Skocz do zawartości
madmax57

Www.ogame.pl - [sgo] Super Gierka Online

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze rozumuje ze nie ma sensu wysylac sond szpiegowskich zanim zbuduje sie jakas sensowna flote? Moge juz zbudowac co prawda LM, ale zanim wynajde technologie budowania sond szpiegowskich minie troche czasu, wiec na razie wstrzymuje sie z budowaniem floty. Nie bede przeciez slal statkow na slepo, a skoro na razie nie bede ich wysylal to po co je budowac...

 

Przy okazji - czy wam tez ogame.pl nadal dziala tylko przy uzyciu proxy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge juz zbudowac co prawda LM, ale zanim wynajde technologie budowania sond szpiegowskich minie troche czasu, wiec na razie wstrzymuje sie z budowaniem floty. Nie bede przeciez slal statkow na slepo, a skoro na razie nie bede ich wysylal to po co je budowac...

]

Mozesz zlecic sojusznikom szpiegowanie twojego celu :>

Atakowanie sasiadow trzeba rozpoczac jak najszybciej :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej w ukladzie a nie galaktyce.mi w moim ukladzie tez juz braklo przeciwnikow bede musial chyba cos pozyczyc od kogos z [Abyss] (ktos wie co to za sojusz?) hyhy zreszta wlasnie wyslalem 6 mysliwcow z transporterem do sasiedniego ukladu;)).ja proponuje wysylac napady na noc;D o polnocy i tak zeby o 5 byly na miejscu;D zdarza sie ofiarze surowce akurat odnowic;)

ja tak wczoraj zrobilem i przylecialo jakies 7k;D

 

edit:z sasiedniego ukladu:

Agresor wygral bitwe!

Przejal

2040 metalu, 2040 krysztalu i 1218 deuteru

czyli musze wiecej LT wysylac;D

Edytowane przez johnyboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłbym wdzięczny za skan 3:354:11

 

Flota w drodze - tylko qrcze kryształków coś mam mało - no i deuteru brakuje (kto to mówił, że później jest nadmiar, przecież nawet głupie statki go zużywają :D )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yahve przy takim poczatku jak wy jestescie jest pewien sposob na atak "na slepo". Musisz wejsc w statystyki i zmienic na floty, szukasz gracza ktory ma malo puktow floty i atakujesz (1pkt floty=1 jakikolwiek statek). Uwazaj tylko zeby nie wpasc na defence. Aha no i tam jest taki psikus ze po zmianie numerow na liscie zmienia sie znw z floty na punkty i trza zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IamWeasel, dzieki za wskazowki. Gdy odbije sie troche od dna z surowcami zbuduje sobie wiec jakiegos malego fightera :).

 

Ciagle najwiekszy problem mam z energia, kolejny poziom elektrowni slonecznej kosztuje 6,5k metalu i 2,5k krysztalu, trzy razy wiecej niz kolejny poziom ktorejkolwiek kopalni... Troche mnie to przeraza - strasznie duzo trzeba w te energie inwestowac. Zeby ciagnac kopalnie na nastepujacych poziomach M9, K8, D5 potrzebuje elektrowni na poziomie 11 juz.

Edytowane przez yahve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra ale 20:05 wrocil moj oddzial;D a jest 21 i dalej nierozladowany ani nie gotowy zeby wyslac na kolejna ofiare.lagi moga byc godzinne? dla mnie lag to jest 150ms..

Edytowane przez johnyboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam neo, wylaczylem proxy i dziala.

Jaki statek jest potrzebny by zasiedlic nowa planete?

1332264[/snapback]

Statek kolonizacyjny -

10,000 Metalu

20,000 Kryształu

10,000 Deuteru

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...