Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

O M G o_O :blink: Jak ktoś umie takie coś zrobić to proszę o napisanie jak teog dokonac. Na gtaforums kolesie napisali że trzeba naciśnąć A, ja próbowałem i nic :mad:

Right after I let go of the bunnyhop, I pressed A and I did a big bunnyhop

Wypowiedź kolesia który zrobił ten filmik. PRosze o jakieś sugestie ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to nie jest mod, to jest niby znane, nawet na forum to potwierdzają. 1613185[/snapback]

:rolleyes: :blink: :rolleyes:

Ide srpóbować to zrobić :D

Edytowane przez freelancer7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto kilka ciuchów do gry, które sam zrobiłem/przerobiłem.

KLYK!

 

Żeby wgrać mod potrzebny jest program IMGTool 2.0, który również jest na mojej stronie. Instrukcja jak wgrać moda w poszczególnych plikach readme.

 

Mam nadzieję, że mody się spodobają. :) Proszę o opinie.

Edytowane przez Sysak13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem. Jestem już po misji explosive situation woozie (2misja w Las Venturas) i dalej nie mam chat w 3 mieście. Czy to błąd gry. Mój kumpel jest już po 3 misji w 2 mieście i też nie ma tam chat. Ja już nie pamiętam po której misji dostawało się domy w 2 mieście więc myślę, że ktoś mi pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dzisiaj GTA SA na 100% i duma mnie rozpiera na prawo i lewo :lol: B) :gitarzysta2: . Czemu? Poprzednie części przeszedłem ale zawsze czegoś mi brakowało do magicznego napisu "100%", dlatego za punkt honoru postawiłem sobie zaliczyć tą część na "stówę". Do tego NIGDY nie wpisałem żadnego kodu (nawet dla zabawy czy sprawdzenia jak się z nimi gra) oraz CAŁĄ grę przeszedłem używając GamePada (bez najdrobniejszego wyjątku) i muszę powiedzieć że dzięki zmienionemu sterowaniu to była czysta przyjemność :).

Ale nadal nie jestem doskonały (nie zaliczyłem wszystkich panienek ani nie zaliczyłem wyszstkich "Unique Jumps" ale mam czas ;).

Mam też pytanko: w ostatniej misji trzeba użyć wozu opancerzonego S.W.A.T...jak go zobaczyłem to mi gały z orbit wyszły bo nawet nie wiedziałem że jest coś takiego w grze :). I właśnie, gdzie go można znaleźć? Wprawdzie mam czołg ale tym też bym pojeździł ;). Pozdro dla Czarnych Braci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego wozu SWAT niebieskiego to go standardowo w grze chyba nie ma, na necie jest mod który podmienia AT-400(samolot stojący w hangarze w LV) na Andromeda(samolot z misji na lotnisku do którego trza było wjechać), ciężarówkę SWAT(to co standardowo po 3 gwiazdkach) na właśnie ten wóz z ostatnije misji i coś 3.

Pozatym czy ktoś pozamną instalował Real Speed Mod?

Mod który modyfikuje plik handling tak że auta i/lub motocykle uzyskują realne prędkośći (przykład, NRG-500 spokojnie 300km/h osiąga, mierzone za pomocą innego moda , Gta Sa Speedometer).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.i.P., a skad wzioles ten motor? Na zwyklych nie da sie tak wysoko wyskoczyc na tym moscie :D

1619650[/snapback]

to jest nrg-500.

 

no dobra dzis siestrasznie nudzilem, wogole to pomysl przyszedl mi do glowy wczoraj ale nie mialem jakos ochoty. glownymi bohaterami zmagan sa:

* R.i.P.

* Yamaha R1 2005

* najwyzszy budynek w Los Santos

* paru ziomow z okolicy ;]

 

>>> gtasa-rip_vs_tallest_building_in_los_santos.avi <<<

 

filmik ma 37mb. uzylem kompresji 93% xvid, jakos nie jest rewelacyjna no ale nie moge dac avika 70mb przy 3min30sec (ale takiego sobie zachowalem). zlookajcie 2ga scene - ODLEGLOSC skoku :twisted2: ciekawie tez wyszla scena z 2gim ziomem gdy spadal tuz nade mna :lol: W innej nauczylem sie "rapowac" w sensie gestykulacji...no i to efektowne zakonczenie ;]]] mam nadzieje ze bedzie sie Wam podobal. pozdro elo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z GTA:SA a wygląda on następująco: mogę uruchomić grę, zmieniać opcje itp., ale gdy biorę "New Game" i nowa gra zaczyna się wczytywać, to przy połowie tego paska który wskazuje postęp w ładnowaniu się gry następuje zawiecha. Muzyka gra w tle a pasek stoi w miejscu i nie chce iść dalej. Szukałem jakichś wskazówek w poście poświęconym GTA:SA ale nie znalazłem nikogo kto by miał taki problem jak ja.

