Skocz do zawartości
kvazi555

GeForce 7800 GTX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość christie_

a ja sie spodziewalem ze cudow nie bedzie :)

ktos tu krzyczal ze mnie proc ogranicza i wiecej nie moge wycisnac, widac nie bardzo.

 

2 jajka tez szumu nie zrobia, najwyzej pare procent, w koncu 3dm05 malo sie na procu opiera.

 

jeszcze tutaj proba po czasie (ze niby moze sie juz gtx dogrzal ;)) @ 522/1415

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 1999zl, to dobra cena za Galaxy 7800GTX?

Dobra jest ta firma?

1598957[/snapback]

 

dobra, nie dobra

 

wszystko jest na ref. pcb nvidii wiec róznic nie ma zadnych

wazne u kogo gwara i jaka długa (chyba action sciaga galaxy-ale moge sie mylic -jesli tak to definitywnie odradzam)

 

no i pozniejsza ewentualna odsprzedaz

zdecydowanie łatwiej spuscic gigabyte,msi, leadteka niz galaxy (pomimo ze to te same karty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest do kupienia w zaprzyjąźnionym sklepie komputerowym.

Dlatego własnie pytałem o to Galaxy, bo to taka troche egzotyczna firma ;). Niestety Leadteka nie ma u dystrybutora - już pytałem, a do Gigabyte'a i MSI nie mam przekonania, zwłaszcza do Gigabyte'a.

Jutro jeszcze zapytam w takim razie ewentualnie o MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest do kupienia w zaprzyjąźnionym sklepie komputerowym.

Dlatego własnie pytałem o to Galaxy, bo to taka troche egzotyczna firma ;).

1598989[/snapback]

mniej wazne gdzie kupowana

wazniejsze kto jest jej dystrybutorem w pl i odpowiada za serwis

 

co do gigabyte, msi mylisz sie

jakosciowo nic do zarzucenia a i warunki "posprzedażowe" bardzo cywilizowane

mam dośw. z serią 6. i np. leadtkowi mozna było wiele zarzucic

np. jakosc obrazu na zwykłym wejsciu

niby te same grafy od gb i msi a jakosc obrazu na złaczu zwykłym jak i dvi generowały ten sam czyli b.dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Dlatego własnie pytałem o to Galaxy, bo to taka troche egzotyczna firma ;). Niestety Leadteka nie ma u dystrybutora - już pytałem ...

1598989[/snapback]

Leadteki można dostać w Komsadzie (bardzo przyzwoity sklep) za 1999 zł Link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przyszla mi dzisiaj od nich karta i mam male pytanko. Czy istnieje jakis program ktorym moznaby sterowac ilosc obrotow tego wyjca? Probowalem program od Gainwarda, ktory dziala z wiekszoscia kart, probowalem WinFox'a Leadteka i guzik. temperatura w IDLE OK 60/61 st. i wiatrak caly czas gasnie i startuje wrrr...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne

ja mam msi 7800gtx i wiatraczek jest b. cichy jak na referncyjny

 

nawet podczas grania nie zaglusza glosnikow:)

 

 

btw jest jakis sposob aby odswiezanie w grach ustawic?? probowalem opcja refresh rate ove... w sterownikach i nic nie pomaga:/

 

troche na bakier jestm z tym bo dawno nvidii karty nie mialem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sproboj rivatuner'em.

Wiesz moze jakos super glosny to on nie jaest, ale:

1. Mam fiola na punkcie ciszy

2. Ciagle wla/wyl przyprawia o bol glowy. Jakby w windzie caly czas bylo wylaczone/cicho dzialalo to byloby git. Nie wiecie czy karta uruchomi sie z odlaczonym wiatraczkiem? podlaczylbym go do kontrolera obrotow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietasz w ktorym miejscu sie to ustawialo?

Rozebralem chlodzenie i temperatura spadla do 57 st ale dalej on/off na zmiane i juz mi nerwy nie wytrzymuja. Wyrzucilem te biale podkladki z pasty na pamieci i przesmarowalem rdzen (wszystko AS5), ktory i tak byl jakas srebrna pasta machniety. Edytowalem nawet Bios nowym NiBitor'em i zmienilem fanspeed dla 2D z 100% na 30% i dalej to samo. Zmienie zaraz stery i zobacze czy pomoze.

 

Edit:

Sorki za zawracanie [gluteus maximus], wszystko przez moja glupote. Wczoraj wgralem nowy bios i zapomnialem przestawic, temperatur dla NB, a ze wiatrak zaczal wtedy wyc, zalozylem, ze to karta graficzna. Eh... czlowiek uczy sie na wlasnych bledach

Edytowane przez koven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh wlasnie chcialem przetestowac nibitora

pech chcial ze mi nie wykrywa biosu/karty:/

 

koven: od jakiej temp wlaczasz opcje full speed dla nb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie ten dzial, ale od 55st.(bylo na 50). Z tym ze ustawilem wentyl ktory dmucha na nb i tem 46-51 st.

