Skocz do zawartości
koczo

Simlock Z Platformy Bb5.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich juz od dłuzszej chwili czytam posty na forum i nie wiem co sam mam zrobic.Jestem posiadaczem NOKI 6630 i jestem z LUBLINA.Znalazłem jeden punk w lublinie na ulicy POŁOWIAKÓW koło KINA WYZWOLENIE gdzie za 300zł typ zdejmuje, ale nie sam tylko jest firma w lublinie która sie tym zajmuje niestety nie powiedział jaka gdzie jest ani nic.Ta cena jest zbyt duża na simlocka i napewno jej nie zapłace wiec pozostaje mi tylko czekac az cos sie zmini na RYNKU.Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mozliwe ze we wtorek bede mial telefon bez sima inajlepsze jest to ze szukalem po duzych miastach a od pewnych ludzi dowiedzialem sie ze u mnie w miescie zdejmuja (maja dojscie nie wiem w jaki sposob ale maja) jest taka firma ktora bawi sie w sprzedaz elektroniki i ktos mi powiedzial z szef tej firmy wie gdzie mozna zdjac bylem dwa razy i rozmawialem z pracownikami bo wiekszosc znam i oni mi mowili ze to niemozliwe ale dzisiaj trafilem na szefa i on mi mowi ze tak zostawilem mu telefon i czekam do wtorku gosc z rozmowy wiedzial oco chodzi bo inni mowia ze nie ma problemu a za kilka dni nie da sie ten wiedzial ze to platforma bb5 ze sa problemy jestem optymistycznie ustawiony mam nadzieje ze bede mogl wkoncu dzwonic a nie tylko bawic sie 6680 jak cos to dam znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem z pisza na mazurach a gosc nie powiedzial mi ile to ma kosztowac tylko ja powiedzialem ze nie moze kosztowac wiecej niz 150 zl on powiedzial o.k i teraz czekam ale napewno jesli mi zdejmie sima to deklarure ze wszystkim dam namiar na tego czlowieka ale narazie nie chce sie podniecac bo juz pare razy zostawialem telefon ludziom i lipa ale ten gosc wydaje mi sie najbardziej wiarygodny dlatego poczekam do wtorku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze by ktos umial w poslce sciagnac simlocka z bb5

sam juz czekam z moja nokia 6630 i jestem bezradny!

odwiedzilem juz sporo miejsc i nikt nie potrafi tak naprawde sciagnac simlocka, nawet serwice nokii w polsce tego nie robi!

problem w tym ze brakuje softu do sciagania sima z bb5, bo kable na rynku sa juz od dawna,

najprawdopodobniej chodzi o ten soft: http://simlock6630.w.interia.pl/

na tej str umescilem zdj programow ktorymi najprawdopodobniej posluguje sie tylko jeden czlowiek: dejan! :-|

 

2gim sposobem na sciagniecie sima jest kod od operatora sieci-i chyba bede musial tak zrobic, kupie karte vodafone ireland i do nich zadzwonie(kontaktowalem sie juz mailowo), wiem ze sciagaja za to 20 euro a kod przychodzi smsem po tygodniu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te wszystkie programy to wielka sciema!

wystarczy wpisac ,,bb5 unlock" w dowolny program p2p np emule i wyskoczy sporo programow, ktore mozna so sciagnac!

ale wiekszosc jest zainfekowana wirusem, a reszta to sciema! :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam N6280 i też czekam na wieści o zdjęciu sima.

 

Może mi ktoś powiedzieć kto to jest DEJAN i jak się z nim skontaktować?

 

Pozdrawiam.

I może ktoś ma adres strony internetowej włoskiego 3? Bo właśnie stąd mam n6280.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam N6280 i też czekam na wieści o zdjęciu sima.

Z 6630 i 6680 jest juz na tyle duzy problem, ze na odblokowanie 6280 mozesz sie nie doczekac. Telefon zbudowany jest z nieco innych czesci i metoda polegajaca na wymianie okreslonych elementow, ktora dziala na wiekszosc 6630/6680 tutaj juz nie pomoze.

 

Może mi ktoś powiedzieć kto to jest DEJAN i jak się z nim skontaktować?

Zarejestruj sie na forum.gsmhosting.com i wyslij PM do uzytkownika o nicku "Dejan Kaljevic".

 

I może ktoś ma adres strony internetowej włoskiego 3? Bo właśnie stąd mam n6280.

http://www.tre.it/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze 6280 /6270 to nie platforma bb5 i zabezpieczenia sa inne niz w bb5 mysle ze sa latwiejsze do usuniecia ACINR PL sprawdz tego klijenta z tego gg a ktorym ja pisalem ze jest lewy jeszcze raz pare dni temu z nim rozmawialem na gg i bozyl sie ze zdejmuje z 6630 teraz ma nawet opis ze na 6630 ma promocje tylko nie wierz mu do konca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szperalem po necie i znalazłem mase stron na których sa programy lub maszynki do zdejmowania sim locków z BB5 przykładem jest np ta: http://www.fonefunshop.co.uk/Unlocking/nokia.htm nie wiem czy te strony są wiarygodne ale na takie sie wydają.W szwecji zdejmuja simlocka z bb5 a przynajmniej z NOKI 6630 bo mój znajomy przywiózł taki telefon za 650zł wiec nie wierze ze tak sim kosztuje taka mase pieniedzy jak u nas.

