Skocz do zawartości
fipa

Skóry

Jakiej skory uzywasz?  

83 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej skory uzywasz?

    • deflaut
      20
    • desert
      35
    • uzywalbym ciemnego ;]
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zachęcam teraz innych do zrobienia ciemnej skorki... :>

Z IPB zetknełem się pierwszy raz, a deserta jakoś zrobiłem.

 

W IPB jest owiele łatwiej zrobić skórke niz w phpBB, ponieważ wszystko robi sie z poziomu przegladarki (zadnej zabawy z plikami itd.), a jeszcze dla osob nie znających się na 'css' jest opcja 'CSS Easy Mode'.

 

Wystarczy troche chęci i duzo czasu ...

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zachęcam teraz innych do zrobienia ciemnej skorki... :>

Z IPB zetknełem się pierwszy raz, a deserta jakoś zrobiłem.

 

W IPB jest owiele łatwiej zrobić skórke niz w phpBB, ponieważ wszystko robi sie z poziomu przegladarki (zadnej zabawy z plikami itd.),  a jeszcze dla osob nie znających się na 'css' jest opcja 'CSS Easy Mode'.

 

Wystarczy troche chęci i duzo czasu ...

 

Pozdrawiam!

1471175[/snapback]

Miałem siedzieć cicho... bo jak zwykle nieproszony (tak samo jak z ikonkami do deserta ;) ), zamiast niepotrzebnie paplać, zabrałem się do roboty. Niestety z braku czasu udało mi się do tej pory jedynie ustawić niektóre elementy w stylu:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem siedzieć cicho... bo jak zwykle nieproszony (tak samo jak z ikonkami do deserta ;) ....

1471951[/snapback]

Czyli są już przygotowania do ciemnego skina? :D :) :rolleyes:

Edytowane przez DaRoN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też po cichu coś chciałem przygotować.. ale napewno nie bedzie sie to równać ze skórką pokazaną powyżej..... :sad:

 

1472606[/snapback]

To może połączymy siły? :D Edytowane przez MareCeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledze ten topic od samego poczatku i miałem nic niemówić ale ;)

 

Ciemny skin (grafika do niego) juz dawno zostala wyslana do adminow tweaka i jest mojego autorstwa. Tak wogole to ciemny skin wyjdzie wraz z pewna fajna rzecza. Podobno ma to być już w wakacje :> sesesesese.

Jakies pytania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze... A mozesz uchylic rabka tajemnicy i powiedziec co to za fajna rzecz bedzie??  :) Nowe logo? Zmiana na stronie glownej tweak'a czy forum? No powiedz nie karz sie prosic... :P

1475117[/snapback]

Zaprawdę powiadam Ci, napisane jest:

Czekajcie, a się (być może :-P ) doczekacie.

I wszystko w temacie, czyli End Of Transmit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O prosze... A mozesz uchylic rabka tajemnicy i powiedziec co to za fajna rzecz bedzie??  :) Nowe logo? Zmiana na stronie glownej tweak'a czy forum? No powiedz nie karz sie prosic... :P

1475117[/snapback]

Popatrz na jego sig, to się domyślisz co jest zrobione ;)

 

Swoją drogą... kulka: fajnie że napisałeś że jest gotowe, bo przynajmniej wiem że mogę zająć sie dokończeniem mojego projektu na uczelnię ;) (qrde! Za stronę za którą normalnie można zebrać trochę kasy, można dostać drugi termin :twisted: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledze ten topic od samego poczatku i miałem nic niemówić ale ;)

 

Ciemny skin (grafika do niego) juz dawno zostala wyslana do adminow tweaka i jest mojego autorstwa. Tak wogole to ciemny skin wyjdzie wraz z pewna fajna rzecza. Podobno ma to być już w wakacje :> sesesesese.

Jakies pytania?

1475011[/snapback]

Czekam na ciemny, bo bialy juz mi zbrzydl :lol:

 

OT

 

Siema kulka :D chyba sie znamy

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tez. Niewiem czy moge pokazać lay ale moze mnie nikt niezabije jak pokaże. Niewszystkim sie bedzie pewno podobal bo jest lekko ciezki do zaakceptwania ale po chwili moze sie wam spodoba :) Tak wiec do jutra :P

 

Poca: A patrz no zauważyłeś :D hehe.

 

OT

 

No elo Camis ;) jasne ze znam i pamietam.

Edytowane przez kulka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też po cichu coś chciałem przygotować.. ale napewno nie bedzie sie to równać ze skórką pokazaną powyżej..... :sad:

 

NIE CYTUJEMY OBRAZKOW !!!! - wnt

1472606[/snapback]

 

Cooli, powiem krótko COOOOOL!!!. Jedziesz z tym dalej. :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś poruszyłem temat ciemnej skórki i odpowiedź była kiedyś będzie licze że bedzie to niedługo coraz więcej osób chce ciemną skórke bo lepiej się patrzy i ogólnie niektórzy wolą ciemny kolor, ale nie rozumiem moderatorów co wy za tajemnice robicie z tą skórką napiszcie coś konkretnie kiedy czy w wakacje czy w lipcu czy w sierpniu nie chodzi mi o dzień i godzine tylko czy prace jakieś już trwają czy jest przewidywany już jakiś termin który miesiąc i już userzy bedą wiedzieć co i jak i bedzie wporządku. :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już kiedyś poruszyłem temat ciemnej skórki i odpowiedź była kiedyś będzie licze że bedzie to niedługo coraz więcej osób chce ciemną skórke bo lepiej się patrzy i ogólnie niektórzy wolą ciemny kolor, ale nie rozumiem moderatorów co wy za tajemnice robicie z tą skórką napiszcie coś konkretnie kiedy czy w wakacje czy w lipcu czy w sierpniu nie chodzi mi o dzień i godzine tylko czy prace jakieś już trwają czy jest przewidywany już jakiś termin który miesiąc i już userzy bedą wiedzieć co i jak i bedzie wporządku. :-|

1539992[/snapback]

W najblizszym czasie sie pojawi.. ;]

 

 

 

 

Na tym forum juz tak jest, nie zmienisz tego, musisz sie przyzwyczaic ;) NIGDY nie otrzymasz bezposredniej i konkretnej odpowiedzi co do terminow wprowadzenia zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tez. Niewiem czy moge pokazać lay ale moze mnie nikt niezabije jak pokaże. Niewszystkim sie bedzie pewno podobal bo jest lekko ciezki do zaakceptwania ale po chwili moze sie wam spodoba :) Tak wiec do jutra :P

 

Poca: A patrz no zauważyłeś  :D hehe.

 

OT

 

No elo Camis ;) jasne ze znam i pamietam.

1476891[/snapback]

 

Jeżeli psd jest gotowy to może pocięty jeszcze jest pod forum?:>

 

Łeee, zmieniłeś av [;

 

Mam na hdd pare ver. tweaka ale nei pokaze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...