Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, wlasnie pare minut temu to zrobilem i dalej po 10min wyj... mnie na pulpit, teraz znowu dla odmiary znowu z bledem "Pamiec nie moze byc Read" mimo ze ramy odkrecilem do 830Mhz 5-5-5-15 na 2,0V. Jak tam dalej pojdzie, to sprzedam ta pier... gre i diametralnie zmienie zdanie o Epic Megagames, bo zawsze ich cenilem za to, ze ich engine byly dopiete na ostatni guzik...

 

EDIT:

 

Z tego co szukam po necie, to duzo osob ma takie problemu. Tylko, ze nie jest to dla mnie zadne pocieszenie...

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm a netframe worki masz najnowsze.. komunikatory powylaczane..

Mnie tez raz gierka na puplit wywalila po 4 h grania - xfire nic nie mowilo o bledzie zwykly crash tak jak nieraz z bf2 bylo..

PS: wreszcie orginalik nie ma to jak ONS :)

Reczywiscia mila odsocznia od COd 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam na mysli to:

http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en

i do tego sp

i to:

http://www.microsoft.com/downloads/details...;displaylang=en

 

a komunikatory ta gg, tlen czy co tam uzywasz jeszcze :).. a probowales na polskiej wersji czy problem wystepuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktos ostrzej na multi? Po zmianie sprzetu, zainstalowalem demko i sie chyba zakochalem. Chyba skusze sie na fulla, mam nadzieje ze morpheus oobstal sie w tkaiej formie jakiej go pamietam. Najwiecej pykalem w ut99, polubilem go za szybkosc i prostote. Trojeczka w deathamczu bardzo mi go przypomina. Tryb z pojazdami troszke mnie przerazaja ;)

Ja oram zazwyczaj w vctf, jak mam czas to po parę godzin :D

morfeusza i innych znanych plansz z ut99 nie uświadczysz w ut3 :), ale.. powstało już sporo remejków zrobionych przez userów - niestety nie wszystkie do końca udane.

 

No Frapsem, ofc.

do mierzenia fpsów wystarczy wklepać w konsolę stat fps...

 

Jeśli chodzi o zawiechy, to mi się zdarza po paru godzinach... strzelam np w darkwalkera i zonk :). Mozna przejrzeć logi co się dzieje, najczęsciej są to problemy z dźwiękiem wspomaganym hardłerowo.

 

/away vctf... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja naukochansza mapka nie zostala dodana ;( Kazdy jej mm znalem na pamiec... Mam nadzieje ze ktos zrobi remaka az do czasu gdy zakupie fulla.

 

na ut3.com.pl znalazlem cos takiego:

http://ut3.com.pl/downloads.php?cat_id=1&info_id=55

http://www.unrealplayground.com/forums/dow...ot00007_j1a.jpg

Wygladac nie wyglada za ciekawie, ale kto wie moze w przyszlosci ukaze sie jakis inny remake.

Edytowane przez xpektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem w tym że obecna moda preferuje używanie static meshów zamiast tak umiłowanych w ut99 geometrii bsp :).

 

Choć mi tam zbytnia różnorodność i skomplikowanie przeszkadza (niektóre levele są wręcz przesadzone 3Dowością), to jak odpaliłem remejka codexa zrobionego na samym bsp to uznałem że to znów przegięcie w prostotę...

 

Trzeba umieć znaleźć złoty środek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja naukochansza mapka nie zostala dodana ;( Kazdy jej mm znalem na pamiec... Mam nadzieje ze ktos zrobi remaka az do czasu gdy zakupie fulla.

 

na ut3.com.pl znalazlem cos takiego:

http://ut3.com.pl/downloads.php?cat_id=1&info_id=55

http://www.unrealplayground.com/forums/dow...ot00007_j1a.jpg

Wygladac nie wyglada za ciekawie, ale kto wie moze w przyszlosci ukaze sie jakis inny remake.

Widze ze lubimy tą samą mape ;]. Problem w tym ze w remakach muzy nie ma tej samej :<.

 

Troche mnie wkurza ze jest najwiecej serwów ctf a mało osób w to gra (202 serwy 11 osób...) a prawie nie ma serwów do TDM :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDM @ morpheus - miodzio. Do tego snipa lub rocket lancucher, wtedy odplywam.

