Skocz do zawartości
FastlY

Liga Mistrzów oraz Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Wczoraj oglądałem pierwszy mecz od ostatnich mistrzostw świata, i raczej za dobrze nie trafiłem. Nie lubie takiej gry. Niby cały czas coś sie dzieje, ale tak se podają tą piłeczkę i każdy sie boi cokolwiek zrobić. Kontry praktycznie nie istniały, 90 minut kalkulacji o 0:0.

 

Chociaż teatru zbytnio nie było, bo nie raz mnie mdli na to ciągłe udawanie.

 

 

A rozumiem, że sprawdzania powtórek przy kontrowersyjnych sytuacjach doczekamy się dopiero jak obecne dziadki z menedżmentu poumierają? Za jakieś 20-30 lat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pary półfinałowe rozegrały już po jednym meczu.

Hiszpańskie zespoły szykując się do weekendowego Gran Derbi nie pokazały nic ciekawego i na wyjazdach przegrały ze swoimi rywalami.

Chelsea podobała mi się w grze z Barcą. Należała im się wygrana u siebie.

Real natomiast mnie mocniej rozczarował chociaż Bayern to niesamowicie mocny przeciwnik u siebie.

Czekamy zatem na rewanże ale obawiam się jednego.

Kolejnego Gran Derbi w finale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba inny mecz oglądaliśmy. Barca dopiero pod koniec meczu przestała ostro cisnąć, a Chelsea strzeliła gola. Podczas całego meczu oddali w sumie 3 strzały na bramkę, z czego jeden celny... Równie dobrze mogło się skończyć ze 3-1. Co do powtórki to nie wiadomo co gorsze. Przejście Chelsea, która nawet u siebie była imho wyraźnie gorszą drużyną, powtórka sprzed roku Bayern - Barca, czy kolejne gran derbi :lol2:

 

btw posiadanie piłki: Chelsea - 20.9, Barca - 79.1   :blink:

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mocno trzymam kciuki za finałem FCB - FCB. No i FC Hollywood ma go wygrać.

 

Tak jak już powiedział kkNd!, Chelsea nic wczoraj spektakulanego nie pokazała, ot taka szczęśliwa wygrana.

Bawarczycy z kolei byli lepsi i grali ładniejszy futbol, zdecydowanie zasłużona wygrana i oby podobnie było na Bernabeu.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że Barca większość czasu była przy piłce, to jednak chciała trochę na stojąco wygrać lub zremisować to spotkanie. Za mało dynamiki w akcjach i skuteczności w wypracowanych sytuacjach (Alexis, Fabregas, Busquets). Może taki był plan, by przed Gran Derbi w sobotę nie forsować się zbytnio. Wynik 1:0 nie jest najgorszy, bo na Camp Nou można wygrać tą wojnę.

Chelsea zagrała bardzo mądrze, aczkolwiek bardzo defensywnie, miała furę szczęścia i wykorzystała jedną szansę. Za to należą się jej brawa. Ale liczy się dwumecz, więc rozstrzygnie spotkanie wtorkowe.

 

Wkurzał mnie niesamowicie Drogba. Chłop jak byk, a praktycznie przy każdym kontakcie zwijał się z bólu..

 

W drugim półfinale Real zagrał podobnie jak Chelsea wczoraj - mało ataków, wykorzystana jedna szansa z nielicznych, a do tego doszło chamstwo Marcelo. Bayern powalczył do końca i też należą się im brawa.

Oba rewanże będą niezwykle emocjonujące.

 

 

Cieszyłbym się gdyby w finale było FCB - FCB, bo obie ekipy lubię od małego, ale jak będzie Gran Derbi, to też nie będzie źle. Nie skreślam Chelsea, ale przy takiej grze jak wczoraj, to na Camp Nou może im nie pójść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś Barca żegna się z Ligą Mistrzów. I w sumie z taką grą jak w pierwszym meczu i w drugiej połowie, to można powiedzieć, że na ten finał nie zasłużyła. Decydująca była bramka CFC na 2:1 tuż przed przerwą, bo ona spowodowała, że gra siadła i znowu brakowało przyspieszenia, które było w pierwszej połowie. Barca może mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie za brak skuteczności i szczęścia - coraz częściej się to powtarza.

 

Po raz kolejny wygrywa drużyna, która boi się grać w piłkę. Po raz kolejny zabiła futbol.

 

Obojętnie która drużyna zagra w finale z drugiej pary, nie powinna mieć problemów ze zwycięstwem.

