Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

.:Solid_Snake:. wkradlo ci sie kilka gierek z xboxa tez :P np:

 

Mortal Kombat: Deception

Burnout 3

Midnight Club 3

NBA Street vol.3

SSX 3

Mercenaries: Playground of Destruction

Spiderman 2

Street Fighter Anniversary Collection

DJ Vendetta/Fight 4 NY

007: Everything or nothing

Time Spitters 3.

 

 

a teraz kilka gier bez ktorych xbox bylby tylko czarnym podelkiem do odpalania divixow :) ( ktore sa "XBOX ONLY" )

 

 

Halo 2

Dead Or Alive Ultimate

Jade Empire

Forza Motorsport

Unreal Championship 2: The Liandri Conflict

Ninja Gaiden

Wreckless: The Yakuza Missions ( konwersja na ps2 nie moze nawet w 1% rownac sie z xboxowym orginalem )

Project Gotham Racing 2

Fable

Oddworld: Stranger's Wrath

Crimson Skies: High Road to Revenge

Jet Set Radio Future

Panzer Dragoon Orta

Tork

Rally Sport Challenge 2

...

 

w porownaniu z grami na pc zaczynasz grac i nie ze musisz przejsc tylko chcesz sa wciagajace na maxa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie a teraz niech przyjdzie tutaj jakiś obcykany w grach na PC forumowicz i wymieni wszystkie supermiodne hity na PC jakie wyszły wprzęciągu ostatniego roku

 

Jako że pojecie supermiodne na PC jest rzadko spotykane B) wystarczy ze będą to po poprostu naprawdę dobre grywalne tytuły ...najlepiej jesli nie będą to konwersje z konsol B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zaraz to tyle osób zacznie się wypowiadać że hej. Wiadomo w końcu to forum komuterowe, a nie konsolowe. Ja jednak powiem że jest dużo ciekawych gier zarówno na PieCa jak i konsole. Co do gier na PC`ta to trudno w tym momęcie zliczyć te naprawde porządne bo jakby nie patrzyć przez te wszystkie lata troche tego wyszło i część mimo iż była naprawde dobra to troszke uleciała z pamięci i można je pominąć także ja nie będę wymieniał tytułów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZATOICHI ma racje. Na PC nie ma w tej chwili dobrych gier ktore NAPRAWDE mialy w sobie to "cos". Nie robi sie juz przykladow-RPG w 2d jak dawniej, tylko jakies dziwne twory w 3d(Dungeon Siege na przyklad-wiem ze hack'n'slash ale dajmy jako rpg ;) ) Jezeli juz jest jakis bardzo dobry wciagajacy tytul np MGS, to jest to konwersja-a co do tych to wiadomo jak z nimi jest-dobrej jeszcze nie widzialem. Teraz zaczalem grac w far cry i nie powiem podoba mi sie ta gra :P nie wiem czy jest na kosolach, ale wiem ze ma to cos co przyciaga do kompa, i nie mowie tylko o grafice. Ma to cos co dawniej ciagnelo do gier na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy takie gry jak Morrowind (suuper, mam wszystkie dodatki oryg., robilem i tlumaczylem mody, mialem postac ktora rozwalala Viveca stojac w miejscu i odolnie bylem maniak full option :)) wychodza na konsole? Mam na mysli super rpgi ale nie w mangowym stylu? Bo sie coraz bardziej przymiezam do X360 albo PS3 zamiast rozbudowania kompa i tylko martwie sie o rpgi, fpp i gry sieciowe (wiem ze jest xbox live ale ktot am wie ile to bedzie kosztowac).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CSS, BFME, D3 +ROE, HL2, Painkiller + BooH :twisted: haha pain rulez

IŁ 2 FB, WoW, Lineage, Vietcong itd...

zeby limit był 2 lata albo 3 to wtedy bys poczuł moc warcrafta i ET oraz paru innych zajawkowych gier ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy takie gry jak Morrowind (suuper, mam wszystkie dodatki oryg., robilem i tlumaczylem mody, mialem postac ktora rozwalala Viveca stojac w miejscu i odolnie bylem maniak full option :)) wychodza na konsole? Mam na mysli super rpgi ale nie w mangowym stylu? Bo sie coraz bardziej przymiezam do X360 albo PS3 zamiast rozbudowania kompa i tylko martwie sie o rpgi, fpp i gry sieciowe (wiem ze jest xbox live ale ktot am wie ile to bedzie kosztowac).

