Skocz do zawartości
Mayo

Gothic 3

Rekomendowane odpowiedzi

Done. ;]

Teraz musze wybic wilki w okolicy wioski, przeczesalem caly teren i wydaje mi sie, ze nie maj uz ani jednego a mimo to zadanie nie zostalo zaliczone, jakis sie jeszcze skampowal czy co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka panowie.

 

Ma tu malutki problem z Gothic'iem.

 

Mianowicie: mimo dosc slabego kompa (ath 2500+, radek 9600pro, 1gb ram) zaistalowalem gierke.

Jako ze bardzo ja lubie jestem w stanie nawet grac na minimalnych detalach. Problem w tym, ze zamiast postaci mam jakies czarne, migajace artefakty. Zmienialem juz ini, postprocessing ustawiony na maxa, mam directa z grudnia i stery do karty ze stycznia.

 

Wiem ze jest na to jakis sposob.

 

Ostatnio instalowalem ta giere na jeszcze slabszym kompie i dzialala z przycinkami ale dzialala.

 

Pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co przychodzi mi do glowy to wgraj najnowszego dx i stery.

 

Znowu mam probljemmo.

Jestem w Carpe Dun i musze odszukac Ortege, przeszukalem jaskinie pod wioska i nie znalazlem drania, przeszukalem cale nabrzeze, dochodzac az do kopuly, ktora chroni miasto i obozowiska orkow zwiedzajac przy tym z 2 male jaskinie i takze go tam nie bylo. W quescie jest napisane, zebym dal znac pomocnikowi, kiedy zacznie sie 'impreza' , czyli bicie Ortegi, ale chyba nie ma znaczenia to, iz caly czas chodzilem sam ?

 

Nastepnie zostalo mi jeszcze jedno zadanie w Aredi, musze odszukac straznika wiezy Jacka i z nim pogadac, bylem tam, ale zaden ze straznikow nie wabil sie Jack, wiec gdzie on jest ?

 

edit

 

Ortega juz wacha kwiatki od dolu. ;]

A co chodzi z tym straznikiem Jackiem, przeszukalem cala osade i nikogo nie ma.

Mam klopot z jeszcze jednym zadaniem, musze dac jakiemus gosciowi mieso jelenia, zabilem kilka roznych i wypada zwykle mieso, gosciu nie zalicza mi zadania, musze miec specjalne mieso nazwane 'mieso przeploszonego jelenia' czy jak ? ;]

 

Dzis tak na dobra sprawe zaczalem dopiero grac na dobre, kilka ladnych godzin sie posiedzialo i juz 15lvl, 3 punkty na mapie 'wyczyszczone' praktycznie calkowicie, obecnie jestem w lokacji powyzej tej, w ktorej zaczynamy gre, cos szybko idzie. ;]

Zadanka sa niby banalne, ale bardziej sie chce grac w g3 niz obliviona, dziwne.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

przejrzalem kilka ostatnich stron tematu i faq ale nic mi nie znalazlem wiec pytam

na drugim kompie z siga gra sie instaluje bez problemu a na pierwszym wywala komunikat jak w zalaczniku. co moze byc tego przyczyna?

pozdrawiam

post-23027-1168804046_thumb.jpg

post-23027-1168804076_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakrecilem maly filmik, fakosc nedzna, bo youtube dodatkowo kompresuje. ;/

 

 

Genialne al. ;] Wtdy mialem cos na pograniczu 11-13 lvl, czyli noob. ;]

Jeden z magow teoretycznie powinien powalic mnie 2-3 ognistymi 'strzalami', ale jakos nie mogli sie odnalezc w ferworze walki a koledzy stali i sie przygladali, tacy ciekawi, ze nawet sobie na barana wchodzili. :lol2:

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem. Nie mam takich prezentów od orków czy innych stworzeń grasujących po świecie. Jak wpadnę między kilku(kilka) to każdy ma coś do powiedzenia i każdy ma ochotę mi "skopać tyłek". Jeśli zastosuję taką technikę jak ath to biada mi i to w dość krótkim czasie. Owszem nie atakują wszyscy na raz ale jeśli jestem otoczony to mogę spodziewać się ciosu z każdej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mamy innych wersji, mam pl + najnowszy patch. ;]

