Skocz do zawartości
NewbieGRACZ

Halo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dragonlore

http://www.gametrailers.com/umwatcher.php?id=110735

 

Nie ma to jak dobra reklama gry w mediach! :lol2:

ta ..sony po trupach musi sie pokazac :lol2:

 

z drugiej strony te 5 sec z killzone2 bylo wlasciwie niezauwazalne,material zaczyna sie i konczy H3 wiec nie widze problemu,a ze ktos wlepil kawalek innego materialu swiadczy tylko o braku kompetencji BBC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, halo 3 to jest tak udana gra że nie mam słów. Już nie potrafię zliczyć gier dla których chce kupić xboxa, a halo 3 jak najbardziej trafia na szczyty tej listy. W tej grze się nie da nudzić, NON STOP AKCJA, skończyłem się tłuc z kolesiem dla ktorego 10 granatów nie robi różnicy, a tu za zakretem nastepna zgraja obcych. Ta gra jest cudna, miodna i mega grywalna, graficznie prezentuje się bardzo dobrze i nie tak plastikowo jak timeshift, bioshock itd które ociekają bumpmappingiem. Halo 3 wieeelce syci imao. Must have

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, halo 3 to jest tak udana gra że nie mam słów. Już nie potrafię zliczyć gier dla których chce kupić xboxa, a halo 3 jak najbardziej trafia na szczyty tej listy. W tej grze się nie da nudzić, NON STOP AKCJA, skończyłem się tłuc z kolesiem dla ktorego 10 granatów nie robi różnicy, a tu za zakretem nastepna zgraja obcych. Ta gra jest cudna, miodna i mega grywalna, graficznie prezentuje się bardzo dobrze i nie tak plastikowo jak timeshift, bioshock itd które ociekają bumpmappingiem. Halo 3 wieeelce syci imao. Must have

Tlumaczenie dla reszty forumowiczow:

"belkot, belkot, belkot, nie wiem co to bump mapping..."

Sama gra jest taka sama jak poprzednie czesci, czyli wiekszosc osob ktore kochaly halo wczesniej, przy 3 beda sie rozplywac, a ci co nigdy nie lubili teraz napewno tez nie polubia :] Mi osobiscie sie nie podoba, chociaz w multi pobiegac troche lubie.

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz mi wytłumaczyć jak ?? bo z tego co wiem to w ver. Limited Edition występuje taki problem.

rzeczywiscie ;)

raz w enewsie piszą ze kolekcjonerska, raz ze limitowana. Nawet w google mozna wpisac 'halo 3 kolecjonerska', to pierwsze kilka linkow mowi o rysowaniu przez tą wersje plyt. W sumie sam pomyslalem ze to jest to samo ;/

 

jednak kolekcjonerska = kask - nie rysuje plyt

limitowana = jakis dvd box co rysuje plyty ;F

 

 

Tlumaczenie dla reszty forumowiczow:

"belkot, belkot, belkot, nie wiem co to bump mapping..."

Sama gra jest taka sama jak poprzednie czesci, czyli wiekszosc osob ktore kochaly halo wczesniej, przy 3 beda sie rozplywac, a ci co nigdy nie lubili teraz napewno tez nie polubia :] Mi osobiscie sie nie podoba, chociaz w multi pobiegac troche lubie.

powiedz czy wystepuje taki sam backtracking, bo za to co zrobili w jedynce od momentu walki z plagą to powinno sie ich powiesic. Non stop te same pomieszczenia, wychodzisz za zakret i znów dejavu, korytarz, wchodzisz do kolejnego pomieszczenia a tu znow to samo, potem wracasz przez pol gry tymi samymi korytarzami czy sceneriami. Potrafilo niewasko zdenerwowac to.

 

edit: literowka

Edytowane przez s0lid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo 3 sets US entertainment record

 

$170 million in first day sales

 

Microsoft has announced that Halo 3 has officially become the biggest entertainment launch in history, garnering an estimated $170 million in sales in the US alone in the first 24 hours.

 

"Halo 3 has become a pop-culture phenomenon," said Shane Kim, corporate vice president of Microsoft Game Studios. "Not only is Halo 3 setting sales records, it's also redefining entertainment."

 

"Within the first 20 hours alone, we've seen more than a million Xbox LIVE members come online to play Halo 3 – that makes September 25 the most active Xbox LIVE gaming day in history."

