Skocz do zawartości
koczo

Simlock Z Platformy Bb5.

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma sprawdzac? Przeciez ten sposob zostal juz dawno sprawdzony i uzyskanie kodow od operatora w wiekszosci przypadkow nie sprawia problemow.

Chodziło mi o sprawdzenie tego czy dzięki dual sim'owi da się obejść simlocka tzn mieć jedną kartę na którą jest simlock a drugą swoją. (Załączyć tel na karcie na którą jest simlock a potem przełączyć na naszą kartę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur: imei mu potzrebny ale jest cieńki jak nie jest w stanie go wydobyć z telefonu tylko pudełko mu trza

Witam dzwonilem do niego twierdzi ze zdejmuje ale potrzebne jest pudelko lub jakas naklejka z pudelka generalnie telefon musi byc na gwarancji a i jeszcze jedno odemnie chcial 250 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przedwczoraj dostalem telefon od kumpla co mieszka pod poznaniem-i znalazl punkt co niby juz sciagaj simlocka z bb5 w cenie 120zl!

ja do poznania mam 100km wiec jak jest jakis USER na tym forum co mieszka w poznaniu niech sie do mnie odezwie na gg: 4156136 podalbym szczegoly i by to sprawdzil!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dzwonilem do niego twierdzi ze zdejmuje ale potrzebne jest pudelko lub jakas naklejka z pudelka generalnie telefon musi byc na gwarancji a i jeszcze jedno odemnie chcial 250 zl

Zupelnie bez sensu. Nie widze potrzeby posiadania pudelka poniewaz wszystkie potrzebne informacje mozna zczytac bezposrednio z telefonu. Nie zbyt rozumiem tez kwestie gwarancji. Przeciez fakt, ze telefon posiada gwarancje nie ma tutaj zadnego znaczenia bowiem po zdjeciu simlocka i tak od razu ja traci i nie ma znaczenia czy kodem, czy przelutuja odpowiedni uklad czy w jakikolwiek inny sposob. Jak dla mnie kolejna sciema (link do tej strony reklamowany byl juz na kilku roznych forach), a klient robi sobie cos w rodzaju bazy danych (nie wiem co prawda po co) a simlocka i tak nie zdejmie nawet trzymajac telefon miesiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tez nie ma sensu ale pierwsze pytanie jakie zadal mi ten gosc to czy mam opakowanie jesli nie opakowanie to gwarancje jak mu powiedzialem ze nie mam to powiedzial ze z takiego fonu simlocka jeszcze dlugo nikt nie zdejmie a jak mu napisalem to samo pytanie czy zdejmuje simlocka z 6630 lub 6680 na poczte to odpisal mi POMYLKA cos tam jest nie tak ktos powinien to sprawdzic z poznania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://cgi.ebay.co.uk/NOKIA-N70-6280-UNLOC...0QQcmdZViewItem

 

Co myślicie ?

 

Zalogowałam się i zadałam narazie pytanie meilem zobaczymy

 

Dla potrzebujących wydobyc imeil z telefonu (nie mających pudełka a ni gwarncji)

Prosze wpisać *#06# i dać ok

spisać numer i modlić się że nie jest kradziony, bo po ściągnięciu kodu możebyc imeil zablokowany i telfon nie ruszy

 

/korzystaj z możliwośći edytowania swoich postów!

narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta aukcja to nic innego jak kolejny sposob zarobku na niezorientowanych w temacie. Mozna tam znalezc informacje, ze nie ma zadnej gwarancji co do tego, ze kody beda dzialac. Co wiecje nie ma tez informacji z jakiej sieci te kody pochodza. Nalezy tez pamietac, ze telefony Nokii blokuja mozliwosc odblokowania telefonu za pomoca kodu po trzeciej albo piatej probie (nie pamietam dokladnie, nie korzystam z generatora kodow) i w ten sposob telefon mozna sobie przyblokowac na bardzo bardzo dlugo bo poki co nie slychac o zadnej solucji, ktora pozwoli na bezproblemowe odblokowanie kazdego takiego telefonu. Mowiac krotko - kolejna podpucha.

 

PS. Jesli telefon zostal zakupiony na przyklad w Wielkiej Brytanii i zgloszony jako skradziony jego numer IMEI zostanie zablokowany tylko w sieciach dzialajacych na terytorium Wielkiej Brytanii. Po przywiezieniu takiego telefonu do Polski i zdjeciu simlocka telefon bedzie bez problemow dzialal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Troche wyjasnien. Dejan postanowil sprzedac solucje na simlocki z BB5 ze starsza wersja procesora RAP3G - v2.20e. Jesli ktos jest zainteresowany, a cena 100k euro go nie przeraza to moze sie z nim skontaktowac :) Wiem ze dwie osoby juz od niego solucje odkupily, Andro (GriffinTeam) i Raskal (JAFTeam). Dejan opracowal sposob na odczyt kodu bezposrednio z telefonu za pomoca kabla DKU-2, przystawki J-Tag i karty serwisowej ktorej cena oscyluje w granicach ceny nowego samochodu sredniej klasy. Na dzien dzisiejszy nie wiem czy robi nowsze wersje v3.30e, ale faktem jest ze jakis czas temu moj kolega wysylal do niego partie 10 telefonow a Dejan odeslal je niezrobione, tlumaczac sie nowymi prockami.

Anatolij natomiast opracowal sposob sprzetowy - wymiana RAP3G, flasha i programowania ich za pomoca wsadu, ktory posiada tylko on :)

Koles ma laboratorium elektroniczne na litwie, ktorego nie powstydzilaby sie NASA. Ale na dzien dzisiejszy tez nie wiadomo na 100% czy robi nowe RAP-y. U obu panow minimalna ilosc telefonow to 10szt, a cena oscyluje w granicach 50 - 80 euro/szt (nie wiem czy cena zalezy od humoru w danym dniu czy stopnia znajomosci).

