Skocz do zawartości
kamilo23

Cinebench 2003 : Dyskusja: !

Rekomendowane odpowiedzi

ScienceMark 2.0 porównanie - 2 testy w x64 jeszcze nie działają dobrze (trzeci i ostatni) - mają to poprawić

 

Dołączona grafika

1542801[/snapback]

To 64bity wypadają gorzej w przynajmniej 2 testach? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby komus umkneło ;) :

 

Czuy mozna za darmo sciagnac win 64? jak ktos by mi wysłał linka na pw to bym sie ucieszył icon_wink2.gif

 

//

 

jezeli nie to skad osoby majace go go wzieły? (jezeli sie "wstydza - moga na pw ;) )

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kszonek

 

wystarczy ze wejdziesz na polska strona microsoftu a pozniej windows i tam napewno znajdziesz. nic nie tzreba kąbiniwać i sięzapisać do ściągniecia jest wersjha 32 i 64 bit windows server 2003 enterprise edition. i na przyszłości wysil się troche i poszukaj, google są łatwe w obsłudze :wink:

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 64bity wypadają gorzej w przynajmniej 2 testach?  :huh:

1542807[/snapback]

nie zapominaj że to wersja beta dla x64 stąd może wychodzić gorzej

Za to różnica w pierwszym teście to „lekkie przegięcie” ;)

1542895[/snapback]

widać dopał jaki daje 64bity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

 

Musze kupic jakas bude duza... zrobic wodne..... i wycisnac z proca conieco wiecej..... ;)

1545214[/snapback]

 

Może załóż sobie blog i pisz tam takie rzeczy.... ale nie tutaj :?

/OT

 

Chyba dzisiaj z Wami powalczę w cinebenchu :smile:

 

Mam tu jakiekolwiek szanse bez dobrych pamięci na pokładzie :P

 

 

Pamiętam jak na Winchesterach, pod koniec ich epoki walczyliśmy o te 0,01 sekundy :D

Edytowane przez Siuwar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na proca o conajmniej 3 generacje i 2 lata mlodszego od mojej starej pentiumy 62s to chyba nie rewelka. Oczywiscie bez urazy ale te 2 latka to bym sie spodziewal wiekszej roznicy. Ja mam na tym szrocie 66

1568085[/snapback]

To nie puszczaj na X cpu a na 1 cpu bez ht :).. zobaczymy ile bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba po to zrobili ht. chodzi o fakt ze moj ma ponad 2 latka, sczerze mialem sobie zmienic wlasnie na venisa, ze wzgledu na cene i dlugosc slowa. Ale warto bedzie zainwestowac w jakas p840 znowu bede mial spokuj 2.5 roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na proca o conajmniej 3 generacje i 2 lata mlodszego od mojej starej pentiumy 62s to chyba nie rewelka. Oczywiscie bez urazy ale te 2 latka to bym sie spodziewal wiekszej roznicy. Ja mam na tym szrocie 66

1568085[/snapback]

pewnie w grach, Super PI, 3Dmarkach itd też nie zauważasz różnicy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś jest chętny do prowadzenia tego tematu i uzupełniania wyników ?, bo ja niestety nie mam kompletnie czasu na to. Jakby był jakiś chętny to proszę na PW i wtedy napiszę się do admina odpowiedni wniosek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli juzwiadomo kto teraz bedzie tu rzadził, szkoda bo ja chciałem tą pałeczke przejąć  :oops:

1610330[/snapback]

O czym ty mówisz ? Przecież FiDO ma już wystarczająco dużo pracy z rankingiem PI i wątpię aby miał czas na jeszcze jeden ranking, no ale może się mylę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto go tam wie... ;) moja praca jest w 90% zautomatyzowana (bo ja to leniwy jestem...), takze az tak znowu duzo do roboty to nie mam ( nawet post sie edytuje automatycznie bo mi sie nie chcialo tyle klikac ;] ) Ale drugiego rankingu na razie nie chce...

pracuje nad takim systemikiem, gdzie mozna byloby umieszczac dowolny ranking (dajac kilku osobom prawa do zatwierdzania wynikow), jak juz kiedys skoncze to bedzie mozna zrobic fuzje, wyznaczy sie osoby do zatwierdzania i wszystkim bedzie latwiej, ale z braku czasu wolnego to pewnie troche potrwa.. nie podam wiec zadnej daty, bo sam jej nie znam.. premiera bedzie wtedy kiedy DNF, czyli 'when it's done' ;]

Edytowane przez FiDO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbe i zarazem pomysł

 

Czy moglibyscie mi wyniki podsyłać na priv a topic by był do komentowania ?

 

Narazie muszę pododawać troche wyników i zmienić to troszke , więc proszę o cierpliwość. :wink:

 

A i wielkie brawa dla TomekB

:wink:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...