1447224[/snapback]

 

proszę bardzo B)

 

ELDER SCROLLS IV (Xbox 360)

 

http://media.xbox360.ign.com/media/702/702493/imgs_1.html

 

GOTHIC III tez prawdopodobnie wyjdzie na Xbox-a

 

mówisz ze japonskie ci się nie podobają

mnie się podobają i to bardzo

 

NIGHTY NINE NIGHTS (xbox360)

 

Dołączona grafika

 

LOST ODYSSEY (XBOX360)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tych 48 potokow.

Niektore serwisy wyjasniaja ze jest to 48 zunifikowanych potokow pixel i vertex. Szczegolow nie pamietam, jak ktos chce to znajdzie.

Ponoc taka architektura ma przyjsc wraz z nastepna generacja kart graficznych i WGF 1.0

 

Odnosie HDTV, giery bedzie mozna odpalic na normalnym TV.

Jednak WYMAGANA jest obsluga HDTV oraz dodatkowo co najmniej 2xAA.

Microsoft wprowadzil taki "certyfikat jakosci", bez obslugi HDTV nie mozna wypuscic gry !!!

 

Juz nie pamietam, ale bardzo podobna chyba jest sytuacja z xbox live.

Albo cos w tym stylu.

Edytowane przez TeNZuO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.xboxonline.pl/text.php?id=76

 

Polecam, bardzo dobry tekst zbierajacy do kupy informacje ktore juz mamy.

 

XBOX Live! to jest cos super (z tego textu tak wynika), jak bedzie to wszystko co tam opisali to juz jestem zdecydowany, ze upgrade kompa musi poczekac.

 

Tylko ile moze kosztowac ten złoty profil w live za miesiac? Ile kosztowal w Xbox1?

 

EDIT:

 

ZATOICHI nie wiem czy japonskie mi sie nie podobaja bo takich nie ma na kompa :)

 

Super, teraz wszystko ma sie ulozyc tak: sony prezentuje PS3, jest gorszy, nie ma multi i wogule do bani (niestety na 2 konsole mnie nie stac :)), Microsoft wypuszcza XBOXA w wakacje w standardzie z roczną subskrypcją LIVE i jakas grą, ja kupuje sobie 1000L picia i tonę jedzienia i zamykam sie w pokoju... :)

 

No tylko szkoda ze na zwyklym 21' telewizorku nie zobacze tych bajerow, ale i tak wypas.

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze ciepły najnowszy screen z GEARS of WARS !!!

 

Dołączona grafika

 

 

:blurp: :twisted2: :banana:

a tutaj PIERFSYYY oficjalny screen z GODFATHERA!!! (wersja na XBOXA360ofkors)

 

Dołączona grafika

 

 

:blurp: :twisted2: :banana:

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a ja powiem skromnie: czekam na PS 3 :)  Wiem że pokaże się później ale moim zdaniem przywyższy X-BOX 360 :]

1447337[/snapback]

ja kupuję ps3 ale xboxa prawdopodobnie tez B) mimo iz wygląd mi sie zupelnie nie podoba a pad to juz wogole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupuję ps3 ale xboxa prawdopodobnie tez  B)  mimo iz wygląd mi sie zupelnie nie podoba  a pad to juz wogole

1447338[/snapback]