 

Bob McKenzie, senior vice president of merchandising for GameStop commented that, "With consumer demand for Halo 3 and related products, we expect it to be the biggest video game title generator in GameStop's history."

 

"The initial demand we’ve seen for Halo 3 has been astounding, and the game is on track to become the number one gaming title of all time. Halo 3 is a genuine entertainment phenomenon and our customers have responded very enthusiastically to the release," said Jill Hamburger, vice president of movies and games at Best Buy.

 

The Xbox 360 game beat previous records set by blockbuster theatrical releases like Spider-man 3 and novels such as Harry Potter and the Deathly Hallows, though that is hardly surprising given the fact that the cheapest copy of the game retails for USD 59.99, which is much more than the cost of a movie ticket or book.

 

As previously reported, more than 1.7 million copies of Halo 3 were pre-ordered in the United States, making it the fasting pre-selling game in history, surpassing the previous record set by Halo 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche pogralem i moge doradzic, zeby na poczatku wybrac najtrudniejszy poziom trudnosci ;) na srednim przechodzi sie jak z god mode ;) pierwsze wrazenie takie sobie, poogladalismy troche z kumplami i wrocilismy do pes 6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Nie wiem co powiedziec......normalnie.....DNO!!...tyle czekania i mamy Halo 2,5!!!

Grafa miejscami bardzo ladna a miejscami niczym sie nie rozniaca od Halo2 tylko w wyzszej rozdzialce.

najgorsze jest to ze po paru godzinach ,gra zwyczajnie zaczela mi sie nudzic!!,co niezdazylo mi sie w poprzednich czesciach.

 

Moze to granie wczesniej w Bioshocka sprawilo ze taki mi sie obraz nowego Halo objawil,bo spodziewalem sie jednak duuzo wiecej.

 

Wszystkie oceny na necie sa moim zdaniem zawyzone,i mowie to ja -fan Halo.

ktos powie ze czego sie moglem spodziewac jak nie starego dobrego Halo-jednak poki co to dla mnie za malo,ciagle cofanie do tych samych lokacji jest poprostu nurzace,mam wrazenie ze ekipa od Halo tak naprawde nic nie usprawnila w samej rozrywce,mamy teraz tylko troche nowego stuffu jak znikanie,stawianie oslony czy regenerator itp oraz mozliwosc chodzenia pod woda ,ale mi to wszystko lata.

 

Gra poprostu staje sie szybko nuda i wrecz odrzuca do siebie,niektore tekstury to mialo lepsze ps2,tla lokacji jak na dzisiejsze standarty to juz wogole przesada!!!,statyczne niskorozdzialkowe tla i "martwe" niebo to juz nawet nie wspomne.

Konsola ma taki power a Oni daja nam takie "Cos"!,no i te wszystkie bugi i niedorubki.

 

Niech szlag trafi Bungie-nie zasluzyli na zaden aplauz tylko na kopa w tylek za cholerne lenistwo i zwyczajne jechanie na popularnosci tego tytulu.

 

Sama gre ukoncze dla zobaczenia konca Sagi ,ale bedzie to zwykla meczarnia-cholerne stracone 65 euro

 

ps.ktos wczesniej pisal ze Bioshock nie ma porownania do Halo3-dla kogos kto nie potrafi krytycznie patrzec nawet na oczekiwany Hit pewnie tak jest ,ale dla mnie Halo3 moze buty czyscic Bioshockowi pod kazdym wzgledem nad czym ubolewam bo spodziewalem sie dobrej zabawy a nie plastykowej tandety :(

 

ps.acha multi mnie nie obchodzi

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"belkot, belkot, belkot, nie wiem co to bump mapping..."

Normalny jestes?

 

Halo fajne ale dość krótkie, skończone raptem w 10 godzin. Sama gra zachwyca (mnie) brakiem nudy o ktorej pisze kolega powyzej, natomiast mnie bioshock nie zaskoczył ani efektami ani grafiką ani rozgrywką...jedyne co to motyw z elektryzowaniem wody w ktorej stoją przeciwnicy - ale ten schemat był juz ograny w q1 ze spawarą i przeciwnikami w wodzie [; Wodą też nie ma się co podniecać bo do realizmu jeszcze jej daleko. Pod względem innowacji timeshift syci i króluje. :> A w halo 3 czas pograc na legendary.