Jesli dobrze rozumie to mapy na bsp sa do bolu proste ;> Takie chyba sa najlepsze, wykorzystuje maxymalnie technike i umiejetnosci gracza ;] Tak wogole czy duzym problemem jest zrobic mape identyczna do tej z '99 ? Przeciez ona jest taka... prosta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie może być i prosta albo inaczej to ujmnie: nie powinna być przebajerowana i utrzymywać kolorystyke starej mapy :). Można by dodać jakiegoś "coolerskiego" sky boxa np z marsem czy jakims ksieżycem (IO) czy innym ciałem niebieskim. Dla mnie przy morfeuszu jest jeszcze ważna ta charakterystyczna muzyka ;).

 

Ja mam w sumie duzy fun na warfare a srednio lubie pojazy. Są mapy srednie ale pare jest świetnych imo: np floodgate :).

 

A z pojazdów najbardziej lubie mante i nightshade. Pierwsze za stary dobry naleśnik z dżemikiem (czy kanadyjski ze syropem klonowym) - PANCAKE!!!111;0!! a drugie to po prostu bajka ;).

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli dobrze rozumie to mapy na bsp sa do bolu proste ;> Takie chyba sa najlepsze, wykorzystuje maxymalnie technike i umiejetnosci gracza ;] Tak wogole czy duzym problemem jest zrobic mape identyczna do tej z '99 ? Przeciez ona jest taka... prosta.

Mapy na BSP ogólnie rzecz biorąc są to płaskie ściany, podłogi i sufity... Ale jak się chwilę pograło na dość zróżnicowanych powierzchniowo mapach z ut3 to jak się zobaczy taki czysty BSP to aż wygląda zbyt ubogo. Aczkolwiek widziałem jakiegoś map-packa z 8 mapami bodajże - wszystkie zrobione w BSP.

Zrobić mapę identyczną to trochę problem, bo albo uda się jakoś eksportować geometrię levelu z ut99 i wczytać w edziu3 - mi się nie udało. Albo robić ją ręcznie samemu.. ale wtedy na pewno nie wyjdzie taka sama. Inna sprawa to odpowiednie skalowanie, bo punkt widzenia w UT3 trochę się zmienił :).

 

W sumie może być i prosta albo inaczej to ujmnie: nie powinna być przebajerowana i utrzymywać kolorystyke starej mapy :). Można by dodać jakiegoś "coolerskiego" sky boxa np z marsem czy jakims ksieżycem (IO) czy innym ciałem niebieskim. Dla mnie przy morfeuszu jest jeszcze ważna ta charakterystyczna muzyka ;).

 

A z pojazdów najbardziej lubie mante i nightshade. Pierwsze za stary dobry naleśnik z dżemikiem (czy kanadyjski ze syropem klonowym) - PANCAKE!!!111;0!! a drugie to po prostu bajka ;).

w UT3 zamiast skajboxów użyte są gigantycznych rozmiarów połówki kuli do robienia nieba :D.

 

z pojazdów to miażdży goliat, jak wyjeździsz parę godzin to przy odrobinie osłony przed raptorami i mantami siejesz godlajka jak nic :D

 

http://www.enemydown.co.uk/ut3stats.php?id=113250231

 

tu są jakieś statsy na tej stronie, choć imo nie do końca się zgadzają (być może niektóre serwery nie upgrejdują statsów czy hgw)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wiekszosc czasu spędzasz w pojazdach ;). W moich statach jest ciekawa tylko jedna rzecz: 7 razy biohazard ;p.

 

Tak btw zauważyłem ze na żadnej (chyba) mapie z pojazdami (przynajmniej w warfare) nie ma biorifle :). A szkoda bo fajnie nody/flagi by sie tym zasypywało :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kpisz? Narzekasz na low fps majac wszystko na maksa na 2600pro... ^_^

 

Jak miodny jest mp? Bo powaznie zastanawiam sie nad nastepca CSS ;]

Orgiusz piłeś coś ?? Bo jeśli piszesz o konfigu Snajper3 to ja tam widzę 2900 Pro, a nie 2600 Pro.

