Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

ogladał kots uspioną komorke ? 'sleeper cell' ?

Nic szczegolnego ale moze byc. Ostatnia scena z pojedynkiem zywcem skalkowana z drugiego sezonu 24. Lecialo kiedys na jakims polskim kanale (tak mi sie zdaje [; ) Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

allo allo syci ;] ...muszę się kiedyś zaopatrzyć w całość :)

 

w weekend obejrzałem KyleXY...

 

luźny, jak to ktoś określił "bardzo młodzieżowy" ( :D ) serial, ale bardzo fajny, spodobał mi się...ciekawie się fabuła prezentuje, zobaczymy co dalej...drugi sezon za kilka miesięcy...

 

zacząłem też Rome oglądać...1 odcinek tak średnio, ale może to dlatego że to serial dużo bardziej poważny i się tak szybko przestawić nie mogę ;)

 

A jutro PB... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 2x05

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Odcinek niezły, choc nie dzialo sie w sumie nic nadzwyczajnego. Raczej dokonczenie poprzednich odcinków (Sucre-> Las Vegas, cała reszta->Utah) Kiedy juz dojechali i nie dostali tego co chcieli (pieniądze, spotkanie z dziewczyną :)) odcinek się skonczyl. Za to na spotkanie im wyrusza agent Mahone. Rozwija się watek Kellermana i Sary, zapewne najdalej za 2 odcinki Secret Service bedzie juz siedziec na ogonie uciekinierów. Za tydzien będzie ciekawie, co wymysli Scofield? Czy natrafia na Mahone'a? Jak wywinie się braciom T-Bag?

Najwazniejsze ze juz drugi odcinek z rzędu nie ma tylu absurdów co w pierwszych 3 częsciach 2 sezonu.

Edytowane przez mic_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm. W ciągu jakiego czasu wychodzą angielskie napisy? Bo ze słuchu to mi się niezbyt chce, ale angielskie ktore juz maja synchro to mógłbym zrobić... Chociaż to długi serial i dużo roboty :wink:

Angielskie napisy do piątego odcinka są już na "napisy.org" więc polskie to kwestia godzin.

 

Ja kończe SGA i teraz się biore za The Shield ktoś wcześniej pisał że jest ostry, takie lubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dobry odcinek nowego PB 2x05.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Tak jak ktos poprzednio pisal dokonczenia. Ale sama koncowka dobra, tylko szkoda mi Tweener'a - taka dupeczke wyrwal i lipa.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
2x5 minimalnie gorsze od 2x4 ale i tak świetne. Akcja C-Note'a mnie rozwaliła. Poprostu genialnie wszystko zrobione... Pewnie nie zasnę dzisiaj :)
Edytowane przez Majkel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie zasnę dzisiaj :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
LOOOOOOOOOOOOOOL ale przeżywasz ;XXXXXXXX normalny odcinek, powoli schodzacego na psy serialu

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z PB zrobil sie kolejny serial jakich wiele . 1 sezon genialny , 2 trzyma poziom zwyklego sensacyjnego serialu i nic ponadto -brakuje tego czegos ... gdyby emisja zaczela sie od 2 sezonu (i tylko ktrotkie wprowadzenie ) to nikt za bardzo by nawet uwagi nie zwrocil na ten serial

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja ostro nadrabiam zaleglosci w temacie Prison Break'a, w ciagu dwoch dni obejrzalem 8 odcinkow, skonczylem I sezon i obejrzalem pierwszy odcinek drugiego, serial jest po prostu miazga - tak podniecam sie, poniewaz po za Lostem nic nie ogladam innego i mi sie podoba :rolleyes:

musze powiedziec, ze aktorzy graja po prostu rewelacyjnie, na poczatku bylo dziwnie, ale teraz wszystkich polubialem, tylko T-Baga bal bym sie spotkac na ulicy :) a Pani doktor Sara :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo.... teraz wszystko sprowadza się do tego że w każdym odcinku udaje im się uciec przed policją w ostatnim momencie. Oh, fascynujące.

To nie ogladaj jak Ci sie nie podoba - czy ktoś Cię zmusza? :huh: :lol2:

 

 

a Pani doktor Sara :rolleyes:

Dokladnie :rolleyes: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF?! Dziś była emisja, kolejna również będzie za tydzień. Dopiero potem ma nastąpić 3 tyg. przerwa...

Eee chyba coś Ci się pomyliło. Dziś to będzie dopiero emisja ,ale o czasie Amerykańskim 8/7c ;) No chyba że puścili w jakiejś Europejskiej stacji już dziś :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee chyba coś Ci się pomyliło. Dziś to będzie dopiero emisja ,ale o czasie Amerykańskim 8/7c ;) No chyba że puścili w jakiejś Europejskiej stacji już dziś :lol:

Oj, czepiasz się szczegółów ;) A jutro ok. 6 AM (naszego czasu ;) ) będzie już dostępny na sieci. :D Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2AM dla 350MB 5AM dla 700MB :wink: Tylko nie wiem jaki czas na PT jest, ale tam tak wychodzą :wink:

Ee to akurat nie zawsze tak jest co do wersji 700 MB .. (czyli HR.HDTV.5.1).Teraz jest ok 5 nad ranem ;) Ale w 1 sezonie bywało tak że pojawiał się po 10 godzinach. Poza tym lepiej ściągać wersję HTDV*720p ;) To jest dopiero jakość (chociaż są i lepsze ;) Tamto 700 MB to tylko namiastka. Co do tego PT to nie jest jedyne źródło .... i na pewno nie najszybsze. Jest jedna (scenowa) strona w której seriale takie jak te pojawiają się najszybciej jeśli chodzi o sieć Torrent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...