Gdyby mnie było stać to także zapewne bym sobie zakupił dwie maszynki do mielenia mięsa :lol: Widze że masz GooD qmpa, a tu jeszcze nadchodzą dwie wielkie platformy... Ja bym nie wiedział za co się zabrać :D Wiadomo za łupanie, ale w co :?: :rolleyes: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosie HDTV, giery bedzie mozna odpalic na normalnym TV. Jednak WYMAGANA jest obsluga HDTV oraz dodatkowo co najmniej 2xAA.

no wlasnie, ciekawe jak to bedzie wygladac, ale cos mi sie wydaje, ze bez porzadnego tv 16:9 hdtv to do nowych konsol nie ma co podchodzic....

imho jest kilka mozliwosci wyswietalnia na standardowym tv 4:3 obrazu 720p - z paskami na dole i gorze(imho najbardziej prawdopodobne), z obcietymi bokami, lub z przeskalowanym calym obrazem (koszmar)...jestem b.ciekaw co im z tego wyjdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, ciekawe jak to bedzie wygladac, ale cos mi sie wydaje, ze bez porzadnego tv 16:9 hdtv to do nowych konsol nie ma co podchodzic....

imho jest kilka mozliwosci wyswietalnia na standardowym tv 4:3 obrazu 720p - z paskami na dole i gorze(imho najbardziej prawdopodobne), z obcietymi bokami, lub z przeskalowanym calym obrazem (koszmar)...jestem b.ciekaw co im z tego wyjdzie...

1447385[/snapback]

A pomyśl sobie w ten sposób. Obraz na zwykłym tv nie będzie obcięty względem hdtv, tylko na hdtv będzie "dodany" widok po bokach. I tak to trzeba rozumieć, bo oni nie obniżają jakości (względem tego co było do tej pory) dla tych co nie mają kasy, lecz podwyższają, dla "kasiatych". Przecież chyba nikt nie narzeka, że w grze jest opcja anty aliasing, nawet jeśli niema natyle dobrego sprzętu, aby to pociągną.

 

P.S. Wątpie, żeby mieli przeskalować widok, bo to będzie paskudnie wyglądać, a ewentualne czarne paski niewyglądają źle. Kwestia przyzwyczajenia.

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy takie gry jak Morrowind (suuper, mam wszystkie dodatki oryg., robilem i tlumaczylem mody, mialem postac ktora rozwalala Viveca stojac w miejscu i odolnie bylem maniak full option :)) wychodza na konsole? Mam na mysli super rpgi ale nie w mangowym stylu? Bo sie coraz bardziej przymiezam do X360 albo PS3 zamiast rozbudowania kompa i tylko martwie sie o rpgi, fpp i gry sieciowe (wiem ze jest xbox live ale ktot am wie ile to bedzie kosztowac).

1447224[/snapback]

Morrowind wyszedł na PC w 2002 roku. I jest to konwersja z X-Boxa, tak samo jak wszystkie Kotor'y

 

CSS, BFME, D3 +ROE, HL2, Painkiller + BooH :twisted: haha pain rulez

IŁ 2 FB, WoW, Lineage, Vietcong itd...

zeby limit był 2 lata albo 3 to wtedy bys poczuł moc warcrafta i ET oraz paru innych zajawkowych gier ;)

1447285[/snapback]

90% fpp, ktore jakby nie patrzeć, nie mają tego czegoś, nie są nowatorskie, polega w koncu to nadal na chodzeniu i strzelaniu (D3 w ogole porazka) i jedyne co tak naprawde zachycało to grafika. Pewno połowa ludu by na te gry nie spojrzała gdyby nie ta grafa. Vietcong to dłużej niż rok, nie wiem jak inne gry np Ił i Lineage, bo reszta w przedziale czasowym, ale tak jak mówiłem, to fpp ;/

 

Aha, mówisz ze byśmy poczuli moć W i ET? Człowieku ;) jakby był limit 2-3 lata, to ty byś juz nic nie poczuł, jakbym Ci tytuły wypisał ;)

no wlasnie, ciekawe jak to bedzie wygladac, ale cos mi sie wydaje, ze bez porzadnego tv 16:9 hdtv to do nowych konsol nie ma co podchodzic....

imho jest kilka mozliwosci wyswietalnia na standardowym tv 4:3 obrazu 720p - z paskami na dole i gorze(imho najbardziej prawdopodobne), z obcietymi bokami, lub z przeskalowanym calym obrazem (koszmar)...jestem b.ciekaw co im z tego wyjdzie...

