Skocz do zawartości
mak777

Wii

Rekomendowane odpowiedzi

rozbrajaja mnie te komentarze odautorskie debili z polskich serwisow growych. zapewne jak nowy Mario sie nie ukaze w ciagu 6 miesiecy, to wszyscy posiadacze Wii przerzuca sie na XBoxa 360, ktory jest de best, bo MS sypnal kaska na reklamy i podrzucil kilka konsol Veri Important Gejmerom, ktorzy tylko przypadkiem sa newswritterami roznych serwisow. dla mnie zenada i dno.

Nie przesadzaj... nie odbiegaja poziomem od komentarzy debili z zagranicznych serwisow growych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

i jeszcze pelna lista gier na ! kwartal 2007r

 

Nintendo opublikowało pełny plan wydawniczy na pierwszy kwartał 2007 roku dotyczący Europy. Lista dotyczy konsol Wii oraz Dual Screen.

 

Nintendo Wii

 

- WarioWare: Smooth Moves (Nintendo) : 12 styczeń 2007

- Excite Truck (Nintendo) : 16 styczeń 2007

- Kororinpa (Hudson) : 23 styczeń 2007

- Baja Racing (Conspiracy) : luty 2007

- Disney's Chicken Little : Ace in Action (Disney / Buena Vista Games) : luty 2007

- Wing Island (Hudson) : 23 marzec 2007

- Bionicle Heroes (Eidos) : 23 marzec 2007

- SSX Blur (EA) : marzec 2007

- Mario Party 8 (Nintendo) : marzec 2007

- Tiger Woods PGA TOUR (EA) : marzec 2007

- Bust a Move Wii (505Games) : marzec 2007

- Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 2 (Namco Bandai Games) : marzec 2007

- Disney's Meet the Robinsons (Disney / Buena Vista Games) : marzec 2007

- Sonic and the Secret of the Rings (Sega) : marzec 2007

- Teenage Mutant Ninja Turtles (Ubisoft) : marzec 2007

- Heatseaker (Codemasters) : 1 kwartał 2007

- Metal Slug Anthology (Ignition) : 1 kwartał 2007

- Mortal Kombat : Armageddon (Midway Games) : 1 kwartał 2007

- Rampage Total Destruction (Midway Games) : 1 kwartał 2007

- The Ant Bully (Movie License) (Midway Games) : 1 kwartał 2007

- The Grim Adventure of Billy and Mandy (Midway Games) : 1 kwartał 2007

- Impossible Mission (System 3) : 1 kwartał 2007

- Leaderboard Golf (System 3) : 1 kwartał 2007

- Puzzle Balls (System 3) : 1 kwartał 2007

- Tennis Masters (System 3) : 1 kwartał 2007

- Blazing Angels : Squadron of World War II (Ubisoft) : 1 kwartał 2007

jak na razie nic ciekawego jak dla mnie sie w tym okresie nie pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem telewizor okazal sie twardszy :P

Ni! ;]

 

Tym razem szklany stol okazal sie przeszkoda dla malego gracza ;)

 

Ale w empkiu wymienili mi bez problemu na nowego a przy okazji nabylem kolejne dwa... :lol: I powiem tak -> tennis w czterech to istna masakra :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiimote na PS3 :) , wystarczyło napisać tylko sterownik

 

"Sony may have called the Wiimote a bit of a gimmick, but just a week after this statement from a Sony spokesperson comes a public demonstration of a PS3 running Linux using - you've guessed it: a Wiimote as a mouse."

 

http://ps3.qj.net/Using-a-Wiimote-to-opera...pg/49/aid/76508

 

No to ciekawie się zaczyna robić , widziełem już na innych forach spekulacje co by się stało jakby jeszcze opracowano emulator wii na PS3 , jednak to chyba zbyt duże wychodzenie w przyszłość - ale technicznie pewnie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

propos latających wiimotów - bo ludzie nie rozróżniają czym sie rozni trzymac a wyciskać sok z wiimota ;) jak wyciskasz soki to po paru minutach efektywnosc uscisku spada i nawet nie zorientujesz sie gdy juz wiimote leci w kierunku twojego bajeranckiego plazmowego za 10kzł ;D A jak trzymasz (miękko) to możesz godzinami kontrolować pada i nie bedzie latal po calym mieszkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

propos latających wiimotów - bo ludzie nie rozróżniają czym sie rozni trzymac a wyciskać sok z wiimota ;) jak wyciskasz soki to po paru minutach efektywnosc uscisku spada i nawet nie zorientujesz sie gdy juz wiimote leci w kierunku twojego bajeranckiego plazmowego za 10kzł ;D A jak trzymasz (miękko) to możesz godzinami kontrolować pada i nie bedzie latal po calym mieszkaniu.

