Skocz do zawartości
Gość =H2o=Destroyer[PL]

Oszustwa na aukcjach internetowych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Amd_Powered

Ale tanie komórki szczególnie 6260 gdzie na allegro nówka ponad 1k

, kupowałeś mozę tam coś. :-P

1534733[/snapback]

nie i raczej nie kupie bo to smierdzi walkiem;) jak ktos zamowi to niech powie w jakim kolorze byla cegla;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam, był już kiedyś podobny sklep, czy nawet dwa :D, sprowadzali telefony z Angli, albo z Chin :wink:,

a na maile odpowiadali raz w miesiącu, bo cały czas jeździli po towar, czy tak jakoś :lol:

Edytowane przez ygbd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/my_page.php?uid=165917

dla mnie podejrzany koleś. . .

Kto normalny wystawiałby aukcje podświetlone, pogrubione buli tyle kasy za wystawienie po 20 przedmiotów na jednej aukcji i czas tylko na 2 dni ?

Jest ktoś z Tych?

 

Przykładowo SET630, nie ma mozliwości dostania po takich cenach .. .

N6310i za 199zł ?

 

bardzo mi to wałkiem śmierdzi i to na duża skalę...

koleś dobrze kombinuje, wystawił aukcje w czwartek wieczorem tak żeby do piątku ludziska zdązyli policytować, a wiadomo admini allegro pracują tylko od poniedziałku do piątku.

więc ma 3 dni na zbicie kasy.

 

Mozliweże człowiek to nie oszust, nie jestem wróżką.

 

Ale cos mi się wydaje że ten odbiór osobisty to fikcja . . .

 

koleś może zrobić wałka na 50 tys złotych, ludzie polecą kupowac bo ma big duzo komentarzy...

zresztą juz ma duzo ofert...

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3549080

 

edyt- no i po wszystkiemu jest... teraz tylko czekać na negi.

 

edyt2- widzę, że w sprawę uwalenia łosia zaangażował się jakiś SuperSprzedawca:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57258004

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=57261439

 

No i dopsz...

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował buty u tego allegrowicza: nikeshoes

 

Konto ma zawieszona, a dzisiaj byłą u mnie Policja :mur: :mur: i musze się wstawić w formie światka bo gościu robił wałki takie że te buty nie były orginalne, (ciach) :mur: :mur: :mur:

 

Na jak cos bede kupował to bardziej bede ostrożniejszy. I na allegro teraz sprawdzałęm to ma inny adres zamieszkania i imię i nazwisko , a na nalepce adresowej umnie (jak to dobrze sobie takie coś zostawić) :D bisze znowu inaczej.

 

Nic ide jutro na komende :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie oszukał TEN allegrowicz :mad: "Kupiłem" od niego kartę SD 512 kingstona za 140zł i po 4 dniach od mojego "zakupu" zablokowali mu konto :-| W tym tygodniu po ok 6-7 tyg oczekiwania sprawa trafiła na policje.

 

Wnioski:

 

-Nie kupuj u ludzi którzy są na allegro dopiero 2 miesiące

-Parz na liczbe sprzedawanych przedmiotów. Jeżeli gość wystawia 20 takich samych aparatów po cenie ok. 1000zł - może to być przekręt.

-Najlepiej unikaj wirtualnych zakupów bo rzecz którą kupiłeś również może być wirtualna :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim osobnikom jak dreamek mówimy zdecydowane NIE!! najlepiej byłoby teraz wysłać linka tym wszystkim biedakom, którzy licytują. Przez takich typków traci się wiarę w ludzi, a zdarzające się czasami okazje odbierane są z góry jako przewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez to pachnie nagle ma 3 gwiazdki i już po kilkanaście sztuk sprzedaje takeigo sprzetu wałke jak nic :D

1561156[/snapback]

W rubryce "O mnie" jest mowa o www.pc-cool.pl. Na tweaku był już wątek tej firmy poruszany. Z tego co pamiętam, nie były to pochlebne opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownik michal462 ma 2 konta to i jeszcze wscieklaania.

Nie jest to moze przekret, ale gosc postepuje nie fair...

Zobaczcie

tutaj sprzedawal plyte abita, cena byla za mala to odwolal wszystkie licytacje i napisal, ze plyta sie zepsula link

natomiast za chwile robi aukcje na swoim drugim koncie i nazet nic na niej nie zmienia, dzieki czemu sie zorientowalem link

Jak ktos ma chody na allego niech zglosi tego pacjenta, bo to kretacz. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownik michal462 ma 2 konta to i jeszcze wscieklaania.

Nie jest to moze przekret, ale gosc postepuje nie fair...

Zobaczcie

tutaj sprzedawal plyte abita, cena byla za mala to odwolal wszystkie licytacje i napisal, ze plyta sie zepsula 1562147[/snapback]

Boże ewedentnie się czepiasz ;]

Pewnie licytowałeś w tej aukcji pierwszej, albo masz z nim jakis inny zatarg.

Koleś nigdzie nie załał regulaminu, na allegro można mieć nawet 10 kont, i wszystko będzie ok, ale nie może sobie na nich podbijać cen.

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3691427

 

Zdaje się, że czytałem już gdzieś texty z jego strony "o mnie"- prawdopodobnie skopiował je ze strony jakiegoś SS.

 

edyt- jeszcze jeden "hurtownik":

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=617449

 

"Wspiera nas najwiekszy sklep w Krakowie Bit Computer"- jest takowy sklep w Kraku? Jeśli tak to ciekawe czy wiedzą coś o tym ;-).

Edytowane przez mechl!n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...