Skocz do zawartości
kamilo23

Cinebench 2003 : Dyskusja: !

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz to mogę ci wysłać dokument excela z wpisanymi wynikami (takie jak w pierwszym poście).

 

I jakie brawa ?? Niektórzy to już mnie mieli dosyć za to że się nie zajmowałem rankingiem :wink:

Ale dzięki :lol:

Edytowane przez TomekB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko powiedziec ze wyniki sa BARDZO nieczytelne... to co robił TomekB było duzo lepsze. Mogłbys tez zrobic klasyfikacje ogolną, i podziła tak jak jesty w superpi, czuli amd k8 itd.....

 

//

 

po za tym zaponiałes w kilku postach dac liczby po przecinku, a z tym ze topic to ma byc do komentowania to tylko jak bedzie ranking przyklejony, a tu komentarze (dwa topici), bo inaczej to zarazucieknie na 2 strone i tyle z niego bedzie.

 

Szkoda ze juz wchodząc na pierwszą strone nie bede mogł zobaczyc radosnej pszczółki ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko powiedziec ze wyniki sa BARDZO nieczytelne... to co robił TomekB było duzo lepsze. Mogłbys tez zrobic klasyfikacje ogolną, i podziła tak jak jesty w superpi, czuli amd k8 itd.....

 

//

 

po za tym zaponiałes w kilku postach dac liczby po przecinku, a z tym ze topic to ma byc do komentowania to tylko jak bedzie ranking przyklejony, a tu komentarze (dwa topici), bo inaczej to zarazucieknie na 2 strone i tyle z niego bedzie.

 

 

1612942[/snapback]

Wiem ze wyniki narazie są nieczytelne bo dopiero zresztą sam widziałeś o której dałem liste bo musiałem jeszcze sprawdzić te wszystkie 8 stron :wink: , jeżeli chcecie to moge podzielić tak jak to zrobił Fido. I moglibyśmy tak zrobić jak z tym Superpi jeden topic przyklejony to rankingi i drugi do komentowania :wink:

 

To jak utworzyć drugi topik i trzeba zgłosić moderowi aby go przykleił. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił to rapra a FiDO odziedziczył i udoskonalił. Jako że powielanie sprawdzonych i dobrych wzorców jest jak najbardziej wskazane tak więc bobrze by było jak być zrobił podobnie lub identycznie. Choć wcześniej najlepiej spytaj FiDO prawdopodobnie nie będzie miał nić przeciw ale samo zapytanie się „wygląda lepiej” niż skopiowanie od razu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.... no taaak....

 

Wypdaeło by jeszcze napisac ze to TomekB jeat tworca na poczatku rankingu ;] Bie zapomnij o daniu linku do screena jeszcze przy kazdym wyniku, bo wczesniej nie było, a wydaje misie ze powinno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe.... no taaak....

 

Wypdaeło by jeszcze napisac ze to TomekB jeat tworca na poczatku rankingu ;] Bie zapomnij o daniu linku do screena jeszcze przy kazdym wyniku, bo wczesniej nie było, a wydaje misie ze powinno.

1613421[/snapback]

Raczej nie bo nie wszyscy dawali screny i teraz to by sieostre zamieszanie zrobiło :wink:

 

EDITED

 

NO i są wyniki nie wiem czy wam siętaka forma podoba rozmawiałem z Fido w celu konsultacji narazie jednak będzie grafika :wink:

 

Proszę o ocene B)

 

I jak są też to o słowa krytyki :rolleyes:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko doradzę żeby te gify zapisywać z mniejszą ilością kolorów niż 256. Zawsze to pare kilo mniej do otawarcia.

 

PS. Ale ze mnie cwaniak co ?? Najpierw pozbyłem się tematu a teraz jeszcze kazania prawię :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko doradzę żeby te gify zapisywać z mniejszą ilością kolorów niż 256. Zawsze to pare kilo mniej do otawarcia.

 

PS. Ale ze mnie cwaniak co ?? Najpierw pozbyłem się tematu a teraz jeszcze kazania prawię  :wink:

1613926[/snapback]

Dobra zapamiętam :rolleyes: , zapisuje jako gif B)

 

P.S Mardok pokaż coś więcej ze swoim prockiem i wynikiem w cinebench :wink:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilo23,

 

jak dla mnie, estetyka to rybka, ale mam tylko trzy uwagi:

 

- zmien bachus_anonymous na bachus_anonym, prosze ;)

- skasuj moj drugi - gorszy - wpis; nie wiem za bardzo jak to sie stalo, ze on tam jeszcze jest :)

- czyli nie robimy rozgraniczenia Cinebench 32-bit i 64-bit? Np. Raptor i Zulusman podali wyniki z 64-bit. W takim razie trzeba bedzie odpalic Cinebench 64-bit jeszcze raz ;)

- tak w sumie, to czy nie latwiej jest to prowadzic jak FiDO? Nie jako .gif, ale normalnie wpisy?

Edytowane przez bachus_anonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- tak w sumie, to czy nie latwiej jest to prowadzic jak FiDO? Nie jako .gif, ale normalnie wpisy?