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłamią nam o pikselach!?

http://polygamia.pl/klamia-nam-o-pikselach#comments

 

i odpowiedź Bungie

Bungie Weekly Update: 09/28/07

http://www.bungie.net/News/content.aspx?ty...s&cid=12821

You Owe me 80p!

 

One item making the interwebs rounds this week was the scandalous revelation that Halo 3 runs at “640p” which isn’t even technically a resolution. However, the interweb detectives did notice that Halo 3’s vertical resolution, when captured from a frame buffer, is indeed 640 pixels. So what gives? Did we short change you 80 pixels?

 

Naturally it’s more complicated than that. In fact, you could argue we gave you 1280 pixels of vertical resolution, since Halo 3 uses not one, but two frame buffers – both of which render at 1152x640 pixels. The reason we chose this slightly unorthodox resolution and this very complex use of two buffers is simple enough to see – lighting. We wanted to preserve as much dynamic range as possible – so we use one for the high dynamic range and one for the low dynamic range values. Both are combined to create the finished on screen image.

 

This ability to display a full range of HDR, combined with our advanced lighting, material and postprocessing engine, gives our scenes, large and small, a compelling, convincing and ultimately “real” feeling, and at a steady and smooth frame rate, which in the end was far more important to us than the ability to display a few extra pixels. Making this decision simpler still is the fact that the 360 scales the

“almost-720p” image effortlessly all the way up to 1080p if you so desire.

 

In fact, if you do a comparison shot between the native 1152x640 image and the scaled 1280x720, it’s practically impossible to discern the difference. We would ignore it entirely were it not for the internet’s propensity for drama where none exists. In fact the reason we haven’t mentioned this before in weekly updates, is the simple fact that it would have distracted conversation away from more important aspects of the game, and given tinfoil hats some new gristle to chew on as they catalogued their toenail clippings.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie lipa :? Pierwsze wrażenie: Fajne menu ;) Drugie wrażenie: Gra wygląda mocno średnio, momentami odpychająco, momentami tylko znośnie. Aliasing bije po oczach, klimat nie porywa (mnie), a backtracking wkurza (przeszedłem razem z kolegą parę początkowych leveli). Moje 19" bydle nie dość że podzielone na 2 (horizontal) to jeszcze gra ucięła trochę obrazu po bokach, gra wyglądała śmiesznie (obraz widzialnych gdzieś tak 16-17") :D Na plus można zaliczyć to że gra potrafi zaoferować emocjonujące potyczki z dość pokracznymi obcymi ;) - duzy pan z jeszcze większym młotem ("Brute" chyba?), napsuł nam sporo krwi - jest bardzo wytrzymały i posyła na respawn jednym uderzeniem :)

 

Nie oczekiwałem od tej gry dużo i dużo nie dostałem. Nie wiem co Hamburgery w tej grze widzą. Uratuje ją tylko multi. Mnie najbardziej z całej gry podoba się przewodni motyw muzyczny :D

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie Halo3 wywarło z kolei bardzo pozytywne wrażenie- nie skończę jej jednak, dopóki nie uporam się z Boshockiem. Dopiero wtedy będę mógł napisać coś więcej, jednak pierwszy level robi dobre wrażenie i z miłą chęcią "dokończę walkę" ;) .

 

@ pasztecik

 

Nie obraź się ale granie na 19" i jeszcze w split screenie raczej nie uprawnia cię do ferowania wyroków n/t oprawy a/v.

 

Opinię jak d... każdy ma swoją, więc i ty masz prawo napisać, co napisałeś powyżej, jednak może bez sugestii, że tylko Amerykanie widzą cos w tej serii (także w naszym kraju H3 miało najlepsze "otwarcie")- bo to zwyczajne nadużycie i próba stawiania się wyżej nad "głupimi hamburożercami" nie dorastającymi do pięt elokwentnej polskiej młodzieży :lol:

 

PS. I cóż u licha znaczy "zaferwować"? Jakiś neostradowy mix "zaoferować" i "serwować"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Na mnie Halo3 wywarło z kolei bardzo pozytywne wrażenie- nie skończę jej jednak, dopóki nie uporam się z Boshockiem. Dopiero wtedy będę mógł napisać coś więcej, jednak pierwszy level robi dobre wrażenie i z miłą chęcią "dokończę walkę" ;) .

