Skocz do zawartości
Fidel

Psp

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mówisz to chyba oferty życia nie zrobiłeś, bo za taką kasę to byś bez problemu dostał w jakimś Auchanie czy Realu europejską wersję z gwarancją i możliwe, że w przypadku ewentualnych hot pikseli by ci wymienili od ręki. A czemu kupiłeś akurat na allegro? I do tego Japończyka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie dlatego ze miala soft 1.50. Nie bede rozwijał tematu bo dostane % :D Radze poszperać po google i już będzie wiadomo o co chodzi. :wink: Co do tych hot pixeli to naprawde ich nie widac, na czarnym tle trzeba sie nawet niezle przypatrzec i to przy sztucznym swietle najlepiej bo przy dziennym prawieze niezauwazalne. Nie ubolewam nad tym. Na razie nie mam jeszcze UMD a juz sie niezle nagrałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie dlatego ze miala soft 1.50. Nie bede rozwijał tematu bo dostane % :D Radze poszperać po google i już będzie wiadomo o co chodzi.  :wink: Co do tych hot pixeli to naprawde ich nie widac, na czarnym tle trzeba sie nawet niezle przypatrzec i to przy sztucznym swietle najlepiej bo przy dziennym prawieze niezauwazalne. Nie ubolewam nad tym. Na razie nie mam jeszcze UMD a juz sie niezle nagrałem :D

1641966[/snapback]

Lol, przecież downgrade biosu zawsze mozna zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc all mam zamiar kupic sobie psp a do niego karte memory stick 1 GB i mam takie pytanie czy jeżeli na tą karte nagram film i jak on mi sie znudzi to bede mógł go z niej usunąc i nagrac nowy film???????????/ i skąd mozna filmy na psp ściągać????????????/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc all mam zamiar kupic sobie psp a do niego karte memory stick 1 GB i mam takie pytanie czy jeżeli na tą karte nagram film i jak on mi sie znudzi to bede mógł go z niej usunąc i nagrac nowy film???????????/ i skąd mozna filmy na psp ściągać????????????/

1642384[/snapback]

No memory stick to zwykła karta flash więc możesz sobie nagrywać i kasowac ile wlezie. A z tego co wiem filmy na psp są wypuszczane na tych dyskach specjalnych a ściąganie filmów pełnometrażowych jest nielegalne więc NTF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ pysiak : lepiej edytuj posta bo zarejestrowales sie godzine temu i zaraz dostaniesz %. Pytania troche glupie zadajesz ale odpowiem, trudno: tak, bedziesz mogl usunac film i nagrac inny :-P

 

@PoGo: jak bedziesz mial juz na umd albo na karcie jakies gry, filmy, albo chociaz fotki to zarzuc zdjecia jak to wyglada :)

Edytowane przez neonone1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, przecież downgrade biosu zawsze mozna zrobic.

1642344[/snapback]

Na razie pracuja nad downgrade z 151/151 na 150 o niczym wiecej nie slyszalem. Chyba ze macie jakies newsy na temat fleshowania PSP.

 

Macie to na razie w pon dam screeny z Wipeout (moze wreszcie mi przysla...)

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

oczywiście obie gry posiadam w oryginale, choć już za promowanie emulatorów na PSP moge dostac %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. z tego co wiem downgradu oprogramowania sie nie da zrobic,

czytałem że mówili ze można, ale czytałem tez ze wyskakują błędy i PSP moze szlak trafić

 

2. PoGo - wiem o co chodzi z wersją 1.5 :), ale mysle ze nawet gdyby wszystkie te gry mialy mi dzialac a za to mialbym miec japonca to bym nie skorzystal,

wole wydac kase w empiku/media markcie, miec Europejską wersje, gwarancje i wszystkie [ciach!]ły

 

3. kabel, nie wiem czy jam ślepy ale wygląda jak kabel od drukarki :)

 

4. w poniedzialek będe prawdopodobnie rozwazal decyzje jej kupna (czytaj, pójde, zobacze, pogram)

 

Ogólnie Sont wypuściło naprawde fajną "zabawke", i mysle ze warto na nia zbierać.

Chodzicie do szkoly? Uczycie sie? Jeździcie po miescie?

Jeżeli tak to wlasnie ta konsolka jest dla was :)

i tutaj widze zastosowanie PSP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Sont wypuściło naprawde fajną "zabawke", i mysle ze warto na nia zbierać.

Chodzicie do szkoly? Uczycie sie? Jeździcie po miescie?

