Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

TrueVanDal: racja ale widzisz teraz to Ci wcisną że zmiana Cd to nic takiego.Takim tokiem rozumowania będziemy się cofać i tyle.

-pady z kablami-da sie grać

-zmiana cd-da się

-zwenętrzy napęd-ok

Czyli Bill jest ok a Sony bee :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gates o nowościach konkurencji: "To śmieci"!

(29-05-2006)

Bill Gates został zapytany, co sądzi o najnowszych kontrolerach ruchu użytych w konsolach Sony i Nintendo. Odpowiedź była dość ostra.

 

 

 

Kontroler najnowszej konsoli Nintendo - Wii

Twórca Microsoft uznał, że najnowsze kontrolery do konsol PS 3 i Wii nie tylko nie sprawdzą się na rynku, ale są wręcz "śmieciami".

 

Swoje ostre słowa Gates uzasadnił tym, że są całkowicie niepraktyczne, gracz trzymając kontroler chce czasami go odłożyć, co kończy się uderzeniem o ziemie bohatera lub np. pilotowanego samolotu. Gates dodał również, że kontrolery ruchu wcale nie są przyszłością gier, przynajmniej nie w obecnym kształcie.

 

Trudno powiedzieć, skąd te ostre słowa Gates’a, może chciał on nieco podkopać autorytet Wii i PS 3 – konsol będących największym konkurentem Xbox 360.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki "mądry" człowiek a nie wie co to pauza w grze :lol2:

Chyba rano "wypadł" z wyrka...

dokładnie. Ten argument o odkladaniu pada jest o kant pupy do rozbicia. Moze gates widzi jak ludzie kwiczą z zachwytu np. nad grami na Wii i teraz probuje odwrocic "ogon kotem" jak gdyby nic sie nie stało, ze X360 nie ma takiej opcji. Mnie tam osobiscie nie przeszkadza, ze x czegos takiego nie ma, ale nazywanie tych kontrolerów śmieciami jest ostro przesadzone i noobowskie wrecz.

 

y(_)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, troche racji jest w tym, co mowi - sterujac kontrolerem z detekcja ruchu trzeba caly czas uwazac, w jakiej pozycji sie tenze kontroler znajduje. Nieplanowany ruch moze sie skonczyc katastrofa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Z tym Tekkenem to niezbyt udany przyklad-bo to nie jest gra gdzie mozna choc na chwile sie zdekoncentrowac ;),jednak abstraciach!ac od tego uwazam ze Bill troche przesadzil w krytyce ,i nie sadze aby slowa krytyki mialy byc jakims "zalem" ze X360 nie ma takiego pada jak niektorzy probuja udowadniac lecz jego wlasnym widzeniem swiata konsolowego,bo to wlasnie Microsoft jako pierwszy wprowadzil takie rozwiazania w padach,jednak wtedy jeszcze byc moze swiat nie byl na to gotowy ,a kto ma racje przekonamy sie po reakcjach graczy lub wlasnych

 

jeszcze 1 screen z Call of Dute 3!!

 

Dołączona grafika

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo to wlasnie Microsoft jako pierwszy wprowadzil takie rozwiazania w padach...

ZE CO?! pierwsze to wprowadzil ATARI do swoich komputerów. Nastepnie na poczatku 1999 (czy 1998, nie pamietam) SONY to opatentowalo... Jako ze nie pamietam dokladniej daty moge powiedziec tylko ze opatentowali to na dlugo przed tym jak MS i Logitech wypuscili swoje pady z sensorami ruchu...

 

A co do odpowiedzi Billa G. na posuniecia komputerow... tego sie po nim spodziewalem :] w koncu komputery nie potrzebuja wiecej niz 640kb pamieci, prawda? bo jedyna sluszne komputery MS wlasnie tyle maja... a ze konkurencja daje wiecej to niepotrzebnie i tylko probuja wyciaganac kase z ludzi... egh. odpowiedz na zasadzie "moze i u nas jest gorzej technologicznie, ale u was murzynów biją!"

