiedzałem już sporo miast - wszystkie najważniejsze - w g3 i teraz chciałbym coś ruszyć z głównym wątkiem

 

- najpierw chciałbym się dostać do zamku w VENGARD i tu jest problem bo ten zamek jest otoczony polem jak się tam dostać ?

 

wyczytałem że można się tam przeteleportować teleportem znalejzionym w GOTHA, jeśli tak to gdzie znajdę ten teleport w GOTHA (zadanie wykonałem w Gotha czyli zabiłem demona i wziąłem artefakt 1 z 4) i jeśli znajdę ten teleport to na nim będzie pisało "teleport do vengard" ?

tak będzie pisało "teleport do Vengard" B-) gdzie był ten artefakt bo ja jakoś go nie znalazłem?? :blink: Edytowane przez kuki1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz w spojlerach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Tez mam ten problem. Bo artefakt mial byc w tym demonie z gothy, demona zabilem dawno o artefaktach dowiedzialem sie pozniej, i teraz artefaktu nie mam. Uzyc kodow ?? ;(
Edytowane przez quartzXXI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...