Jeżeli tak to wlasnie ta konsolka jest dla was :)

i tutaj widze zastosowanie PSP ;)

1642700[/snapback]

 

Jako sprzet Konsola jest swietna, lecz malo jakis fajntch gierek...

a jezeli chodzi o 'chodzenie, uczenie i jezdzenie po miescie' to nie polecal bym wychodzic z PSP na Polskie upice :/// Wiadomo co bedzie !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. PoGo - wiem o co chodzi z wersją 1.5 :), ale mysle ze nawet gdyby wszystkie te gry mialy mi dzialac a za to mialbym miec japonca to bym nie skorzystal,

wole wydac kase w empiku/media markcie, miec Europejską wersje, gwarancje i wszystkie [ciach!]ły

 

1642700[/snapback]

No najsmieszniejsze jest to ze dostałem gwarancje od sklepu w którym kupiłem. i obejmuje ona wszelkie usterki i wadliwe działanie :]

Jak oni to pozniej zalatwiaja to nie mam pojecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako sprzet Konsola jest swietna, lecz malo jakis fajntch gierek...

a jezeli chodzi o 'chodzenie, uczenie i jezdzenie po miescie' to nie polecal bym wychodzic z PSP na Polskie upice :/// Wiadomo co bedzie !!!!

1642714[/snapback]

Moze i narazie nie ma, ale poczytaj sobie na jakiejs stronce poswieconej psp jakie tytuly maja sie ukazac jeszcze w tym roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie pytanko czy do psp potrzebne sa jakies specjalne filmy z neta czy np z emule mozna obojetnie jaki i zgrac go na psp?????????

1642999[/snapback]

PSP obsługuje dany format filmów i konwertujac w ten format, można ogladac co sie chce rowniez z MS duo. Format bodajze jest MPEG4

 

Moze i narazie nie ma, ale poczytaj sobie na jakiejs stronce poswieconej psp jakie tytuly maja sie ukazac jeszcze w tym roku :D

1643028[/snapback]

Właśnie. Ja uważam, że z miesiac na miesiac bedize sie pokazywalo coraz wiecej pozycji i beda one coraz bardziej rozwiniete. Na razie tworcy gier eksperymentuja z moca PSP. Dotychczas wydane gry zajmuja troche wiecej niz polowe dysku UMD, a w wieszkosci przypadkow nawet mniej. Nie powiedziano tez ze gra musi byc na 1 plycie UMD. Uwazam ze zoabczymy wiele ciekawych pozycji, konwersji z PS2. Juz czekamy na Gran Turismo 4, a napewno zoabczymy takie tytuly jak Tekken czy Final Fantasy.

 

Dodam tez, że zgrywałem zdjecia na konsolke, słuchałem mp3 i radzi sobie ona z tym bardzo dobrze. Muzyka jest naprawde fajniej jakosci. Zdjecia tez sie bardzo wygodnie przerzuca i co najwazniejsze bardzo syzbko. Choc w wiekszych rozdzielczosciach polecam kupic MS duo pro bo na zwyklym trzeba poczekac sekundke az nabierze ostrosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast nie mam PSP, ale mam dylemat:/ Mianowicie nie wiem co wybrać - PSP czy Nintendo DS. DS jest tańszy, ma dotykowy ekran, sklada sie (wiec ekrany sie nie rysuja) i co najwazniejsze - jest kompatybilny wstecz GameBoy'ami. Poza tym gry na konsolki Nintendo zawsze byly mega-grywalne. Za to na korzysc PSP przemawia ekran (cudo), a co za tym idzie mozliwosc ogladania filmow. Poza tym konwersje hitow z PS2. Co byscie mi doradzili?

Edytowane przez und3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

und3r: DS nie umawa sie do PSP. Lepiej dolozyc troche i miec konsole o 200% lepszą. Po co ci dotykowy ekran? Po co ci dwa ekrany? To zbedne bajery.

1643745[/snapback]

Pod jakim wzgledem PSP jest o 200% lepsze od DS?? DS kosztuje okolo 580 zl psp okolo 990zl czyli wedlug ciebie dolozenie 2/3 ceny to "troche"?? Pytasz sie po co ekran dotykowy + drugi ekrany- taki duet bardzo dobrze spisuje sie np. w grach FPP. Dodatkowo ekran dotykowy daje ogromna frajde z gry (np. operowanie pacjeta przy pomocy stylusa). Mamy jeszcze mikrofon, ktory rowniez jest ciekawie wykorzystywany.

Co do PSP: napewno jest to wspanialy sprzet z lepsza grafika niz na DS'ie, ale jesli chodzi o grywalnosc to juz zalezy jakie gry dana osoba preferuje (mi bardziej pasuje DS).

 

und3r- jedyne co moge ci doradzic, to kup ta konsole, na ktora wychodzi wiecej interesujacych cie gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoGo a jak zamierzasz grac w nowe gry na PSP? Przeciez one juz wymagają upgrade'a. Wnioskuje z tego, ze kupiles z JAP wersje, tylko aby przez kilka dni poodpalac emu, bo przyszlosciowe to nie jest. Dlatego ja bym i tak brał wersje Euro, bo jak wyjdzie soft do np płynnego downgrade'u to czy to JAP czy PAL, to bedzie działac...