1447385[/snapback]

Wystarczy jak dzisiaj wyglada Halo 2 (wyswietlanie szczegółów, wygladzenie). Co z tego ze to ma niską rozdziałkę, jak na telewizorze to jest zamaskowane i ładnie widać, porownywalnie do 1280x1024 na małym monitorze. Nie liczby poulrywane są wazne, tylko to co rejestruje Twoje oko. Jesli bedzie tak jak teraz z tym to luz. Normalny TV bedzie gites. A HDTV to juz bedzie masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jak dzisiaj wyglada Halo 2 (wyswietlanie szczegółów, wygladzenie). Co z tego ze to ma niską rozdziałkę, jak na telewizorze to jest zamaskowane i ładnie widać,

tytlko w przypadku hdtv 720p chodzi o zachowanie proporcji - jak wspomnialem, normalny obraz ma proporcje 4:3 (1,33:1) , w przypadku hdtv(720p - 1280x720) te proporcje wynosza 16:9(1,77:1), nie da sie bez ciec wkomponowac 16:9 w 4:3, efekt jest dokladnie jak przy ogladaniu filmu panoramicznego na normalnym tv...moze bedzie opcja w grze 4:3, ale to wiaze sie z przygotowaniem wszystkich materialow 2d do rozd 4:3 (640x480, 800x600, 1024x768, 1280x960), aby obraz nie byl jajowaty w przypadku przeskalowania, w 3d nie ma z tym problemu, w rozdz. o proporcjach 4:3 doda sie linie na gorze i dole i proporcje beda zachowane, tak weiec obraz 4:3 bedzie mial wieksze "pole widzenia" na gorze i dole...no jestem ciekaw jak to rozwiaza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobia to tak jak robili dotychczas na xboxie....

 

480p 720p 1080i 16:9:

Dragon Lair 3d

Enter The Matrix

Syberia

....

 

 

480p 720p 16:9:

World Series Baseball 2K3

Soul Calibur II

Freedom Fighters

NBA 2K3

Street Hoops

Tony Hawk Pro Skater 4

....

 

 

480p 16:9:

tych gier jest tu ogrom podam kilka..

Unreal Championship

Baldurs Gate: Dark Alliance

Dead or Alive: Xtreme Beach Volleyball

Enclave

Halo

Panzer Dragoon Orta

Splinter Cell

Project Gotham Racing

Midtown Madness 3

.....

Edytowane przez Lazymodder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobia to tak jak robili dotychczas na xboxie....

480p 720p 1080i 16:9:

Dragon Lair 3d

Enter The Matrix

Syberia

no ok. ale jak to dokladnie wyglada? czy ktos widzial np te tytuly na hdtv i na zwyklym tv? ztcw tryb 480p(640x480 w wiekszosci przypadkow domyslny) w przypadku xboxa, jest rozciagany na 16:9 i mamy efekt "splaszczenia", chodzi o prawdziwe tryby 16:9 i jak to bedzie sie zachowywac na tv 4:3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no powiem wam ze napalilem sie na nowe konsole, juz od dawna zamierzam kupic sobie PS2, ale widze ze poczekam tylko kurcze nie wiem co wybrac XBOX-2 czy PS3 na PS jest chyba wiecej gier, no nic zobaczymy poczekam i cos wybiore, cena ma oscylowac w okolicach 300$ (tak wyczytalem) za xboxa2 wiec mysle ze PS3 musi kosztowac podobnie

