Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie dla mnie to jest jedna wielka żenada - w tej chwili mam athlona 1700+, 512 ddr, saphire 9550 256mb /128bit i gra na najmniejszych wymaganiach mi chodzi bez zacinania, oczywiście troche sie długo wgrywa ale chodzi.

W sumie na takim sprzęcie można spokojnie w 1280x1024 odpalić i SM 3.0 dorzuić o AAx8 zapomnij ale ANx16 powinno pociagnąć. 9550 to jest naprawde potężny sprzęt więc nie ma się co dziwić.

 

Ale dla mnie to kiepsko nie po to kupiłem tą gre żeby grać bez tych wszystkich dodaktów, atrakcji i krajobrazów. Co to ma być żeby gracz kupował grę z przeświadczeniem że będzie sie dobrze bawił a w rezultacie granie jest dla niego masakrą (piłą mechaniczną w texasie).

Na A 1700, 512 i 9550 nawet jakby mnie okładali zepsutymi ogórkami nie odważyłbym się grać :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie na takim sprzęcie można spokojnie w 1280x1024 odpalić i SM 3.0 dorzuić o AAx8 zapomnij ale ANx16 powinno pociagnąć. 9550 to jest naprawde potężny sprzęt więc nie ma się co dziwić.

Na A 1700, 512 i 9550 nawet jakby mnie okładali zepsutymi ogórkami nie odważyłbym się grać :>

Potężny sprzęt?????? wydaje mi się że jest to raczej słaby sprzęt moja grafa chodzi za 250 zł nowa!! A jeśli chodzi o SM 3.0 i ANx16 to i tak nie wiem o co chodzi bo jestem w tych sprawach laikiem - więc prosze o wyjaśnienie - a może wymienić sprzęt na jakiś lepszy E6300 i P5b i 2x1gb 667 no i Radeon X1950x - chyba powinno iść dobrze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potężny sprzęt?????? wydaje mi się że jest to raczej słaby sprzęt moja grafa chodzi za 250 zł nowa!! A jeśli chodzi o SM 3.0 i ANx16 to i tak nie wiem o co chodzi bo jestem w tych sprawach laikiem - więc prosze o wyjaśnienie - a może wymienić sprzęt na jakiś lepszy E6300 i P5b i 2x1gb 667 no i Radeon X1950x - chyba powinno iść dobrze ??

Jabyś zapoznał się z tematem to byś się dowiedział że Gothic 3 to jeden wielki zlepek błędów, buraków i niedopracowań. U mnie na tym co w sygnaturze tnie a fps nie powala. Owa gra jest poprostu zrąbana. Nowy zestaw z pewnościa pomoże ale na 100% płynna gre nie ma co liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jabyś zapoznał się z tematem to byś się dowiedział że Gothic 3 to jeden wielki zlepek błędów, buraków i niedopracowań. U mnie na tym co w sygnaturze tnie a fps nie powala. Owa gra jest poprostu zrąbana. Nowy zestaw z pewnościa pomoże ale na 100% płynna gre nie ma co liczyć.

Wiem że zawiera wiele błędów - ale kolego grałęś w G1 albo w G2 to G3 jest marzeniem każdego fana - znam kilkunastu ludzi którzy dla tej gry wydają po 4 - 5 tys na sprzęt !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie dla mnie to jest jedna wielka żenada - w tej chwili mam athlona 1700+, 512 ddr, saphire 9550 256mb /128bit i gra na najmniejszych wymaganiach mi chodzi bez zacinania, oczywiście troche sie długo wgrywa ale chodzi. Ale dla mnie to kiepsko nie po to kupiłem tą gre żeby grać bez tych wszystkich dodaktów, atrakcji i krajobrazów. Co to ma być żeby gracz kupował grę z przeświadczeniem że będzie sie dobrze bawił a w rezultacie granie jest dla niego masakrą (piłą mechaniczną w texasie). Chyba udoskonale kompa i spróbuje coś z tym zrobić - najlepiej byłoby żeby ktoś kumaty napisał jakiegoś maila albo coś do producenta gry w imieniu internautów i fascynatów G3. Może niech wszyscy się podpiszą - a może zrobić sonde ??

