Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Milion $ za odicnek? :lol: chyba zartujesz.

 

Co do pb...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Mi sie wydaje, ze ta tabletka jest jakas na uspokojnie - wzial ja przed konferencja, wzial ja na cmentarzu... mial powody by sie denerwowac ;).

Co do akcji odibcia syna ,tez mi sie zdaje ze to lekka przesada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:blink: :blink: Jaka to niby gazeta? Duchovnemu chcieli ponoć płacić milion $ za odcinek. Czyżby się przełamał. Może będzie jak w serii 9 że wystąpi tylko w kilku epizodach. To i tak dużo za dużo czego się spodziewałem. Byłem pewien ,że to koniec X-files. Gillian Anderson pewnie też będzie ,bo ona chciała dalej grać. Grobel mam nadzieję ,że jaj sobie nie robisz ;) ?

Nei robiem bo juz mam!

Zrobiłbym fotke, ale nie mam aparatonu czasowo, a telefonem nic nie widac :P

 

Gazetka tele świat

"Mulder i Scully znów w akcji. Z archiwum X. Drżyjcie wszystkie istoty pozaziemskie. Agenci FBI już szykują sie do walki. Tak twierdzi człowiek najlepiej poinformowany, czyli David Duchovny.Aktor zapewnił, że już wkrótce ruszy produkcja kolejnych odcinków serialu."

 

Chyba ze on sobie jaja robi ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nei robiem bo juz mam!

Zrobiłbym fotke, ale nie mam aparatonu czasowo, a telefonem nic nie widac :P

 

Gazetka tele świat

"Mulder i Scully znów w akcji. Z archiwum X. Drżyjcie wszystkie istoty pozaziemskie. Agenci FBI już szykują sie do walki. Tak twierdzi człowiek najlepiej poinformowany, czyli David Duchovny.Aktor zapewnił, że już wkrótce ruszy produkcja kolejnych odcinków serialu."

 

Chyba ze on sobie jaja robi ^^

Mogę to potwierdzić, bo właśnie mam tą gazetkę przed sobą :)

A co do miliona $ za odcinek. Aktorzy w "Friends" pod koniec też dostawali 1mln$ za odcinek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pioorek tak ,bo czytałem o tym w oficjalnej gazetce x-files.

 

Leborg napisali że rusza ale czy Duchovny zagra w każdym albo chociaż w większości to nic nie wyjaśnione. Zaraz poprzeglądam na necie. Nie jestem jakimś wielkim fanem więc zaglądam sporadycznie na strony o x-files. W ogóle co oni napisali: David Duchovny.Aktor zapewnił, że już wkrótce ruszy produkcja kolejnych odcinków serialu." No to wiemy że ruszy. Jako aktor mógł zapowiedzieć sam serial co nie znaczy że w nim zagra a przynajmniej w więcej niż jednym odcinku. Chyba że to potwierdził ale ja tu nie widze w tym tekście. Wiem za bardzo się czepiam szczegółów ;) Ale jak ktoś czeka na film a dowiaduję się ,że serial będzie kontynuowany to tak reaguje. Widzę że druga osoba już potwierdziła to. Idę jutro do kiosku sterroryzować sprzedawcę by wygrzebał ta gazetę, bo nie uwierzę jak nie przeczytam tego na własne oczy. Chyba ,że znajdę potwierdzenie na necie. Idę szukać.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Mulder i Scully znów w akcji. "

Mi to wystarczy, zreszta poczekamy zobaczymy, narazie wole 3 sezon BSG :P

No w sumie ;)

 

Tu na jednym z polskich for znalazłem potwierdzenie ;) Ale i tak gazetę pewnie kupię :lol: Może to być jednak żart Duchovnego. Jak na razie to są potwierdzenia na temat 2 filmu x-files w którym nie zagra Anderson i pewnie w serialu też nie zagra. Widać za bardzo zaniedbałem ten serial i nie czytałem co się dzieje. Nie ciekawe jak dla mnie jak nie będzie scully. Czekam więc na dalsze informacje ,które mam nadzieje wypłyną.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrych.

Dobry /= Sławny

 

A sam serial, nudny i bez jaj. Jeden z braci chce objac wladze w miescie na scenie politycznej, a drugi chce zawladnac podziemiem. Jejciu jej, straszna ironia losu. A postac brata-gangstera ktory biega po miescie i bije losowo spotkanych nastolatkow to juz naprawde dno :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być jednak żart Duchovnego. Jak na razie to są potwierdzenia na temat 2 filmu x-files w którym nie zagra Anderson i pewnie w serialu też nie zagra. Widać za bardzo zaniedbałem ten serial i nie czytałem co się dzieje. Nie ciekawe jak dla mnie jak nie będzie scully. Czekam więc na dalsze informacje ,które mam nadzieje wypłyną.