 

kurcze wlasnie zobaczylem oficjalna specyfikacje xboxa2 - 3 procki 3.2GHz kazdy z mozliwoscia 2 potokowego renderingu do tego karta ATI 48 potokow , ja piernicze masakra, ciekawe co na to PS3 ale cos czuje ze nie da rady :)

 

lista gier w momencie premiery xboxa 360

2K Sports’ NBA 2K6

Call of Duty® 2

Tony Hawk’s American Wasteland™

QUAKE 4™

Madden NFL 06

Need for Speed™ Most Wanted

Tiger Woods PGA TOUR® 06

The Darkness

Perfect Dark: Zero™

Kameo™: Elements of Power™

Project Gotham Racing™ 3

Gears of War”

“Saint’s Row”

Ghost Recon 3.”

Edytowane przez Jordi23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, teraz wszystko ma sie ulozyc tak: sony prezentuje PS3, jest gorszy, nie ma multi i wogule do bani (niestety na 2 konsole mnie nie stac :)), Microsoft wypuszcza XBOXA w wakacje w standardzie z roczną subskrypcją LIVE i jakas grą, ja kupuje sobie 1000L picia i tonę jedzienia i zamykam sie w pokoju... :)

 

 

1447317[/snapback]

Skoro teoretyczna specyfikacja PS3 przewyzsza speyfikacje X360, a gry sieciowe byly na PS2 wczesniej niz na X i to w dodatku za darmo w odroznieniu od XboxLive wiec o co chodzi? Dopiero oficjalnie widzielismy Madden na PS3, ktory w porownaniu ze screenami X360 wygladaja blado. Pamietajmy jednak ze developerzy nie maja jeszcze narzedzi od Sony tylko "emulatory" PS3, a Microsoft zaprezentowal juz grywalne gry. Podejrzewam ze opoznienie Sony jest celowe :)

 

Xbox Live starter kit kosztuje 69$ - roczny obonament, pelna gra, sluchawki z mikrofonem. Pozniej nie wiem jak jest z oplatami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tytlko w przypadku hdtv 720p chodzi o zachowanie proporcji - jak wspomnialem, normalny obraz ma proporcje 4:3 (1,33:1) , w przypadku hdtv(720p - 1280x720) te proporcje wynosza 16:9(1,77:1), nie da sie bez ciec wkomponowac 16:9 w 4:3, efekt jest dokladnie jak przy ogladaniu filmu panoramicznego na normalnym tv...moze bedzie opcja w grze 4:3, ale to wiaze sie z przygotowaniem wszystkich materialow 2d do rozd 4:3 (640x480, 800x600, 1024x768, 1280x960), aby obraz nie byl jajowaty w przypadku przeskalowania, w 3d nie ma z tym problemu, w rozdz. o proporcjach 4:3 doda sie linie na gorze i dole i proporcje beda zachowane, tak weiec obraz 4:3 bedzie mial wieksze "pole widzenia" na gorze i dole...no jestem ciekaw jak to rozwiaza....

1447553[/snapback]

Na PS2 juz bardzo dużo gier i to od kilku lat ma przełacznik miedzy 16:9 i 4:3. Grałem na plazmie u kumpla na 16:9 i wszystko było ładne, niezdeformowane, a kąt widzenia w grze większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro teoretyczna specyfikacja PS3 przewyzsza speyfikacje X360, a gry sieciowe byly na PS2 wczesniej niz na X i to w dodatku za darmo w odroznieniu od XboxLive wiec o co chodzi?

1447772[/snapback]

Znasz techniczną specyfikacje PS3, chociaz tak dokładną jak x360?