Jakbyś pooglądał zdjęcia, to wiedziałbyś, że chodzi o przecierającą się smyczkę. A czasem ciężko nie ściskać mocno takiego ustrojstwa, szczególnie jeśli pocą Ci się ręce - ściskasz mocniej, bo jak trzymasz za lekko to masz wrażenie, że się wyślizgnie ze spoconych dłoni. I wcale nie zależy to od poziomu funu, emocji czy tam podniecenia, niektórzy tak po prostu mają, że im się pocą dłonie nawet przy machaniu myszką w IE/FF/Operze/Konquerorze/Safari/Sea Monkey/Mozilli etc etc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Soker nie lepiej było na allegro kupić? Byłbyś 42zł do przodu? No chyba że wszedłeś w posiadanie tej Zeldy w mniej konwencjonalny sposób (typu - pudełko pod pache i w długą :lol: :wink:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

aktualnie w to gram :]

jak skoncze to zabieram się za zelde :)

Oj znajac dobrze ta serie, powiem ci ze niepredko ja ukonczysz ;) ,ale to raczej dobra wiadomosc wiec ,nic tylko sie cieszyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde ale nowa zelda jest wyczesana:]

 

gram na gacku:] ciekawe czy rozni sie czyms oprucz sterowania:]

 

i takie pytanie:] jaka pojemnosc nosnikow ma Wii? czy w zeldzie macie jakies wstawki video (nie real time ale video) i czy dialogi sa mowione czy paplane w jakims nieznanym jezyku (bo w sumie tak bylo do tej pory w kazdej zeldzie)

Edytowane przez Fidel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

call of duty 3 skończone. teraz abieram się za zelde :D

 

@soker: jak Ci się gra ?

Całkiem przyjemnie, na razie przegrane jakieś 7h ;)

 

 

kurde ale nowa zelda jest wyczesana:]

 

gram na gacku:] ciekawe czy rozni sie czyms oprucz sterowania:]

 

i takie pytanie:] jaka pojemnosc nosnikow ma Wii? czy w zeldzie macie jakies wstawki video (nie real time ale video) i czy dialogi sa mowione czy paplane w jakims nieznanym jezyku (bo w sumie tak bylo do tej pory w kazdej zeldzie)

Wstawki real time owszem są, video na razie nie uświadczyłem. Dialogi są najczęściej ciche (jest tylko text) a co 10 wyraz konsola wyda z siebie jakiś babiloński dźwięk.

 

Ogólnie dzisiaj zapodałem sobie opere byłem na paru stronach www. Całkiem przyjemne przeglądanie, nie odtwarzało teledysków na onecie (brak wymaganej wtyczki) lecz googlevideo działał bez zarzutów ;)

 

Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowalem zelde na wii i gacku (specjalnie dla tej gry odkurzylem gacka swojego) a kumpel przyniosl wii, hmm na wii steruje sie wesolo ale w/g mnie malo precyzyjnie, na gacku 4:3 na wii 16:9

pozatym grafika taka sama !!!!!!!!!!!!!!!!! podejrzewam ze w wii siedzi gacek !!!!! a sprzedawanie gacka w nowej obudowie i z nowym padem za 1100 PLN to zdzierstwo...hiba najbardziej z konsol nintendo lubie DS-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowalem zelde na wii i gacku (specjalnie dla tej gry odkurzylem gacka swojego) a kumpel przyniosl wii, hmm na wii steruje sie wesolo ale w/g mnie malo precyzyjnie, na gacku 4:3 na wii 16:9

pozatym grafika taka sama !!!!!!!!!!!!!!!!! podejrzewam ze w wii siedzi gacek !!!!! a sprzedawanie gacka w nowej obudowie i z nowym padem za 1100 PLN to zdzierstwo...hiba najbardziej z konsol nintendo lubie DS-a

A co się dzieje z DS?? podobnie zauważ. Najpierw był zwykły, teraz Lite, teraz Nintendo chce wprowadzić nowego z troszke większymi ekranikami :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...