Skocz do zawartości
BigSpider

Unreal Tournament 3

Rekomendowane odpowiedzi

a ja sobie pykam w multi i ciagle mam 1 miejsce wszystkich masakruje

 

call me master :lol:

 

ten capture teh flag z skorpionem i innymi pojazdami jazda na maxa

 

fajnie tak nozycami kolesi scinac

 

na 8600gts mozna grac w 1600x1050 high detail kolo 40fps

 

bardzo dobra optymalizacji widac tam palce epica

Edytowane przez bolex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem beta demo .. ii ...

 

instalacja komplit. ale pozniej nie bylo juz tak pieknie .

 

gra ,,NIBY " odpalila a tak naprawde to black screen i zwiecha :PP raz ,, Wystapil Problem .. By Microshit) a drugim razem max zwiecha system xd

 

:mur:

 

ktos mial podobny problem !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja !!!!!!!! - na najnowszych sterownikach nvidii 163.76BETA Unreal chodzi mi jakies 25% szybciej przy ustawieniach maksymalnych o_O. Polecam tym ktorzy maja starsze karty (jak moj 7600GT) i jadą na starych sterach (ja gralem na 81.98). Odkryłem przypadkowo to przyspieszenie gry instalując wymagane do timeshifta nowsze forceware. PEACE :)

 

MATTHEW - mi tez sie wywalał UT. Wejdz w C:\Documents and Settings\Admin\My Documents\My Games\Unreal Tournament 3 Demo\UTGame\Config znajdz plik UTEngine.ini , znajdz linijke bInitializeShadersOnDemand i zmien z FALSE na TRUE. Powinno pomóc.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak, detale na 5 rozdzielczośc 1680x1050. Na mapce z pojazdami (ustawionych 15 graczy) fps potrafi spadac poniżej 20 fps. Jest to pierwsza gierka która naprawdę muli Bartona. Reszta screenów jest bez graczy, fps bardzo często utrzymywał sie na poziomie 30-35fps. Pozdrawiam.

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde im więcej gram w nowe ut tym coraz bardziej mi sie podoba ;). Nie spodziewałem sie ze DM znów bedzie taki fajny (ostatnio dobry dm to był q3). Dla mnie gra narazie nie ma praktycznie minusów. Nie tego sie spodziewałem ;0.

 

Btw dziś miałem fajna orgie z pompką ;p. Ultra-kill + rampage (co prawda na heatray z 18 playerami ale zawsze). Wszystkie kille obok biorifle w tym podziemiu. Pompęcja wymiata (no i ten efekt krwi jaki przyjemy :P). Nawet mam to w demku (zacząłem nagrywać bo w sumie mało zajmują) ale za cholere nie moge go odtworzyć :< (zresztą zadego dema nie moge). Szkoda.

 

Full obowiązkowo. A przecież są inne tryby niż dm (i mutatory ;o). Nic tylko czekać :D.

 

Edit:właśnie znalazłem ze w demie nie działa demorec :<.

How do i Benchmark Unreal Tournament 3 Demo?

 

Unlike the full game, the demo does not contain demo recording functionality.

Może te nagrane dema da sie w fullu odtworzyć. Zobaczymy :P. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde im więcej gram w nowe ut tym coraz bardziej mi sie podoba ;). Nie spodziewałem sie ze DM znów bedzie taki fajny (ostatnio dobry dm to był q3). Dla mnie gra narazie nie ma praktycznie minusów. Nie tego sie spodziewałem ;0.

 

Btw dziś miałem fajna orgie z pompką ;p. Ultra-kill + rampage (co prawda na heatray z 18 playerami ale zawsze). Wszystkie kille obok biorifle w tym podziemiu. Pompęcja wymiata (no i ten efekt krwi jaki przyjemy :P). Nawet mam to w demku (zacząłem nagrywać bo w sumie mało zajmują) ale za cholere nie moge go odtworzyć :< (zresztą zadego dema nie moge). Szkoda.

 

Full obowiązkowo. A przecież są inne tryby niż dm (i mutatory ;o). Nic tylko czekać :D.

 

Edit:właśnie znalazłem ze w demie nie działa demorec :<.

 

Może te nagrane dema da sie w fullu odtworzyć. Zobaczymy :P.

a wlasnie ta pompa co to bo nie bardzo czaje jak to ma zabijac razi pradem czy co

 

w sumie ten jeden pistolecik i ta niby pompka na starcie to badziewne broni zawsze trzeba poszukac cos lepszego

 

mi najbardziej sie podoba crf z autkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[@b] yuucOm , Na jakich detalach chodzi ci ut3 bo mamy podobne configi i jestem ciekawy jak mi będzie chodziła gierka , a zastanawiam się czy też nie pograć ;]

 

EDIT:

Takie samo pytanie do pana APO5 ;p bo nowa karta jeszcze nie przyszła ;p

Edytowane przez PaBlO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MATTHEW - mi tez sie wywalał UT. Wejdz w C:\Documents and Settings\Admin\My Documents\My Games\Unreal Tournament 3 Demo\UTGame\Config znajdz plik UTEngine.ini , znajdz linijke bInitializeShadersOnDemand i zmien z FALSE na TRUE. Powinno pomóc.

U mnie nawet to nie pomogło.

 

Mam procesor X2 - po instalacji drivera dla tych procesorów ruszyło

 

( http://www.amd.com/us-en/assets/content_ty...ities/setup.zip )

 

Denerwujące jest to że teraz system może podnosić napięcie co podnosi temp.=poziom hałasu wentyla. Poprzednio było 1,3 V a teraz dochodzi do ok. 1,34

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam wrażenie jakbym grał we mgle :]

Wrażenie jak wrażenie ale to wręcz męczy (mnie) <_< A o spowolnieniu renderingu nie wspominam. Aha - AntyAliasing mi nie działa - pewnie przez postprocess ... podobnie jest w nawet starym NFS U ... tak czy inaczej postprocess traktuję jako ... śmieć :wink:

 

Jeśli ktoś wpadnie na pomysł jak wyłączyć postprocessing to będę wdzięczny za podpowiedź.

 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

Ustawiłem teraz postprocessing na VIVID i jest lepiej - co nie znaczy że jest całkiem dobrze .... pozostał jeszcze problem z AA - nadal nie działa

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nie wiedziałem, że singiel będzie.

 

2791485[/snapback]

Mam pytanie czy aby na pewno ta gra trafiła już do 'sklepów' ? ;]
Nie łapie pytania :). Premiera jest chyba 16 listopada i ja sie nie moge doczekać. Dla mnie największe zaskoczenie w tym roku (ofc na plus). Tylko skąd wsiąść kase na to wszystko ;p.

 

Oby w full był Morfeusz i ta fajna muzyczka ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...