Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem w demko i jeżeli miało mnie ono przekonać do kupna gry to niestety nie bardzo mu się to udało :(. Chodzi TRAGICZNIE. 640x480 / Next-Gen/ bez AA,AF mam często gęsto poniżej nawet tych 25 fpsów. Cudów się nie spodziewałem ale lepiej chodził mi SC:CT na GF FX5600!! Do tego ta gra wymaga 1 GB ramu bo inaczej strasznie swapuje. Opcji Standard w opcjach grafiki nie idzie włączyć (?) a opcja Custom jest w ogóle niedostępna (???). Naprawdę jedyne co mi się podobało to wygląd Sama. Demko powinno mnie zachęcać do grania ale tutaj nawet nie wyeksponowanego motywu "double agent" (który to jest chyba najważniejszą nowością i powodem do dumy dla UBI). Nie wątpię, że cała gra jest o wiele lepsza (w końcu gra otrzymuje wysokie noty na necie) ale demko mnie nie "ruszyło" (ot stary dobry SC). Z wymaganiami przesadzili ostro.

 

BTW: Macie gdzieś cienie w tej grze? Bo ja widziałem cienie w całych dwóch miejscach i do tego strasznie wygladajace (poszarpane krawędzie).

Jak wejść do opcji Custom??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Mialem nieoczekiwany format i save'y poszly w pi...!

Moze ktos mi podeslac save'y? Doszedlem do momentu, gdzie pojawiamy sie drugi raz w

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
bazie tych "zlych" [;. Do sama przyjezdza Lambert i chwile gadaja
.

 

Wiem, ze tam są staty uzyskane w roznych lvlach etc ale na prawde nie chce mi sie przechodzic od nowa, co chyba dobrze o nowym SC nie swiadczy.

Mail: piorek4@o2.pl.

Z gory thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie ludzie odemnie tą gre bo mnie szlak zaraz trafi. Na sprzęcie takim jak w podpisie gra mi się po prostu wcina w dodatku teraz jak wyłączyłem af na off to mi u góry ekranu jakieś pixele zaczęły latać. Jak mam ustawić detale na moj sprzet obecnie mam ustawione tak i gra sie zacina (nie wykluczam też zaśmieconej windy) screen --->http://img159.imageshack.us/my.php?image=sccb8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;o

Wlasnie szukam miejsca gdzie sejwy by byly trzymane i nic nie ma. Tak jak napisales, jest folder 'save' w katalogu gry ale nic tam nie ma.

 

Hmmm, moze ktos inny wie cos na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Ubisoft\SplinterCell4\Save\Offline

 

I tak chyba nic nie pobije bug-a w misji w Shanghaju otóż w tym pokoju z pierwszym sejfem gdzie cała ekipa siedzi nie można nikogo zabić bo będzie game over, więc do rzeczy zabić nie można pistoletem nożem, ale o frag grenade nikt nie pomyślał i tak średnio (sprawdzałem wiele razy) 6/10 razy wrzucenie granatu do pokoju kończy się zgonem całej ekipy, ale misje zalicza się normalnie i boss JBA w dalszej części gry żyje mimo, że dostał wcześniej granatem

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Customowanie grafiki jest chyba niedostępne w demku :(

 

Nie chce znowu po was tych samych psów wieszac na tej grze, bo bym niczym nie zaskoczył. Wiec... grałem w 1024, tyle wiem :D oprócz tego początku z artami, to dalej było całkiem znośnie. Bugi typu, utopienie zwłok w scianie, swojej nog, sa chyba w tej grze na porządku dziennym. Raz mi sie zdarzyło wsadzic noge w teksture i juz jej nie wyjąc :lol:. Widać, ze ktoś z dwiema lewymi mackami zabierał sie za robienie tej gry :( Na chwilę obecna tego nie tykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mamaj, wielkie dzieki.

 

Ja chyba zrobie tak jak Plusk, save'y skopiuje i poczekam moze na jakiegos patcha, jak nic nie wyjdzie to sie zmusze i przejde ale bugi denerwuja jak nie wiem co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie trochę offtopic, ale nie mogę się oprzeć:

Czyżby zapanowała moda na wydawanie NIEDOKOŃCZONYCH gier? Najpierw Gothic 3, teraz SC: Double Agent.

Co będzie następne?

To dosyć zatrważające, biorąc pod uwagę, że zbliża się kilka ciekawych tytułów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za to moze zobaczymy w 100% ukonczonego STALKERa :D ktorego juz koncza od ponad roku :D jestem zly ze nie moge sobie pograc w sc, kocham ta serie a tu taki babol (brak obslugi ps2.0). mysle ze te coraz czestrze niedorobki "duzych tytulow" wynikaja z tego ze gry (przynajmniej projekty) sa coraz bardziej ambitne co przeklada sie na ilosc pracy jaka trzeba wlozyc w dany tytul a wszystkim po rajtach jezdza "terminy". prosta analogia, kiedys gry zajmowaly po 1cd a teraz zajmuja po 5-7gb to chyba mowi samo za siebie. wiem wiem, grafika, audio ale to wszystko chyba krzyczy do nas: jestem wielki i skomplikowany wiec nie krzyczcie ze sie sype ;)

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie STALKERA:

Do dziś pamiętam stareńką zapowiedź z CDA w którym napisali że gierka będzie rewolucją z powodu optymalizacji kodu i będzie śmigać przepięknie na Rivie TNT2.

