Skocz do zawartości
Mariusz Wróblewski

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Juz sie nie moge doczekac Forzy. :) Wlasnie dla takich tytulow jak Forza 2, Fable 2, PGR3, Halo 3 kupilem xklocka. :) Z tego co @nierealny zacytowal, zapowiada sie super gra. :)

 

P.S. Przegladajac liste pre-orderow na:

http://www.play.com/Games/Xbox360/NAVSUB/5-/RegionHome.html

musze stwierdzic ze szykuje nam sie ciekawe poltorej roku. :) UT2007, PES6, Golden Axe :o, Gears Of War, Resident Evil 5, Call Of Duty 3, itd. Oj bedzie w co grac. :))

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez .:RoGeR:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

przydatny news dla wszystkich posiadaczy x360 ,wielka aktualizacja!!

Microsoft aktualizuje

Wtorek, 6 czerwca 2006, godzina 14:30, autor: Domek

 

Dziś rano wszyscy właściciele Xboksów 360 dostali możliwość pobrania pierwszego dużego uaktualnienia systemu operacyjnego konsoli. Jak podaje Microsoft, wprowadza ono ponad 125 nowych funkcji i usprawnień.

 

Najważniejsze z nowości dotyczą wyszukiwania i pobierania plików z Live Marketplace. Już jakiś czas temu zrobiło się ich tam tak dużo, że dotychczasowe rozwiązania przestały być wygodne. Microsoft usprawnił więc interfejs, związany z tą częścią systemu Xbox Live, ułatwiając wyszukiwanie materiałów i umożliwiając ściąganie ich "w tle", podczas grania (do sześciu w kolejce). Poza tym pojawiły się chociażby usprawnienia odtwarzacza DVD (który teraz w razie problemów z czytaniem płyty próbuje teraz przeskoczyć do przodu zamiast całkowicie przerwać odtwarzanie) czy nowe funkcje odtwarzaczy muzycznego i filmowego.

 

Co ciekawe, w aktualizacji pojawiło się też 8 nowych regionów do wyboru dla użytkowników systemu Xbox Live, wśród nich również Polska. Są to miejsca, w których - według niedawnej obietnicy Billa Gatesa - jeszcze w tym roku pojawić ma się oficjalnie Xbox 360. Wygląda na to, że wszystko jest na jak najlepszej drodze.

 

Uaktualnienie jest bezpłatne i nie wymaga dysku twardego (jedynie konta Xbox Live, "srebrnego" lub "złotego"). Pełna lista wprowadzanych przez nie zmian i nowości dostępna jest pod tym adresem.

tak wiec aktualizowac i testowac roznice :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie moge doczekac Forzy. :) Wlasnie dla takich tytulow jak Forza 2, Fable 2, PGR3, Halo 3 kupilem xklocka. :) Z tego co @nierealny zacytowal, zapowiada sie super gra. :)

 

P.S. Przegladajac liste pre-orderow na:

http://www.play.com/Games/Xbox360/NAVSUB/5-/RegionHome.html

musze stwierdzic ze szykuje nam sie ciekawe poltorej roku. :) UT2007, PES6, Golden Axe :o, Gears Of War, Resident Evil 5, Call Of Duty 3, itd. Oj bedzie w co grac. :))

 

Pozdrawiam.

 

na te tutuły tylko się ślinie. Forza 2 śni mi się po nocach :) a o Resident evil 5 nawet nie wspominam.

 

 

Powinni tylko wydać jakieś fajne platformery, bo ich mi najbardziej brakuje. Oby było ich wiecej niż na starym xboxie......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

na te tutuły tylko się ślinie. Forza 2 śni mi się po nocach :) a o Resident evil 5 nawet nie wspominam.

Powinni tylko wydać jakieś fajne platformery, bo ich mi najbardziej brakuje. Oby było ich wiecej niż na starym xboxie......

Odnosnie Forzy 2 ,maly FAQ ponizej

 

* Forza 2 is built using a completely new Xbox 360 engine. It's NOT Forza 1 in HD.

* Forza 2 will run at 60 FPS, with reflection mapping on the cars also running at 60 FPS.

* Forza 2 will support the new Xbox 360 Wireless Racing Wheel.

* Forza will feature 60 tracks, 18 environments, and 13 real-world licensed circuits.