A swoja droga zacytowalem wlasnie slowa Billa paru graczom - odpowiedzi byly zawsze te same: "To na x360 nie ma pauzy...?" lub "To on nie wie co to pauza...?"

Edytowane przez igomako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. dziwi mnie dlaczego nie podałeś całej widomości w której to bill uzasadnia swoją ostro wypowiedz. również team ninja nieprzychylnie podchodzi do padów z sensorem ruchu.

 

jestem ciekawy jak sony obejdzie te wszystkie niedogodności związane z sensorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. dziwi mnie dlaczego nie podałeś całej widomości w której to bill uzasadnia swoją ostro wypowiedz. również team ninja nieprzychylnie podchodzi do padów z sensorem ruchu.

Taaa... spisek... selekcjonuje treść newsow i cenzuruje -_-

 

Ogarnij... skopiowalem caly news z onet.pl bez pominiecia zadnego słowa wiec jak masz inne zrodla o uzupelniaj a nie "dziwisz sie". Dziw sie panom z onetu, ze tłumacza tylko czesc newsow na rodzimy jezyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. dziwi mnie dlaczego nie podałeś całej widomości w której to bill uzasadnia swoją ostro wypowiedz. również team ninja nieprzychylnie podchodzi do padów z sensorem ruchu.

 

jestem ciekawy jak sony obejdzie te wszystkie niedogodności związane z sensorem.

Czemu wspomniałeś tylko o sony :P (gdzie Nintendo). Osobiście to bym się bardziej martwił o Wii bo tam praktycznie każda gra będzie z tego korzystać. IMO w PS3 to będzie bajer niż coś co ma sprzedawać konsolę. Pewnie 80% gier nawet z tego nie skorzysta a jak już się trafi to okaże sie że będzie wybór: sensor albo analogi (tak ma być np. w Warhawk'u). No właśnie, tu jest sedno. Jeżeli jakis deweloper uzna że w jego grze coś sie nie sprawdzi to tego nie wukorzysta i tyle. Wyobraźmy sobie że Team Ninja robi DoA na Wii. Czy ktoś im każe wykorzystać sensor ruchu w swojej bijatyce? Chyba nie, prawda? Tak samo będzie z PS3. A i tak nie zmienia to faktu że grając trzeba się troszeczkę skupić. Jak się nie skupiamy to znaczy że gra jest bezmózgowa :lol:. Może Nintendo chce żeby gracze aktywnie uczestniczyli w zabawie, to też sposób. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić chłopaki :-P Przed chwilą z pudła wyjąłem mój pachnący nowością, egzemplarzyk X360 Premium :D Kupiłem na allegro za 1559zł z pisemną, roczną gwarancją realizowaną u sprzedawcy. Dokładniej aukcje wystawiał admin xboxonline.pl, konsolka jest z 8 marca 2006, czyli nowy rzut. Jak narazie nie mam jeszcze gier, planuje sobie coś załatwić na przyszły weekend, teraz pozostaje ściąganie demek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę się pochwalić chłopaki :-P Przed chwilą z pudła wyjąłem mój pachnący nowością, egzemplarzyk X360 Premium :D Kupiłem na allegro za 1559zł z pisemną, roczną gwarancją realizowaną u sprzedawcy. Dokładniej aukcje wystawiał admin xboxonline.pl, konsolka jest z 8 marca 2006, czyli nowy rzut. Jak narazie nie mam jeszcze gier, planuje sobie coś załatwić na przyszły weekend, teraz pozostaje ściąganie demek :D

kongrats! nie wiesz czy ma jeszcze? Zastanawiam sie czy pozyczyc 500 zł i kupic, czy poczekac na drugą wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kongrats! nie wiesz czy ma jeszcze? Zastanawiam sie czy pozyczyc 500 zł i kupic, czy poczekac na drugą wersje.