A tu taka bania, nie dość że giery nadal nie ma, to wymagania będą w zasadzie podobne do innych gier tego typu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam..... moj pierwszy post tutaj i pierwszy problem z Splinter Cell: Double Agent, na pocatku napisze ze moj kom spelnia wszystkiego typu wymagania jezeli chodzi o ta gre, a jednak podczas grania napotykam na pewnie problem z graficzne. Intra laduja sie wysmienice, ale jak dochodzi do rozgrywki w trybie singleplayer nic nie widze oprocz kontorow i dziwnych cieni, pierwsza mapke Iceland musialem przejsc na podczerwieni i jeszcze jednym modzie zebym mogl widziedz jakiekolwiek kontury postaci czy przedmiotow, na drugi poziomie w wiezieniu nie widze nic ciemno czarno migajace punkty poniewaz Fisher ma ograniczone zasoby w wiezieniu nie moge kozystac z podczerwieni itp. Moje pyt brzmi ..... czy to po prostu taki rodzaj rozgrywki ze musze isc po omacku .....na screnach widac normalne kolorowe postacie...... robilem reinstall gry, wyrzucalem z rejestru itp z gory THX za pomoc :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Normalnie rozbawił mnie post dgh. Heh. Nowy rodzaj rozgrywki. Skradanka wireframe hehehe. Ta gra przechodzi samą siebie. :) Ale w sumie to wcześniejsze części przechodziło się przy pomocy noktowizora to teraz zafundowali wireframe. :) I jak obiekty w grze? Wiele polygonów mają? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motherboard: A8N32-SLI-Deluxe

Corsair CMX1024-3200 x2 1 GB PC3200 DDR SDRAM (3.0-3-3-8 @ 200 MHz)

DualCore AMD Athlon 64 X2, 2200 MHz (11 x 200) 4400+

Radeon X1900XT Series (512 MB)

Creative SB X-Fi

 

 

btw. kojak_ct potrzebuje pomocy a nie glupich komentarzy, w SC gralem do tej pory tylko na konsoli wiec oszczedz sobie glupich komentarzy!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie kolego zrozumiałeś. Naśmiewam się z gry bo jest strasznie zabugowana. I co najgorsze, większość ciekawszych produkcji zaczyna być właśnie takich jak nowy SAM czy Gothic3. I tu raczej nic nie poradzisz. Tylko rotacja sterami Ci pozostała. Ja na swoim radku tego problemu nie miałem. Testowane na 6.8, 6.9 i 6.10. Nic więcej jak zmiana sterów nie wpada mi do głowy. Instalowałeś patcha? A jak nie to przyłącz się do "nas" (grupy trzymającej władzę? hehe) wyczekujących na konkretnego patcha bo na razie to więcej problemów niż pożytku z tej gry. Zrozumiesz to jak nagle znikną Ci save'y w połowie rozgrywki. ;)

 

Pozdrawiam i więcej luzu życzę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w DA na pleju 2 to czysty miód cieknący z gry :D Coop mode rozwala wszystko, przechodzimy gre z kumplem i jeszcze nie potrafie wyjsc z podziwu jak ta gra jest dobra na PS2 i pal licho grafike i najnowsze pixel szadery. Wolałbym grac w takiego DA jak na PS2 na gf2mx, a nie to co tu mi dają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie to przyłącz się do "nas" (grupy trzymającej władzę? hehe) wyczekujących na konkretnego patcha bo na razie to więcej problemów niż pożytku z tej gry.

ja się dołączam, oczekuje patcha na PS 2.0 zeby ta gra dzialala na moim pr0 r9550 :lol: :lol: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granie w DA na pleju 2 to czysty miód cieknący z gry :D Coop mode rozwala wszystko, przechodzimy gre z kumplem i jeszcze nie potrafie wyjsc z podziwu jak ta gra jest dobra na PS2 i pal licho grafike i najnowsze pixel szadery. Wolałbym grac w takiego DA jak na PS2 na gf2mx, a nie to co tu mi dają.

Jak przeszedłem CT na kompie a potem grałem w niego na konsoli u kumpla to myślałem, że się załamie... Jak tym grzybkiem mam wycelować żeby trafić wroga :| ? To jest awykonalne dla mnie a ja musze mieć precyzje. Nie chce trafić w klate tylko w głowe... to taki offtop... Ehhh może wreszcie karta do mnie wróci po miesiącu przerwy to wreszcie zagram w scda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zrozum moja flustracje....... kupuje gre i nic nie widze, wszystko przenikajace przez siebie zero kontur i zero grywalnosci patch 1.1 nie pomogl w ogole po prostu az zal mi producentow :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zrozum moja flustracje....... kupuje gre i nic nie widze, wszystko przenikajace przez siebie zero kontur i zero grywalnosci patch 1.1 nie pomogl w ogole po prostu az zal mi producentow :blink:

pokazesz nam moze screeny? Edytowane przez Muniol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o to jak widze wszystko w grze:

 

1. widok po użyciu noktowizora czy czegoś podobnego w grze po wciśnięci 2

 

http://www.va.net.pl/~velvet/SC/SplinterCe...20-56-31-15.jpg

 

2. widok po wyjściu z wody pierwsza mapka Iceland

 

http://www.va.net.pl/~velvet/SC/SplinterCe...20-56-56-82.jpg

http://www.va.net.pl/~velvet/SC/SplinterCe...20-57-31-09.jpg

 

tak to u mnie wygląda w wersji single player :angry:

 

 

ktoś gdzieś pisał o użyciu sm3.0 >>>>> co to jest i skąd można to ściągnac ???

Edytowane przez dgh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby format C zdał tutaj jakiś rezultat wszystkie możliwe gry działają bez problemów tylko o dziwo ta jedyna ma dziwny problem. Co zaskakujące opcja multiplayer działa wyśmienicie:

 

http://www.va.net.pl/~velvet/SC/SCDA_Onlin...21-51-04-10.jpg

http://www.va.net.pl/~velvet/SC/SCDA_Onlin...21-51-07-48.jpg

 

Jak ktoś mi to wytłumaczy będzie bogiem B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...