Skocz do zawartości
NewbieGRACZ

Halo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bungie Team Driving Real Warthog

http://www.youtube.com/watch?v=P1KUVmBUV-o

 

ciekawe co by ludzie powiedzieli jak bym wyjechał tym na ulice :D

 

Przemol^N

widzę stęskniłeś się za nami :] żadne forum Cię nie chciało?? tak się zarzekałeś, że już tu nie wrócisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

wiecie ze lacznie wszystkich "przegranych" godzin przez graczy na multi w poprzedniej edycji Halo wynosi.......BILION GODZIN!! :blink: :rolleyes: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bilion = 1 000 miliardów = 10^12 = 1 000 000 000 000

billion [w USA] = 1 000 milionów = 10^9 = 1 000 000 000

To coś jak bardzo dużo czy naprawdę więcej?

Ciekawe czy ta liczba Bilion została wyliczona statystycznie czy na serio mają dokładne czasy gameplayou.

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi właśnie powiedział, że w najnowszym PSX Extreme jest recenzja Halo 3. :o Jakim cudem? Na wikipedii jest napisane:

Famitsu awarded Halo 3 a high mark of 10, 9, 9, 9 for a total of 37/40, a very pleasing review considering Japan's overall dislike of First-Person Shooters, Halo, and the Xbox. All other reviews have been banned until the Sunday before launch.

Żaden serwis (prócz Famitsu) jeszcze nie ocenił H3, a jakaś mała gazetka z biednej Polski wypuściła recenzje? Coś mi tu śmierdzi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mi właśnie powiedział, że w najnowszym PSX Extreme jest recenzja Halo 3. :o Jakim cudem?

Skads przeciez musiala wyciec wersja do netu... xD Tak serio to premiera ma byc chyba 25, a recenzenci dostaja swoje kopie wczesniej. Trzeba sie doszukiwac jakiegos cudu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak serio to premiera ma byc chyba 25, a recenzenci dostaja swoje kopie wczesniej. Trzeba sie doszukiwac jakiegos cudu? ;)

No wiem, tylko dziwi mnie, że żadne zachodnie serwisy nie mają recenzji, a takie PE z Polski ma jedną z pierwszych. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

No wiem, tylko dziwi mnie, że żadne zachodnie serwisy nie mają recenzji, a takie PE z Polski ma jedną z pierwszych. ;)

jakosc tego pisma od jakiegos czasu po[gluteus maximus]da,wiec moze i morale rowniez-vide "kopie zapasowe" orginalu ktory jeszcze sie nie ukazal :lol2: -bo przeciez gazeta jest skladana sporo przed wydaniem..wiec???

 

aczkolwiek ciekawe jaka ocene wystawili ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem to 10/10 wszędzie, tylko grafika 9/10, ale musiałby ktoś to potwierdzić

Potwierdzam :D

 

6 stron recenzji

recenzent - Butcher

grafa - 9

dźwięk - 10

gameplay - 10

 

PLUSY

* widoki, lokacje

* rewelacyjne walki

* multiplayer

 

MINUSY

* że to juz koniec?!

* brak AA

* schematy budowy

 

W pierwszej chwili chciałem tu walnąc skana recki, ale wolę nie ;) Jeśli to taki delikatny temat to wolę abym nie dostał potem jakiegoś pisemka o odszkodowanie moralne dla Bungie czy M$ :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z recenzji wynika, że gra tradycyjnie dla serii działa nonstop (z drobnymi wyjątkami) w 30fps. Pewnie z AA byłoby to niemożliwe mając na uwadze podobno ogromne pole widzenia i liczbę przeciwników atakujących równocześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HALO rulzez sorry musialem :)

 

edit:

 

dostalem o 3 w nocy tel od znajomych co juz szaleja (mam nadzieje ze maja oryginal), ze gra massakra (a kiedys slyszalem ze halo3 bedzie niewiele ladniejsze od halo2 tylko ze w hd :)))

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka cytatów z recki PsxE:

 

"(...) Girsy to nie są, ale też i nie miały być. Miało być "halowo" i jest - i to pełną gębą. Okazjonalnie zdarza się chrupnąć animce przy wielkich zadymach i detonacjach lub dorysować coś przy szybkiej jeździe, ale bez skandalu."