Jak tak teraz patrzyłem, to ma już po 1620zł http://allegro.pl/show_item.php?item=108024352 Razem ze mną kupiło wtedy jeszcze kilku kolesi, więc teraz sobie już ceny podniósł, w ogóle to z innego konta to sprzedaje :) Ja kupiłem na tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=104995947 po czym, wystawił jeszcze takich samych chyba ze dwie. Trzeba powiedzieć z czystym sumieniem, że była okazja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Jak tak teraz patrzyłem, to ma już po 1620zł http://allegro.pl/show_item.php?item=108024352 Razem ze mną kupiło wtedy jeszcze kilku kolesi, więc teraz sobie już ceny podniósł, w ogóle to z innego konta to sprzedaje :) Ja kupiłem na tej aukcji http://allegro.pl/show_item.php?item=104995947 po czym, wystawił jeszcze takich samych chyba ze dwie. Trzeba powiedzieć z czystym sumieniem, że była okazja :)

 

gratuluje nowego nabytku i zycze braku awarii ;), bedziesz gral na tv z hd czy monitorze?

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kongrats! nie wiesz czy ma jeszcze? Zastanawiam sie czy pozyczyc 500 zł i kupic, czy poczekac na drugą wersje.

 

czekaj razem zemną na drugą poprawioną wersje :)

 

 

poczytaj co pisze juchy na psx extreme na temat awaryjności nowych xboxów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje nowego zabytku i zycze braku awarii ;), bedziesz gral na tv z hd czy monitorze?

"Zabytku"? ;) Na razie mam podpiętego do zwykłego TV CRT 29", ale planuje kupno kabla VGA i podłączenie do monitora Philips 19"

 

czekaj razem zemną na drugą poprawioną wersje :)

poczytaj co pisze juchy na psx extreme na temat awaryjności nowych xboxów.

Możesz mnie oświecić czymś na temat tej drugiej poprawionej wersji? :) Z wypowiedzi Juchego (nie tylko na forum psx extreme) wynika jasno, że obojętnie z którego miesiąca konsola by nie była, to są przypadki zgonów.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie dlatego zcekamy na poprawioną wersje która się nie sypie. Proc w nowej technologi ma być wprowadzony na koncu roku, moze zmienią coś jeszcze. Bo chyba nienormalne jest, że ta konsola się tak sypie. co czytam to komuś tam padła...... pierwszy xbox przezwyczaił nas do bezawaryjności....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam egzemplarzyk z marca chodzi jakies 12h na dobe i ani zwisu ani sypania wiec ciezko mowic ze sie sypie

....dobra wentylacja konsoli to podstawa, to nie x1 ze ciepla malo daje, to ciepla daje ze hohoho w pokoju moge smialo wylaczys w zime kaloryferek :)))

pozdro 4All

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tych co maja x-boxa360. Czy konsola/gry maja opcje formatu obrazu 4:3 ? czy wszystkie sa w panoramie?

muszą miec 4:3, bo inaczej by była kicha z normalnymi telewizorami, ale niektore moga nie miec. Roznie to bywa. Na PS2 nawet sa gry, ktore są tylko w panoramie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

"Zabytku"? ;) Na razie mam podpiętego do zwykłego TV CRT 29", ale planuje kupno kabla VGA i podłączenie do monitora Philips 19"

Możesz mnie oświecić czymś na temat tej drugiej poprawionej wersji? :) Z wypowiedzi Juchego (nie tylko na forum psx extreme) wynika jasno, że obojętnie z którego miesiąca konsola by nie była, to są przypadki zgonów.

 

mialo byc "nabytku" :)

 

a co do nowych wersji to maja byc na poczatku przyszlego roku ,tak wynikalo bynajmniej z kilku newsow, ma byc procek o mniejszym poborze pradu , ale w ten sposob to mozna czekac i czekac ,a tak kupujesz teraz i juz grasz!!! , a przypadki awarii sa na kazdej platformie czy konsole czy pc ,najwazniejsze jest to ze servisy Microsoftu bradzo dobrze wykonuja swoje prace wzgledem napraw!!!, to jest wlasnie bardzo wazny czynnik,bo wiesz ze w razie awarii nie masz zadnych problemow z serwisem - a sprzet idealny nie istnieje, zreszta jak wyjdzie ps3 to napewno ilosc awarii nie bedzie mniejsza ,jak nie wieksza !!! ze wzgledu chociazby na wieksze skomplikowanie architektury ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialo byc "nabytku" :)

