Skocz do zawartości
ath

Dungeon Siege 2

Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekaw ile wasze postacie zadaja obrazen??, przykladowo moj Combat mag (34lvl) czarem Greather Firebolt zadaje 537max. Tak pisze w inventory, oczywiscie na polu bitwy bedzie to wiecej ( wspomagacze od nature etc ). Mam przytym 178 int, 1740many :mur: :D

Edytowane przez pszczesny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie prosze , nawet błagam , pomóżcie ni z tym questem 18: Evangeline's Folly, jakie to haslo trzeba znać??? :blink: Został mi tylko ten quest do zrobienia , a chciałbym iść do ostatniego bosa ze spokojną glową. Zapytam sie jak towarzysz Gierek na zjeździe parti PZPR: -Więc jak , pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle i mysle... bo i tak bede musial zrobic tego questa.

Hmmm byles we wszystkich tych jaskiniach? Moze musisz wlaczyc Eve i zagadac do tych drzwi?

Chapter 5 :> Co bylo w 5? Moze tam jest jakies hasło podane... hmm ale i tak nie ma opcji do wybrania podczas dialogu...

Moze trza miec ze soba jakas ksiazke? Lub cos takiego. Albo... jakis cheant (to co w kapliczkach sie wlacza) i powiedziec przed drzwiami? Juz raz takie cos bylo...( w misji dla ducha w tych catakumbach gdzie uwalnialismy eve)

 

Napewno masz Eve w teamie?

 

Kurde szpatnie jakbys nie mial tego jednego questa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xpektor dzieki za pomoc :D , chyba bede musiał poczekać aż ty dojdziesz do taego questa, tak ,tak mam Eve w drużynie ale jak podchodze to nic sie nie dzieje, zazwyczaj w podobnych sytuacjach to postać z drużyny która jest potrzebna sama podejmuje dialog (albo rozwala dzwi) , recytowalem nawet "chant of dead" , niedaleko jest kapliczka bo tgo chanta tutaj można sie niedaleko dopiero nauczyć, wiec byłem z evą i z aktywnym chantem i nic dalej nie chca otworzyć tych dzwi ,a właśnie a wktórym miejcsu ty jesteś xpektor?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ? ;[ wsytd sie przyznac ;[

Akt III dopiero liznalem... oszczedzam sobie gre :P

 

Nie mam czasu grac calymi dzionkami (kumple, szkola) , wiec od okazji do okazji, ale gierka bardzooo sie mi podoba i napewno ja skoncze, i to nie raz ;)

 

A Tobie ten 1 quest zostal tylko??? Pytales na innych forach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej optymalna druzyna powinna zawierac w sobie maga combat, bez tego ani rusz

 

ja zaczełem combat, 2 act, co prawda czasem ginie, ale damage chlopak ma potęzny, a reszta sruzyny leczy/wskrzesza, wiec nie ma problemu.

 

combat to magia smierci, błyskawice i ogien - plus klątwy, ktorych znaczenia nie zaczniesz cenic, poki nie zobaczysz, jak jedna z nich potrafi zjechac z damagem o polowe czarow przeciwnika(lub twoje, jesli przeciwnik rzuci klatwe na ciebie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

->kalafior_clonew drugim akcie babka przy zapsutym moscie Finala chyba sie nazywa

 

a co do optymalnej druzyny to ja preferuje jednego wojownika a reszta magowie (combat i nature) bez lucznikow, ewentualnie jakis pet kto co lubi :)

 

ale combat magowie maja najwiekszy dmg i moga ladnie oslabic klatwami silniejszych wrogow

 

 

->LINKIN_PL gdzie sia zaczyna quest z Eve? bo chcialbym sobie ja przylaczyc zeby zrobic jej questa

Edytowane przez LouisCiffer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xpektor --> niepytalem na innych forach, to jest jedyne i konkretne jakie udało mi sie znależć , teraz ja buraka spale bo nawet nie szukałem :oops: LouisCiffer--> ten quest jst w opisie jako ostatni z dodatkowych w 2 akcie , #18: Evangeline's Folly

-----------------------

* Intended level: 28

* Seek Jessic and the soldiers in the Vai'kesh stronghold

* Seek Jessic in the second Vai'kesh stronghold

* Seek Jessic in the third Vai'kesh stronghold

 

Add Princess Evangeline (Eva) to your party. Teleport to the Western End of

Arinth's Ravine. Go west, south, west and north to reach a bridge. Before the

bridge, turn left (west) and go along the edge of the ravine to reach a small

cave. You may remember the password-protected door from Chapter 5. ---i jeszcze gorąca prośba LouisCiffer jak go zrobisz to napisz na forum co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINKIN_PL -> dzieki za Evangeline's Folly

 

mam pytanko w zwiazku z Mysterius SET

zrobilem zadanie z ksiazkami w 3cim akcie ale nie dostalem zadnej ksiazki :(

znaczy mam ale w zakladce 'book' i nie pisze tam nic ze to jest z jakiegos kompletu a tresc ksiazki jest co tu duzo mowic niewiele znaczaca....