To gracz chyba nie patrzył na wymagania sprzętowe tej gry przed zakupem, bo sprzęt jaki podałeś mówiąc delikatnie jest niewystarczający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gracz chyba nie patrzył na wymagania sprzętowe tej gry przed zakupem, bo sprzęt jaki podałeś mówiąc delikatnie jest niewystarczający.

Wiesz kolego gra jest jako torent ściągnięta. A będąc fanatykiem tej serii poprostu ją ściągnęłem i nagrałem na płytkę wierząc że sprzęt zmienię. A pozatym to jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz kolego gra jest jako torent ściągnięta. A będąc fanatykiem tej serii poprostu ją ściągnęłem i nagrałem na płytkę wierząc że sprzęt zmienię. A pozatym to jest jak jest.

Widać prawdziwego fana co wspiera "swojch" :D

Dzięki tobie Gothic 4 może się nie ukaże hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

:lol:

 

Nastepnym raziem zanim kupisz gre (czy zdobedziesz ja w inny sposob) zapozanj sie z wymaganiami sprzetowym [; ;]

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem korzystanie z programów P2P a w tym przypadków torentów nie jest zakazane przez polskie prawo. W związku z powyższym chyba sie nie pożegnamy.

Widzisz Costi ... myliłeś się :D

Alkohol tez nie jest zakazany ale picie w miejscu publicznym juz tak hehe

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zawiera wiele błędów - ale kolego grałęś w G1 albo w G2 to G3 jest marzeniem każdego fana - znam kilkunastu ludzi którzy dla tej gry wydają po 4 - 5 tys na sprzęt !!

Wydać 4-5 tyś. na sprzęt tylko dla jednej gry? No cóż, są ludzie i ludziska.

Grałem w Gothica i jakoś mnie nie ciągnie do trzeciej części. Jeszcze gdyby ta gra jakoś chodziła, ale tu nawet najlepszy sprzęt obecnie na rynku nie zapewni 100% płynności. Gra jest skopana i tyle. Żal tylko tych, którzy ją zakupili, bo wg mnie popełnili błąd.

 

Z tego co wiem korzystanie z programów P2P a w tym przypadków torentów nie jest zakazane przez polskie prawo. W związku z powyższym chyba sie nie pożegnamy.

Kolega nie zna polskiego prawa? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem korzystanie z programów P2P a w tym przypadków torentów nie jest zakazane przez polskie prawo. W związku z powyższym chyba sie nie pożegnamy.

Ale jest zakazane przez regulamin forum. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh a wystarczyło zassać całkowicie legalne i całkiem rozbudowane demko, by zobaczyć jak gra działa :mur:

 

Mam problem, właśnie sobie uświadomiłem że grę ostatnio uruchomiłem ponad 2 tygodnie temu, jak myślicie czy to skleroza, czy zwyczajnie gra się szybko nudzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja parę dni temu powróciłem do świata gothic'a po stosunkowo długiej przerwie. Po dołożeniu ramu i lekkiej modyfikacji ini(za pomocą programiku G3 tuning utility) nie odczuwam dyskomfortu związanego z doczytywaniem. Co prawda szlajam się teraz ciągle po nordmar'ze ale nawet wyjęcie pochodni nie trwa więcej niż sekundkę i jest niemalże płynne. Ustawienia wyglądają tak:

 

Dołączona grafika

 

Doczytywanie nie zniknie nigdy, świat jest tak obszerny i "otwarty", chodzi mi o każdą chatkę, zamek, kuźnię czy zbrojownię w miastach, że nie sposób załadować wszystkiego na raz. Możemy co najwyżej te doczytki zminimalizować i jak na razie mi się to udało. Jeśli ktoś ma inne ustawienia i twierdzi, że lepiej być już nie może, proszę by się nimi ze mną podzielił.

 

Wracając do meritum... zdaje się, że wykonuję zadania, które większość z Was wykonywała na początku. Wreszcie zdobyłem hełm, którego nie wiedziałem wcześniej skąd wytrzasnąć :-D i odkryłem wieżę Xardas'a.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydać 4-5 tyś. na sprzęt tylko dla jednej gry? No cóż, są ludzie i ludziska.