* Forza 2 will feature more than 300 cars from more than 50 of the world's leading manufacturers such as Ferrari, Porsche, Nissan, VW, GM, and Lamborghini, to name a few.

* Forza 2 will enable players to customize their cars to new degrees of stylization. You can use alternative engines, suspension kits, bolt-on superchargers, brakes, rims, racing slicks, and work on advanced suspension settings, tire pressure, and gear ratios.

robi wrazenie - ciekawe kto skompletuje w garazu 300 aut ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Odnosnie Forzy 2 ,maly FAQ ponizej

robi wrazenie - ciekawe kto skompletuje w garazu 300 aut ?? ;)

W GT4 mialem w pewnym momencie troche ponad 200 furek, wiec nie jest to takie niemozliwe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Faktycznie po aktualizacji dasha X360 hack nadal dziala co wskazuje ze jak narazie Microsoft nie moze z tym fantem nic zrobic albo nie byl wstanie przygotowac jeszcze jakies pulapki

 

Sialala -200! no to sie postarales ,a tak nawiasem mowiac to wlasciwie kazdego dnia widze rozne najbardziej wypasione auta jakie istnieja i tak naprawde chocby nie wiem jak sie graficy starali to wyglad prawdziwego super wozka dopiero rzadzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym hackiem napedu!!!???? BTW. (Po nowym update dla x360!!!) Jezeli ktos ma x360 podpietego poprzez VGA do LCD to dla odtwarzania filmow DVD jest opcja "Upscale" tzn. Skaluje rozdzielczosc DVD na dana ustawiana w xboxie - idzicie sprawdzac!!!! Filmy DVD wygladaja o wiele lepiej!!!! Widac wiecej szczegolow!!! Tak samo poprawiona kolory pod VGA - wygladaja juz coraz blizej do Componenet!!! BRAWO MS!!!! I love u guys!!!!!

Pozdr.

Edytowane przez Blade O'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym hackiem napedu!!!????

Chodzi o zmodyfikowana konsole w celu odpalania kopii zapasowych gier. Bylo juz nieraz pisane o tym w tym topiku ;).

 

A wracajac do update dash'a to mozna podpinac mysz i klawe pod usb ;) Szkoda tylko, ze nie do grania :-| Wiem, wiem gra na padzie jest cool, ale na klawce tez przyjemnie popykac :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bijcie jak było ale troche stron już ma ten temacik a od poczatku z nim nie jestem :P

 

Mniej wiecej kiedy xbox360 pojawi sie w polsce oficjalnie? Bo jak domyslam sie cena wtedy troszke spadnie[dobrze mysle?]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

prawdopodobnie Polska wersja ruszy od wrzesnia , wszystko wlacznie z dashboardem i live'em bedzie Spolszczone ,wiec jak ktos mysli o zakupie po wakacjach x360 to bedzie jak znalazl :)

 

Co do Mass Effect to trailer jest bardzo zlej jakosci ale mimo to widac ze to gra nowej generacji,ustawienie kamery i jej pole widzenia przypomina troche GoW ,zapowiada sie na bardzo dobre klimaty S-F ! :)

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaliscie tego newsa? :blink:

The Devil360 will be a modchip for the Xbox 360 console, the 'small' security hole has been found! This device is in no way related to the DVD firmware exploits - it's a totally different approach.

However we did not manage to get the product ready for today (6/6/6), because we are working hard on improving it to:

* Try to protect it from any type of update

* Make it programmable via PC

* Boot unsigned code

* Allow to swap HD with larger drive with a special interface between the 360 and the HD (all types IDE/SATA).

Ciekawe ile w tym prawdy. Strona z ktorej pochodzi news (Devil360.com) "padla".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

pracuja juz jakis czas nad tym i ponoc z dobrym efektem,pytanie tylko czy to nie jest taki fake jak jakis czas temu odnosnie innej grupy ktora niestety sciamniala , w kazdym razie wiadomo ze sprzetowy hack jest znacznie lepszy i ma wiecej mozliwosci -tylko czy bedzie mozna rowniez wylaczac w razie potrzeby moda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o zhakowane konsole (x360),to pewien sklep w Łodzi je oferuje-i działają kopie zapasowe-przyznam ,że troche mnie zaskoczyli...