 

@ pasztecik

 

Nie obraź się ale granie na 19" i jeszcze w split screenie raczej nie uprawnia cię do ferowania wyroków n/t oprawy a/v.

 

Opinię jak d... każdy ma swoją, więc i ty masz prawo napisać, co napisałeś powyżej, jednak może bez sugestii, że tylko Amerykanie widzą cos w tej serii (także w naszym kraju H3 miało najlepsze "otwarcie")- bo to zwyczajne nadużycie i próba stawiania się wyżej nad "głupimi hamburożercami" nie dorastającymi do pięt elokwentnej polskiej młodzieży :lol:

 

PS. I cóż u licha znaczy "zaferwować"? Jakiś neostradowy mix "zaoferować" i "serwować"?

jesli juz kogos sie czepiasz o bledy jezykowe,to cytuje twoje zdanie:"Na mnie Halo3 wywarło z kolei bardzo pozytywne wrażenie- nie skończę jej jednak, dopóki nie uporam się z Boshockiem"..znajdz bledy ktore widac jak "na dloni" ;)

 

druga sprawa to zarzucasz komus ze ocenia gre grajac na 19" monitorze,a przeciez sam jak napsiales ,widziales tylko 1 level i juz gra zrobila na tobie pozytywne wrazenie..hmmm zobaczymy co bedzie pozniej,bo moim zdaniem gra wyglada ladnie tylko w jednym miejscu.W lesie przed cytadela gdzie pozniej musismy wylaczyc 3 oslony,wczesniej to porazka w stosunku do dzisiejszych standartow,a sama grafa jest na poziomie xboxa ,z tym ze w wyzszej rozdzialce.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam grafy sie czepiasz :) pierwsze 2-3h rozgrywki sa takie sobie, dopiero pozniej zaczyna sie masakra ;d gameplay imho na 10, naprawde ciezko sie oderwac ;d

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej dragonlore wrzuć na luz ;) Napisałem koledze, że wytykanie doczytywania się obiektów w trybie splitscreen jest niepoważne, a jeszcze ocena a-v w takich dwóch małych okienkach na 19" to sam wiesz co ;)

 

PS. "Jej" odnosi się do _tej_ gry, a w BS faktycznie zjadłem literkę, jest to jednak co innego niż radosne słowotwórstwo (bo ja się czepiłem nie zjedzonej literki ale mniejsza już z tym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tylko zjadłem literkę, no... i jedną dostawiłem ;) Już poprawione.

 

Nie oceniam grafy po obrazie na split screen (chociaż GoW ma i tak lepszą nawet na 19" i nawet na splicie :P). Po prostu napisałem że gra w tym trybie na moim monitorze wygląda dość biednie. W solo (czyli na

"całych" 19") nie jest lepiej - nie podoba mi się i tyle. Rozumiem że na Twoim 37" jest AAx8 a sam TV dodaje kilka efektów graficznych których u mnie nie ma? No offence :)

 

To fajnie, że po pierwszych 2-3 godzinach robi się ciekawiej. Przynajmniej może się szarpnę żeby skończyć to dzieło ;)

 

Z Hamburgerami, owszem, uogólniłem. Musisz jednak przyznać że to właśnie u nich szaleje największy hype na Halo, stąd właśnie moje uogólnienie. Absolutnie nie stawiam się ponad nikim i przepraszam urażonych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Ja nie wiem czy MS sypnal $$$ podczas kampanii reklamowej wszystkim "szanujacym" sie serwisom, aby były takie oceny jakie są, bo ze zwykłej gadki szarych graczy wynika jasno ze Halo 3 na te oceny nie zasługuje.

raczej zadzialala masowa "histeria" ;) - i nie mialbym nic do tego gdyby za grafikie "halo" nie otrzymywalo tak zawyzonych ocen!!,bo o ile dla kazdego gameplay moze byc rzecza wzgledna tak grafa to juz bardziej "widoczna" strona gry,oczywiscie kazdy fan Halo powie "co tam grafika!!...i bedzie mial racje jesli ocena za grafe bedzie adekwatna do stanu rzeczywistego-a tak nie jest!!