Latwiej jesli sie ma odpowiednie narzedzie, przeciez ja tego recznie nie wpisuje, bo bym chyba ocipial ;) W wolnym czasie dostosuje swoje narzedzie do tego rankingu, ale poki co trzeba sobie radzic tak.

 

kamilo: zapisuj to jako PNG a nie GIF, bedzie lepsza jakosc i mniejszy rozmiar, do tego typu screenow PNG nadaje sie idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilo23,

 

jak dla mnie, estetyka to rybka, ale mam tylko trzy uwagi:

 

- zmien bachus_anonymous na bachus_anonym, prosze ;)

- skasuj moj drugi - gorszy - wpis; nie wiem za bardzo jak to sie stalo, ze on tam jeszcze jest :)

- czyli nie robimy rozgraniczenia Cinebench 32-bit i 64-bit? Np. Raptor i Zulusman podali wyniki z 64-bit. W takim razie trzeba bedzie odpalic Cinebench 64-bit jeszcze raz ;)

- tak w sumie, to czy nie latwiej jest to prowadzic jak FiDO? Nie jako .gif, ale normalnie wpisy?

1614095[/snapback]

1) no problem

2) jw.

3) nie

4) Tak chce ale jak mam to robić za pomocą bbcode to daj ci boże zdrwie ( rozmawiałem z fido i jak zrobi specjalny skrypt to będzie git :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilo23

 

Oki-doki... Skoro w samym "Przyklejonym" nie jest podawany link do screena, zatem umieszcze go tutaj i jednoczesnie wysylam PW...

 

Nowy wynik, tym razem w srodowisku 64-bitowym ;)

 

DFI NF4 Ultra-D

A64 San Diego 3700+

2x256MB Gskill 4800LA

Windows Server 2003 Enterprise x64 Edition

 

Cinebench2003 64-bit

 

42.0s @ 305x11=3355MHz DDR610 6-3-4-2.5-1T 1.76vcore/2.93vdimm

 

Dzieki,

 

Michal

Edytowane przez bachus_anonym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilo23

 

Oki-doki... Skoro w samym "Przyklejonym" nie jest podawany link do screena, zatem umieszcze go tutaj i jednoczesnie wysylam PW...

 

Nowy wynik, tym razem w srodowisku 64-bitowym ;)

 

DFI NF4 Ultra-D

A64 San Diego 3700+

2x256MB Gskill 4800LA

Windows Server 2003 Enterprise x64 Edition

 

Cinebench2003 64-bit

 

1614663[/snapback]

Mam prośbe nie zamieszczajcie tutaj wyników ani screenów jeżeli ktoś się bedzie domagał to go zamieszcze, wszystko dawajcie na PW ja i tak tego nie usune :wink:

 

MAM problem qical dał wynik bierzemy zawsze SINGEL CUP bo on ma sami zobaczcie któren wynik mam zatwierdzić http://www.pocketaudio.pl/cinebench/cinebench_2604Mhz.jpg

B)

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lepszy, nie ma zakazu uzywania multi-cpu przeciez.. do tego testu takie sa nawet wskazane, co zreszta widac (juz jeden taki wynik jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka

1.Dotychczasowe wyniki bez screenów uznać.(może na zasadzie dobrej woli uzupełnią).

2.Dotychczasowe wyniki z podanymi screenami pokazać(screen)

3.Nowe wyniki podawać ze screenami.

 

Wydaje mi się że bez screen'ów dziwnie siakoś,ale niech się wypowiedzą inni :wink:

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wynik bez scr jest nic nie wart, równie dobrze mogę sobie napisać że mi ten Bench chodzi mi w 10,3sec…

1615619[/snapback]

Chyba nie zrozumieliscie do konca.. ;] wysylajac wynik screena trzeba podac, tylko ze nie jest on (narazie) wyswietlany w rankingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakieś nieporozumienie,była propozycja aby screeny pokazać(post 247),prowadzący odpowiedział że nie wszystkie są dostepne(post 248); tak ja to zrozumiałem i stąd moja propozycja :wink:

Edytowane przez Ricci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie mam możliwości dać screeny bo bym się chyba zachlastał jak bym miał teraz od nowa wszystko pisać i formatować , wszystkie screeny po prostu wysyłącie mi razem z wynikami na PW i ja je trzymam nie kasuje , jak ktośbedzie chciał je zobaczyć to wklejam do topicu i pokazuje, jak Fido opracuje specjalny scrypt to wtedy bede zamieszaczał je obok wyników, narazie to wam musi wystarczyć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mowiac, to tym bardziej ze screeny nie sa umieszczane na liscie w "Przyklejonym", to wolalbym aby ludzie podawali je zarowno na PW, jak i "kopie" do publicznego wgladu. Szczerze mowiac, to nie wiem nawet dlaczego pierwotnie lista nie zawierala linkow, pomijajac fakt, ze byla ona umieszczona jako GIF.

 

Z momentem, kiedy FiDO pomoze Ci w uzupelnianiu listu w oparciu o bbcode, wtedy mozna oficjalnie olac podawanie linka w "Dyskusji". Takie tam moje 2 grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...