Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ja tego nie lubie :lol:

ogladac juz czy czekac na napisy?

Ehh ta ciekawosc...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
a co do tego z kierownicą w 2x01 to spojzcie na rejestracje samochodu kiedy laduja Veronice do bagaznika, a potem zerknijcie na rejestracje gdy klapa się zamyka :lol:

Jakoś to przeoczyłem. :lol:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Może nagle zmienili rejestrację by ich nie namierzyli. Tylko po co jak są z rządu i policja ich nie ruszy. Czyżby popełnili błąd producenci serialu. Po co robić jedną scenę z użyciem 2 samochodów ? Bo tak to wygląda jakby włożyli ciało Veronici do samochodu ,a potem ujęcie jak zamykają w zupełnie innym ? Co do skręcania nieobracając kierownicą to faktycznie tak jest.Przecież oni chyba widzą co nakręcają ;) Dziwne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ofc jestem pod wrazeniem Prison Breaka. Jak zwykle, wysmietniy poziom i ta adrenalina.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
No faktycznie, Teddy szaleje. Reka zapewne odzyska swoja moc, ktora wykorzysta w 'zabawie' z Johnem. Mahone jednak przewiduje wszystkie ruchy braci, wiec moze byc jeszcze ciekawie. Na przyklad ladnie rozczytal akcje odratowania LJ'a. No szkoda. Ciekawi mnie, jak teraz odbija LJ'a. Moze rozbija ten samochod jadacy z nim do wiezenia. Moze jakos rozpracuja nowe wiezienie - kto wie? (jednak to jest malo prawdopodobne) Jak zwykle nie moge sie doczekac kolejnego odcinka (niestety juz we wrzesniu :angry:)

 

Ale jestem pod wiekszym wrazeniem Kyle XY. Ten serial mnie zadziwia i to pozytywnie.

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jednak Foss to bardzo porzadny czlowiek. Ciekawe jak sobie poradzi z ta organizacja 'robiaca ludzi'. Jeszcze jedna rzecz mnie bardzo zaciekawila. Rodzice Kyle'a (oczywiscie ci pozorni) mowili, ze uzyskali probke DNA od Adama Bailena. Imho stalo sie jasne, ze Kyle to klon Adama. Ale jeszcze ciekawsze ;>, pewnie ci ludzie sa prawdziwymi rodzicami Adama (przeciez test DNA byl prawdziwy). Drugi sezon sezon moze byc bardzo interesujacy, oby :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

pb

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Akcja odratowania CJ'a byla dosc smieszna, taki wazny budynek a w ogole prawie nie pilnowany, weszli sobie na dach, otworzyli klape i juz mogli wyciagnac CJ'a z widny - swoja droga dziwne troche. Winda jechala caly czas w dol (bo niby gdzie miala jechac skoro odrazu z dachu otworzyli klape i mieli CJa i tego agenta w garsci) i dopiero po oewnym czasie sie zatrzymala, wiec jak oni mogli byc caly czas na dachu? No chyba ze stai na windzie i pojechali w dol, ale wtedy to JAKIM CUDEM wyszli z powrotem na dach? Dziwne

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break 2x2

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
skomentuje ten odc jednym slowem - bajeczka :lol:

moge sie zalozyc, ze uratuja jeszcze LJ'a z wiezienia :lol:

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prison Break

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
A mi coś się wydaje, że LJ nawet nie dojedzie do więzienia. Linc i Michael raczej już nic nie zrobią, bo mają spore problemy w tej chwili, ale w serialu był jeszcze m.in. ich ojciec, może on znów się pojawi.

 

Apropo akcji w sądzie to nie wiem czemu ten agent FBI tak złapał LJ i był pewny, że nie zostanie zastrzelony. Faktem jest, że Michael by tego nie zrobił, ale nie mógł być pewien czy Linc nie weźmie broni od Michaela i nie zastrzeli go....w końcu był skazany na karę śmierci za morderstwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Swoją drogą fajnie sobie pistolecik Michael zmajstrował...:)

 

Co do LJ'a...mam takie głupie przeczucie że któryś z pozostałych uciekinierów się jeszcze w to wplącze...nie zdziwiłbym się gdyby im Sucre pomógł...

 

a kasę na końcu i tak Bellick skasuje :)...

 