Sprzęt na którym próbuję odpalić grę to:

 

AMD Sempron 2200+

Asrock K7VT4A+

Gigabyte Radeon 9550 GV-R955128D

karty dźwiękowej używam wbudowanej w mobo czyli C-Media AC97

256RAM'u

 

Windows XP SP2

DirectX 9.0c

 

 

Niczego nie podkrecalem, wszystko dziala na standardowych ustawieniach.

 

Dodam jeszcze, że mój kumpel gra bez problemu w gta na tym samym procku, grafie i mobo (uzywa takze wbudowanej karty dzwiekowej).

 

Bede bardzo wdzieczny za pomoc albo jakies wskazowki w czym moze tkwic problem.

Edytowane przez lvkz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R.I.P. znalazlem ten motorek ale on jest do podmianki za pcj600 a nie za NRG500 a i on mi jakos tak szybko jezdzi :D . i jak mozna wjechac motorem na ten wiezowiec??

1620803[/snapback]

a czy ja cos pisalem ze jest do podmienienia za nrg500??? no jak wjechac??? podjezdzasz pod wejscie i wjezdzasz...lol Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow,

moze mi ktos pomoze,

mam problem z przejsciem gry.

Wylazi mi z gry do windozy i sapie cos tam o bledzie.

Dzieje sie tak kiedy bambus wsiada do bryki i ma jechac na zawody samochodow z hydraulika,przejezdzam jakis odcinek i <ciach>.

Nie mam juz zadnych innych misji tylko ta mi zostala.

Mecze sie juz tak chyba z 3 tygodnie i nic.

Ma ktos jakis pomysl?

Za pomoc z gory dziekuje.

Pzdr.siwkins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Jezeli w tym JEDNYM momecie gra sie krzaczy, to mysle ze dobrym sposobem na to, jest znalezienie save'a po tej misji. Niech ktos ci podese albo sam poszukaj. Ja nie moge bo juz w to nei gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow,

moze mi ktos pomoze,

mam problem z przejsciem gry.

Wylazi mi z gry do windozy i sapie cos tam o bledzie.

Dzieje sie tak kiedy bambus wsiada do bryki i ma jechac na zawody samochodow z hydraulika,przejezdzam jakis odcinek i <ciach>.

Nie mam juz zadnych innych misji tylko ta mi zostala.

Mecze sie juz tak chyba z 3 tygodnie i nic.

Ma ktos jakis pomysl?

Za pomoc z gory dziekuje.

Pzdr.siwkins

1621166[/snapback]

daj konkretna nazwe misji (miasto, itp). i tyle. zobaczymy czy cos sie da zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ma inny problem, gra zaczęłą się krzaczyć więc odinstalowałem i chciałem zainstalować od nowa, ale w momencie instalowania pliku cuts.img wywala błąd że plik jest niezgodny z plikiem w setup's .cab, jak dam ignoruj to wywala okienko z Krytycznym błędem. Instalowałem z 2 różnych dvd, z dysku i nic. Wcześniej bezproblemowo instalowałem 2 razy i zero błędów. Komp w podpisie(ten z P4 2ghz).

Mam re-instalować winde??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No raczej tak - wez u jakiegos kumpla sprobuj instalnac, a jak u neigo bedie dzialac to wez reinstal windy zrob tak jak mowisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast mam problem z grą, kiedy zainstaluję sporo samochodów. Gra zawiesza się zawsze w tych samych miejscach i w ten sam sposób: Obraz zacina się, a muzyka gra dalej. Do tego wyskakuje kursor myszki taki jak w MS Word. Co ciekawe - kiedy zainstaluję kopię pliku gta3.img bez modowanych samochodów i wgram je od nowa, miejsca, w których gra się wiesza zmieniają się. :blink: Patch 1.1 nie pomógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

jaki masz sprzet? Ja nie wiem jakl rozwiazac twoj problem, ale jak poasz sprzet to napewno innym latwiej bedzie rozwiazac problem. Zajrzyj do ierwszejstrny topicu, moze tam cos jest napisane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No to w takim razie, raczej plytka padla, albo akurat jest jakas rysa w waznym miejscu. Skoro u ciebie i u kumpla nie dziala, to chyba oczywiste ze plyta. Choc moze ktos cos jeszcze poradzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...