 

osobiscie grafie daje 6/10

grywalnosc 6,5/10

 

1 byla super ,2 porownywalna ale 3 to najslabsza czesc!!!! zaczynam sie cieszyc ze to koniec tej serii,bo juz wiecej poprostu jej tworcy nie maja do zaaoferowania a jak maja tylko odcinac kupony od poprzednich czesci to lepiej niech odejda z honorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, co takiego recenzenci dostrzegli w nowym halo czego nie mialo np lost planet czy gow. Oceny faktycznie przesadzone - rewelacji nie ma, aczkolwiek gra sie bardzo przyjemnie :) Grafika to ostatnie co bym wzial pod uwage oceniajac gre za caloksztalt. Po prostu poprawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzą MICROSOFT ot to ;) i nakrętka. Psychologia biznesu się kłania . Dziś troszkę pograliśmy z fumflem - ja się nie nadaję do fpp z padem w ręku. Za dużo csa w moim życiu - to nie to ;).

Edytowane przez Gregor1230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że praktycznie same negatywne opinie na temat trzeciej odsłony Halo, mi tam gierka podpasowała :D, grafa może nie jest miażdżąca, ale na 7.5 zasługuje. HDR i efekty świetlne są naprawdę imponujące i wyglądają świetnie co do reszty jest średnio. Co do samej rozgrywki to nie jest tak źle i z całą pewnością zasługuje na ocenę 9/10. Muliplayer, Co-op to inna para kaloszy, gra pod tym względem miażdży :)

Gra wg mnie na pewno nie zasługuje na 10/10, ale jeśli ktoś kupił ją dla multi i pod tym względem miałby oceniać grę to czemu nie ??

 

Gamers flock to Halo 3 online, 1.5m unique players in last 24 hours :blink:

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

................ ja z miłą checią powitałem nowe przygody master chifa :)

a grafa ............ wcale nie taka lipa jak coponiektórzy wrzucaja. proponuje zajsc troche dalej w grze niz sam poczatek, po wybiciu wrogow na jakiejs duzej planszy spokojnie polazic i porozgladac sie. ruszajaca sie trawa, hdr maxymalny, cien od każdego liścia, odblyski na niektórych kosmiczno-metalicznych powierzchniach, ha bieżnik na oponach, efekt pola silowego (zarówno ludzi i brutów),itd.... Halo jak halo :) mnie zabawa z halo 1, 2 pasowala i z 3 tez mi pasuje, a ze to nie rewolucja tylko ewolucja hmmmmmmm moze i lepiej.

Ja osobiscie doczepiłbym bym się do braku konkretnego AA, ale sam lepiej gry nienapisze niz BUNGIE, wiec przyjmuję tą grę jaka jest.

A muza..................... jak zwykle MASSAKRA.

 

pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

jak stracic save w Halo3???

 

otoz kiedy bylem juz 1 poziom od ukonczenia gry,postanowilem obadac sobie tryb campani,konsola zapytala sie czy chce napewno odpalic cos w tym trybie bo moge stracic aktualny save-oczywiscie myslalem ze chodzi o autosav'a!! co nie ma dla mnie zadnego znaczenia bo robie save'a swojego przed wylaczeniem gry,jednak dzisiaj po odpaleniu okazalo sie ze gra wita mnie zapytaniem,nie czy chce kontynuowac gre tylko czy zaczac nowa :mur: :blink: , a moje save'y ktore wykonalem przed wylaczeniem konsoli poszly sie.....w ten sposob Halo" dokonalo zemsty za moje wczesniejsze opinie :lol2:

 

jedyny + w tym wszystkim to fakt ze teraz skolekcjonuje wiecej czaszek-wiecej czaszek = wieksze trudnosci w nowej rozrywce np.przeciwnicy rzucaja wiecej granatow itp itd

 

kto by pomyslal ze tryb kampani skasuje save'y??

 

ps.wydaje mi sie ze gra wyglada troszkie lepiej w 1080 i ,a moze mi sie tylko tak wydaje

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drogonlore tryb campain to poprostu singleplayer (główny scenariusz)

wybrales to i zrobilo ci nowego autosave od miejsca w ktorym odpaliles :), W HAlo dowolny dostep do dowolnej misji bez kombinacji z save'mi uzyskujemy po przejsciu pelnej kampanii...... z tego co pamietam :)

 

pozdro 4 @ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...