PS. ten LINK http://simlock6630.w.interia.pl/ co wysłał kolega wyzej i streeny programów wydaja sie wiarygodne ciekawe czy w praktyce działaja :-) POZDRAWIAM

Edytowane przez makumbek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamilo23- nie podawaj linkow do stron co wogole nie ma modelu: 6280,6630,6680,6681,n70,n90 itp!

 

apropo nokii 6280-szczerze to stycznosci z nia nie mialem ale przekonany jestem ze jest to rowniez platforma bb5:(, wiec sciagniecie z niej simlocka graniczy z cudem! wiec albo sprzedaj ten tel albo czekaj (tylko ze nie wiadomo czy w najblizszym czasie cos sie zmieni) :?

znalazlem jeden plik o nazwie: rebulit.2_better version_nokia 6280 unlock.rar ale nie sadze by ten program sciagal sima z 6280-pewnie to takie same programy jak do noki 6630 typu: bb5 unlocker-ktore tak naprawde sa wielka sciema!

 

 

Kamilo23 chyba chodzilo ci o ta strone: http://www.key.westerna.org/user_models.ph...nd_id=27&lang=1

Edytowane przez acinr_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze 6280 /6270 to nie platforma bb5 i zabezpieczenia sa inne niz w bb5 mysle ze sa latwiejsze do usuniecia ACINR PL sprawdz tego klijenta z tego gg a ktorym ja pisalem ze jest lewy jeszcze raz pare dni temu z nim rozmawialem na gg i bozyl sie ze zdejmuje z 6630 teraz ma nawet opis ze na 6630 ma promocje tylko nie wierz mu do konca

Wszystkie telefony 3G Nokii w tym takze 6280 stworzone zostaly i poki co tworzone beda w oparciu o platformie BB5. 6270 to staroc oparty o WD2.

 

Szperalem po necie i znalazłem mase stron na których sa programy lub maszynki do zdejmowania sim locków z BB5 przykładem jest np ta: http://www.fonefunshop.co.uk/Unlocking/nokia.htm nie wiem czy te strony są wiarygodne ale na takie sie wydają.

I co ta stronka ma niby pokazywac? Wydaje mi sie, ze niezbyt wyraznie przeczytales co tam jest napisane, poniewaz urzadzenia, ktore sa tam pokazywane opisane sa jako flashery, a przy generatorach kodow dosc wyraznie zaznaczono, ze BB5 nie sa obslugiwane. Flashowanie tych Nokii to pikus i urzadzenia, ktore potrafia to robic dostpne sa od niecalego roku.

 

W szwecji zdejmuja simlocka z bb5 a przynajmniej z NOKI 6630 bo mój znajomy przywiózł taki telefon za 650zł wiec nie wierze ze tak sim kosztuje taka mase pieniedzy jak u nas.

Jak juz wspomnialem usuniecie simlocka z BB5 nie jest problemem na miejscu. Mozna sie przejsc do operatora, zaplacic odpowiednia sumke i miec odblokowana 6630, 6680/81/82, 6280, N70 czy N90. Kody dostajesz prosto od operatora i wszystko jest w porzadku. Praktycznie kazda siec oferuja taka opcje, w tym rowniez 3 polskie. Twoj znajomy prawdopodobnie pomyslal przez chwile i od razu zaplacil za kod w Szwecji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ja pisałem do Three w Angli, żeby mi za opłatą oczywiście, zdjeli tego simlocka, ale doatłem odpowiedz, że prowadzą rozmowy z Nokia na temat odblokowywania tych telefonów opartych o BB5. A więc jeśli chodzi o moją kwestię to pójście do operatora nie pomoże...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze tak jedno pod drugim ale jeszcze cosik strona wloska z cena sciagniecia simlocka z 3 wloskiej na dodatek jeszcze cos takiego

"Autor: zbysiu (gość) bug154.internetdsl.tpnet.pl Data: 2006-03-07 11:21:52

ja wam moge sciagnac sim locki z 6630 za 150zł tylko ze to długo trwa:/ piszcie gg4736301"

Tu jeszcze cos jest ... http://www.unlock-simlock.dk/unlock/nokia/6280/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem w brytyjskim O2 mozna zdjac pod warunkiem zrobienia jednorazowego doladowania za bodajze 100 funtow...hmm musze sprawdzic ;-) Jesli tak rzeczywiscie jest, to moge komus posluzyc kodem w zamian za jakas flaszke:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto co znalazłem na innym forum . Może sie komuś przyda .: :)

 

""Na 100% ściąga angielski Orange, trzeba zrobić top-up za 20L, po zasileniu konta zadzwonić z telefonu Orange na nr 450 z innej sieci na nr 07973100450 powiedzieć ze chce się odblokować telefon na inne sieci (nie pytają o szczegóły) podać dane, te które były podane przy kupnie telefonu, IMEI i nr telefonu Orange, za ok. tydzień przychodzi listownie kod do odblokowania na adres podany przy kupnie. Może zrobić to ktokolwiek za Ciebie wystarczy że posiada kartę top-up, 20L i wszystkie dane.""

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny sklepik, który twierdzi że potrafi zdjąć sima z BB5 .

Czytac wszystko a nie po lebkach:

 

Od niedawna jako nieliczni cišgamy

simlocka i wgrywamy Polskie menu do prawie każdego modelu telefonu !!

simlocki - LGu8850,E770,V3,PANASONIC: VS2,VS3,VS6,VS7,MX6,MX7,SA6,SA7 wszystkie nowe Nokie

(poza 6630,6680,n70,n90)

Nie powiedzialbym rowniez, ze sa tacy nieliczni ;)

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...