Takze jedynym sensownym i w miare pewnym sposobem na sciagniecie simlocka jest dostep do kodow operatora. Chetnie nawiaze kontakt z osobami w UK ktore mogly by mi za oplata zalatwiac kody do sim-lockow. Moge zaplacic 20 L i dozuce za fatyge :D .

Jesli ktos jest zainteresowany lockiem z Orange PL to moge zalatwic kody za 350 zl, ale tylko z telefonow uzywanych juz jakis czas (operator dostaje kody z pewnym opoznieniem).

Edytowane przez slee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem posiadaczem noki 6630 z simlockiem :mur: tak przeczytalem wszystkie posty to powiedzmy wiem gdzie mozna zdjac simlocka za 35 euro tylko trza posiadac Dokumenty na telefon ze sa wlasnoscia osoby ktora zleci:/ dokladniej o tym wszystkim dowiedzialem sie w punkcie vodafone w niemczech bylem akurat po samochod i kobitka powiedziala ze jesli mam dokumenty na telefon sciagniecie simlocka jest mozliwe za oplata 35 euro, powiedzialem wiec jej ze mam kupiony telefon w UK powiedzial ze niemia ztym problemow.

Wiec jesli ktos posiada dokumenty i ma kogos znajomego co jezdzi czesto do niemiec to polecam dac mu telefon i 35 euro i simlock pojdzie sie je....

Ja mam zas pytania do sciagniecia simlocka przez operatora smsem kilka osob, juz pisalo na ten temat ale mnie interesuje jak to zrobic z angielska siecia vodafone??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o nokie to jest stronka, która generuje kod do odblokowania. Dziala na wszystkie modele, sprawdzone. Kto chce, niech szczeli na PW. Dam link

Taki kod to ci sam moge wygenerowac :D Gwarantuje ci ze tylko sobie zablokujesz licznik kodow, nic poza tym. NIE ISTNIEJE KALKULATOR DO BB5! Z prostej przyczyny - kody do sim-locka nie sa generowane programowo, tak samo jak w motoroli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam faceta mówi że pracuje w orange przy zakładaniu kodów i że orange ma dostep do serwerów innych sieci w europie i że nawet nie ma problemu z angielska 3 sciągaja simloki z bb5 za 70 zł, podając trzy kody jeden sieci operatora nastepnie kod serwisowy i trzeci własny na telefonie. Tak mi wytłumaczono potrzebny tylko IMEI telefonu. Zaryzykuje jak bedzie po akcji to dam namiary na nich a jak mnie zrobia w konia to też dam znać.

 

Wiadomość

Wysłany: Czw Kwi 06, 2006 8:49 pm (Ciwiński) Temat postu: Usuwanie simlocków z BB5 (np. Nokia 6680, 6630)

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Usuwanie simlocków z telefonów 3 generacji (np. Nokia 6680,6630, Samsung

d600 i wiele innych). Obsługujemy wszystkich polskich operatorów oraz

praktycznie wszystkie europejskie sieci i niektóre z poza Europy). Aby

dowiedziec się czy sciągniemy simlocka z Twojego telefonu i sieci która

założyła na niego blokadę dzwoń lub pisz sms-a na numer tel. 0504460044 (

cała doba ).

 

 

Tak pisza jestem w trakcie sprawdzania po wszyskim dam znać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE DZWOŃCIE NAWET TO OSZÓŚCI SPRAWDZONE POD KAŻDYM WZGLĘDEM NAWET FINANSOWYM

 

http://www.voip.gsm.pl/ tam się oszuści co ściagają simlocki z bb5 ofiarowują

 

Temat postu: Usuwanie simlocków z BB5 (np. Nokia 6680, 6630) to oszóstwo potwierdzone

 

 

Temat postu: Usuwanie simlocków z BB5 (np. Nokia 6680, 6630) to oszóstwo potwierdzone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telefon typu n 6630 czy 6680 ma prawie 2 lata. temat ciagnie się juz ponad rok i jakoś niechce mi sie wierzyć że do tej pory nie da sie zdjąć z nich simlocka. to poprosu nie możliwe . musi być ktoś kto to potrafi (najlepiej za niewielką cene) i to u nas w polcse a nie gdzieś w rosji czy jugosławi. wkońcu polak potrafi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nikogo takiego i nie jest to tylko "polski" problem. Nokia postarala sie i opracowala takie zabezpieczenia, ze mimo dwoch lat wciaz nie udalo sie go w pelni zlamac i chocbys niewiadomo jak szukal to nie znajdziesz osoby, ktora odblokouje kazdy telefon typu BB5 a i z nowszymi wersjami 6630/6680 rowniez bedzie miala problem. Jedyna i najlepsza mozliwosc to kody, ktore mozna uzyskac od operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

telefon typu n 6630 czy 6680 ma prawie 2 lata. temat ciagnie się juz ponad rok i jakoś niechce mi sie wierzyć że do tej pory nie da sie zdjąć z nich simlocka. to poprosu nie możliwe . musi być ktoś kto to potrafi (najlepiej za niewielką cene) i to u nas w polcse a nie gdzieś w rosji czy jugosławi. wkońcu polak potrafi .

Skoro masz taka pewnosc, to szukaj! Szukaj! A jak znajdziesz i to nie za 200 PLN, tylko za 50, to na Allegro zarobisz tyle kasy, ze do konca zycia bedziesz zyc jak lord. Szukaj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...