 

a co do nowych wersji to maja byc na poczatku przyszlego roku ,tak wynikalo bynajmniej z kilku newsow, ma byc procek o mniejszym poborze pradu , ale w ten sposob to mozna czekac i czekac ,a tak kupujesz teraz i juz grasz!!! , a przypadki awarii sa na kazdej platformie czy konsole czy pc ,najwazniejsze jest to ze servisy Microsoftu bradzo dobrze wykonuja swoje prace wzgledem napraw!!!, to jest wlasnie bardzo wazny czynnik,bo wiesz ze w razie awarii nie masz zadnych problemow z serwisem - a sprzet idealny nie istnieje, zreszta jak wyjdzie ps3 to napewno ilosc awarii nie bedzie mniejsza ,jak nie wieksza !!! ze wzgledu chociazby na wieksze skomplikowanie architektury ps3

 

zgadza się ale.....

 

 

w Polsce nie ma oficjalnie xboxa 360, pozostaje kupno zagranicą lub od prywatnych importerów. Wiec kwestia gwarancji nie zawsze jest taka łatwa.

 

Chodzą " słuchy" że można się natknąć na naprawiane xboxy 360 w sklepach, niby zapakowane jak nowe ale po naprawach gwarancyjnych. Microsoft troche z tym leci w kulki jeżeli to prawda.

 

mam tylko nadzieje, że ps3 nie bedzie tak awaryjna i lepiej ją dopracują.

 

żeby nie było, nie jestem fanboyem.

 

Umiem skrytykować nawet to co mam :)

 

Sam czekam na xboxa 360, nawet mam naskłądaną kase. Czekam na te lepsze wersje :) i cichsze napędy :wink:

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, teraz mi się przypomniało, było gdzieś już jakiś czas temu, że od przyszłego roku do sprzedaży mają trafić wersje z procesorem w technologii 65nm (własciwie to sam posta z taką informacją w tym topicu napisałem bodajże :mur:). Tylko ja nie koniecznie w tym przypadku widzę jakąś niesamowitą rewolucję przejewiającą się w postaci, że jak już będą konsole z prockami w tej technologii to żadna z nich nie padnie. Więc tak jak gladiac mówi "w ten sposob to mozna czekac i czekac ,a tak kupujesz teraz i juz grasz!!!" :)

@kurek Na telewizorze CRT 4:3 w dashboardzie mam obraz w 4:3, tak samo w jednej gierce z dysku, czy trailerach. Z resztą gier będzie zapewne tak jak costi powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

zgadza się ale.....

w Polsce nie ma oficjalnie xboxa 360, pozostaje kupno zagranicą lub od prywatnych importerów. Wiec kwestia gwarancji nie zawsze jest taka łatwa.

 

Chodzą " słuchy" że można się natknąć na naprawiane xboxy 360 w sklepach, niby zapakowane jak nowe ale po naprawach gwarancyjnych. Microsoft troche z tym leci w kulki jeżeli to prawda.

 

mam tylko nadzieje, że ps3 nie bedzie tak awaryjna i lepiej ją dopracują.

 

żeby nie było, nie jestem fanboyem.

 

Umiem skrytykować nawet to co mam :)

 

Sam czekam na xboxa 360, nawet mam naskłądaną kase. Czekam na te lepsze wersje :) i cichsze napędy :wink:

 

chodza tez sluchy ze widzano ufo nad Trzebrzesztrzynem - a taka plote to chyba tylko Polacy mogli wymyslec odnosnie tego co pisales, pozatym konsole sa naprawiane i odsylane wiec jak moga sprzedwac uzywany naprawiany sprzet?? a jesli nawet komus wymienia padnienta konsole na zupelnie nowa to przeciez zawsze widac ze pudlo bylo otwierane a sprzet uzywany, jak dla mnie to raczej glupia plota pewnie wymyslona przez fanboyow ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...