Mam teraz inny problem. Jakbym nie ustawil w TVout'cie to mam czarno bialy obraz. Testowalem wszystkie systemy, svdeo, composit i dalej czarnobialo, Zrozumialbym zeby bylo to caly czas, ale jak zrestartuje komp to wszystko jest w kolorkach (logo od grafy, od plyty glownej, ekran ladowania windy). ktos moze spotkal sie z czyms takim?

Jeszcze jeden problem, przy inteligentnym wykrywaniu czestotliwosci do przetaktowywania komp sie wiesza a an ekranie mam paski. Niby to malo przydatne ale zawsze fajna opcja, tak musze szukac sam ;)

Edytowane przez koven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z automatycznym podkrecaniem mam to samo. Komp sie nie wiesza ale w grach mam artefakty. Blad sterownikow wydaje mi sie:)

 

wogole kiedy wyjda jakies chlodzenia do 7800gtx?? przydalo by sie cos mocniejszego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z fps'ami w NFS Underground 2 na tej karcie? Najlepiej gdyby ktoś zapodał wyniki z frapsa (benchmarka), z kilku różnych tras.

Z góry dzięki.

 

Rozdzielczość 1280x1024, maksymalne detale.

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kazdy z Was to juz wie,ale co mi tam :) Moze ktos nie wie,ze na kartach starszej generacji (np moja) wszystkie demka robione dla GF7800 chodza bardzo ladnie (gdzies 15-25 klatek) a wygladaja naprawde super.Oczywiscie trza je odpalic w rozdzialce 1024 bo wlaczane defaultowo w 1280x1024 skacza jak kot.Chcialbym zaznaczyc,ze mam tylko 128 mb na karcie wiec troszq to dziwne,ze na 12 potokowej karcie z tak chodza demka pisane na karte 24 potokowa.Co ciekawe,obojetnie jaka ustawimy rozdzialke to demka i tak odpala sie w 1024 ?? Polecam Lune, demko najladniejsze jakie dotychczas widzialem

Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kazdy z Was to juz wie,ale co mi tam :) Moze ktos nie wie,ze na kartach starszej generacji (np moja) wszystkie demka robione dla GF7800 chodza bardzo ladnie (gdzies 15-25 klatek) a wygladaja naprawde super.Oczywiscie trza je odpalic w rozdzialce 1024 bo wlaczane defaultowo w 1280x1024 skacza jak kot.Chcialbym zaznaczyc,ze mam tylko 128 mb na karcie wiec troszq to dziwne,ze na 12 potokowej karcie z tak chodza demka pisane na karte 24 potokowa.Co ciekawe,obojetnie jaka ustawimy rozdzialke to demka i tak odpala sie w 1024 ??  Polecam Lune, demko najladniejsze jakie dotychczas widzialem

1609085[/snapback]

Nie do konca Cie rozumiem. Na 7800GTX nie sprawdzalem, ale na 6800GT chodzily plynnie oba dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hoho to niedlugo silancery sie pojawia:)

 

 

btw dlaczego ta nowa karta leadteka nie ma wejscia dla przejsciowki sli?? tylko jakis wtyk do starej wtyki napieciowej

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca Cie rozumiem. Na 7800GTX nie sprawdzalem, ale na 6800GT chodzily plynnie oba dema

1609495[/snapback]

Na GT to jeszcze ale na zwyklym 12 potokowcu,ktory ma tylko 128 MB? Nie uwazasz, ze to dziwne? A Luna po mojemu to demko klasy nr1. Jak narazie zadne techdemko mi sie nigdy tak nie podobalo.Do tej pory krolowal Chimp na radeony 9700/9800 a teraz Luna, chociaz ten koles, ktory rozwala komputery piłą tez jest niezly :)

Natomiast co do karty to wyglada niczego sobie :) Moze nie zrobila na mnie takiego wrazenia jak kiedys Leadtek Winfast GF4Ti 4400 ale jest niezle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GT to jeszcze ale na zwyklym 12 potokowcu,ktory ma tylko 128 MB? Nie uwazasz, ze to dziwne? A Luna po mojemu to demko klasy nr1. Jak narazie zadne techdemko mi sie nigdy tak nie podobalo.Do tej pory krolowal Chimp na radeony 9700/9800 a teraz Luna, chociaz ten koles, ktory rozwala komputery piłą tez jest niezly :)

Natomiast co do karty to wyglada niczego sobie :) Moze nie zrobila na mnie takiego wrazenia jak kiedys Leadtek Winfast GF4Ti 4400 ale jest niezle

1610897[/snapback]

Ja dalej nie rozumiem o co tobie chodzi. Napisz tamto pierwsze zdanie po PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...