Skocz do zawartości
kamilo23

Cinebench 2003 : Dyskusja: !

Rekomendowane odpowiedzi

Kosiarz...

 

tylko u mnie płyta Inteal, pamiątki conajmniej do bani i chyba CPU się przegrzewa bo na BOX wentylku leci :P Wyrwę TT Silent Tower na weekend to obadam - a o porządne wyniki będe walczył dopiero na MoBo Abita i jakimś porządnym chłodzeniu i z P4 3,46 GHz bo ten 3,73 GHz to ch#&nia straszna :)

 

Dla ciekawości może mi ktoś podac wyniki np. CPU Score z 3DM03, 3DM05 na waszych procach (najlepiej P4) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosiarz popieram !!!

 

Ja swojego procka kupiłem 15 miechów temu za 1300zł , a ten gostek ma proca który teraz kosztuje ~4000zł i ledwo co mnie wyprzedza :D:D

A i jeszcze dodam że chodze na boxie :D:D który wysiada powyżej Vcore 1.6V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spawacz... to ciekawe - zapodaj jakieś testy real life to zobaczymy czy "ledwo" wyprzedza :P Pozatym i tak Intel jest o dupę rozbić bo AMD z A64 kopie mu dupsko :P A proca mam za free :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE - nowy wynik po wywaleniu kilkuy procesów - m.in. monitoringu temperatury - 60,7 s :P Dziś lub jutro wsadzę MoBo MSI na 925XE i zobaczę jak wyniki na niej no i może mi ię uda zamontować Gallatina 3,46 GHz :) A tu szkrin z nowym wynikiem

 

60,7 sek

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Weelkoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hMMMM - ostatni mój wynik, więcej chyba nie zdołam wycisnąć z tego 3,73 GHz:

 

56,0 sek

 

 

Dołączona grafika

 

Platforma niemalże identyczna, jedynie zmieniona płyta na MSI 925XE Neo2 i chłodzenie. Niestety dalej na tych shitowatych pamięcicxh jadę i musiałem je ustawić na 3/4 FSB. Proc taktowany zegarem 4,46 GHz - bez zmiany napięcia :D (tzn. jakakolwiek zmiana napięcia w BIOS nie ma najmniejszego wpływu na napięcie podawane przez płytę, a szkoda :( )

 

 

O dalszą poprawę wyniku będe walczył z prockiem 3,46 GHz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Devilek

 

nie, to nie jest wogóle mój procek :) To jest ES więc to dużo powino tłumaczyć :) Mój będzie P4 EE 3,46 GHz tymczasowo - dziś go sprawdzę, mam nadzieję, że do 4 GHz pociągnie a jądro Gallatin jest zdecydowanie lepszą konstrukcją niż Prescott 2M :P IMHO kupno takego proca to totalna głupota, ale mnie to taniej wyjdzie, niż zakup A64 2800+ na s.754, w innym wypadku nawet bym się nie zastanawiał i brał A64 3000+ na 939 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wynik do bazy :) Tym razem na Pentium 4 EE 3,46 GHz po lekkim OC do poziomu ~3,74 GHz więc taktowanie zbliżone do P4 EE 3,73 GHz na Prescott 2M a wynik jakże inny :P Niestety znów siedzę na płycie Intela więc ostre OC odpada, ale za to jak dorwę ABIT'a AA8XE 3-rd Eye i pamięci Corsair to powinienem znów powalczyć o rekord (który jest możliwy na tym procku :) ) Reszta konfigu identyczna jak poprzednio:

 

P4 EE 3,46@3,74 GHz

MoBo Intel D925XECV2

2x 512 MB DDR2 533 MHz Micron (4-4-4-12)

 

wynik:

 

58,4 sek

 

szkrin :)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Weelkoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety ... dwuprocesorowe płyty ... mają max 150 ... wole nie kusic mojego raid`a do rozjechania na amen .

 

Michal

1344986[/snapback]

kiedyś ktoś tu opisywał sposób na uzyskanie FSB 166 Mhz, a o ile sięnie mylę to max. co uzyskano z chipsetu AMD 760-762MPX to chyba 183 Mhz ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mój Updatnięty wyniczek, procek niestety niestabilny w Prime (słaba zasiłka) ale test przeszedł :lol: Zrobiłem screena i Blue Screen i reset.

Dołączona grafika

Będzie mniej jak będzie lepsza zasiłka = wyższe FSB :wink:

POzdro

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suchyy ale daj multi cpu render!! bo przeciez masz ht a to ci polepszy wynik:)

1370253[/snapback]

 

Ale dalem ciala :> Tak to jest jak sie ma intela od kilku dni :P

 

Dalem MULTI, wylaczylem zbedne programy i jest 69.1 sek :D

Edytowane przez SuChyY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze sie nie zglosilem do Was jak pod koniec zeszlego semestru renderowalismy grupowy filmik w cinemie.. kilka osob z pierwszych miejsc i pewnie by sie zrobilo w 1 dzien :) a tak to zajelo ok 4-5 dni (4-5 kompow - lacznie ponad 10GHz mocy AMD :])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PBA - jakoś Ci trochę brakuje do moich wyników :D I to mówię ja - fan AMD :)

1372334[/snapback]

szpanujesz bo masz taką pentawke i porównujemy czasy benchamrku ktory ma ptymalizacje pod HT

ciekawe jak byś spiewał w 3dm czy innych aplikacjach :wink:

gdy overclockerzy wezmą sie na dobre za krecenie venice to zadnen zegar i nawet EEEEE edicion nie pomoze B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak byś spiewał w 3dm :wink:

gdy overclockerzy wezmą sie na dobre za krecenie venice to zadnen zegar i nawet EEEEE edicion nie pomoze  B)

1373201[/snapback]

Gdybym miał tylko po to kompa kupować to nigdy bym tego nie zrobił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@POWERED BY AMD:

 

tiiiaaaa, to podaj wynik CPU Score w 3DM03 albo 3DM05 ?? :P Zresztą ja i tak wolałbym AMD'ka bo jest znacznie tańszy ale irytują mnie ludzie, którzy to nie piszą jacy są i jakiego to sprzętu nie mają - a jak ktoś ma lepszy wynik to odrazu lecą - bo sprzęt za drogi, bo test do bani, bo tamto, bo siamto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...