Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Już dzisiaj drugi odcinek PB :) z bro i pizzą ;], czuje po kościach, że będzie lepszy niż ten z poprzedniego tygodnia :D Niestety wrazeniami podziele się dopiero jutro bo w domu brak netu ;( lukk_ pewnie obejrzał :P [OT]btw to swoista rewelacja podanie podpisywałem 18 kwietnia i do tej pory nie założyli co tydzień ta sama gadka :) a darmowy się skończył hehe :P[/OT]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze znow jestem pierwszy :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Odcinek dosc "spokojny". Poza akcją (nieudaną!) z uwolnieniem LJa dzieje sie dosc malo. Ale zapowiada się nieźle. Bellick będzie szukał zemsty na własną rękę, T-Bag wraca do gry, podobnie jak Tweener. Mozna powiedziec ze wszystkie drogi prowadzą do Utah :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prison

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

heeh dokladnie :D wszystkich do Utah ciagnie ;p odcinek pierwszy bardziej mi sie podobal w tym mniej akcji. Watek z T-bagiem przerodzil sie do kompletnego absurdu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja tego nie lubie :lol:

ogladac juz czy czekac na napisy?

Ehh ta ciekawosc...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
a co do tego z kierownicą w 2x01 to spojzcie na rejestracje samochodu kiedy laduja Veronice do bagaznika, a potem zerknijcie na rejestracje gdy klapa się zamyka :lol:
Edytowane przez CarryOn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

faktycznie - odcinek spokojny, ale teraz się dopiero powinno zacząć...

Michael i Lincoln w tarapatach niezłych, sami muszą jakoś wybrnąć i jeszcze LJ'a wyciągnąć...

Tweener ciągnie do Utah, T-Bag też :) (z nim to już przypał jest tak wogóle...ale ładny ma kolor włosów :P )

Bellick zacznie się bawić w łowcę ;), ciekawe co zrobią Abruzzi, Sucre i C-Note)

No i gdzie jest Haywire ?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB 2x02

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Więc zacznę od LJ'a. Co teraz z nim się stanie. Raczej wątpię by miał drugą okazję. Teraz gdy Lincoln jest ranny, razem z Michaelem mają nie lada kłopot. Do tego agent FBI ,który jak już wiemy jest na tyle inteligentny aby przewidzieć kolejne kroki zbiegów. Dalej nie kumam o co biega z tym Tweener'em... po co on wybiera sie do Utah ? Chyba będę musiał sobie przypomnieć oglądając niektóre odcinki z 1 sezonu ;) T-Bag mnie rozwalił w tym odcinku jeszcze bardziej. To kompletny świr i nie wiadomo co mu po głowie chodzi. Może będzie chciał zgarnąć cała kasę no i oczywiście zabić Abruzziego. Też się zastanawiam co jest z Haywire'm. Serial rozkręca się z odcinka na odcinek i oto właśnie chodzi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pb

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
wszycy jada do Utah a chyba tylko(?) Micheal wie gdzie sa $, Bellick juz moglby skonczyc ta bajke i jeb*** sobie ta kulke w leb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

pb

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
hehe z tym Utah to niezle jaja sa ;] kazdy chce forse zgarnac.

Odcine spoko, nie moge sie nastepnego doczekac.

 

PS. Jak T-bag zaczal ruszac reka to nie widzialem czy mam sie smiac czy plakac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No tak ,Tweener chyba nie wiedział o tych $. Tak mi się wydawało dotąd. Bellick i tak ich nie dorwie. On nie myśli kompletnie i kieruje się emocjami.To go może zgubić, ja zakładam ,że ktoś go ubije. Może właśnie Tweener ;)

P.S T-Bag i ta jego odratowana ręka. Takie coś jest możliwe ?

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mi się wydaje, że ten doktorek co go niby T-Bag 'otruł' jednak żyje a udawał :'D. Ciekawe co z psychicznym i co się stanie z LJ ;>
Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

 

pierwszy sezon byl genialny-najlepszy serial jaki widzialem -byly przesadzone momenty ale nie tak duzo

 

a tu w 2 odcikach mamy juz tyle fikcji ze w calym 1 sezonie nie bylo- odcieta reka , wlamali sie do sadu od tak - 125 i juz bylyi w szysbie windy - mogliby inaczej zaciekawic widza -to juz sie robi mission impossible IV

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Mi się wydaje, że ten doktorek co go niby T-Bag 'otruł' jednak żyje a udawał :'D. Ciekawe co z psychicznym i co się stanie z LJ ;>

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
To możliwe. Mógł mu wskazać inny specyfik, bo to w końcu on jest weterynarzem i wie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dokładnie, zwłaszcza ten moment, którym T-Bag farbuje czuprynę i kamera pokazuje leżącego doktorka...stawiam że żyje ;)

 

FastlY - nie...druga ważna osoba już w drugim odcinku miałaby zginąć ?...Bellick musi żyć...jeszcze z nimi w jakąś zmowę wejdzie później...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-.-

spojrz wasc na daty postow a nie cfaniaka zgrywasz...

 

nie no wiem na co patrze :)... post o samochodzie napisany byl Dzisiaj, 13:32 wiec 29 :) a prison breaka e02 mialem juz rano pare godzin wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj 13:32? :|

O czym ty piszesz?

To raczej pytanie o co tobie chodzi. Sam wczesniej napisales

 

-.-

spojrz wasc na daty postow a nie cfaniaka zgrywasz...

wiec wyjasniam ze moglem miec watpliwosc o ktory odcinek chodzi gdyz

 

Jak ja tego nie lubie :lol:

ogladac juz czy czekac na napisy?

Ehh ta ciekawosc...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
a co do tego z kierownicą w 2x01 to spojzcie na rejestracje samochodu kiedy laduja Veronice do bagaznika, a potem zerknijcie na rejestracje gdy klapa się zamyka :lol:

napisal zeby zwrocic uwage na kierowce miedzy 20:10 a 20:30 minuta filmu w wersji lol (teraz post jest przeedytowany). Po sprawdzeniu u siebie tego przedzialu czasu okazalo sie ze zadnego kierowcy nie ma a akcja toczy sie wogol tweetera. Teraz napisal ze chodzi o klape bagaznika,odcinek E01 i jest wszystko jasne. Ja sprawdzalem na E02. Dodatkowo w chwili pisania posta przez CarryOn odcinek E02 byl juz dostepny. Jeszcze czegos nie wiesz czy czytac ze zrozumieniem nie potrafisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat watek z kierownica pojawil sie w tym poscie.

Pierwsze primo: Rzeczywiscie 29 sierpien...

Drugie primo: O czytaniu ze zrozumieniem na twoim miejscu bym nie pisal...

Trzecie primo: napraw sobie zegarek forum bo ci zla godzine pokazuje.

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...