 

ktos mi powie czy to o ta ksiazke chodzi? i czy moze ktos juz zebral caly komplecik?

 

ja mam narazie nagrode za arene i to wiadro na glowe, no i moze ta ksiazke (jesli to ona)

 

 

 

ojejku faktycznie tez zwrocilem na to uwage :) btw niezly sposob zakomunikowania ukonczenia gry ;) zaczynasz veterana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

celestin--> poczytaj forum, ten temat przewija sie co jakiś czas :D iz do "Inn" (hotel lub karczma jak kto woli) tam jest babka ktura zamiata, pogadaj z nią ,ą za opłatą bedziesz mógł powiększyć drużynę narazie do 4 osób LouisCiffer--> i jak zrobileś tego questa z Evą???bo ja mam niesamowity kłopot :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie udało mi się "ukończyć" grę na pierwszym poziomie :) Długo to trwało ale moja drużyna składa się tylko z mojej c.magiczki ("c" jak combinowanej ;) Melee i Range: 6, C.Magic: 44 i N.Magic:24) i stadka zwierzątek (inne postacie dochodziły tylko gdy wymagała tego sytuacja).

Wynik: lev45 mimo nie skończenia kilku questów.

 

PS: skończyłem Lelani Sorrow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też ukończyłem na pierwszym poziomie. Moja końcowa drużyna to: moja postać - combat mag, Lothar i Eva - wojownicy, Taar - nature mag. W międzyczasie miałem w teamie jeszcze jakiegoś łucznika ale raczej nieprzydatny jest... Gra wciągnęła mnie na długo. Polecam!

teraz biorę się za Fable.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skonczylem na 2 poziomie i teraz robie wszystkie secondary i tutaj kieruje moje pytanie. Robie 16 quest w II akcie "Finala's Contempt". Nie moge znalezc wejscia i znalezc pierwszej wiezy ktora mam spalic. Pozostale juz spalilem. Jestem w miejscu obok ktorego ta wieza sie znajduje ale nie moge tam wejsc. Wchodze do Abandon Ruins i moge wejsc do pomieszczenia ktore jak mi sie przynajmniej wydaje prowadzi do wiezy ale pomieszczenie jest cale ciemne i nie moge sie w nim poruszac. Błąd gry czy trzeba cos zrobic?

Edytowane przez Sandman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosu--> kieruj sie minimapą , jak bedziesz w Elven Shrine to powiększ sobie minimapę wszystkie ukryte przełączniki są zaznaczone jako niebieskie kropki, więc powinieneś znaleźć ukryte schowki bez problemu , a co do HAk'u to będziesz musiał sie udać do tych dzwi troche później, jak dobrze pamiętam to po rozmwie z prawowitym wodzem HAk'u (chyba za tymi dzwiami ukrywa sie jakiś samozwańczy wódz) Sandman--> a byłeś z Finalą przy takim murku z jakby "zamurowanym" wejściem, to chyba gdzieś kolo 1 teleportu w grze, chyba tam są pierwsze 3 wieże , aha jakby to nie to (bo tam chyba do którejś z nich trzeba przejść podziemnym tunelem, chyba 4) to przejrzyj forum pare stron wstecz bo chyba ktoś miał taki kłopot , nawet dołączyl obrazek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sandman--> a byłeś z Finalą przy takim murku z jakby "zamurowanym" wejściem, to chyba gdzieś kolo 1 teleportu w grze, chyba tam są pierwsze 3 wieże , aha jakby to nie to (bo tam chyba do którejś z nich trzeba przejść podziemnym tunelem, chyba 4) to przejrzyj forum pare stron wstecz bo chyba ktoś miał taki kłopot , nawet dołączyl obrazek

1642117[/snapback]

no ale wlasnie te linki do fotek nie dzialaja:/. Te 3 wieze rozwalilem ale nie moge znalezc wejscia do tej jednej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na poczatku musisz do niego strzelac z tych takich pomnikow-kuszy co takimi wiazkami strzelaja po jakis 4 strzalach bedziesz mogl normalnie do niego ladowac, a nastrepnie jak mu zostanie 1pkt zycia to bedziesz mial taki wiekszy pomnik-kusze powstaly po rozwalenia tego kamminia z filmiku i jeden strzal z tego i lezy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...