Na poczatku walczylem tak, ze wywabialem jednego i chlostalem orki po kolei, ale jednak to troche trwa u metoda przedstawiona na filmiku jest troche szybsza. : D

 

Ogolnie nawet bardzo silne moby latwo zachlostac, wystarczy wejsc na jakies wzniesienie i spokonie szyc z luku w leb monstra. ;]

 

No, ale reasumujac calkiem przyjemnie sie gra. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam angielską + spolszczenie ale chyba wpływu na to mieć nie może wersja. Czy? Już dość dawno czytałem jak prostacko można wybić wszystkie orki w mieście i się mocno dziwiłem ale się nie odzywałem bo kicha, że taki cienias niby jestem i problemy mam z wybiciem byle bandy orków. :D

To samo jest z "jakimś wzniesieniem", włażą wszędzie i mnie szarpią. Zdarzyła się czasem "pomroczność jasna" jakiemuś przeciwnikowi ale takie przypadki są sporadyczne. Gra z patch'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka panowie.

 

Ma tu malutki problem z Gothic'iem.

 

Mianowicie: mimo dosc slabego kompa (ath 2500+, radek 9600pro, 1gb ram) zaistalowalem gierke.

Jako ze bardzo ja lubie jestem w stanie nawet grac na minimalnych detalach. Problem w tym, ze zamiast postaci mam jakies czarne, migajace artefakty. Zmienialem juz ini, postprocessing ustawiony na maxa, mam directa z grudnia i stery do karty ze stycznia.

 

Wiem ze jest na to jakis sposob.

 

Ostatnio instalowalem ta giere na jeszcze slabszym kompie i dzialala z przycinkami ale dzialala.

 

Pomozcie

Przy kartach z serii Nvidia podobne czarne arty występują przy włączonym filtrowaniu anizotropowym (które nalezy wyłączyć); nie wiem niestety jak to działa przy Ati (sprawdź na forum jowood - http://forum.jowood.de/forumdisplay.php?f=492 - odpowiedź powinna tam być :wink: )

 

ad. KaszaWspraju - Ja także na razie pasuje; przy tych usterkach szkoda psuć sobie grę :wink: ; gdyby wszyscy postępowali równie racjonalnie i konsekwentnie ( z niewielką tylko ironią pisząc) to już dawno wypuściliby porządny patch :wink: ...z drugiej strony gra wciąga, że hoho..., po paru godzinach nie widać już ani zjazdów animacji, ani słabego AI, ani kiepskiej walki...ani innych uchyłek.

 

...aaa są jakieś widoki na nowy patch? (ostatnio G3 nie jest u mnie na celowniku)

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ustawialem poziomu trudnosci, wiec chyba jest default. ;]

 

Moja postac jest chyba chora, nie wiem, moze jakis ork mnie puknal w czasie snu... hmm, ale pasek staminy ma teraz inny kolor i jakos leniwie sie regeneruje, jak mam sie z tego odczarowac ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka panowie.

 

Ma tu malutki problem z Gothic'iem.

 

Mianowicie: mimo dosc slabego kompa (ath 2500+, radek 9600pro, 1gb ram) zaistalowalem gierke.

Jako ze bardzo ja lubie jestem w stanie nawet grac na minimalnych detalach. Problem w tym, ze zamiast postaci mam jakies czarne, migajace artefakty. Zmienialem juz ini, postprocessing ustawiony na maxa, mam directa z grudnia i stery do karty ze stycznia.

 

Wiem ze jest na to jakis sposob.

 

Ostatnio instalowalem ta giere na jeszcze slabszym kompie i dzialala z przycinkami ale dzialala.

 

Pomozcie

 

mialem cos takiego na r9550 jak wszystkie detale na maxa dalem.. wiec moze w ini obniz wszystko na low a potem po kolei spr ktory efekt robi takie bledy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dokladnie znajduje sie kupiec Alego, wiem, ze na pustyni. Musze zdobyc od niego artefakt dla Toma.