 

Po wakacjach rusza nowy sezon i zaczynamy walkę od nowa. Adios.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Barca kończy prawdopodobnie sezon z mało istotnym pucharem pocieszenia :)

 

Lol, czyli założenia taktyczne to strach gry w piłkę. Lol. Jak widać, nie tylko piłkarze Barcelony są zadufani w sobie.

Edytowane przez konkurs
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny wygrywa drużyna, która boi się grać w piłkę. Po raz kolejny zabiła futbol.

 

Po raz kolejny najbardziej płaczą fani drużyny, która bez pomocy sędziów sobie po prostu nie radzi. Po raz kolejny cieszkam się całym serduszkiem, bo dla takich meczyków warto od czasu do czasu przysiąść przed telewizojrem.

Oczywiście rękę widział każdy - karnego zdupy nie widział już nikt :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barcelona zasłużenie przegrała, pozostaje pogratulować Chelsea mądrej gry. Nie wiem o jakiej ręce mowa bo na nic takiego nie zwróciłem uwagi... mam nadzieję, że jutro wygra Bayern bo zwycięzca jutrzejszego meczu prawie na pewno wygra Ligę. Chyba, że Di Mateo zdziała cuda...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A śmiali się kibice najwspanialszej ligi na świecie bez aktorów i najlepszymi sędziami w galaktyce, że United przegrało z 6 drużyną LaLiga, a teraz kosmiczna, nieskazitelna, nie czerpiąca korzyści z reklam przegrywa z 6 drużyną podrzędnej ligi angielskiej :) Moje serce się raduje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

‎"Our lord saviour Jesus Christ?!"

"What is it my disciple?"

"Fernando Torres has a goal scoring opportunity again. Shall we conduct some 'divine intervention' ?"

"No, let him score. It will be funny. And we can build up his hopes only to crush them again"

 

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A śmiali się kibice najwspanialszej ligi na świecie bez aktorów i najlepszymi sędziami w galaktyce, że United przegrało z 6 drużyną LaLiga, a teraz kosmiczna, nieskazitelna, nie czerpiąca korzyści z reklam przegrywa z 6 drużyną podrzędnej ligi angielskiej :) Moje serce się raduje :D

 

Przegrała, bo grała właśnie z tą drużyną, a nie inną. By wygrać z Barcą trzeba właśnie grać tak jak zagrali (czy Inter za Mourinho), brzydki defensywny futbol z nastawieniem na kontrę. Jeżeli ktoś nie lubi Barcy to lubi coś takiego. Ktoś kto lubi futbol efektowny, ładny dla oka niestety rozczaruję się. Prawda jest taka, że tylko w ten sposób można pokonać Barcę, bo jak chce się zagrać otwarcie i ofensywnie zostanie się ukaranym i to srogo o czym przekonać się zdążył MU w poprzednich latach :wink: pzdr
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilka to pilka, i tylko geniusz trenera moze pozwolic na wygranie z dowolna druzyna. Widocznie barca jest za slaba zeby wyjsc poza ramy "swojej swietnosci" i zagrac w taki sposob jaki wymaga tego przeciwnik (zeby wygrac).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BAYEEEEERN!

 

Szykuje się wspaniały finał bo nie będą grały faworyzowane drużyny. Bayern zagrał świetnie i prawdę powiedziawszy miał więcej dobrych szans na strzelenie bramek. Najciekawsze jest to, że zarówno Chelsea jak i FCB zagrają bez dwóch obrońców jak i defensywnego pomocnika. Będzie piekielnie ciekawie na Allianz Arena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern zagrał świetnie? Od początku drugiej połowy do samego końca (łącznie z karnymi) mecz był na poziomie ligi podwórkowej. Obie drużyny powinny zostać zdyskwalifikowane za nieumiejętność gry w piłkę.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pary 1/4 finałów LM:

 

Ol. Marsylia - Bayern Monachium

Benfica - Chelsea

AC Milan - Barcelona

APOEL Nikozja - Real Madryt

 

 

Obstawiam, że wyjdzie Bayern, Chelsea, Real i Barca mecz Milan-Barca może być ciekawy...

Real trafi na Bayern, Barca na Chelsea i finał będzie Real - Barca...

 

 

no i się grubo pomyliłem :D z czego w sumie się cieszę, żal mi tylko trochę Barcelony, ale sami sobie winni, nie potrafili wykorzystać setek, no i karniak messiego...

Natomiast niezmiernie jestem ucieszony z tego, że "wielki" real poszedł w uj B-) oj jak się cieszę :D

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...