zastanawiam się tylko czy T-Bag jest bardziej żądny tej forsy czy rozczłonkowania Abruzziego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
zastanawiam się tylko czy T-Bag jest bardziej żądny tej forsy czy rozczłonkowania Abruzziego...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Myślę że będzie chciał troszkę poturbować Abruzziego i z pewnością zainteresuje się kasą. Nie zdziwię się jak to własnie T-Bag zjawi się w ostatniej chwili gdy Michael będzie chciał wziąć kasę. Może i faktycznie też Bellick im stanąć na drodze do pieniędzy. Jest kompletnie zdesperowany. Wywalili go z Fox River i teraz mu wszystko jedno. Będzie strzelał bez opamiętania jak tylko ich zobaczy.Najbardziej to obawiał się go będzie pewnie Tweener.Sprawa LJ'a - jakoś nie wierzę by naglę mieli go jakoś odbić jak Lincoln jest teraz postrzelony. Poza tym Agent FBI już im depcze po piętach. Chociaż wiadomo że mu zawsze jakoś uciekną. Ciekawe co wymyślili. Na razie to trochę naciągane ,ale serial i tak trzyma poziom.
Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie? Podobno z okazji 40sto lecia treka, CBS ma zamiar wydać wersję TOSa na HD-DVD z całkowicie nowymi efektami specjalnymi. Moze teraz wiecej ludzi przekona sie do TOSa, bo niekiedy osoby lubiace treka kreca nosem.. Chociaz ja kocham takie stare Sci-fi i te efekty specjalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja własnie skończyłem pierwszy sezon Kyle XY. W sumie wydaje sie taki łatwy familijny serial fantastyczny ale bardzo przyjemnie się ogląda. Z tego co zauważyłem jakoś nie ma tu wiele osób co by go oglądąło ale jak ktoś ma chwile czasu to niech zerknie - raczej się nie zawiedzie.

 

ps. do tych co się interesują - czy ktoś znalazł oficjalną datę piemiery drugiego sezonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB - właśnie zakończyłem 5-ciodniowy maraton uśmiechu na odcinku nr 2 sezonu drugiego - czekam z niecierpliwością na trzeci ... Niestety serial stracił na logice w drugim sezonie :/ - wcześniej wszystkie poczynania bohaterów były rozsądnie umotywowane/wytłumaczone, a teraz to już jest prawdziwe S-F :) ...

 

Na chwilę obecną najbardziej przy serialu trzymają mnie bohaterowie B-) Pozdrowienia dla fanów PB !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę poźno, bo nowy odc. PB już jutro, ale jakby co to tu jest trailer --> 2305119[/snapback]

Ja mam nadzieje że 2-gi sezon będzie ostatni, bo jak komuś odbije i będzie chciał to ciągnąć 3-4 sezony to chyba padne... Właśnie jestem w trakcie 2x02 i faktycznie - bye bye logika.

Jakiś czas temu pisałem, że podobno ma być nawet 5 sezon PB...

Tak by wynikało z tej rozmowy: http://seattletimes.nwsource.com/html/arts...sonbreak11.html

A: We know where the show's going through Season 4, and we have ideas through Season 5. We spent the first few days after Thanksgiving breaking out details for the end of [several] episodes of Season 2 and doing the story arcs for Season 3 in great detail. We know exactly where it's going.
Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro producenci mowili juz ze sezon 2 nie musi byc ostatnim, to zapewne na nim sie nie skonczy. Identyczna sytuacja jak z Lostem, chca sie jak najbardziej kasy nachapac, a ludzie bedac pod wrazeniem 1 sezonu ogladaja kolejne to nic nie stoi im na przeszodzie ...

Edytowane przez Tha.Doggfather

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zalezy... Takie Sopranos dopiero w 6 sezonie stało się kiepskie. Lost to dno, więc mi to lata osobiście. Podobnie sie kwestia ma z 24 które skończyło się na 3 sezonie, ciągną to w nieskończoność kiedy nie ma to najmniejszego sensu. Takie życie, w końcu ktoś to ogląda...

 

Natomiast co do kolejnych sezonów PB - ile można uciekać? Walka z rządem? Obalenie prezydenta? To można było spokojnie upchnąć w 2-gim sezonie i mielibyśmy kolejny serial do którego można wracać raz na jakiś czas... A tak? Moda na sukces odcinek 5692...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

wydawało mi sie, że dzis miał byc 3 odcinek 2 sezony pb

co do tej cąłej zabawy w 5 sezonów pb czy losta, to neidługo sie zrobi z tego moda na sukces, szczególnie lost i jego ostatnie odcinki troche naciągane były

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro producenci mowili juz ze sezon 2 nie musi byc ostatnim, to zapewne na nim sie nie skonczy. Identyczna sytuacja jak z Lostem, chca sie jak najbardziej kasy nachapac, a ludzie bedac pod wrazeniem 1 sezonu ogladaja kolejne to nic nie stoi im na przeszodzie ...

W planach są 3 sezony PB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Losta to jeszcze nie wiadomo ile tych sezonów będzie. Gdzieś czytałem o 5 ,a może się zakończyć na 3 jak oglądalność spadnie a w sezonie już spadła.Na Losta niespecjalnie czekam ,ale liczę ,że mnie zaskoczy. Mam już PB i czekam tylko na literki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

3 odcinek PB imo najlepszy z calej 2 serii. Jest niezle nakrecony i zaskakuje.

Mnie sie podobalo ;]

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Agent sie tak zestresowal ze pociagnal caly zestaw swoich tabletek z dlugopisu ;]
Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poobgryzałem wszystkie paznockie przy 3 odcinku a od 10 lat nie obgryzam podoba mi się wielowątkowośc a co do Pana w spojlerze to nie wierze , że on uwierzy jak się wstawia spojlery? ostatno nie jestem na czasie i nie wiem jezeli to godzi w regulamin forum wyslijcie mi na pw , z góry dziękuje

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Holly Valance

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

"- I knew the little whore will take us right to him"

Bellick wychodzi na prowadzenie ;)

Edytowane przez toolboy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...