Ała. Ja utknąłem na 6 sezonie i jakoś nie mam motywacji żeby zobaczyć do końca :lol2: Za dużo odcinków na sezon, chociaż niektóre są absolutnie genialne, ale tych jest maaało niestety. Ale przynajmniej wiem kto zabił Kennedyego :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wystarczy, zreszta poczekamy zobaczymy, narazie wole 3 sezon BSG :P

A wiesz może kiedy startuje 3 sezon? Czy może juz jest? Bo z lekka nie na czasie jestem.

Ja skończyłem oglądać 2 pierwsze sezony i 6 odc. 3 sezonu Stargate Atlantis. I wrażenia dobre, akcja z Enterprise mnie rozwaliła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz może kiedy startuje 3 sezon? Czy może juz jest? Bo z lekka nie na czasie jestem.

Ja skończyłem oglądać 2 pierwsze sezony i 6 odc. 3 sezonu Stargate Atlantis. I wrażenia dobre, akcja z Enterprise mnie rozwaliła.

3 sezon startuje dopiero w pazdzierniku...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem oglądać 3x07 Stargate Atlantis. Normalnie szok, odcinek jest genialny i IMO najlepszy ze wszystkich jak dotąd. Nie napisze co w nim jest, powiem tylko, że jest pokazane coś, czego ludzie nie wiedzieli o Wraith.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

jak wam Panowie przypadł do gustu 1 odcinek 2 sezonu pb? dzisiaj juz 2 odcinek bedzie dostepny (a raczej juz jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwie strony tematu są o pierwszym odcinku drugiego sezonu.

 

dzisiaj juz 2 odcinek bedzie dostepny (a raczej juz jest)

Już jest? Przecież premiera jest dopiero dzis wieczorem, no chyba, że to jakiś screener, tak jak to było z niektórymi odcinkami w pierwszym sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja sie jutra nie moge doczekac :).

 

1. Oczywiscie ukoffany Prison Break z akcja wybawcza LJ'a i zlodziejkiem Tweenerkiem :D. A poza tym ciekawe co tam u Teddiego slychac (troche mi go szkoda w sumie - tak go John zalatwil).

 

2. Kyle XY - swietny 9 odcinek zachecil do poogladania ostatniego odcinka 1 sezonu. Czuje, ze sie bedzie dzialo.

 

3. Vanished. Ogladalem 1 odcinek, ale tak jakos bez emocji. Duzo watkow jest, ciezko sie czasem polapac. Moze to tak na poczatku, oby sie rozkrecilo.

 

Nyo to hf & gl :D. Do jutra ;>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos nie ma co robić to dzisiaj od 17 do 3 i jutro od 17 do 2 leci drugi sezon Lost'ów na AXN.

Oglądałem praktycznie wszystko, wczoraj do 2 w nocy.

Nareszcie coś w ostatnim odcinku zaczęło się dziać.

Wie ktoś, kiedy polecą następne odcinki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 sezon Lost zaczyna się w październiku albo w listopadzie.

 

Apropo seriali to przyznano nagrody Emmy : LINK

 

Za najlepszy serial uznano 24. Ja od dwóch tygodni nagrabiam zaległości związane z tym serialem. Jestem w tej chwili na drugim sezonie, a jeszcze 3 do końca, a w styczniu 6 sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądałem wczoraj na AXN Lost, ale jeśli ostatni odcinek skończył się :

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Pokazaniem obcojęzycznej stacji, w której jacyś ludzie wynajęci przez ukochaną Desmond'a wyczekiwali jakiegoś znaku...

 

To tak jest to ostatni odcinek drugiego sezonu...

 

EDIT :

 

Według tego PROMO TRAILER'a następny sezon startuje 4 października.

Edytowane przez satoshie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prison

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Jak zobaczylem tego typa z FBI odrazu przypomnial mi sie film Boondock Saints i rola William Dafoe jako agenta FBI :lol: tez mial takie przeblyski co "zbrodniarze" zrobili, odgadywal ich ruchy itd. :D ogolnie nawet z wygladu jest podobny dlugie wlosy pociagla twarz ;) ;) :D

 

PB jak narazie trzyma poziom na temat poczatku nie bede sie wypowiadal bo ktos pisal ze ma byc ich ucieczka wyjasniona. Kilka przegietych akcji ale w napieciu trzyma i o to chodzi

 

BTW jako ciekawostka :D miedzy 0:20:10 a 0:20:25 w wersji LOL spojzcie na kierownice :D rotfl :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie na tym.

Był to 24 odcinek 2 sezonu.

Pewnie 3 sezonu w AXN w tym roku juz nie będzie...

Czy ja wiem....drugi sezon leciał tylko z 3-4 odcinkowym opoznieniem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...