 

Niesty na obiżkę cen do 2007 raczen nie ma co liczyć i nawet start PS3 tutaj niewiele zmieni,ale póki co jakichś wystrzałowych gierek nie ma(tzn. takich nawidok krórych mysli się o zakupie konsoli).Na razie takim tytulem jest Crysis na PC -no własnie na PC.

 

Jako ciekawostka-w UK jeden z Telekomów dodaje X360 do wybranego telefonu na abonament .

Wcześniej dodawali HD TV...

Tylko w naszym grajdole sprzedają kiepskie telefoniki za 1zl + bandycko łupieżczy abonament+kruczki w umowie jako gratis...

Dobrze, że mam rodzinę na wyspach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

Mialem mozliwosc pograc w tenisa stolowego na 360 z hd oczywiscie ,grafika jest naparwde bardzo dobra,wszystkie szczeguly i mimika postaci jest naprawde na wysokim poziomie ,swietnie pokazano i przeniesiono do gry techniki chinczykow -czyli trzymanie plateki i rozne zagranie,gra sie bardzo przyjemnie i choc na poczatku jest dosyc latwo to pozniej trudnosc odpowiednio wzrasta -polecam wszystkim amatorom ping ponga i podobnych sportow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zwiesiła się raz jak przynioslem do domu i odrazu wlaczylem, od tego czasu, smiga i smiga i smiga i smiga ......................................

czasami nawet zasne i niewylacze a ona grzeje pokoik......i smiga i smiga i smiga.................................. :))

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja zwiesiła się raz jak przynioslem do domu i odrazu wlaczylem, od tego czasu, smiga i smiga i smiga i smiga ......................................

czasami nawet zasne i niewylacze a ona grzeje pokoik......i smiga i smiga i smiga.................................. :))

pozdro 4@ll

A dawno temu kupowałeś ? I gdzie jeżeli można wiedzieć... czy posiadasz ten nowy model , czy te pierwszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsza konsola padla po 2 miesiacach ( kupiona w grudniu). druga mam od poczatku marca i wszystko pieknie dziala. to ze sie cos psuje nie onzacza ze jest do [gluteus maximus]. przeciez kazdy sprzet pada. a nie wiem czemu nadal duzo osob pierdzieli o tej "awaryjnosci" xbox 360. niech juz sobie dadza spokoj i wsadza to miedzy bajki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) przeciez kazdy sprzet pada. a nie wiem czemu nadal duzo osob pierdzieli o tej "awaryjnosci" xbox 360. niech juz sobie dadza spokoj i wsadza to miedzy bajki.

Między bajki tego wsadzić się jednak nie da, bo są przypadki zgonów i to o wiele, wiele częstsze niż w przypadku pierwszego Xbox'a. Choć tak jak mówisz każdy sprzęt pada i nie ma reguły. Żeby nie było to mam X360 od tygodnia i jak narazie żadnej zwiechy, raz mnie tylko z Xbox Live! disconnectło, ale to chyba nie z winy konsoli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja pierwsza konsola padla po 2 miesiacach ( kupiona w grudniu). druga mam od poczatku marca i wszystko pieknie dziala. to ze sie cos psuje nie onzacza ze jest do [gluteus maximus]. przeciez kazdy sprzet pada. a nie wiem czemu nadal duzo osob pierdzieli o tej "awaryjnosci" xbox 360. niech juz sobie dadza spokoj i wsadza to miedzy bajki.

 

zacytuje ci wypowiedz Juchego ( chyba najbardziej znaną osobe na xboxowej scenie w polsce)

 

na cały kontener xboxów 360 do zwrotu wraca cała ciężarówka

 

na caly kontener xboxów do zwrotu nie wraca nic

 

konsole padają obojętnie z jakiej daty, może paść po 20 minutach lub po pół roku.

 

Trzeba o tym mówić, może wkoncu wyjdzie jakaś lepsza poprawiona wersja, no i ludzie niech te napędy będa cichsze........

 

 

Podobna sytuacja jest z grami.

 

Przy takim sprzecie niedopuszczalne są zacinki i spadki plynności.

 

GRAW

NFS Most Wanted

Tomb Raider

oblivion

Farcry

Nowa FIFA

 

w tych grach czasami są spadki animacji, i widać że jeszzce długa droga przed programistami zanim opanują sprzet.