 

Jak wam chodzi ta gra bo ja w 1280x1024 wsio na full mam kiepski fps;/ przewaznie od 25-50;/ Czasem nawet mniej. Uzywam Catalystow 7.11. Ponoc silnik jest dobrze zoptymalizowany, ale ja tego jakos nie doswiadczam:/

U mnie na 2900XT w 1280x1024 na sterach 8.1 fps twardy jak skała 60 fps, tak więc u ciebie nie powinno być gorzej na tym Pro.

 

Literowka [; Numeryczna sie przesunela ;]

Ale jakże znacząca :D Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kpisz? Narzekasz na low fps majac wszystko na maksa na 2600pro... ^_^

 

Jak miodny jest mp? Bo powaznie zastanawiam sie nad nastepca CSS ;]

Powiem tak: średnio lubie css'a ale ut3 to zupełnie inny rodzaj multi. Miejscami mózg sie wyłącza i zamienia w "musk" ;]. Jak lubiłes Q3 albo stare ut + pojazdy to jest w sam raz. Następcą css może być tylko nowy cs (po prostu tutaj jest kompletnie inny rodzaj rozgrywki jak zapewne wiesz). Dla mnie nowe ut jest miodne i naprawdę sie gra fajnie. QW + UT3+ET + rzadko css po vodzie (jedyne multi w które można spokojnie grać po 0.5 litrze ;]) to jest to. Niestety CoD4 już sie kurzy na półce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 2900XT w 1280x1024 na sterach 8.1 fps twardy jak skała 60 fps, tak więc u ciebie nie powinno być gorzej na tym Pro.

Sciagne potem stery 8.1 i sprawdze. A ustawienai w grafice Post Processing maja wplyw na wydajnosc? bo mam je na default

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te staty, choc one jak sie nie myle juz w Ut 99 byly. Podobnie jak Orgiusz szukam jakiejsc dobrej gierki na multi. Niestey nie potrafie rownolegle pykac w CS, CoD czy UT, bo to calkiem inne gierki i ciezko sie przestawic. Jedynie PES moze ktorejs z nich towarzyszyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagne potem stery 8.1 i sprawdze. A ustawienai w grafice Post Processing maja wplyw na wydajnosc? bo mam je na default

Post Processing mam default. Radzę zrobić następujące czynności:

1. Ustaw takty grafy przynajmniej GPU 800 MHz, Mem 900 (1800) MHz.

2. Zainstaluj Patcha do UT (jeśli nie masz)

3. Wyłącz opcję Smooth framerate w opcjach UT nie będzie stałego 60 fps. i będzie można obserwować jak się zachowuje fps.

4. Mam nadzieje, że nie grasz z botami większa ilość botów skutecznie ogranicza fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagne potem stery 8.1 i sprawdze. A ustawienai w grafice Post Processing maja wplyw na wydajnosc? bo mam je na default

Nic ci to nie da. To samo miałem na 2900XT i teraz na 8800 GTS 512. PROCEK

Akurat u mnie doszła resza sprzętu do intela wiec może jeszcze zdąże dziś odpalić tą gierkę. Narazie piszę z pajączka :lol2:

 

edit

No i masakra. Na def. E2140 chodził podobnie jak moje AMD. Przestawiłem FSB na 333 (x8=2664Mhz) jest piękny skok wydajności w tej gierce. Co prawda nie daje rady utrzymać 60fps, ale zupełnie inny komfort gry. A procek ma robić 3GHz więc będzie fajnie.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne te staty, choc one jak sie nie myle juz w Ut 99 byly. Podobnie jak Orgiusz szukam jakiejsc dobrej gierki na multi. Niestey nie potrafie rownolegle pykac w CS, CoD czy UT, bo to calkiem inne gierki i ciezko sie przestawic. Jedynie PES moze ktorejs z nich towarzyszyc ;)

były... ale tu masz statsy dostępne wprost z UTa.. :) Fajny bajer tez jest z frednsami, można komuś wysłać msg jesli jest online i mu się pojawia na ekranie, niezależnie gdzie jest, można też zaprosić kogoś do gry lub tez przyłączyć się do frenda... Tylko coś z wybieraniem frendów jest skaszanione, bo zaznacza sie kilka osób na liście graczy :)

 

a poza tym...