 

Były na PS2 szybciej, bo PS2 wyszedł szybciej. Chodzi o to, że podobają mi sie rozwiązania zawarte w Xbox live, a o multi na PS2 a tym bardziej na 3 nie słyszałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrczę...najwiekszym problemem (przynajmniej dla mnie) jest kasa :?. Z jednej strony chciałbym sobie zupgradeować kompa (a raczej wymienić całego :) ) a z drugiej chciałbym kupić konsolę. Już mnie wnerwia że do PC trza wrzucać co rusz nowy sprzęt żeby to jakoś chodziło :mur:. Właśnie jestem na rozstaju dróg i coraz bardziej skłaniam się ku pójściu drogą światła (tzn. wybrać konsolę ;) ). Ale nawet jeśli, to Xkloc360 jest jeszcze dosyć odległy (nie wspominając o PS3) a nówka będzie troszku kosztować. A co z grami? Nie śpię na kasie a gierki pewnie na bank po 250zł będą szły :( (nie ważne czy to X360 czy PS3). A jeszcze jedno co mnie martwi to to, że znam siebię i wiem, że nawet jak będę miał konsolę to niemal na bank jak pojawi się jakaś zajefajna gierka na PC (zdarzają się rzadko ale jednak) to będę chciał w nią zagrać(a żeby w nią zagrać będę musiał i tak dopalić kompa :mur: ). To jest chore!. No i jeszcze jaką konsolę wybrać? Najrozsądniej byłoby poczekać na pokazanie się PS3 i wtedy ocenić co jest lepsze (albo ma lesze gry/zapowiadane gry) i wtedy wybrać. A co do tego czasu?....Chyba kupię przechadzanego PS2 i będę na nim jechał aż do nastania prawdziwych czasów X360 i PS3......

 

EDIT:

 

Jak zadecyduję kupić konsolę i TES IV Oblivion bedzie tylko na X360 a na PS3 nie, to dla mnie wybór konsoli będzie prosty :lol:.

Pozdro.

 

EDIT2:

 

LOL :). Wg. IGN na PS3 też będzie. No to walka jest otwarta :) :) :).

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko nie panikujcie

konsolki beda dopiero w 2006 roku!!!

i i tak na poczatku ceny beda zaporowe

jak chcecia juz miec konsole to se kupcie PS2 v Xboxa v GC

najrozsadniej jest poczekac jeszce jakis czas do 05 - 1 roku po premieze i dopiero wtedy kupic konsole ta ktora bedzie najbardziej odpowiadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko nie panikujcie

konsolki beda dopiero w 2006 roku!!!

i i tak na poczatku ceny beda zaporowe

jak chcecia juz miec konsole to se kupcie PS2 v Xboxa v GC

najrozsadniej jest poczekac jeszce jakis czas do 05 - 1 roku po premieze i dopiero wtedy kupic konsole ta ktora bedzie najbardziej odpowiadac

1448352[/snapback]

W sumie dobrze gadasz. Po co sie rzucać na nowości po olbrzymich cenach jak można za mniejszą kasę bawić się na starszej konsoli/konsolach. A gdy sytuacja się uspokoi zmienić sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kupię przechadzanego PS2 i będę na nim jechał aż do nastania prawdziwych czasów X360 i PS3......

1448009[/snapback]

Bardzo dobry pomysł. Kupić ps2 z paroma gierkami (najlepiej za cene gierek+ewentualnie 200zł), poczekać na ps3 i go kupić, a potem sprzedać ps2 samego za 200zł! I nie musisz czekać na next-gena, a gierki potem odpalisz na ps3 B) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

256gigaflopow<1teraflop

256 ram<512mb

nvidia<ati :D (no dobra, dobra to bylo specjalnie, nie odpisywac na to, to taki zart na podtrzymanie humoru a nie rozpetanie wojny)

nvidia=ati

 

Czyli jakby nie patrzec z tego co narazie wiemy xbox górą.

 

A wlasciwie ile taki dajmy na to fx-55 ma tych gigacostam?

Edytowane przez IamWeasel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...