Skocz do zawartości
s0lid

AMD Venice 3000+ Umarł Król, Niech Żyje Król?

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, ze to nie topic o chlodzeniu, ale czym mam to w takim razie schlodzic? Z tego co widzialem to temperatura nawet ninji przy 1,55V oscyluje w granicach 45-50 stopni no nie ?

Tylko woda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze to nie topic o chlodzeniu, ale czym mam to w takim razie schlodzic? Z tego co widzialem to temperatura nawet ninji przy 1,55V oscyluje w granicach 45-50 stopni no nie ?

Tylko woda ?

u mnie pasywnie na 2.7ghz i okolo 1.6V mam gora 45' ale teraz zakladam fandera w najblizszym czasie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi padł Venice, wymienili mi na gwarancji i wczoraj go testowałem , na boxowym coolerze robi 2700MHz Sp2004 przy 1,45v, nieco się zdziwiłem, myslalem że dostanę jakąś padakę, zresztą do sprzedania. Jakby ktoś chcial , to na prv.

link na AC boxowy

Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie zły to on nie jest, że tak powiem wyższa półka przeciętnego proca ;]

mówię tak , bo tyle sie naczytalem o tym jakie to Venice E6 to padaki w podkręcaniu, btw dostałem też wczoraj nowego opka 148 i już powoli pierwsze testy. Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni w ogóle E6 tak jak by się „podciągnęło” znaczy się coraz więcej CPU co robią 2,7GHz na jakimś znośnym napięciu nie to co na początku 2,6GHz na 1,55v.

ja dostalem z 2006 roku Venica no i całkiem całkiem, byłem zaskoczony, i jest chłodniutki, jakbym mial więcej czasu to 2800MHz - 2900MHz pewne na AC.A w sobotę myśle blok wodny dać na opka, tylko ten czas. Padł mi ój 0517DPMW , miałem ściągnięty IHS , przykleiłemgo na nowo i AMD wysłało nowy. Edytowane przez mieciop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni w ogóle E6 tak jak by się „podciągnęło” znaczy się coraz więcej CPU co robią 2,7GHz na jakimś znośnym napięciu nie to co na początku 2,6GHz na 1,55v.

dokladnie czyzby E6 sie rozkrecalo :D hmm trzeba pomyslec nad tym :wink: ciekawe jak bedzei z E6 z 17 i 21 tygodnia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamkniętym.. przy niskich vcore tak mi tempy spadają, a różnica pomiędzy idle/stress wynosi max 2 stopnie na 1v.

 

44 w stresie to ja mam na 2800 @ 1.32v

Edytowane przez arczi-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , zakupiłem venica i chciałbym spytac czy Seria następująca jest Dobra :

Oznaczenia z PROcka :

0523EMPW to jest tydzien tak ? i czy dobry do o/c :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składam dla kumpla kompa. Zabrałem z pułki pierwszego lepszego E6 z tego roku i odrazu miłe zaskoczenie, na Gigabyt k8 nultra sli zrobił 2700 Mhz przy 1,5V. Może żeczywiście E6 zaczęły się poprawiać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adamm_

pobaw sie w to co arczi i ja jak miałem jego proc czyli jak największe o/c przy jak najmnijeszym napięciu ;)

 

 

Ehhh przestań tak już podkreślać, że to był Twój proc by=o to już się nudne robi, nikt Ci nie kazał go sprzedawać skoro tak strasznie go kochasz, przyzwyczaj się, że teraz już jest kogoś innego. Żeby nie było, że za kimś (arczi) się wstawiam to już od jakiegoś czasu mnie to w oczy bije...

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jakos nie moge przebrnac przez ten topic... (brak czasu), a mam wlasnie zamiar zmienic procka oraz plyte i w zwiazku z tym chcialbym sie poradzic jakiego konkretnego modelu A64 3000+ mam szukac do OC ???

Pozdro i z gory dzieki

 

Plytka do OC dobra bedzie??

 

DFI LanParty UT nF3 ULTRA-D

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=19768

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zmieniasz tez grafe to

DFI LanParty UT nF4 ULTRA-D

Jezeli zostajesz przy AGP to ta co podales :wink:

 

A jak sam widzisz, mozna trafic na dobrego proca kupuja pierwszego lepszego.

(No chyba ze tylko nieliczni maja takie szczescie) :razz:

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...