Dołączona grafika

 

no mercy... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

były... ale tu masz statsy dostępne wprost z UTa.. :) Fajny bajer tez jest z frednsami, można komuś wysłać msg jesli jest online i mu się pojawia na ekranie, niezależnie gdzie jest, można też zaprosić kogoś do gry lub tez przyłączyć się do frenda... Tylko coś z wybieraniem frendów jest skaszanione, bo zaznacza sie kilka osób na liście graczy :)

 

a poza tym...

 

no mercy... :twisted:

Takie friendsy to masz i na steamie i w quake wars i w jeszcze paru innych :P. Niemniej dobre to.

Co do skrina i Twoich statsów do głowy przychodzi mi tylko jedna myśl: vehicle whore :P ale i na to jest sposób ;]

Self detraction u scorpiona czy vipera i boom: bullseye ;].

 

Wczoraj na floodgate miałem daleko poza masacre w nightshade :P. Wymiatający pojazd ale zdobycie go graniczy z cudem bo każdy na niego sępi ;].

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie mozna znalezc Redemeera? bo co jakis czas mnie trafia rakieta, a sam nie moge go znalezc:/

Tak trudno odpalić mapki na sp i pooglądać je samemu ? ;]. Ja tak zawsze robie - obczajam czasy spawnów power upów i ich miejsca to samo z pojazdami i jeszcze tymi ładunkami od barykad ;). Wiec zanim sie zacznie grać w multi najlepiej przejść fajną kampanie sp albo odpalić każdą mape i samemu zbadać ocb.

 

Tak btw możecie dodać serwy do favorites ?

Wiem ze je sie dodaje w menu history ale u mnie to nie działa (po za tym to bardzo głupi pomysł)

I czy jest coś takiego jak autojoin jak sie chce połączyć z pełnym serwerem ? (chyba nie ma ale zapytać nie zaszkodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do skrina i Twoich statsów do głowy przychodzi mi tylko jedna myśl: vehicle whore :P ale i na to jest sposób ;]

Self detraction u scorpiona czy vipera i boom: bullseye ;].

 

Wczoraj na floodgate miałem daleko poza masacre w nightshade :P. Wymiatający pojazd ale zdobycie go graniczy z cudem bo każdy na niego sępi ;].

a myślisz że 6 flag to kto przyniósł o własnych siłach, na własnych nogach do bazuni :D. Jesli chodzi o pojazdy, to ja gram cyklami.. jedną grę noszę flagi, drugą suportuję naszych z czołgu i innych dobrodziejstw techniki :twisted:, trzecia - to sniper at work :D

 

a co do self destructów, to wielu już próbowało i żadnemu się nie udało, no ale próbuj próóbuj :D.

 

Fakty są jednak takie, że często na serwerach grają zupełne nooby w senscie teamworkowym... Człowiek się tu troszczy o to, żeby przeciwnik flagi nie wyniósł a ci pozostawią Cię na pastwę manty lub raptora, i żaden nie pomoże, nic... :D. Najchętniej to by cię jeszcze skilowali gdyby był teamfire :)

Chociaż czasami są fajni gracze, wczoraj np kilka osób czuwało nad moim czołgiem aby miał healtha pod dostatkiem :).

Ja tam zawsze podładuję gościowi pojazd jak przebiegam obok :)

 

No i jeszcze jedna zasada, której nie rozumieją nowicjusze.. Kradnij zamiast rozwalać! Pojazdy pozostawione przez przeciwnika można poddać recyclingowi - wtedy przeciwnik nie będzie miał pojazdu tego typu :). No ale po co wziąć jak można rozwalić, oddając pojazdy tym samym przeciwnikowi. Najlepiej jak przeciwnik zostawi pojazd w swojej bazie, wtem można mu kuku zrobić niezłe bo taki pojazd nie ma już locka :).

Dlatego jak wlatuję do bazy przeciwnika jakimś pojazdem to staram się go zniszczyć zanim wezmę flagę. Akurat scorpiona czy vipera łatwo rozwalić bo mają taką opcję wbudowaną :) a inne to można poczekać aż namierzą Cię avrilem i ewakuować się w ostatniej chwili.

 

Tak, że fajnie się gra jeśli gra sie z kumatymi graczami :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sporo nauki przedemna, jesli chodzi o teamplay oraz wykorzystanie pojazdow. Na jakich serwach mozna was spotkac?

 

Druga sprawa, jak zmeinic te chore polskie napisy? Po co komu spolszczony unreal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...