 

No ale Twoj wybor... nie ukrywam, ze i tak cholernie Ci zazdroszcze tej konsoli ;)

 

iwo kupa... juz teraz jest wpip wypasionych gier na PSP chociazby WE9... wiec nie mow ze nie ma gier... pozatym to dopiero "raczkowanie" tej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iwo kupa... juz teraz jest wpip wypasionych gier na PSP chociazby WE9... wiec nie mow ze nie ma gier... pozatym to dopiero "raczkowanie" tej konsoli.

1644096[/snapback]

Dlatego narazie bym jej nie kupowal acz kolwiek nie pogardzil bym nia gdybym mial mozlowosc jej kupna [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yeah,

dziś ide se kupić PSP :)

zobaczymy czego jest warta :D

 

@PoGo - no chłopie jak tekkena wypuszczą na PSP to ja 2-3 dni po premierze juz go będe miał :D, nie ma bata, tekken to najlepsza bijatyka na PS według mnie :)

 

a i jak ktos juz ma PSP to polećcie jakieś gierki fajne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PoGo & JediMasterek APELUJE DO WAS - PAZDZIERNIK - Grand Theft Auto: Liberty City Stories !!! Kupujcie i zdajcie nam relacje !!!! Dla tej gry kupie PSP (nie tylko dal niej [; )

 

 

A tu nowa porcja screenow i njuow <:

 

Njus & Screens

Edytowane przez iwo_kupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu, jeżeli nie będzie na nią "odpowiedniego" oprogramowania, to nie ma co jej kupować na razie.

 

No, chyba, że komuś wystarczą emulatory.

 

Pomyslę nad tą zabawką, może się przydać nie tylko do gier i filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@iwo_kupa - no wlasnie czekam na ten tytuł :)

i jeszcze jeden tytuł na który jestem bardzo "napalony" to Tekken :D

 

obecnie posiadam 2 gry:

World Tour Soccer

NFS Rivals

 

i moze po kolei,

pierwszą grą którą kupiłem był NFS,

wiec najpierw ja skomentuje.

 

Gra zrobiła na mnie wrazenie, zwłaszcza pod względem dzwiękowym, masa utworów, kilka teledysków, klimatyczna muza (przy wchodzeniu z 200 km/h na liczniku pasuje :) ), co do grafy, no moge powiedziec ze nie jest najwyższych polotów, i napewno nie wykorzystuje mocy konsolki.

Co do samej gry, gra sie bardzo przyjemnie, gra jest bardzo rozbudowana, masa wyscigów i mozliwosc posiadania praktycznie 20 aut (w pocket garage jest dużo miejsca :) ).

NFS Rivals dam 7/10

 

Teraz World Tour Soccer,

ogólnie lubie symulatory piłki nożnej, a ten wywarł na mnie poztywne wrażenie, grafika jest spoko, na replayach widac wyraźne twarze graczy (sławniejszych rozpoznasz bez problemu). Grafika stoi na wyższym poziomie niz w NFS (przynajmniej tak mi sie wydaje). Jedynym wlasciwie minusem jest dźwięk... W tytułach takich jak FIFA 200* itp. są komentatorzy którzy co prawda powtarzają te same kwestie ale jest to jakies urozmaicenie, w WTS komentator tylko wymawia imiona graczy, od czasu do czasu przy strzeleniu bramki powie coś wiecej...

Muzyka przecietna...

Natomiast co do grywalnosci, jak dla mnie ta gra wymiata, bardzo podoba mi sie możliwość sterowania zawodnikami przy użyciu gałki analogowej, mozna również robić "sztuczki" oby ominąć przeciwnika.

Tak wiec jedynym minusem w tej grze jest dźwięk, jednak wszystkim faną piłki nożnej (symulatorów) moge ją polecić!

World Tour Soccer dam 7/10

 

@vtg - jeżeli masz w domu acces pointa, lub karte sieciowa do WiFi to mozesz normalnie przegladac strony www, jezeli nie masz w domu to idź np. na rynek (Wrocław, Kraków, Warszawa) i tam są acces pointy i mozesz za darmo z neta skorzystać :)

tu macie adresy ze spisem HOT SPOTÓW (czyli miejsc gdzie mozecie korzystac z internetu przy użyciu technologi WiFI)

 

www.pdaclub.pl/hs

www.wlan.net/hs

www.xmobile.pl/index.html/116

 

Aha i korzystać z internetu można tylko przy oprogramowaniu w Wersji 2.00, a takowe znajduje sie na Demo Discu który jest razem z konsolą ;)

 

Ja znalazlem Hot Spota nie daleko mnie, wkrótce pójde i sprawdze :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...