Skocz do zawartości
kamilo23

Cinebench 2003 : Dyskusja: !

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje, ze ktos mnie umiesci w tym rankingu

Się umieści jeśli sprawisz, aby można było twój obrazek obejrzeć :wink:

 

 

A jesli chodzi o obrazki to dużo nie zajmują i chyba nikt nie narzeka co ??

Edytowane przez TomekB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen mile widziany :)

1507810[/snapback]

Dal mnie :)... wiesz juz z przyzwyczajenia wszystkie testy popieram screenami :).

 

Edit:

 

NO wiesz... dlatego wszystkie testy popieram screenami... zreszta w 99% przypadkow na gole oko widac czy wynik jest prawdopodobny czy nie...

 

:] ale screen moglby byc... chociazby do porownania (jesli ktos inny robi na podobnej konfiguracji)... czy mu cos nie muli itp :]

1508462[/snapback]

NIby tak, ale dochodzi do tego że ktoś cos pisze, a wszyscy naskakują że ściamnia i żeby dał screena, jak dla mnie to juz paranoja

1508609[/snapback]

Zgadzam sie, że lepiej poprzec, ale wtedy nie miałem czasyu i sory ze tak długo. juz nie mam tamtego kompa (w całosci) wiec screna nie zrobie, ale mam z innym wynikiem ;)

 

bitmapa:

http://www.gim2.sopot.pl/kshonek/kshonek.bmp

 

jpeg:

http://www.gim2.sopot.pl/kshonek/kshonek.jpg

 

pzdr

 

*EDIT*

 

Na tym co mam teraz jak widac 70,8 wiec tez mozecie dozucic - link w sigu, ale postaram sie wykrecic jak bede miał lepsze ramy, bo ten kingston to jeszcze z tamtego kompa.

 

Ma ktoś moze ochote na tamtego proca (northwood 2400 - ktreci sie na 3200 przy stock Vcore - proime przez ponad 8 godszin i zatrzymałem bo wiecej nie potrzeba), płyta asusa p4c800 delux tez moge z nim oddac ;)

 

*EDIT*

 

zeby tylko pasadzen nie było to ten wynik ze screena jest lepszy niz ten co podałem wczesniej ;) wąłsnie dosyałem nowe ramki wiec pokrece i zobacze co sie da zrovic z tym amd 64 i 70,8 sek ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co dajesz link do BMP :wink: , jpg jest mało wiarygodny?? :lol: :lol:

 

 

Na Twoim miejscu bał bym się o % ( bana ), bo piszesz o swoim p4 już w drugim temacie :mur:

 

 

 

BTW. w cinebenchu dobre memki niewiele dają :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TomekB moje fsb to 222 (222,5)a nie 225:) popraw;)

pozdro!

 

tak teraz jest ok :) ale jeszcze sie pobawie i sprubuje ponizej 80 zejsc:)

Edytowane przez Pixelik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pixelik: Twój wynik jest dobrze zapisany, a ostatnia edycja 3 lipca...............

 

Na razie osiągnąłem 68,1 s przy 2,85, ale screena nie robie bo szkoda czasu ;] moze dzisiaj pojawi sie lapeszy wynik ;) pzdr

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pixelik: Twój wynik jest dobrze zapisany, a ostatnia edycja 3 lipca...............

 

1533356[/snapback]

Pixelik miał rację z błędem, a posta nie muszę edytować, aby edytować ranking.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no faktycznie ;] moj bład za co przepraszam ;] ale dlaczego tak przy okazji nie dałes tam mojego wyniku :D

 

pzdr

 

*EDIT*

 

Zamniesc moj wynik na:

 

- amd64 Venice 3000+@ 2835 67,7 s (link w sigu)

- p4 northwood 2400 @ 3200 70,4 (link wyzej)

 

mam nadzieje ze nie ma czegos takiego ze jedna osoba nie moze miec wiecej niz jednego kompa :>

 

pzdr4all

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie aktualizuje rankingu jak tylko pojawi się jakiś wynik (chyba, że akurat nie mam co robić), tylko staram się to raobić pod koniec dnia, zanim pójdę do wyrka.

Nie martw się wkrótce dodam twój wynik.

 

PS. Ostatnio niektórzy czekali miesiąc (byłem trochę zajęty), ale się w koncu doczekali :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekałem z wynikiem z pentka ;] ale sie nie doczekałem, bo (pewnie) nie było screena ;] teraz jest screen i to z lepszym wynikeiem niz wtedy, i cierpliwie czekam. Jutro odpale tego pentka z jkas kartoszką i zobacze co jeszcze da się zrobić ;)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Zaraz zapodam cinebencha w w2k3 corporate 64BIT na A64 3000 Winch@2.71 GHz

EDIT:

zapomnialem dopisac : CINEBENCH 64-Bit Preview ;)

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jakiego kopa potrafi dać 64 bitowy system. Teraz czekamy na inne progsy, które beda potrafiły wykrzesać ostatnie iskry z 64 bitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać jakiego kopa potrafi dać 64 bitowy system. Teraz czekamy na inne progsy, które beda potrafiły wykrzesać  ostatnie iskry z 64 bitów.

1542455[/snapback]

ScienceMark 2.0 porównanie - 2 testy w x64 jeszcze nie działają dobrze (trzeci i ostatni) - mają to poprawić

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...