Grałem w Gothica i jakoś mnie nie ciągnie do trzeciej części. Jeszcze gdyby ta gra jakoś chodziła, ale tu nawet najlepszy sprzęt obecnie na rynku nie zapewni 100% płynności. Gra jest skopana i tyle. Żal tylko tych, którzy ją zakupili, bo wg mnie popełnili błąd.

Ja dla tej gry wydałem dość sporo kasy i nie czuję, abym popełnił błąd. Owszem doczytki są, ale klimat starego dobrego Gothica pozwala o nich zapomnieć :wink: Może do czasu wyjścia dodatku PB wydają jakiś konkretniejszy patch i gre przejdę sobie jeszcze raz, tym razem komfortowo, w każdym bądź razie co się odwlecze to nie uciecze. Tymczasem spadam oczyszczać Vengrad z orków :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zastanawiam się nad zakupem Gothica. Wymęczyłem w tym celu dokładnie demko i mam parę pytań w związku z tym ;) Jak rozumiem demko to "początek" fula, więc może ktoś wie czy savem z demka będzie można kontynuować w pełnej wersji? Rozpocząłem sobie już postać i głupio by mi było robić to samo od początku :-|

Z tego co wiem w pełnej wersji dalej występuje problem locka(cofania się potwora i potem ewentualnego kombosa :blink: ) czy już może jakiś pacz to załatał, bo przyznam się że miałem takie chwile by dać sobie spokój i olać grę w diabły - tak mnie to wkurzało.

Eh, tylko jedna myśl mnie niepokoi. Jeśli kupie grę to kto za mnie będzie chodził do pracy? :lol2:

 

EDIT: Pytania nieaktualne, już kupiłem B-)

Edytowane przez L.Asten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam Larsona... poszedł na północ w góry. Cholera, już trzeci wieczór go szukam błąkając się po nordmar'ze i co mnie najbardziej zdumiewa, bywam w miejscach, w których dotąd nie byłem. Wiem, że ma jakąś ścieżkę, którą "se" chadza ale mam problem z jego spotkaniem. Nie oczekuje pomocy, tak tylko wspominam. W końcu "wychodzę" sobie spotkanie z tym typkiem.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Głównym celem, dla którego tworzę tego posta jest stronka, na której można znaleźć wiele przydatnych map wliczając w to zdjęcia satelitarne miast.

 

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812

 

Jeśli wszystkie one były... cóż, trudno. Jeśli nie to z pewnością się komuś przydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, kto nauczy mnie walki dwoma mieczami na poziomie podstawowym? Bo łatwiej jest znalezc informacje o nauczycielu odpowiedzialnego za master;) Pobiegałem troche w Mora Sul i w Lago chyba i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Larson namierzony, umiem już wykuwać broń z czystej rudy. Nordmar wyzwolony. Wróciłem do Cape Dun by oddać w końcu miecz Wenzel'owi przy okazji nauczyłem się opróżniać ludziom kieszenie. Hehe, nie odpuszczam nikomu i jeśli tylko mam okazję obezwładniam gości ze złota. :D

Za miastem wyskoczył głodny wilk... :huh: ciach, ciach i po ptokach.Teraz walka z kimś lub czymś co stanowiło ogromne wyzwanie zaraz po przybyciu na ląd teraz jest niczym igraszka. Widać podróże kształcą, wzmacniają ducha i dodają krzepy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba naprawdę ostro trzeba pogrzebac w tych ini, wrzuciłem demko tej gry i po pierwsze. Na najniższych ustawieniach się tnie, na najwyższych się tnie, na srednich się tnie o_O. Jak bym nie ustawil to się przycina, haczy i jeszcze jakiego tam żargonu można użyć.

P4 2,4 Ghz, 1giga ramu 400, gf 6600gt 128/128. Załamka [;

Cza będzie chyba zmienić grafikę i proca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem costi wiem, dlatego napisalem ze trzeba pogrzebac w tych ini :) bo gra jest zoptymalizowana tragicznie . (chyba wogole nie zostala zoptymalizowana, przeniesli ją ze stacji roboczych od razy na plytki i do sprzedazy :))))) ) ;)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...