 

Nie czepiam się, tylko od tak drogiego sprzetu oczekuje bezawaryjności (bo moze paść np. po zakonczeniu gwary czyli 12 miesięcy) i dopracowanych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

odnosnie zewnetrznego napedu HD-DVD oraz HDMI w ps3

 

zrodlo xboxonline

 

Jak powszechnie wiadomo Microsoft zamierza już niedługo wejść na rynek z zewnętrznym napędem HD-DVD jako dodatkiem pozwalającym odtwarzanie filmów HD na Xboxie360. Naturalną koleją rzeczy jest, że wkrótce pojawi się kabel HDMI, który będzie umożliwiał takowe podłączenie, bo sama konsola nie została w takowy port wyposażona (co było także powodem wielu narzekań ze strony graczy i ekspertów).

 

Dzisiaj już jednak wiemy, że to posunięcie być może nie było aż tak do końca nieprzemyślane.

Największym problemem trapiącym producentów sprzętu HD oraz wytwórni filmowych jest sposób zabezpieczenia materiału filmowego przed nielegalnym kopiowaniem. I chodzi nie tylko o filmy wypożyczane z wypożyczalni DVD, ale również o programy telewizyjne wysyłane za pośrednictwem łącz satelitarnych. Okazało się bowiem że format HD jest tak dobry, że aż ... za dobry. Wysoka jakość obrazu będzie zbyt wielką pokusą do nielegalnego kopiowania materiałów w standardzie HD.

Właśnie dlatego podjęto decyzję o wprowadzeniu zmian w systemie ochrony Advanced Access Content System (AACS), które umożliwiałyby wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 960x540 zamiast 1920x1080. Tą funkcją zajmie się terazprogram o nazwie Image Constraint Token zmuszający odtwarzacze optyczne do zmniejszania interpolacji obrazu.

 

W zaprezentowanych na E3 modelach przedstawiających zewnętrzny napęd HD-DVD widnieje tylko gniazdo zasilania oraz trzy porty USB. Bardzo podobnie jak w przypadku zdjęć przedstawiających tylną część PS3, tam także nie ma HDMI a to wyklucza odtwarzanie filmów w technologii pełnego HD (1920x1080), w oparciu o zabezpieczenia antypirackie które zapewnia o złącze HDMI.

 

Bardzo możliwe, że Microsoft nie zamierza tego typu złącz umieścić w napędzie HD-DVD bo dysponuje informacjami, które mówią o tym, że Sony nie wprowadzi ich także w przypadku PS3. A być może firmy dogadały się po prostu w tym zakresie, i naciskane przez wytwórnie filmowe odłożą propagowanie tego formatu na następne kilka lat. Prawdopodobnie nawet do roku 2010 lub 2012.

Oczywiście do tego czasu pojawi się już kilka konkurencyjnych modeli odtwarzaczy Blu-Ray lub HD-DVD, które będą umożliwiały odtwarzanie obrazów w pełnym HD, dlatego nawet, jeśli port pojawi się w droższym PS3 będzie tam właśnie na taki wypadek. Podobnie postąpi Microsoft. Chwilowo jednak najprawdopodobniej nie będzie dla tego typu złącza żadnego zastosowania. Ot, sztuka dla sztuki.

 

Jeśli zastanawialiście się dlaczego Sony wciąż twierdzi, że w tańszym modelu PS3, niewyposażonym w HDMI, będzie możliwe oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości to już wiecie. Tylko czy to nadal będzie można nazwać wysoką rozdzielczością?

jesli dobrze zrozumialem to nawet jesli ktos bedzie mial sprzet do pelnego HD to i tak z playerow HD sygnal bedzie obciety w dol poprzez zabezpieczenia antypirackie , i teraz pytanie : po co mi pelne HD jesli nie bede mogl go obejrzec filmu w calej krasie?? ,czy ludzie od zabezpieczen i wytwornie filmowe sadza ze ktos wyda duze pieniadze i bedzie zadowolony ze nie moze wykorzystac wszystkich mozliwosci!!! ,a dotyczy to kazdego zrodla HD abstraciach!ac nawet od konsol ps3 czy x360 , jesli cos zle skumalem niech mnie ktos poprawi

Edytowane przez gladiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...