No i szukam kamienia teleportacyjnego w tej lokacji.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podawałem na poprzedniej stronie linka do map. Myślę, że taką mapę wypada użyć dopiero gdy kogoś lub czegoś nie możemy znaleźć po bardzo długich i nieudanych poszukiwaniach. Uważam również, że ciągłe korzystanie z niej już od samego początku odbiera część przyjemności z gry.

 

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812

 

No panie i panowie, dajcie jakieś screen'y z Waszymi statystykami. Myślę o postaci już dość mocno zaawansowanej, ponawiam również pytanie odnośnie licznika dni w grze.

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzień 40 i na razie na tym poprzestałem, przez bugi :? Co do statystyk, to mam poziom 44 i sporo punktów do rozdysponowania, ale jeszcze się niezdecydowałem w co je przeznaczyć :wink:

post-38-1168951552_thumb.jpg

Edytowane przez L.Asten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam mały dylemat... z 16% zaufania u Hassasin'ów wbiłem się do Ishtar krojąc na plasterki Zuben'a i jego świtę. Ominie mnie zapewne kilka quest'ów, których już niestety nie będę miał przyjemności wykonać i nie zostanę mistrzem dwóch mieczy. I co dalej? Chyba zleję sprawę i zacznę powoli kończyć całość choć to jeszcze trochę potrwa ponieważ nie mam jeszcze wszystkich ognistych pucharów i brakuje mi również jednego artefaktu ze świątyni Mora Sul. Trzeba jeszcze wyciąć w pień "zabawnie nazywających" i przegnać okupantów z Myrtany. Tak przy okazji to ten Zuben żył sobie na bogato, oj na bogato.

 

2470430[/snapback]

U mnie dzień 40 i na razie na tym poprzestałem, przez bugi :? Co do statystyk, to mam poziom 44 i sporo punktów do rozdysponowania, ale jeszcze się niezdecydowałem w co je przeznaczyć :wink:

 

Co Ty masz za zbroję? Czy może zapodałeś patch'a bez zdjęcia wszystkiego z bezimiennego.

:wink:

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza runiczna niedawno znaleziona w Myrtanie i rubinowe ostrze. Sam sobie ten mieczyk wykułem i noszę go pomimo, że posiadam jeszcze kilka innych dobrych narzędzi do eksterminacji mających ciut większą moc(5-10pkt.).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nikt sie nie bawi w magie ? ;]

Bo czary są be :wink: A tak na serio to wolę chlastać wrogów mieczykiem ewentualnie z łuku a z czarów to używam zwojów, niemniej w przyszłości kto wie... :D

 

... Co Ty masz za zbroję? Czy może zapodałeś patch'a bez zdjęcia wszystkiego z bezimiennego.

:wink:

Czytałem readme przed aktualizacją więc to nie tak :wink: Jako iż jestem tym dobrym :twisted: więc narazie chodzę w zbroi paladyna za całe 150k złotówek :lol:

post-38-1168966685_thumb.jpg

Edytowane przez L.Asten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 20lvl mialem juz dosyc kasy, aby zainwestowac w ta zbroje, ale sa jeszcze inne wydatki. ;]

 

Wie ktos, gdzie dokladnie znajduje sie kamien teleportacyjny w Carpe Dun ? Moze jakas mapka, pokazujaca rozmieszczenie wszystkich kamieni na mapie ?

 

edit

 

CAPE DUN - jest w magazynie Urkasa( kwatermistrza orków )

 

spis wszystkich kamieni - http://gothicall.pl/infopage.php?id=82

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 20lvl mialem juz dosyc kasy, aby zainwestowac w ta zbroje, ale sa jeszcze inne wydatki. ;]

Ale i tak byś wówczas nie kupił tej zbroi :oops: ... bo trzeba mieć przynajmniej 50% reputacji u buntowników żeby ci ją pchnęli :huh:

 

...Od gry ciężko jest mi się momentami oderwać a nauki przed sesją sporo :? Ale co zrobić - grac trzeba :P

Święta prawda, tylko gdyby nie te bugi... <_< Edytowane przez L.Asten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...