 

"Rozwalenie gry na Normal zajęło mi (Butcherowi - przyp.) 9 godzin, wyższe poziomy dają minimum 10-12h - jak na FPS oferujący killerskie multi to całkiem nieźle :)"

 

"Nie zapominajmy, że multi to także co-op (grałem na 2 graczy, poziomy split-screen, niestety - czarna ramka dookoła zmniejszonego dla zachowania płynności obrazu"

 

 

 

A tak w ogóle to panowie z PsxE w tym numerze troszkę "przyfanili" w stronę M$, co sami zresztą piszą we wstępniaku - zachwytom nad Bioshock i H3 nie ma końca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.............. bo i jest nad czym sie zachwycac, odebralem wczoraj swojego hevenly swordami jest narazie najladniesza gra na ps3 mimika twarzy i tp ale perfekcji wykonania bioshockowi i i halo3 to moze buty wypastowc. Poprostu przy tych 2 grach HS jest bardzo nierowna piekna geba nariko przy tle podlogi z 3 pixli, ale to juz offtop na inny temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakosc tego pisma od jakiegos czasu po[gluteus maximus]da,wiec moze i morale rowniez-vide "kopie zapasowe" orginalu ktory jeszcze sie nie ukazal :lol2: -bo przeciez gazeta jest skladana sporo przed wydaniem..wiec???

 

aczkolwiek ciekawe jaka ocene wystawili ??

Możesz wątpić w ich "jakość" ale nie przesadzajmy że aby tylko zrecenzować grę sięgają po "backupy". Zresztą Butcher opisał w Hyde Park'u jak kurier dał ciała (przesyłka z Seatle, chyba to miasto coś wam mówi ;)) nie doszła w piątek a wizja czekania AŻ do poniedziałku tak zadziałała mobilizująco że Butcher wybrał sie w sobotę do Warszawy do siedziby MS z "lamentem" i...przesyłkę wywalczył (kurier musiał "dylać" z paczka w sobotę...wolną dla nich zresztą ;) ).

Natomiast gdyby rzeczywiście sięgnęli po nieoficjalne źródła to oczywiście nie najlepiej by to o nich świadczyło chociaż z drugiej strony, czego się nie robi dla czytelników.

A że u nas recka jako jedna z pierwszych? To chyba tylko powód do zadowolenia ale też chyba pomógł przypadek. Nie wiem jak jest z polityką serwisów internetowych (czyt. czy mają powiedziane z góry że muszą poczekać z publikacją recki, w końcu dostęp do netu jest ogromny i, jak ktoś chce, natychmiastowy czego nie można powiedzieć o pismach "drukowanych", wiece to taki sposób na wyrównanie "szans"). Do tego PSX Extreme ukazuje się zawsze koło 20 dnia każdego miesiąca, nie wiem jak inni ale może to jest odpowiedź na pytanie dlaczego u "nas" tak a u "reszty" jeszcze nie ;).

 

Co do samej gry to wraca król sieciowych konsolowych strzelanek, daleko nie odszedł bo tylko skoczył "odcedzić kartofelki" ale jak wiecie w tym czasie oddał "władzą" jakimś "Girsom" ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

First Ever Halo 3 reviews, one is perfect but both agree gfx look like Halo 2 in HD- czyżby Bungie od strony graficznej się nie popisało :]

* OXM Australia 10/10 - "the graphics are basically just Halo 2 in HD" (via Gamespot.com members quoting the review)

 

* OXM Brazil 9/10 - "Master Chief, born from the massive destruction created by human knowledge, finally found a personal reason to finish the fight" ''Halo 2 in HD'' (via Gametrailers.com forum member quoting the review)

Gra na mnie już czeka od paru dni, ale poczekam do premiery :blink: Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo Nights

 

 

http://www.superdeluxe.com/sd/contentDetai...90D27BA743FF37E

 

Aż dziw bierze, że nikt tego jeszcze tu nie wstawił :D klip wypaśny tylko koniec trochę psuje cały klimat :(

 

Halo: The Future of Gaming

 

http://loadingreadyrun.com/videos/view/228...uture+of+Gaming

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...